تعداد بازدید : 319138
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۱:۲۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۲۹ ۱۴:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام

وقتتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه. من هشت ماهه ازدواج کردم و این مشکلو دارم. خیلی برام مسخرست. هم تجربه ش. هم بازگو کردنش. هم استیصالش. اوایل میترسیدم. اما به مرور یکم بهتر شد و حساسیتم کم شد. البته هنوز بکارت دارم و رابطه دخولی نداریم (توی تمرینات ورزشی زمون مجردی هم همیشه انعطاف بدنم کم بود و نسبت به بقیه، ماه های بیشتر طول میکشید تا حرکتو کامل کنم...) الان فک کنم آلت در حد سه سانت داخل میشه و بعدش اصلا جلوتر نمیره حتی وقتی خودم بالا قرار میگیرم و فشار میارم!!!!! خیلی عجیبه. ممنون از توجهتون.

۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۲۹ ۱۴:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام

وقتتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه. من هشت ماهه ازدواج کردم و این مشکلو دارم. خیلی برام مسخرست. هم تجربه ش. هم بازگو کردنش. هم استیصالش. اوایل میترسیدم. اما به مرور یکم بهتر شد و حساسیتم کم شد. البته هنوز بکارت دارم و رابطه دخولی نداریم (توی تمرینات ورزشی زمون مجردی هم همیشه انعطاف بدنم کم بود و نسبت به بقیه، ماه های بیشتر طول میکشید تا حرکتو کامل کنم...) الان فک کنم آلت در حد سه سانت داخل میشه و بعدش اصلا جلوتر نمیره حتی وقتی خودم بالا قرار میگیرم و فشار میارم!!!!! خیلی عجیبه. دردم داره. ممنون از توجهتون.

۱۳۹۹/۱/۲۰ ۱۲:۵۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه . بالاخره بعد از مدت ها اومدم .خیلی خجالت می کشیدم که بیام و بگم نمیتونم تمرین کنم 😔 اما واقعا تو اون مدتی که گذشت اصلا شرایطش رو نداشتم و بعد از اون پریود شدم . اما از امروز دوباره تمریناتم رو شروع می کنم البته دو روزه کگل رو انجام میدم اما از امروز دوباره با دیلا شروع میکنم .

شما در چه حالین? همرازجان نیستی? زهره جانم آفرین به پشتکارت عزیزم واقعا ازت انرژی میگیرم امیدوارم به این زودیا تموم شه 😍 

۱۳۹۹/۱/۲۱ ۱۸:۳۴:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ ۱۰:۲۷:۱۵
(ویرایش)

زهره جان عزیزم عالیه ، آفرین، همینطوری ادامه بده، موفق میشی خیلی زود عزیزم 😍

تو را چون آرزوهایم همیشه دوست خواهم داشت❤️
۱۳۹۹/۱/۲۲ ۰۴:۵۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

سلام به همگی...

من همونیم ک پارسال همسرم ایام اربعین رفته بود کربلا و موقعیت خوبی بود برای تمرین..ولی خب...

اصن نشد

منم بیخیالش شدم...

ببخشید.که.قضیه.طولانیه.معذرت.از.همگی.

چند بار توی این مدت رفتیم پیش ماما

اول ک معاینه کرد باکلی ترس و لرز.. (البته فقط در حد نگاه کردن).. گفتن مشکلی نداره، از نوع پرده حلقوی هستی و فقط یه کم ورودی کوچیک یا به اصطلاح تنگ هستش..

و یه مقدار پماد و قرص و اینا داد

گفت حله...

اما اصنم حل نشد

تا دفعه بعد ک رفتیم گفت یادم نیس کی اومده بودی برو ببینم نوع پردت چیه..

حالا.... اومد بالا سرم!! دو انگشتی حالت ورود ب ‌....!!!

من وحشت ... جییییغ... التماس... اصن نمیخوااااام... جدا میشم.... و خلاصه اومدم بیرون و همسرم رفت داخل اتاق دکتر...

ک ی چندتا قرص خواب بهم داد.. ک اصن حتی گیجمم نمیکنه چ برسه ب خواااب و بیهوشی..!!! و چنوتا پماد زیلا_پی و اینا.. ک بیحس بشه

من میگفتم نمیتونم چیزی رو داخل کنم.. دکتر ب من میگه با انگشتت داخل رو پماد بزن...

اَه.. ادمهای نادان!

هیچی دیگه کلی سوختم و ارواح هفت جدّم اومد جلو چشمم تا تونستم اندازه نیم سانت ی چیزی مثل سرگوش پاکن رو وارد کنم

البته ب محض ورود، پاهام رو جمع کردم و سریع درآوردم..

فک کنم زخم شدم چون سوزش داشتم یکی دو دقیقه بعدش..

هعععییییی

گذشت تا چند بار حتی لیدوکائین دندون اسپری کردم و بااااز کلی سوختم ولی بازم نذاشتم همسرم کار کنه...

اِی لعنت ب دل سیاه شیطون..

اون شب از غصه هزاااار بار خودمو نفرین کردم ک چرا همسرمو انقد آزار میدم ک با ناراحتی ک ازم قایم میکنه اتاق رو هر بار ترک میکنه و منم گریه پشت گریه...

تا اینکه یکی از دوستام ک سال ب سال وقت کنه بهم زنگ میزنه.. بعد تمرین نافرجامم، ک من در حال بدوبیراه گفتن ب خودم بودم، بهم زنگ زد.. و اصن انقد حالم خراب بود ک تا گفت چته... پُقی زدم زیر گریه و همه چیز رو بهش گفتم... کلی خندید بهم.. دلخور شدم..

ولی گفت: خب راستش تقریبا پارسال یکی از بچه های کلاسمون مث تو بود، هر روز می اومد ور دل من، کلی گریه میکرد ک نمیتونم و اینا.. خلاصه بهش گفتم برو یه دعا بگیر خودتم باید بخوای.. فقط ذهنت رو آماده کن.. و خلاصه اون بنده خدا الان مامان شده و کلی ب حال و روز الانش میخنده..

حالا هم ک تو اینجوری میگی، من میسپرم برات.. ب فلانی برات دعا بنویسن..

آقااااا نوشتن و ما دیشب کار رو شروع کردیم ک تمرین کنیم

اما اصصصصصصصن نشد!!!!!!

چون من دیگه کلااااااااا تحریک نمیشم....

هییییییچ رقمه!!!

🤦🏻‍♀️

چ خاکی بر سر کنم...cry

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۱/۲۲ ۰۹:۰۱:۰۹
(ویرایش)

یه چیزم یادم رفت.

چند بار ک از اون دیلاها اندازه انگشت کوچیکه درست کردم، ب محض برخورد با ورودی (همون قسمتی ک موقع کگل باز و بسته میشه)، بشدت احساس سوزش دارم.. ک اصلا نمیتونم ادامه بدم و ورود دیلا رو انجام بدمsad

۱۳۹۹/۱/۲۲ ۱۴:۲۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها‌

امیدوارم خوب باشین .

بچه ها من‌این چند روز انقد حالم بد بود که پیش خودم گفتم من‌کرونا گرفتم .ضعف شدید و بی حالی و سردرد و یکم سرفه.

ولی خداروشکر از دیروز یکم حالم بهتر شده و امروز م خوبه حالم.

النا زمانی که گذشته برنمیگرده ولی توکل میکنیم به خدا و دوباره شروع میکنیم. حالا این چند روز تمرین کردی ؟

ندیوس جان مراحل درمان رو بخون و  کگل رو حتما هر روز چندین بار انجام بده .

یه برنامه هست به اسم kegel exercise .

با این برنامه هر روز تمرین کن.و حتما حتما حتما بیا اینجا گزارش بده.و از احوالت باخبرمون کن.

همراز عشق و پری بال و سوگل   منتظر گزارشاتون هستیم.

نورا جون مونا جون خیلی دلم تنگ شده براتون❤

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۱/۲۲ ۱۶:۴۱:۴۵
(ویرایش)

سلام به همه ، جان جانا خوش اومدی عزیزم . تمام نوشته هاتو خوندم .میدونی من حدودا داره میشه دو سال که ازدواج کردم .یادمه اولین باری که همسرم بهم نزدیک شد تمام بدنم می لرزید و اصلا بهش اجازه ندادم بهم نزدیک شه و با گریه تموم شد اون روز .بعد از اون هر وقت همسرم بهم نزدیک میشد باز همین مشکل رو داشتیم با گریه و قهر تموم میشد .هم از ژل استفاده کردم هم از قرص ،اما متاسفانه نشد تا وقتی که با اینجا آشنا شدم .1 مدت فقط مطالب رو میخوندم تا اینکه عضو شدم و خیلی خیلی خوشحالم که با اینجا و بچه ها آشنا شدم .منی که حتی از لمس کردن به شدت میترسیدم الان با دیلای سایز 5.5 دارم تمرین میکنم و همشو مدیون اینجا و دوستانم هستم ،مطمئن باش فقط با تمرین و کگل زدن میتونی حلش کنی.منم شرایطم مثل شما بود شایدم بدتر چون حتی من هیچ دخولی هم نداشتم .از همین اممروز کگل زدن رو شروع کن .مطالب اولیه  تاپیک  رو بخون . سوزشت به خاطر اینه که خودتو سفت میگیری یا اینکه شیب دیلا هنوز دستت نیومده .

کگل زیاد تمرین کن .سعی کن موقع تمرین آرامش داشته باشی. من خودم با 1 گوش پاکن شروع کردم .اگه خیلی واست سخته از 1 گوش پاک کن شروع کن دورشو یکم پنبه بذار و داخل انگشت دستکش بکن و با ژل کاملا خیسش کن و بعد برو واسه تمرین . امیدوارم از پسش بر بیای  مطمئنم از پسش بر میای عزیزم

۱۳۹۹/۱/۲۲ ۱۶:۵۰:۲۸
(ویرایش)

سلام زهره جان .خوبی .خدا رو شکر حالت خوبه با ابن مشکل کرونا همه وضعیتمون ایننجوریه .استرس این مریضی حالمونو گرفته حسابی .من متاسفانه این هفته همسرم همش خونه بود و اصلا نتونستم تمرین کنم چون استرس میگیرم و اصلا تمرکز ندارم ولی کگل رو انجام دادم از فردا دوباره همسرم میره سر کار و میتونم باز شروع کنم .امیدوارم همه مون دوباره از فردا بتونیم تمریناتمونو شروع کنیم 😍😍

همراز کجایی ? خبری ازت نیست? 

۱۳۹۹/۱/۲۲ ۱۹:۴۲:۲۰
(ویرایش)

من از سرد بودن ژل بشدت متنفرم. ناچارا میذارم گرم بشه بعد استفاده میکنم. از طرفی، دیشب با یه دیلا اومدم تمرین کنم...(اندازه ۲ بند انگشت کوچیکه) اما کلا نشد. و الان ک تقریبا ۱۲ ساعت گذشته بشدت زیر شکمم، سمت چپ درد دارم😭

کیسه آبگرم گذاشتم یکمی بهتر شد.

از طرف دیگه دوره عادتم، نزدیکه. و احیانا امشب یا فردا صبح دخلم اومده(چون خیلی درد دارم موقع دوره😫😖😞)

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۰۶:۰۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

جانا عزیزم قبل از تمرین حتما داخل وان اب گرم بشین و کاملا عضلاتت رو ریلکس کن و 

موقع تمرین حتما یه فیلم یا موزیک بزار تا حواست یکم پرت بشه .

از یه گوش پاک کن شروع کن .

گوش پاک کن رو دورش پنبه بپیچ و با نخ ببندش و بزار داخل انگشت کوچیکه دستکش(استریل جراحی ) وبا نخ مجدد محکم پایینش رو ببند و  بهش حسابی ژل بزن.

دوتا بالشت بزار پشتت و پاهاتو کامل باز کن و یکم زور بزن تا دهانه واژنت باز بشه و ببینیش و دیلا رو خیلی اروم و با شیب ملایم ببر داخل .

هر جا احساس کردی بیشتر داخل نمیره دیلا رو همونجا نگه دار و چندتا کگل بزن و نفس عمیق بکش و سعی کن عضلاتت رو رها کنی .هرچی بیشتر خودتو شل بگیری دیلا راحت تر میره داخل .

شیب وارد کردن دیلا خیلی مهمه .نه باید دیلا رو مستقیم داخل ببری باید یکم بهش شیب بدی .

و  کگل زیاد بزن چون واقعا در پیشرفت درمانت خیلی موثره.

و دردی هم که میگی بعد تمرینت داشتی احتمالا به خاطر نزدیک بودن پریودته .چون تو این زمان واژن یکم بدقلقه .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۱/۲۳ ۲۲:۱۱:۳۳
(ویرایش)

سلام

ممنون زهره جان بخاطر راهنماییهات

من دوره ام شروع شد.

وخب دیشب با همسرم قرار گذاشتیم یه برنامه درست حسابی طبق دستورالعملهای سایت، برای پیشروی بنویسیم.

فعلا ک فقط میتونم کگل رو انجام بدم تا بعد از دوره ک شروع کنم.

و احتمالا برای معاینه مجدد برم پیش یک ماما دیگه ک از تشخیص نوع پرده مطمعن بشم.

خیییییلی دعام کنید بچه ها..

من اول راهم و یکمی هم چون ترس هنوز دارم با هر بهونه ای کار رو تعطیل میکنم

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۲۲:۱۳:۰۷
(ویرایش)

سلام

ممنون زهره جان بخاطر راهنماییهات

من دوره ام شروع شد.

وخب دیشب با همسرم قرار گذاشتیم یه برنامه درست حسابی طبق دستورالعملهای سایت، برای پیشروی بنویسیم.

فعلا ک فقط میتونم کگل رو انجام بدم تا بعد از دوره ک شروع کنم.

و احتمالا برای معاینه مجدد برم پیش یک ماما دیگه ک از تشخیص نوع پرده مطمعن بشم.

خیییییلی دعام کنید بچه ها..

من اول راهم و یکمی هم چون ترس هنوز دارم با هر بهونه ای کار رو تعطیل میکنم

اگر امکانش باشع چندتا از بچه ها ک تازه شروع کردن باهم ی گروهی چیزی بزنیم ک شاید اینجوری بهتر بشه کار رو پیش برد..😕

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۲۲:۴۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۷ ۱۶:۱۳:۱۷
(ویرایش)
چه ساکت واروم شده😐
۱۳۹۹/۱/۲۴ ۰۳:۰۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام به همگی. من یک عدد تنبل سرماخورده بودم که بعدشم پریود شدم و فردا روز اخرم هست. بعدش ببینم چه میکنم چون شوهرم نهایتا یه هفته دیگه پیشمه. 

بچه ها تروخدا نکنید اخه دعا بگیری و اینا چیه؟ خدا درون هرکدوممونه فقط ما محدودش کردیم که نمیتونیم بیخیال بابا. 

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران