تعداد بازدید : 320835
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۳/۴ ۰۰:۱۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

سلام عزیزم

اولاش ادم خسته میشه یکم تمرین کنی عادت میکنی ولی تا میتونی کگل کن چون خیلی مهم و تاثیر گذاره .

گوش پاک کن روهم دورش و سرش پنبه بپیچ بانخ ببند و روش دستکش جراحی بکش و ژل بزن رو دستکش.البته مم خودم نسبت به گوش پاک کن حس بدی داشتمو از انگشت کوچیک دستکش شروع کردم چون فک میکردم لطیف تره‌‌.سایز هدفتم باید سایز شوهرت رو اندازه بگیری و به اون اندازه پیش بری یعنی سایز آخرت سایز شوهرت باشه.کگلم بنظرم اگه میتونی انجام بدی تمریناتو شروع کن به مرور عادت میکنی و بیشتر  میشه .من خودمم اول انقد نمیتونستم و یه هفته طول کشید تا کگل بلند رو بتونم به اون تعداد بزنم .کلا من خیلی تو سایزو تعداد گیر نبودمو تقریبی میرفتم جلو .

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۴ ۰۱:۵۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

ممنونم fatiiimaaa جان از راهنماییت ..خدا کنه منم زودتر مثه شماها راحت شم 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۴ ۰۲:۵۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

اشالله به حق این شبهای بزرگ مشکل همه واژینیسموس ها حل بشه و صاحب یه فرزند سالم بشن 🙏🙏 و هرچی ناراحتی از زندگیتون خارج بشه و همه زندگی پر از عشق داشته باشن همه به خواسته ی دلشون  برسن و هیچ آرزویی ارزو نمونه  الهی امین🙏🙏 

خدا بامن است
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۱:۳۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۴ ۱۸:۱۴:۱۹
(ویرایش)

سلاااااااااام سلاااااام عشقاااااااanim2-4d564ad6

من بعده شیش سال درگیری با واژینیسموس بالاخره دیشب درمان شدممممممممممممممanim2-thanks😥

وای ک نمیدونم بخندم یا اشک بریزم. که در همون حدی که یک غول بود در نوع خودش... در همون حدم شیشه ای بود جنسش!!

و الان با خودم میگم کاش اوووونقد ناامید نبودم و کاش نمیگفتم من با همه فرق دارم من مث سنگ و استخونیه واژنم. و مطمئنم نمیشه! 

الان دیدم ک شد بچه هاااا شد

باور کنید ذهن و فقطططط ذهن 

ذهن ک درست شه یه هفته ای هم درمان میشین 

you can
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۱:۵۵:۲۳
(ویرایش)

بچه ها من از اول اسفند اینجا عضو شدم . اعتراف کنم که کگل و دیلاتور و .. اونارم فقططططط سه دفعه تمرین کردم و انجام دادم چون ناامیدیه محـــــــض داشتم🙈

دیلاتور رو ک همون دفعه اول ک انگشت کوچیکه دستکش و پر کردم دیدم رفت .هیجان زده شدم یکی یکی انگشتای دیگه رو هم پر کردم دیدم رفت. اما کاندوم که ساختم اصصصصصلا نرفت👋

بزرگترینش همون انگشت بزرگه دستکش بود که دورش هفت سانت و نیم بود

اینارو میگم که روحیه بگیرین ببینین چقد این غول ذهنیه و اول باید ذهن درست شه بعد تمرینات 

من کلا دو یا سه بار اینکارو اونم از روی کنجکاوی امتحان کردم. اصلاااا هم بحث تمرین و... ایناش نبود🙈🙈🙈🙈

بعد دیگه نشد تا اینکه هفته ی پیش رفتم سکس تراپ

بچه ها تمرینات ایشونم دقیقا همیناس اما دو تا تفاوت داشت فقط. که بدرد من خورد امیدوارم به درد شمام بخوره:😍

یک. اینکه سه هزارتا پرونده اونجا بود ک همههههه درمان شده بود (خیلییییی روحیه میگرفتی)😊

دو. با انگشت باید خودتو معاینه کنی. بچه ها تکرار میکنم هیچی هیچی هیچی کار انگشت خودتونو نمیکنه. صدتا دیلاتورم ببرین داخل بازم شی خارجیه و ترس تون هست

اما انگشت که ناخنشو بگیری و سرشو پر ژل کنی در عین اینکه کار چندش اوریه خیلیییییییی کمک کنندس. اصن یه حس عجیبیه که میبینی اصن جنس واژنت اونجوری که تو ذهنته نیس!!! و اصن آسیب پذیر نیس!!! و هرچی انگشتتو عقب جلو میکنی میفهمی ک باید هی به خودت بگی بسه دیگه انقد بازی درنیار ازین به بعد دختر!"😃

هیچی دیگه جونم براتون بگه که من فقط چهارروز  روزی نود تا کگل ده ثانیه ای زدم. ساعتتونو کوک کنید. که یادتون نره

روز پنجم با انگشت خودمو معاینه کردم و......

و دیشب هم با همسرم امتحان کردم. و شد🙌🙌🙌🙌🙌

چندتا نکته:

آلت همسرتونو خودتون بگیرید دستتون بچه ها خیلیییییی کمک میکنه 

باسنتونو زیرش بالش بذارید و خودتونم باز بدینش بالا . اینم خیلییییییی کمک میکنه

مرتب هم ب خودتون بگین بازی درنیار دختر ! من دستمو بردم داخل و دیدم که جنسش ماهیچیه ایه و راهشم بازه پس لطفا ادا نریز😉😉

بچه ها امیدوارم موفق بشین بدونید همش ذهنیه. تمرین و اینا همه درجه ی بعده

من شیش ساله خیلیییی سختی کشیدم حتا یه نقطه هم نمیتونستیم داخل کنیم. 

فقط تمرین انگشت رو انجام بدین و ببینین ک من و خیلیا یه هفته ای درمان شدیم. پس شمام میتونید😘😘😘

you can
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۲:۰۷:۴۱
(ویرایش)

در اخر اینکه تشکر خیلییییییییی زیاد از خانم خیابانی عزیزم و مسیولین سایت و انجمن . سلما جانم اگه اسمتون درست یادم باشه و همه.....

من از طریق این سایت بود ک فهمیدم واژینیسموس یعنی چی

چون تا قبلش فک میکردم من ورودی ندارم و واژنم استخونیه!!!

و وقتی دیلاتور زدم و دیدم داخل شد خیلبیییی دعاتون کردم. خلاصه ک بچه ها اونایی ک گفتمو انجام بدین ریز ب ریز. و با روحیه. و وقتی میخاین با همسرتون تمرین کنین حتمااااا با دست خودتون الت رو بگیرین و حتمااااات باسنتونو قشنگ بدین هوا و با ضعف و حس بد نباشین به خودتون تشر بزنین که یعنی چی؟ بسه دیگه این راه بازه. جنسشم اصلا اسیب پذیر نیس. خودت با انگشتت حسش کردی. پس بازی و ادا درنیار.

این روحیه بچه ها ک بگین من میخام بشه و باید بشه خیلی کمکتون میکنه

بچه ها اینم بگم من دفعه اولش که پریشب بود فقط یک سوم الت رفت.اونم کلیییییی درد و سوزش. ناامید شدم باز. عرق کردم خسته شدم بیخیال شدم

دیشب زنگ زدم سکس تراپم. گفت بهت تبریک میگم عزیزم. تو درمان شدی👋👍👍👍😍

و باورتون نمیشه انقددددد این حرفش ب من انگیزه داد که همونجا دوباره ب همسرم گفتم بیا تمرین.. و دیدم ک شد 😍😍

بچه ها جون موفقیتتون ارزومه. بخدا این غولی ک ساختیم شیشه ایه . من مطمئنم همتون اگه بخاین میتونین ذهنتون رو کنترل کنین و راه ورودی ای ک خدا بهمون سالم داده رو ازش استفاده کنیم

you can
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۲:۴۵:۲۳
(ویرایش)

عزیزم همه ی ما این روزارو داشتیم.من هرکی میومد میگفت بانو شده خوشحال میشدمو میگفتم یعنی میشه منم یه روز بیام بگم؟ویه جور حسرت.باور کن و ایمان داشته باش که میتونی و بعد پایان تمرینات میبینی کار خیلی سختیم نبوده و انگار آماده شدی برا امتحان .باقدرت پیش برو موفقیت حتمیه 😊

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۲:۵۰:۰۶
(ویرایش)

آناااشید

بانو جان تبریک میگم.هممون بچه ها بعد اقدام میبینیم که فقط این مریضیه ذهنمون بوده.خداروشکر که خدا اینجارو بما نشون داد تا از این درد رهایی پیدا کنیم.آناااشید من الانم جرات ندارم انگشت خودمو وارد کنم اما دیلا خوبیش اینه که بعد که میری اقدام میبینی آلت  چقد راحتتر از دیلاست و لطیفتره.

مبارکت باشه بانو.بچه ها باقدرت تمرین کنید موفقیت تضمینیه.بنظرم اینجا هرکی اراده اش قویه برای جنگیدن موفقه.خسته نشید و شکستش بدید این غولو💪

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۲:۵۳:۱۵
(ویرایش)

عزیزم همه ی ما این روزارو داشتیم.من هرکی میومد میگفت بانو شده خوشحال میشدمو میگفتم یعنی میشه منم یه روز بیام بگم؟ویه جور حسرت.باور کن و ایمان داشته باش که میتونی و بعد پایان تمرینات میبینی کار خیلی سختیم نبوده و انگار آماده شدی برا امتحان .باقدرت پیش برو موفقیت حتمیه 😊

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۴:۱۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

آنااااشیدا جان بهت تبریک میگم بانو شدنتو عزیزمanim2-thanks

بچه ها واقعا فقط کافیه اراده کنی و انرژی مثبت به خودت بدی اونوقته که میبینی چقد زود نتیجه میگیری.من با ۵یا۶بار تمرین بانو شدم ولی توی همین مدتم چند بار ناامید میشدم و میخواستم تمرینو رها کنم و میگفتم این راهم نمیشه ولی باز خودم خودمو دلداری میدادم و به خودم امیدواری و انرژی مثبت میدادم که تعداد درمان شده ها بالاست پس منم با تمرین میتونم و میرفتم برای تمرین.با اینکه تمریناتم یکی درمیون بود و همین۵،۶بار تمرینم حدود۲۰روز طول کشید ولی خداروشکر ازش نتیجه گرفتم.میخوام بگم دوستای گلم ناامید نشید و بدونید بالاخره موفق میشید دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.

یه چیزی میخوام بگم شاید بدردتون بخوره،من وقتی با شوهرم تمرین میکردم چون یه سوزش و درد داشتم ، خودمو جمع میکردم میگفتم نمیشه و دیگه نمیذاشتم ولی الان چون دیگه ذهنم خداروشکر اماده شده خودمو منبسط میکنم و تحمل میکنم و اون درد و سوزش با اولین ورود دیگه رفع میشه انگار که فقط اون یه تیکه سرشه که درد داره وقتی اون از ورودی واژن رد میشه دیگه دردی نداره.من الان میگم اگه من اون موقع نمیترسیدم و یکم خودمو منبسط میکردم و تحمل میکردم تا اون یه ذره سرش از ورودی واژنم بگذره،خیلی وقت پیش درمان میشدم.امیدوارم این تجربه بدردتون بخوره.

ان شاءالله به حق این شبای عزیز هرچه زودتر همه واژنیسموسیا درمان بشن🙏

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۴:۳۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۴ ۱۹:۱۲:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان.من تازه عضو شدم پرگل هستم. 4 ماه ازدواج کردم از همون روزای اول با یخورده سرچ تو گوگا متوجه شدم واژینیسموس دارم.  خدا رو شکر می کنم با تمرین ها و ساخت دیلاها بعد 15 روز تمرین روزی نیم ساعت درمان شدم.امیدورام به حق این شب های پر برکت بانوانی که همچین مشکلی دارن بزودی مشکلشون برطرف بشه. و زندگیشون پر از عشق بشه.خوشحال میشم تجربیات خودم را در اختیار دوستان بزارم. 

زنانه عاشق شو ؛
مردانه از عشقت محافظت کن ؛
و کودکانه سالهای سال
عشقت را تازه نگهدار . . .
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۷:۲۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

دوستان عزیزم تبریک میگم بهتون که مشکلتون حل شده خداروشکر.از صمیم قلبم خوشحال شدمanim2-thanks

وچه نعمت بزرگی داریم که عضو این انجمن شدیم که همه همدیگر رو درک و کمک میکنیم .واقعا باعث دلگرمیه به لطف خدا

۱۳۹۸/۳/۴ ۱۸:۵۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

به همه دوستانی که درمان شدن تبریک میگم ان شاء الله در کنار همسرتون زندگی  خوبی داشته باشید و پایدار باشین😊😊😊😊💙💙💙💙💙

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۸:۵۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

و الان دوران امپراطوری شماست ناز کنید خیلی مزه میده😂😂😂😂😂😂

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۳/۴ ۱۹:۰۲:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

انشالله مشکل ماهم حل بشه🙏🙏

خدا بامن است
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×