تعداد بازدید : 319201
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۰:۵۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

matin

خوش اومدی عزیزم.

توضیح بده که از کی تلاش کردی واسه دخول و نشده؟ معاینه پرده هم رفته بودی؟

صفحه اول انجمن رو شروع کن به خوندن. مطالب آموزشی و نحوه تمرینات رو.

اول اول هم با کگل شروع کن. تمرینات کگل خیلی خیلی مهمه . چون تازه 6 ماهه ازدواج کردی نمیشه گفت واژینیسموس هستی یا نه و ممکنه با همین کگل و تجسم مثبت از رابطه مشکلت حل بشه.

عزیزم این حرفایی که از درد و خونریزی میگن واقعی نیست. تو که مشکل پرده رو هم نداری فقط کافیه با تمرینات کگل خودت رو کامل شل بگیری. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۱:۰۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

زهره آفرین . اگه فکر کنی که تویی پس حتما میشه. تلاشت رو کن.anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۲:۲۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

بچه ها من وقتی میخوام با ۱۱ تمرین کنم از سایز ۹ شروع میکنم به واژن گشایی تا میرسم به ۱۱ .

کارم اشتباهه؟

من اولش واژنم خیلی خشک و بسته س .

۹ رو هم یکم سخت وارد میکنم ولی زود اکی میشم باهاش 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۳:۱۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلااااام

زهره اشکال نداره. با هر سایزی میتونی شروع کن. 

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۳:۱۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۱ ۱۷:۵۲:۳۶
(ویرایش)

سلام بچه ها . خوب هستید ؟ 

من تمیرینها رو تا جایی پیش رفتم که با یکم تلاش  تقریبا سایز 8.5 راحتم ( میشه دیلاتور 4)

برای ساختن دیلاتور بالاتر باید از کاندوم استفاده کنم؟ دستکشی که من دارم سایز 8 جراحی هست . بیشتر از سایز 8.5 پر نمیشه کرد.

یه سوال دیگه اینکه دیروز میخواستم تمرین کنم ، اما احساس می کردم واژنم خشک شده ،  لوبریکانت بیشتر زدم ، یکم بهتر شد . امروز پریود شدم . میتونه خشکی واژنم به خاطر پریودی باشه یا نه ؟ یکم ناامید شدم راستشو بخواهید.

سوال بعدیم اینکه چند روز بعد پریودی شروع کنم؟ 

ما میتوانیم ،
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۳:۳۲:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۱۷:۰۸:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین؟

دلم براتون تنگ شده بود

همه ی پیاماتونو خوندم با شادیاتون شاد شدم با غماتون غمگین

نوراجون عزیزدلم اگه بدونی چقد برات ذوق کردم خیلی خیلی مبارکهه مامان مهربوننن anim2-thanksخوشحال باش که خدا بهت نعمت داده

زهره جون منم دقیقا مث تو تمرین میکردم یازدهو اولشم سخت میرفت ی کم واژن بدقلقی میکرد بعد چن دقیقه درست میشد اشتباه نیست بنظرم

هانا مژده ی عزیزم چرا پر میشه. تو همون دستکش سایز هشت جراحی میتونی تا سایز سیزده پرکنی ولی حتما برای اینکه خدایی نکرده داخل واژنت پاره نشه از سایز نه به بعد روی دستکشت کاندوم بکش و هر بار تمرینت تموم شد بندازش دور کاندومو انگشت شصت و اون یکی که بلند تره از همه سبابه میگن یا چی نمیدونم تو اونارو پر کن

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۳:۵۴:۴۳
(ویرایش)

هانا مژده عزیزم بدقلقی واژنت به خاطر پریوده .

اصصلا نگران نباش .بعد پریودت بلافاصله میتونی تمرین کنی.

من خودم بعد پریودم یکم سوزش داشتم که با کگل و ژل زیاد و پشتکار تو تمرین ها درست شد و امروز سوزش نداشتم اصلا.

من از سایز ۱۰ به بعد از کاندوم استفاده کردم .

امروزم سایز ۱۱.۵ رو وارد کردم.

ان شالله عصر  دوباره میرم برای تمرین ...

النا همراز عشق و پری بال بیاین دیگه anim2-65d6a5d6s

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۳:۵۶:۴۰
(ویرایش)

ترنم جان حالت چطوره؟

راحتی تو رابطه ؟

واقعا از دیلا راحت تره؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۴:۰۰:۴۸
(ویرایش)

خیلی ممنونم فریحای گلم🌹🌺

مرسی سودای عزیزم 🌹🌺

چشم حتما به من باشه از خدامه هرروز رابطه داشته باشیم چون پریودیم نزدیکه میمونه هفت روز دیگه ولی همسرم هر روز دوس نداره میگه حداقل یه روز در میون که ادم عطش شه بهش بچسبه بهش حق میدم ولی چون اولاشه و دیگه تمرین با دیلا نیس دوس دارم هرروز حداقل یه بار الت بره داخل تا خیالم راحت باشع که دیگه میتونم

همراز جون عزیزم ماشالا بهت چقد پرانرژییییanim2-smilies-azardl2

بچه ها کلا یادم رففف کارام من باید نیم ساعت پیش برنج میزاشتم دم  نیم ساعت دیگه همسرم میاد

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۴:۱۱:۵۴
(ویرایش)

ممنون خداروشکر زهره ی عزیزم  هزار ماشالا بهت دختر واقعا زود بانو میشی با این تمرینا ی چی میگم ی چی میشنوی واقعا راحت تره خیلی بهتره از دیلا جوری که خودت نمیفهمی کی رفت تو 

انقد بهتره که اگه بدونی سریع دیلارو تموم میکنی میری تمرین با الت چون نرم تر از دیلاس جلو عقب کردنی هم اذیت نمیشم ولی اونموقعا من خیلی مشکل داشتم با جلو عقب کردن دیلا خیلی کند بودم چون سفت و سخته ولی الت نرمه یکیم که اصلا بجز زن زیر نمیتونستم جور دیگه تمرین کنم مخصوصا زن رو ولی خداروشکر الان تو همه پوزیشنارو راحتم بخدا الت خیلی مهربونتره زهره

من نمیدونم چرا اینجوریم موقع تمرینام تشک مینداختم رو مبل سه نفره بعد از روش ملحفه که ژلی نشه جایی بعد همونجا تمرین میکردم الان میخوایم رابطه داشته باشیم اولش باید رو همون مبل باشه انگاری اونجا عادت کردم حس خوبی دارم بهش ارامش میگیرم شمام بنظرم یه جای مشخصی از خونتون رو که احساس راحتی داری انتخاب کن اونجا تمرین کن بنظرم کمک کننده باشه تو رابطه

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۴:۱۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

مرسی ترنم جونم ان شاالله قسمت خودت. ترنم یک روز درمیونم خوبه. حتما نباید هر روز رابطه داشته باشی. بعد پریودتم مثا الان راحتی. 

زهره ایول داری. ماشالا به این پشتکار

هانا مژده میتونی از کاندوم ساده استفاده کنی. و بلافاصله بعد پریود تمرین کنی. ممکنه اولش کمی اذیت شی ولی بعد چند دقیقه دیگه راحت میشی.

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۴:۵۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۳۰ ۲۲:۳۲:۱۳
(ویرایش)

ممنون زهره جون وسودای عزیزازراهنماییتون،بچه هامن بعداز۱۵سال درمان شده بودم وبااولین رابطه باردارشدم چون هدفم بیشتربچه دارشدن بودچون واقعا داشت دیرمیشد الانم بعداز۳سال بازامیددارم به درمان ومطمئنم که ازپسش برمیام ایناروگفتم برای امیدواری بقیه دوستان که واقعاپیگیرباشن انشاءالله خداکمکمون میکنه غول واژینیس روشکست میدیم 😘

تازنده ام امیدم روازدست نمیدم
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۶:۴۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۱ ۱۷:۵۲:۳۶
(ویرایش)

ممنونم ترنم جون ، زهره جان و نورا جان . بچه ها ممنونم از پاسخگویی تون . خیالم راحت شد .

وقتی اینجا میام متنهاتون رو میخونم کلی انرژی میگیرم .

خدا بهتون خیر دنیا و آخرت روبده 

ما میتوانیم ،
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۲۱:۵۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۴:۳۹:۵۳
(ویرایش)

ممنونم بچها از محبتتون،اميدوارم ك با مشاوره درست شه چون خاطره خوشي ازش ندارم،از طرفي هم به خاطر اين اوضاع محدوديت هستش واسه وقت دكتر،منم شاغل هستم تا ميرسم خونه ٦-٧ غروبه،اين همه سال خودمو با كار مشغول كردم تا مثلا اين مشكل يادم بره،ولي هميشه گوشه ذهنم ازارم داده...

ایمان میتواند کوهها را از جا برکند
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۲۳:۰۹:۳۹
(ویرایش)

بچه ها من عصر دوباره یکم تمرین کردم با ۱۱.۵ و اینبار به جای اینکه با ۹ واژن گشایی کنم با ۱۰ واژن گشایی کردم.

ترنم  با حرفت موافقم به نظرم باید از فردا همون‌جایی که شبا میخوابیم تمرین کنم که بهش عادت کنم .

اره دیلا یکم سفته منم تو عقب و جلو کردنش یکم اذیت میشم.

امیدوارم که خیلی زود برم سراغ اصل کاریanim2-a2d3

نورا جانم مرسی بابت همه کمک ها و محبت هات.

مرجان امروز زنگ زدی ؟لطفا از این به بعد پیگیر باش قبل از این که شرایط بدتر بشه.اول از همه خودت راحت میشی عزیزم .

أنت لست وحيد؛

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031