تعداد بازدید : 321409
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۸ ۲۲:۰۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

نمیدونم النا. همیشه پریودم منظم بود. الان هم استرس پریود گرفتم. هم از این استرس، استرس کرونا گرفتمcry

۱۳۹۸/۱۲/۸ ۲۲:۵۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳ ۰۱:۲۵:۲۴
(ویرایش)

سلام دوستان من رفتم تو کار درمان عفونت یه محلول گیاهی و پماد کلوتریمازول استفاده میکنم. مثل همیشه سعی میکنم تو خونه بیشتر دامن بپوشم بدون لباس زیر و اینجور چیزا. اما تمرین کگل رو هم روزا انجام میدم. امیدوارم بعد درمان عفونت بتونم تمرین های بعدی رو هم شروع کنم

۱۳۹۸/۱۲/۸ ۲۳:۰۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

شبتون بخیر 

ترنم عزیز دلم مبارکت باشه 🌹🌹🌹🌹خیلی خوشحال شدم.

یادت نره که از این به بعد باید مرتب رابطه داشته باشی تا درمانت کامل بشه.

و اینجا رو هم نکنه یادت بره .حتما بیا به بچه ها کمک کن .

راستی یکم از اقدامت بگو چطور بود ؟راحت بودی؟قبلش با دیلا تمرین کردی؟

نورا ان شالله که زودتر پریود بشی و از نگرانی دربیای عزیزم.

این استرس کرونا که همه مونو درگیر کرده 😥

الهی که هیچ کس بهش دچار نشه.

النا کلی ذوق میکنم میبینم اینجا پیام میزاری و فعالی .آفرین .هر روز به اینجا سر بزن

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۹ ۰۰:۰۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۱۷:۰۸:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستای گلم نورا النا زهره بچه ها از همتون ممنونم😘😘😘 زهره النا انشاله قسمت شما خوشگلا  مرسی که انقد انرژی مثبت دادین anim2-40

اره نوراجان اصن درد و سوزش نداشتم زهره جان قبلش باسایز یازده دوازده سیزده جلو عقب کردم بعدش سریع رفتیم تمرین چون اینجوری واژن باز شده راحت تر میره بچه ها از دیلا خیلی راحت تره مهربون تره خیلی تمرین کنید هرروز تمرین کنید تا زودتر نتیجه بگیرید راستش من اصلا خودمو باور نداشتم هنوزم هنگم

محاله از یادم ببرم حتما سر میزنم اینجا چون درد ما مشترکه همدیگرو درک میکنیم و تنها خودمونیم که میتونیم بهم کمک کنیم anim2-28

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما
۱۳۹۸/۱۲/۹ ۰۱:۱۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام خوشگل خانوماااااااvalentine

خداروشکر چه خبرااااااااای خوبی ،میبینم که همه توو تلاشین وهرروز پیشرفت میکنین ....ترنم خانوم خوشگل مبارکت باشه گوارای وجودت عزیزم کلی برات ذوق کردم ..اونجا که گفتی تونستم وآلت خیلی نسبت به دیلا مهربونتره خیلی به جونم نشست وبهم انرژی داد...الهی که هممون این حس خوبو به زودی تجربه کنیم😍😍😍

مینی هورشید جان خیلی خوش اومدی انشالله خیلی زود مشکلتو حل میکنی ونهایت لذتو از رابطتت میبری اما رابطه از مقعد تا اونجایی که من میدونم خیلی برات ضرر داره واحتمال انتقال بیماریها توش خیلی زیاده سعی کن مشکلتو با این روش درمان کنی واز رابطتت نهایت لذتو ببری😘

النا وزهره جووون منم بیصبرانه منتظرم پریودم تموم شه تا با انرژی برم سر تمرینا وتا اخر امسال انشالله ماهم همگی بانو بشیم وبریم که از رابطتمون لذت ببریم anim2-smilies-azardl2

موژان جون آفرین تو میتونی

نورا جووون چه خوب گفتی پاتختی رو ...کلی عشق کردم از شنیدنش ...انشالله ما هم پاتختی واقعیمونو با همسرامون جشن بگیریمanim2-thanks

خداروشکر که شمارو واینجارو پیدا کردم شماها همتون فرشته های نجاتین با این انرژی هایی که میدین یه دنیا دوستون دارم❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤❤❤❤❤

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۲/۹ ۰۳:۰۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۳۰ ۰۹:۳۳:۱۸
(ویرایش)

سلام ترنم جووونم وای عزیزم چقدر خوشحال شدم برات واقعن از ته دلم مبارکت باشه عزیزممم ایشالله خبر نینی دار شدنتو بهمون بدی😍😚مرسی عزیزم از انرژی که دادی اره من با انگشت مشکلی ندارم ولی با الت زجرررر میکشم از درد اونقدرم میترسم که دلم نمیخاد تمریناتمو شروع کنم همش هر روز کگل فقط میزنم😔وایی دلم میخاد گاهی از این ضعف خودم گریه کنم قشنگ 

زهره جونم ممنونم از راهنماییات عزیز دلم مرسی 😍😚اره میدونم مرسی ک بهم گفتی ولی دیگه چاره نداشتم دلم نیومد بدبختو همینجوری ول کنم ایراد از منه یه جورایی حس شرمندگی داشتم گفتم فیضی که نبرده منم از بس گریه کردم از درد کلن حال جفتمون عوض شد گفتم اینجوری لاقل یکم حال و هوای جفتمونم عوض بشه

همراز عشقم مرسی لطف داری بهم مهربون😍😚اره ولی گفتم که دیگه خودمم اعصابم خورد شده بود برا همین انجام دادم😔😓خودمم خیلی دوس دارم درمان شم اصلن امیدی ندارم واز یه طرفم ارزوی رابطه شبیهه ادمیزاد به دلم مونده فک میکنم درست شدنی نیست تا سالیان سال باید درد بکشم گاهی هم میگم قیدشو بزنم فلن فقط کگلووو میرم خودم الانم ک نزدیک پریودمه میترسم شرو کنم

۱۳۹۸/۱۲/۹ ۰۳:۵۹:۱۴
(ویرایش)

مینی هورشید تو از خیلی از واژینیسموسیها جلوتری. حداقل یه دخول نصفه نیمه داری. خیلی از ماها حتی نمیتونستیم نگاهش کنیم چه برسه به دست زدن و رابطه. ممکنه حتی با کگل هم درمان بشی. ولی نتیجه زودتر تمرین هستش. فعلا کگل بزن تا بعد پریود. چون معمولا قبل پریود واژن بدقلقی میکنه. همون با انگشت همسرت تمرین کن. بهش ژل بزنید اول انگشت کوچیکه بعد کمکم انگشتهای دیگه بعد ۲ انگشت. بعدش دیگه از دیلا استفاده کن توام خیلی زود نتیجه میگیری. خیالت راحت.

۱۳۹۸/۱۲/۹ ۰۴:۳۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۹ ۲۳:۴۶:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستای گلم

من امروز کگل یادم رفت کلا!! ولی تمرینم رو با سایز ۷ سانت انجام دادم

هنوز کامل روون نشده برام

ترنم جون مبااااارکه. خداروشکر. خیلی خوشحال شدم از موفقیتت

انشاالله همه  به هدف مون برسیم

امشب برای همه مون دعا کردم❤️

۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۲:۲۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۷
(ویرایش)

بچه من امروز با 12 تمرین کردم😍شما چ خبر🥰 ترنم عزیزم مبارکه..😍😍راحت شدی

بچه ها من یه گیری دارم. اینکه با اینکه هیچ درد و سوزشی ندارم. ولی دیلا تا یه حدی بیشتر نمیره تو. گکلم میزنم ولی نمیره. 

۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۳:۰۸:۴۰
(ویرایش)

سلااام به همگی دوستاااان من یه سوال دارم ....من و شوهرم حدود ۶ ۷ برج پیش ینی بهمن رابطه داشتیم جنسی بعدش من پریود شدم بعد اون دیگ پریود نشدم و تو این مدتم رابطه داشتیم باهم ولی من ری پیش اخرین بار که رابطه داشتیم ینی روز ۵ ۶ این برج اسفند ینی حالا یکی دوروز عقب تر درست یادم نیست بعد رابطمون ۳ساعت بعدش ساعت ۱۱ شب ۴تا قرص ال دی خوردم و فرداشم ظهرش ساعت ۱۱ بازم ۴تا ال دی دیگه خوردم خیلی هم حالت تهوع داشتم برا قرصا ....الان پریودم قرار بود ۸ باشه عقب افتاده 😔😔😔به خاظر قرصا هست یا به نظرتون حامله ام؟

و اینکه من رابطع کامل نداشتم اصلن نمیتونم رابطه کامل داشته باشم چون واژینیسموس دارم و یه چیز دیگم اینکه شوهرم اصلن منی رو داخل نریخته کلن تو این مدت🙈

ممکنه حامله باشم؟😔😓 

۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۳:۱۱:۱۴
(ویرایش)

وایی نورا جونم مرسی چقدر خوب امیدواری میدی من ک خودم اصلن امید ندارم 😍

۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۳:۱۸:۳۷
(ویرایش)

موژان ژل قشنگ به دیلا بزن که تمرین راحتتر باشه برات. 

ایول سنا دیگه اخراشه. دو سه روز دیگه میای میگی تموم شد. 

هورشید ال دی حالت تهوع میاره و معمولا قرصها پریود عقب میندازه. اخه چرا انقدر به بدنت ضرر میزنی دختر با اینهمه قرص؟ چند سالته؟ چند وقته ازدواج کردی؟

۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۳:۲۲:۳۷
(ویرایش)

هورشید همه ما امیدمونو از دست داده بودیم. من میگفتم تا اخر عمر همینجوری میمونم. اما به محض ورود اولین دیلا تمام یاس و ناامیدی تبدیل میشه به امید و انرژی. اینجا همه مثل همن.حالشون. امیدشون. همه با کوهی از غم و افسردگی میان و با شادی میرن. توام درمان میشی به زودی.

بچه ها بجنبید که با درمان دیگه گریه و غم و غصه تموم میشه.

۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۳:۴۴:۰۵
(ویرایش)

نورا جون ۲۱سالمه ....😔خیلی عوراض داره این قرصا؟من نگرانم الان که حامله نباشم فقط😓حدودا ۷ماهی میشه که نامزد بودیم الان ۱ماهه ازدواج کردیم و بانو شدم🙈ولی مشکل دارم هنوزم با رابطه 

۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۴:۲۴:۵۵
(ویرایش)

ایوا هورشید خیلی زود راه درمانتو پیدا کردی. نگران حاملگی نباش. قرص باعث شده پریودت عقب بیفته. به نظرم تمرین شروع کن. قرص زیاد بخوری برای بارداری به مشکل میخوری. هورمونهای بدنتو میریزه به هم.  

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران