تعداد بازدید : 73431
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۳:۰۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۵:۳۶:۳۶
(ویرایش)

سلام بچه ها 

خوبین ؟

من دارم میرم برای شروع دوباره تمرین ها 

منو خیلی دعا کنید 

یک هفته مونده تا آخر دی 

امیدوارم بتونم تا اخر این ماه تمومش کنم

برای هم دعا کنیم ❤
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۵:۱۰:۵۶
(ویرایش)

بچه ها با ۶.۵ واژن گشایی کردم نیم ساعت .

با ۶.۵ خییییلی راحت بودم .هم زن رو هم زن زیر .

بعدش رفتم سراغ ۷ و یک ساعت هم با اون تمرین کردم .

بچه ها منم مثه مهسام فک کنم ورودیم یکم تنگه.

نه که زخم شده باشه ها ولی کلا من ورودی واژنم یکم اذیت میکنه ولی میره داخل خیلی راحتم.

فک کنم فردا با ۷ روون بشم .

امروز دیگه نمیرسم تمرین کنم چون تازه تمرینم تموم شده و ازساعت  ۵ تا ۹ نیستم خونه .

برای هم دعا کنیم ❤
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۲۲:۴۲:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۷:۱۷:۱۲
(ویرایش)

سلام افرين زهره تو واقعا ميتوني

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۲۲:۵۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۵:۰۲:۳۱
(ویرایش)

من مطمئنم ک تو میتونی زهره جون مثل منکه میخواستم تا تولدم بشه و شد

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۲۳:۱۵:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۸:۴۵:۴۲
(ویرایش)

سلام بچه ها. خوبین؟

من تقریبا 10 روز هم خودم مهمونی بودم هم مهمون داشتم. فقط میتونستم بیام پیامهارو بخونم. 

افرین بچه ها همینطکر تمرین کنید. هرچی ادم جلوتر میره تمرین راحتتر میشه. از لحاظ روحی میگم.

باریکلا زهره. خیلی خوب پیش میری. زهره ورودی اگر تنگ باشه به مرور باز میشه. خیالت راحت. مهسا ام گفت الان دیگه راحته.

بچه هاااا من بعد 10 روز الان رابطه داشتم. واقعا راحت بود. این 10 روز اصلا شرایط رابطه رو نداشتم ولی وقتی انجام شد خیلی خوب و راحت بود. اولش سوزش داشتم نمیدونم عفونته یا نه. ولی بعدش راحت شد. در طول روز شاید یکی دوبار یه سوزش دارم ولی همون لحظه خوب میشه. و اینکه حالت زن زیر هم رفتم. اولش کمی استرس داشتم ولی وقتی رفت دیدم هنوز زنده ام. خلاصه که باورتون نمیشه الت تا بی نهایت از دیلا خیلی بهترههههههههه. 

من تونستم، توام میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۰۱:۳۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۰۰:۱۸:۳۶
(ویرایش)

سلام بچه ها. من شوهرم بعد از 53 روز اومده. الان روز چهارمه. و من با اینکه تا قبل اینکه بیاد مطمئن بودم میتونم دخول داشته باشم الان ترسیدم😢

بیاید به من بگید چیکار کنم.شوهرم شاید 5 یا 6 روز دیگه اینجا باشه

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۰۲:۲۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۰۹:۵۳:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم.من مشکل واژینیسموس دارم. 

ممنون میشم راهنماییم کنیدlove

و عشق... آغاز پرواز چکاوک هاست...
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۰۸:۲۱:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۰۵:۳۳:۴۲
(ویرایش)

سلام..... به همگی... خوشحالم که هر روز داریم بیشتر پیشرفت میکنیم... و خدا را هزار بار شاکرم که این سایتو پیدا کردم... منم تمریناتو انجام میدم وولی با انگشت... الان میتونم دوتا انگشتو با هم ببرم تو.... هنوز باورم نمیشه... قبلا در واژنم اصلن باز نمیشد... و مدلش اینطوریه که اول ورودی ش تنگه و سخته... ولی این قسمت و که میگذره دیگه توش درد نداره... مشکل من با دیلا  اینه که نمیتونم ورودی واژن پیدا کنم.. ولی با انگشتم حس میکنم مسیر چه جوریه و یه هو خودش میره... ولی با دیلا نمیشه... البته هنوز میترسم پوزیشن زن رو شروع کنم... دوستون دارم.... ما میتونیم ما میتونینlovelove

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۰۹:۳۳:۴۹
(ویرایش)

سلام بچه ها جون 

صبح همه تون بخیر باشه ان شالله 

امیدوارم که خوب باشین 

نوراجانم سلنا‌ و اسکای بلوی عزیزم ممنون از حمایت هاتون .

برای هم دعا کنیم ❤
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۰۹:۳۷:۴۲
(ویرایش)

مهرنوش جان عزیزم خیلی خوش اومدی 

یکم از شرایطت بگو 

اینکه چند وقته ازدواج کردی شدت بیماریت چقدره و چقدر درمورد روند درمانت میدونی ؟

تا حالا پیش متخصص رفتی برای درمان؟

برای هم دعا کنیم ❤
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۰:۱۷:۲۶
(ویرایش)

سلام سلام

سوگل قبل اقدام با دیلا تمرین کن. و به نظرم زن رو خیلی خوبه چون همه چیز به اختیار خودته. موقع اقدام یه زور کوچولو بزن و الت راحت میره داخل. خودتم متوجه نمیشی. لت انقدر راحته که الان من هرچی بگم باورت نمیشه. 

مهرنوش جان از شرایطت بگو و صفحه اول انجمن رو بخون. هر روز گزارش بده که این گزارش به خودت کمک میکنه. 

پرشین کویین دیلا رو انتهای واژن بذار و فشار بده خودش میره داخل. برای من کلا بسته بود. اون لبه کوچیکا کلا روی هم بودن و من فکر میکردم مدل واژن اینجوریه😅 ولی دیلا یا الت یا انگشت میذاری اونجا با کمی فشار میره داخل. لازم نیست حتما باز باشه

زهره امروز ببینم چیکار میکنی

بچه ها همگی موفق باشید

من تونستم، توام میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۸:۳۱
(ویرایش)

سلام نورا  جان... ممنونم  از پاسخت... باشه حتما... ولی یه سوال دارم.... حتما باید با دیلا باشه؟  اینکه من به جای دیلا از انگشت استفاده میکنم... فرق داره؟ 

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۸:۴۲
(ویرایش)

سلام نورا  جان... ممنونم  از پاسخت... باشه حتما... ولی یه سوال دارم.... حتما باید با دیلا باشه؟  اینکه من به جای دیلا از انگشت استفاده میکنم... فرق داره؟ 

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۳:۱۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۳:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها

نورا جان خیلی خوشحالم برات .امیدوارم روز به روز بهتر بشی

ودیگه همون سوزش رو هم نداشته باشی

زهره جون تو هم به زودی درمان شدی آفرین به تلاشت.

و پرشین کویین میتونی بعد تمرین با انگشت یه بار دیلا رو امتحان کنی مطمئن باش با اونم راحتی.چون دیلا رو کم کم سایزشو بالا میبری.

منم یه بار دیگه موفق شدم با دیلا تمرین کنم. برام دعا کنید فقط وقت داشته باشم.خیلی موثره تمرین بیشتر یعنی موفقیت نزدیکتر.

بهترین ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ خودت باش
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۷:۳۳:۴۴
(ویرایش)

پرشین کویین انگشت تا یه سایز مشخصی هست. شما باید تا سایز هدفت تمرین کنی. و این تمرین رو با دیلا باید انجام بدی. اولین بار از اینه استفاده کن و دیلارو وارد کن بعدش اینه رو بذار کنار. 

حوریا جان خیلی خوبه که تا وقت پیدا میکنی تمرین میکنی. ه نظرم چند تا دیلا اماده کن که وقتی میتونی تمرین کنی دیلاهات اماده باشه.

من تونستم، توام میتونی😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال