تعداد بازدید : 320811
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱/۱ ۰۱:۳۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین ؟

من اومدم بعد از چند روز حس وحال تمرین نداشتم  ..امشب بازم تمرین کردم نزدیک پریودیم واژنم خوب همکاری میکنه امروز سایز پنج ونیمو تمرین کردم ..یه اعترافی بکنم امشب به همسرم گفام بیا با آلتت تمرین کنیم زیاد ژل زدم وشروع کردم به تمرین ...دیگه مثل قبل کولی بازی در نمیاوردمریلکس کردم وآلتو فرستادم تووو .البته کامل داخل نرفت ونصفه رفت تووو  احساس درد وسوزش میکردم ولی  سعی میکردم ریلکس کنم اما نمیدونم چرا کامل داخل نمیرفت در حد پنج .شیش سانت ،ولی احساس میکنم به پردم که میرسه خیلی احساس سوزش میکنم ...بچه ها به نظرتون چیکار کنم حالا که ترسم کم وبیش ریخته با همین الت تمرین بکنم تا واژنم بهش عادت کنه یا فعلن با همون دیلا ها ادامه بدم؟

من پیروز میشوم
۱۳۹۹/۱/۱ ۰۸:۱۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلاااام بچه ها 

صبح تون بخیر 

سال نو همه تون‌ مبارک🌹🌹🌹🌹

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۱/۱ ۱۴:۳۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۲ ۰۱:۱۵:۱۸
(ویرایش)
سلام دوستیا سال نوهمتون مبارک.زهره جونم خیلیکیف میکنم وقتی میبینم انقدپیگیردرمان هستی.توسال جدیدبرای همتون وبرای خودم سکس پرازلذت آرزومیکنم😂 موناجان خیلی خوشحال شدم ک بلاخره موفق شدی.عزیزم منم دقیقا مشکل تورودارم.من اصلاهیچ حسی نسبت به دخول ندارم.نزدیک3ماهه ک بانوشدم ولی حتی یکبارم ازرابطه لذت نبردم.نکته جالبش اینه که همسرم هم ازدخول تاحالاارضانشده.من باپوزیشن زن رو راحتم اونم ک طرف فعال زنه منم بخاطراینکه اصلا لذت نمیبرم خسته میشم ومیگم ادامه رابطه لاپایی بریم وهردومون بالاپایی ارضامیشیم😕😑بادخول هم پاهام بی نهایت دردمیگیره کشاله رانم بی حس میشه حتی نمیتونم راحت راه برم.باپوزیشن زن زیرهم باهرحرکت همسرم خیلی دردم میاد.الان ک بانوشدم دوس ندارم لاپایی رو ادامه بدیم انگاری بهش عادت کردیم.انقدرابطمون کم شده بااینکه جوونیم واول زندگی هفته ای ی باررابطه داریم.بنظرتون مشکل کجاست؟
۱۳۹۹/۱/۳ ۰۲:۱۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیز. سال نو مبارک همگی 

من این چند روز درگیر خونه تکونی بودم و بعدش سرماخوردگی شدید. شوهرمم اومد. کگلم نزدم چند روزه. 

موناجون خوب چرا نمیری پیش خانم خیابانی؟ با همسرت برو که راهکار بهتون بده

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۹/۱/۳ ۱۶:۵۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگی

سال نو مبارک باشه. ان شااله سال جدید پر باشه از خبرهای خوب و همگی سلامت باشید. 

ان شااله امسال کلی بانو داشته باشیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۹/۱/۳ ۱۶:۵۵:۱۶
(ویرایش)

خانم های در حال تمرین پس کجایید? 

نبینم تمرینات رو چون تعطیلاته رها کرده باشین. زود بیاید گزارش بدین. 

واسه رسیدن به هدف هیچ چیزی جلودارتون نباشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۹/۱/۳ ۱۸:۵۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۴ ۰۱:۱۴:۵۴
(ویرایش)

سلام.دوستان من تازه ۸ روز میشه سایتتون رو پیدا کردم.من سه سال خورده ای عروسی و ۳ عقد بودم.حتی یکبار هم نشد دخول داشته باشم.میترسم

گر نگهدار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.
۱۳۹۹/۱/۳ ۱۸:۵۵:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۴ ۰۱:۱۴:۵۴
(ویرایش)

انقدر بچه دوست دارم که حاضر شدم دکتر پردمو برداشت و بعدش ای یو ای کردم.با دستگاه اسپکلوم مشکلی نداشتم و یا معاینهای پی در پی دکتر.ولی دخول رو نمیتونم.امروز بعد خوندن تکست خا با سایز ۸ شروع کردم.کامل وارد شد.فقط نمیدونم طولش چقدر باید باشه؟و اینکه فقط اون تو نگه اش داشتم ۱۵.درست انجام دادم؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.
۱۳۹۹/۱/۴ ۲۱:۳۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۴ ۰۹:۵۲:۵۳
(ویرایش)

سلام منم واژینیسموس دارم

با هزار کلنجار شوهرم تونست کارشو انجام بده و من بانو شدم

اما بعدش به مشکل خوردیم

اونم اینه که آلت همسرم تا بیشتر از ختنه گاه داخل نمیشه و به مانعی برخورد میکنه انگار به یک دیواره واژنم یک چیزی شبیه تخم مرغ هست که سفته و نمیزاره آلت وارد بشه و وقتی شوهرم فشار میده دیواره هاش کشیده میشن و به شدت دردم میگیره و دیگه نمیزارم ادامه بده

احساس میکنم تنگی واژن دارم

انگشتمو که داخل ‌کردم تا آخر رفت تو بدونی که دردم بیاد

شما بگید چیکار کنم؟

اینقد تنگه که فقط اندازه انگشت جا داره

و بارها با ژل فراوون تلاش کردیم اما آلت همسرم فقط تا ختنه گاه میره تو و بعدش دیگه نمیره تو اگ فشار بده شدیدا درد میگیره که تحملشو ندارم

مثلا تو گوشی بابات سیو باشی..... اسپرم برنده ی بابا 😃
۱۳۹۹/۱/۴ ۲۱:۴۹:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۴ ۰۹:۵۲:۵۳
(ویرایش)

سلام منم واژینیسموس دارم

با هزار کلنجار شوهرم تونست کارشو انجام بده و من بانو شدم

اما بعدش به مشکل خوردیم

اونم اینه که آلت همسرم تا بیشتر از ختنه گاه داخل نمیشه و به مانعی برخورد میکنه انگار به یک دیواره واژنم یک چیزی شبیه تخم مرغ هست که سفته و نمیزاره آلت وارد بشه و وقتی شوهرم فشار میده دیواره هاش کشیده میشن و به شدت دردم میگیره و دیگه نمیزارم ادامه بده

احساس میکنم تنگی واژن دارم

انگشتمو که داخل ‌کردم تا آخر رفت تو بدونی که دردم بیاد

شما بگید چیکار کنم؟

اینقد تنگه که فقط اندازه انگشت جا داره

و بارها با ژل فراوون تلاش کردیم اما آلت همسرم فقط تا ختنه گاه میره تو و بعدش دیگه نمیره تو اگ فشار بده شدیدا درد میگیره که تحملشو ندارم

مثلا تو گوشی بابات سیو باشی..... اسپرم برنده ی بابا 😃
۱۳۹۹/۱/۵ ۱۶:۳۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

میشه به منم برای درمان کمک کنید؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۱/۵ ۱۹:۲۹:۵۳
(ویرایش)

yasaman

خوش اومدی عزیزم. خوب خداروشکر مشکلت خیلی شدید نیست. صفحه اول انجمن رو مطالعه کن حتما. نکات آموزشی و روش تمرین رو. برای شروع خیلی خوبه از سایز 8 تونستی. طول دیلاتور 10 سانت وارد بشه خوبه. تا سایز همسرت تمرین کن بعد برو اقدام. روزی حداقل یکساعت تمرین کن. تمرینات کگل رو فراموش نکن خیلی مهمه. روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه 20 تا بلند. حتما موفق میشی.

نازباران

خوش اومدی عزیزم. صفحه اول انجمن رو مطالعه کن. با تمرینات اینجا حتما موفق میشی. تمرینات کگل و کار با دیلاتور. زودتر شروع کن تا به نتیجه برسی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۹/۱/۵ ۱۹:۳۱:۴۰
(ویرایش)

Sogand

خوش اومدی عزیزم. یه توضیحی از خودت بده. صفحه اول انجمن رو مطالعه کن و تمرینات رو شروع کن. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۹/۱/۶ ۰۰:۱۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ ۲۳:۰۳:۳۷
(ویرایش)

سلام به همگی سال نو مبارک

خواستم یه پیشنهاد برای خانمهایی که مثل من خشکی واژن دارن بدم. من حدود یک هفته است که از کرم مرطوب کننده  واژیسان استفاده میکنم خییییییلی عالیه راستش من انقدر که لوبریکانت ایرانی استفاده کردم همش خارش میگرفتم و اینکه خیلی زود خشک میشد.تا اینکه این کرم رو یکی از دوستانم بهم معرفی کرد الانم خیلی راضی هستم و واژنم همیشه مرطوبه فقط اینکه قیمتش کمی بالاست  ولی به نظر من واقعا ارزشش رو داره و اینکه خیلی بهتر از لوبریکانت هست. من از سایت داروکده 126.500 تومان خریدم.امیدوارم کمکی کرده باشم

۱۳۹۹/۱/۶ ۱۱:۴۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

امیدوارم همگی خوب و سلامت باشین .

من از امروز دوباره میخوام استارت بزنم .

تازه پریودم تموم شده .

امیدوارم با دعاهای خیر شما و همت خودم بتونم خیلی زود شکستش بدم .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031