تعداد بازدید : 319128
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۵:۵۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

نسرین اقبالی

عزیزم باید تا سایز همسرت به تمرینات ادامه بدی در کنارش اقدام هم داشته باشی. بعد موفقیت دوره درمان هنوز تموم نشده و باید حداقل تا یک ماه با فاصله کم رابطه داشته باشید تا کاملا انقباض برطرف بشه. شما هم که تا سایز هدف نرسیده بودی به تمرینات ادامه هم بده.

maryam77

متاسفانه خیلی از دکترها مشکل رو از پرده میدونن نه انقباض. پس با جدیت تمرین کن . مطمئن باش موفق میشی.

ani...f

یا دستکش سایز بزرگتر بگیر شماره 8 یا 8.5 . 

یا اگر پیدا نکردی همونطور که بچه ها گفتن از کاندوم استفاده کن.

لیلا

شماره بانو شدنت رو اعلام کردم. فکر کنم 579 بود.

عزیزم پروسه درمانت هنوز کامل نشده تا یک ماه اول یک شب درمیون رابطه داشته باشید تا کاملا انقباضت برطرف بشه.

پوزیشن زن رو هم برای کاهش سوزش و درد خیلی خوبه چون کنترل همه چی دست خودته. این حس ادرار هم طبیعیه و کم کم برطرف میشه . حتما مثانه قبل اقدام خالی باشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۵:۵۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

خیلی ممنون عزیزم باشه حتما امتحان میکنم توکل به خدا 

یه دنیا ممنون 

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۲۱:۰۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

انشالله زهرا جان مرسی از راهنماییت

بچه ها من فعلا پریود شدم بعدش باز شروع میکنم

همش نگرانم که جاشو پیدا نکنم و نتونم اصلا چیزی وارد کنم چه برسه به تغییر سایز هرچند که قبلا شوهرم انگشتشو وارد کرد و کامل میرفت داخل و حتی از این سایزی که من درست کردم بزرگتر بود

۱۳۹۸/۲/۳۱ ۲۲:۱۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

لیلا

منم تا چند وقت همیشه با شروع رابطه باید میرفتم دسشویی!! هر چند که قبلشم رفته بودم ولی بازم مجبور میشدم برم! الان حل شده این مشکل.

و اینکه معاشقه رو طووولانی کن. وقتی آلت وارد شد تا چند دقیقه بی‌حرکت بمونید تا واژن جا باز کنه. بعد حرکتای خیلی آروم. بعد دیگه برات عادی میشه و میتونید تند حرکت کنید.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۲۲:۲۰:۰۰
(ویرایش)

(Sevda(357

بله عزیزم شرمنده ندیدمش الان رفتم دوباره نگاه کردم دیدم 

بابت راهنمایی هام ممنون 💙

۱۳۹۸/۲/۳۱ ۲۲:۲۲:۳۰
(ویرایش)

آبان .sh 

خیلی ممنون عزیزم 

حتما انجام میدم 💗

۱۳۹۸/۳/۱ ۱۳:۰۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۷ ۱۳:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سلام من دیروز برای اولین بار با رعایت همه نکات سعی کردم از سایز صفر شروع کنم ، ایینه رو مقابلم گذاشتم اما اصلا نمی شد ، اصلا من هرچی تو نت سرچ میکنم بازهم آناتومی بدنم رو نمیفهمم ، ورودی واژننم احساس می کنم یه سوراخ خیلی ریزه که همون سایز 1 هم نمی رفت داخل، درد زیادی داشت . واسه شما هم همینطور بوده ؟ من دقیقا از مقعد به سمت بالا اومدم و اولین ورودی رو در نظر گرفتم ، راستش من دو تا فوق لیسانس دارم اما در مورد این قضیه احساس می کنم ضریب هوشیم صفر شده

۱۳۹۸/۳/۱ ۱۳:۱۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

Zari98

عزیزم منم اول شهمینطوری بودم.اولش با یه چیزی مثه کوش پاک من اما پلاستیکی که برای ژل واژن بود وارد کردم احساس کشیذگی داشتم.بعد انگشت اشاره‌امو ژل زدم و به حالت چرخشی وارد کردم اولش شاید یه سانت رفت بعد کم کم اضافه شد 

یکم آروم باش ریلکس کننفس عمیق بکش کگل کن بعد آروم وارد کن

همه یکشش و سوزشا برای سایزای پایینه

سایز بالاتر بری همه اش کم میشه

۱۳۹۸/۳/۱ ۱۹:۲۴:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

❤سلام دوستان عزیزم❤

زهرا و سودای عزیز ممنونم از تبریکاتون❤💙💚💜💛

مریم جان تو دوران پریودیت میتونی کگل تمرین کنی.کگل خیلی کمک میکنه.اصلا هم نترس اون تو مثل یه قاره تا دلت بخواد جا هستanim2-25r30wi

Zari98 جان وقتی آینه گرفتی جلوت(ببخشید من انقدر باز صحبت میکنم)مثل وقتی که معاینه پرده بکارت میشی لبه های بزرگتو بکش به سمت بالا و خودتو منبسط کن تا محل بکارتتو پیدا کنی

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۳/۲ ۰۶:۱۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

دوستان یه سوال😊

این دیلاهارو که شستیم چجوری خشک کنیم که میکروبی نشن نه پنبس طول میکش خشک بشن

۱۳۹۸/۳/۲ ۱۱:۴۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

نازک 

بزار توهوای آزاد خشک بشن رو دستمال تمیز

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۲ ۱۲:۵۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

Sevda

عزیزم ممنون از راهنماییتون

بچه ها مواظب باشید عفونت نگیرید حتما تو وان اب نمک گرم بشینید هرچند روز یکبار دستکشهارو عوض کنید یا کاندوم بکشید روش

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۳/۲ ۱۴:۴۲:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نازک

!!! پنبه‌ها نباید خیس بشن که!! سایزای پایین که انگشت دستکش روش میکشی رو باید با نخ محکم ببندی انگشتو، بعد که میشوری پنبه‌ش اصلا خیس نمیشه. سایزای بالا هم که کاندومه و بعد هر بار استفاده کاندومو عوض میکنی و دیگه نمیخواد بشوریش

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۳/۳ ۱۳:۲۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها من چندتا سوال دارم میشه راهنماییم کنین لطفا 

اول اینکه من تمرین گکل رو انجام میدم خیلی زود خسته میشم ینی ۵ دیقه بیشتر تا حالا نشده تمرین کنم زود خسته میشم چیکار کنم این طبیعیه ینی ؟ 

دوم اینکه من میخام از گوش پاک کن شروع کنم البته یه دیلاتور درس کردم که قطرش ۴ سانت هست ولی بازم ازش میترسم میخام با گوش پاک کن اول شروع کنم ..سوالم اینه گوش پاک کن رو بدون اینکه چیزی روش بکشم ازش استفاده کنم و ببرم داخل واژنم 

سوال بعدیمم راجع به سایز هدفم هس که چجوری پیداش کنم ؟

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۳ ۱۳:۲۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

یه سوال دیگه از کجا بدونم بعد چند وقت تمرین گکل برم سراغ گوش پاک یا دیلاتور میشه راهنماییم کنین لطفا😑😐

دیدن رنگای قشنگ زندگی
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران