تعداد بازدید : 321391
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۴:۲۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

مرجان دکتری که به این سرعت توی یک جلسه بگه جدا شید باید مدرکشو بندازه توی جوب. هیچ مشاوری توی اولین جلسه این حرف رو نمیزنه. به نظرم فعلا خودت پیش یه مشاور یا سکس تراپ برو تا نوبت همسرت هم برسه. کدوم شهری؟ 

من مشکلی ندارم توی واتس اپ صحبت کنیم ولی اینجا بچه ها هم هستن و ممکنه چیزی بگن که به دردت بخوره.

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۴:۳۱:۲۴
(ویرایش)

مرجااان کدوم شهری؟

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۴:۴۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۴:۳۹:۵۳
(ویرایش)

من تهرانم،ميشه بهم پيام بدي

ایمان میتواند کوهها را از جا برکند
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۵:۴۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من دارم تمرین میکنم با ۱۰.۵ 

واژنم از اول که شروع به تمرین کردم خیلی بدقلق بود ولی کم کم تونستم درستش کنم و خیلی آروم پیشرفتم و دیلا که داخلهحسابی کگل میزنم .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۵:۴۳:۲۵
(ویرایش)

راستی paribal چندوقته پیداش نیست .

Paribal کجایی دختر خوب ؟ حالت خوبه ؟

لطفا بیا از حالت باخبرمون کن 

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۵:۴۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
نوراجونم ایشالابه سلامتی❤ نی نیت میادوهمه این روزا ازیاد جفتتون میره دیگ گریه وغصه نخور نی نیت گناه داره😡
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۵:۵۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
مرجان خانوم نه یه مشاور درست پیدا میشه نه دکترمن بعدهفت باردکتررفتن تازه فهمیدم عفونت دارم😐بنظرم به شماره که خانوم دکتر توسایت گذاشته زنگ بزن وازش وقت بگیرکسی که باجون ودل واسه مشکل ما راه حل گذاشته وهممون مدیونشیم مطمعن باش مشکلتوحل میکنه
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۶:۰۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۷
(ویرایش)

ممنون نورا جانم.. تبریک میگم بابت نی نی😍😍ان شالله به سلامتی بغلش کنی.

زهره عزیزم. انواع و اقسام این دعاها در حق منم میشه. از اون حالت ترحم تو چشاشون متنفرم.. همسر من عاشق بچه اس. خدا کنه همون ماه اول درمانم خدا بهم بده.. 

مرجان عزیزم. اینکه کسی مدرک پزشکی داشته باشه لزوما به معنی با سواد بودن نیس. وگرنه دکتر زنان به امثال ما نمیگف لوس و ادا در میاری و.. یا بعضیاشون پیشنهاد طلاق میدن.. یه سکس تراپ خوب برو. متاسفانه ماها زمان زیادی از دست دادیم. همسرای ما زمان زیادی میل  خودشونو سرکوب کردن. یا به روشای دیگه راضی شدن. خوب طبیعیه مغز و بدنشون و روانشون به اون روش یا شرایط عادت کنه و میلی به رابطه نشون ندن. باید کم کم میلشو زنده کنی. بدون استرس بدون غر زدن و بدون تاامیدی.. چون این میل کم کم از دست رفته.نمیشه یک باره بخوای که درست بشه

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۶:۲۵:۵۳
(ویرایش)

باریکلا زهره خیلی برات خوشحالم. انگار دخترمی که انقدر بفکرتم😂

مرسی ایدا جون و سنا جون. ان شاالله قست شما

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۶:۲۸:۰۹
(ویرایش)

سنا جان ميفههم چي ميگي ولي اون حاضر نميشه ديگه پيش مشاور بياد،به نظرتون تنهايي از پس اين مشكل بر ميام؟يعني ميشه يه روزي حسش برگرده؟نميخوام روزايي عمرمون همينجوري به هدر بره...

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۶:۲۸:۱۷
(ویرایش)

سنا جان ميفههم چي ميگي ولي اون حاضر نميشه ديگه پيش مشاور بياد،به نظرتون تنهايي از پس اين مشكل بر ميام؟يعني ميشه يه روزي حسش برگرده؟نميخوام روزايي عمرمون همينجوري به هدر بره...

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۶:۵۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۷
(ویرایش)

مرجان عزیزم. شما اول خودت تنهایی برو یه مشاور خوب. نه از اینا که سریع نسخه طلاق میپیچن. مشکلتو بهش بگو. اون خودش راهکار بهت میده که چطور راضیش کنی بیاد مشاور و درمانو دنبال کنه.دوست منم تو زندگیش مشکل داشت همین کارو کرد. الان خیلی خوب شدن با هم. جلسه اول برو همه چیو واسش توصیح بده اگه کاربلد  باشه خودش بهت میگه چطور همسرتو متقاعد کنی. ببین عزیزم. همسرت تا الان صبوری کرده و پا به پات اومده معلومه دوست داره و این مشکلم دست خودش نیس. خودخواسته نیس. مثل واژینیسم ما. حل میشه عزیزم. مطمئن باش. منم بعد پنج سال و چن ماه وقتی یه هفته پیش یه رابطه نصفه داشتم فک میکردم هکسرم کلی هیجان داره و زود راصی میشه. در حالیکه اصلا اینطور نبود. کاملا عادی و اصلا حتی سردتر از رابطه بدون دخول. و زمانشم بیشتر طول کشید. 

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۷:۰۷:۰۵
(ویرایش)

به نظرتون اينكه حتي نميزاره بهش نزديك شم از نظر جنسي واقعا طبيعيه؟البته مدتها ميلش سركوب شده بهش حق ميدم،اصلا نميدونم با چ راهي بهش نزديك شم ك پس نزنه منو،چون حال خودمم بد ميشه بعدش

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۹:۰۰:۵۴
(ویرایش)

نورا جان دل به دل راه داره قربونت برم ❤

خیلی واژنم امروز اذیت کرد فعلا تا ۱۰.۵ تمرین کردم 

مرجان شرح حالت رو خوندم و خیلی ناراحت شدم از این بابت.

امیدوارم هرچه زودتر این مشکل برطرف بشه.

عزیزم ما درک میکنیم حالت رو ولی به نظر منم برو پیش مشاور .راهنمایی یه متخصص خیلی راهگشا تره ،  تا حرفای افراد کم تجربه ای مثله ما .

من میگردم چندتا مشاور رو که تلفنی هم مشاوره میدن برات پیدا میکنم .چون تو این وضعیت که کرونا اومده هیچ کدوم حضوری قبول نمیکنن که بری پیششون.

برای رفع این مشکل باید هم وقت و انرژی بزاری هم هزینه کنی.

حتی اگه هزینه مشاوره هم نمیتونی بدی  طلات رو بفروش هزینه کن برای حل این مشکل.

قصد جسارت ندارم منظورم اینه که همه جوره تلاشت رو بکن برای اینکه تو زندگیت ارامش داشته باشی.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۹:۲۵:۱۴
(ویرایش)

زهره جان ممنونم عزيزم ،ظاهرا راهي جز مشاور نيس،اخه يه سري كه رفتم خيلي حالم بدتر شد با حرفاش گفت رابطتون كامل نيست و مسموم و بايد تموم شه،دلم نميخاد از اين حرفا بشنوم خيلي سخته بعد اين همه سال پذيرش اين ك بايد تموم بشه خيلي...

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران