تعداد بازدید : 319209
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ۱۶:۲۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

خدا از دهنت بشنوه نورا جان .ان شالله.

بچه ها من اولین بار با همسرم رفتم کربلا.

اونجا یه ست دخترونه و پسرونه گرفتم تبرک کردم .چند روز پیش لباسا رو پیدا کردم .نمیدونین چه ذوقی کردم .

ان شالله به وقتش خدا به همه مون یه فرشته کوچولو بده.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ۱۶:۴۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

نورا جان عزیزم خیلی بهت تبریک میگم خیلی 

انشالله دوران بارداری خوبی داشته باشی عزیزم 

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ۱۸:۴۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

زهره ان شاالله اون لباسهارو به خوشی و شادی تن بچه هات بکنی.

مرسی اسکای بلو جان. ممنووووون

ان شاالله قسمت همه اونایی که دوست دارن

۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ۲۲:۲۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

نورااا تبريك ميگم عزيزم  انشاالله قسمت همه كسايي كه ارزوشو دارن 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ۲۳:۱۱:۳۳
(ویرایش)

ممنون سلنا جان. ان شاالله قسمت شما

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۰۲:۳۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلاااام سلاااام

ببین اینجا چه خبره...نورا جووووون نمیدونی چقد واست ذوق کردم که ...مامان شدنت مبارک عزیز دلم ...از این لحظه های قشنگی که خدا نصیبت کرده نهایت لذتو ببر ...خدارو شکر کن که درمان شدی وتونستی مامان بشی anim2-28anim2-thanksناراحتی وگریه برا چیه وقتی خداوند بهت لطف کرده وتونستی حس مادر شدنو تجربه کنی وحس پدر شدنو به همسرت هدیه بدی...الهی که نی نی خوشگلت هم به سلامت به دنیا میاد ورنگ وبوی جدیدی به زندگیتون هدیه میده

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۰۸:۲۶:۲۴
(ویرایش)

سلاااام

مرسی همراز جون. مرسی از لطفت. اره دیگه دارم سعی میکنم حالم خوب باشه. والا قبلش که بخاطر واژی گریه میکردم الانم بخاطر بچه گریه کنم دیگه انصاف نیست. کل زندگیم میشه گریه. ان شاالله قسمت شما

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۲:۴۲:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه خوبین؟ زهره جانم خوبی ؟نورا جان عزیزم تبریک میگم الهی شکر که نی نی داری .به خدا همه آرزوشونه که بتوننن مادر بشن .خدا رو شکر برای همین لحظه ای که داری عزیز دلم 😍😍😍خیلی خوشحال شدم انشالله همه بتونیم این حسو تجربه کنیم 💓.   ‌‌‌‌‌‌‌‌‌

همراز جان چه خبر ،؟ چی کارا کردی این مدت ؟

زهره جان  پریودت تموم شد ؟ من امروز دیگه تموم از فردا میرم واسه تمرین 

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۳:۰۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۴:۳۹:۵۳
(ویرایش)

سلام به همتون،من مرجانم كسي ك ٨ سال با مشكل واژينسيم درگير بوده و تك تك روزهاي زندگي مشتركم روزي نبود ك از كابوس اين قضيه روز خوش باشه برام.من يه واژينسموسي خيلي شديد بودم كه حتي از تصور رابطه جنسي چشام سياهي ميرف با اين كه خيلي من و همسرم همو دوس داشتيم نميتونسم كاري از دستم بر نميومد و توو طول ابن چند سال شاهد مرگ تدريجي رابطه عاشقانم بودم و هر روز زجر كشيدم يه جاهايي از شدت استيصال بي خيال شدم و انكار كردم بزرگترين مشكل زندگيمو،انقدر انكار كردم ك دير شد،يه روزي به خودم اومدم كه ديگه دير بود،با همه وجودم تلاش كردم بعد ٦ سال راه درمانو پيدا كردم با جديت شروع ب تمرين كردم تا تهش رفتم و موفق شديم ولي همسرم ديگه نخواس،گف نميتونه گف دبگه بهم حس جنسي نداره الان دو سال از زماني ك درمان شدم ميگذره ولي باز هم مث قبل رابطه اي نداريم...

ایمان میتواند کوهها را از جا برکند
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۳:۰۸:۱۲
(ویرایش)

روزايي زندگيم دارن ميرن همينطور،شوهرم ميگه دوستت دارم ولي ديگه هيچ ميل جنسي برام نمونده،ميگه خودتو دوس دارم ولي دست خودم نيس ميگه نميدونم چرا،دارم دق ميكنم ،حجم بزرگي از غم كل وجودم گرفته اونقدر زياد ك به اندازه كل روزهايي ك همتون اذيت شدين درد دارم نميدونم چكار كنم

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۳:۱۲:۳۵
(ویرایش)

حس كسي رو دارم كه با تلو تلو خوردن روي خاك كشون كشون سعي كرد خودشو زندگيشو نجات بده ولي خيلي دير رسيد،شوهرم ميگه دوسم داره ميخواد باهام زندگي كنه ولي اين مورد رو دست خودش نيستو نميتونه حل كنه....بچه ها چكار كنم بريدم ميدونم ك بدون اون دق مبكنم...

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۳:۱۴:۰۳
(ویرایش)

مرسی النا جان. قسمت خودت ان شاالله

مرجااان

خوشحالم که مشکلت حل شده و ناراحت بخاطر این چالش زندگیت. حتما حتماااا پیش سکس تراپ برید. مشکلتون حل میشه به امید خدا. مرجان خودت شاداب باش. اقایون زتهای شاد و شاداب رو دوست دارن و بهشون اشتیاق دارن. زعفرون توی غذا و چای بریز. گرمیجات بخورید. و سکس تراپ هم حتما برید.

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۳:۲۱:۱۱
(ویرایش)

يه بار پيش يه مشاور رفتيم گف بهتره جدا شين از هم.من چون تحمل شنيدن ابن حرف رو ندارم ديگه پيش هيچ دكتري نرفتم،شوهرمم خيلي مايل نيس ميگه اداما خودشون بهتر ميدونم چشونه و ميتونن حل كنن مشكلاتشونو،ولي اصلا هيچ تلاشي از جانب اون نيس هيچي،اوايل خيلي دوس داشت حل شه،ولي الان انگار زندگيمون اينجوري عادت شده براش،نميزاره اصلا بهش نزديك شم چ برسه بخاد حل سع دلم يه روزنه اميد ميخاد

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۳:۲۶:۰۸
(ویرایش)

اگه كسي بوده ك مشكل منو داشته ميشه كمكم كنه؟دلم نميخاد زندگيم خراب شه،دق ميكنم بدون اون...

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۳:۳۲:۳۰
(ویرایش)

...

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314