تعداد بازدید : 321395
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۳/۷ ۱۸:۱۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

ناامید نشو من خیلی طول کشید تا وارد شد باید یکم صبر داشته باشی و قلقش دستت بیاد 

خدا بامن است
۱۳۹۸/۳/۸ ۰۱:۵۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

Zah.raaa

عزیزم با ده و یازده حسابی روون شو ، بعد به جای ۱۲ ، نیم سانت اضافه کن یعنی یازده و نیم بعد برو ۱۲ اینجوری حتما موفق میشی

Jilla

آفررررررین عالیه، این قدم مهمترین قدمش بود ، بقیه ش دیگه آب خوردنه

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۸/۳/۸ ۱۳:۱۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

Zah.raaa

از سایزای اولت شروع کن .منم بعد پریود سایز اولمو یه دقیقه وارد میکردم بعد به ترتیب میرفتم بالا و میرسیدم به سایزجدیدم .نگران نباش اینکارو کن وارد میشه .من روز اقدامم هم حتی اینجوری واژن گشایی کردم 

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۸ ۱۳:۱۸:۰۸
(ویرایش)

Jilla

آفرین کافیه شروع کنی دیگه بعد از این انشاله میبینی که هیچی نیست .گوش پاک کن که چیزی نیس یه روز ایشالا با سایز هدفت تمرین میکنیو میزنی توهدفanim2-thumbsupsmileyanim

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۹ ۱۰:۲۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

valentine😃😃anim2-25r30wi

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۹ ۱۸:۳۹:۵۰
(ویرایش)

سلام بچه ها امروز رفتم سراغ سایز صفر یه کم  اولش یه سانت ۲ سانتی که میره حس میکنه ادم یه مانعی جلوشه ولی بعدش ok شد زاویه ۳۰ درجه و یه کم چرخش و انقباظ و انبساط کار رو حل میکنه 

فقط من یه سوالی دارم بچه ها اینکه میگین با هدو پوزیشن زن رو و زن زیر تمرین کنیم ینی چطوری منطورم اینه که از چه ستیزی به بعد با هردو پوزیشن کار کنیم ممنون میشم راهنماییم کنین

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۱۰ ۰۰:۱۲:۱۷
(ویرایش)

از همون سایزی که داری تمرین میکنی کار کن .زن زیر وارد کن روون که شدی زن رو شو و عقب جلو کن .اگرم نمیتونی وارد کنی زن رو همونجور که زن زیر داخله پوزیشنو عوض کن زن رو شو . زن رو بنظرم خیلی مهمه هرچند من دوسه بار بیشتر تمرینش نکردم اما الان کلا اول اقدام زن رو دخول میکنم چون خیلی راحتتر میره داخل و کنترلشم دست خوده زنه

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۱۰ ۰۰:۴۴:۱۷
(ویرایش)

مرسی از راهنماییت fatiiimaaa جان

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۱۰ ۱۵:۴۴:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها وای من برا بار اول با سایز ۵ وارد کردم اولش سخت بود یکم باهاش بازی کردم تا وارد شد خیلی امیدوار شدم به خودم

۱۳۹۸/۳/۱۰ ۱۵:۴۷:۵۵
(ویرایش)

یعنی یکسره رفتی سایز ۵ بدون تمرین با سایزای قبلی؟

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۱۰ ۱۶:۴۹:۲۵
(ویرایش)

اره عزیزم چون شوهرم انگشتشو وارد میکرد میشد منم ترجیح دادم از سایزای کوچیکتر شروع نکنم البته من چون عمل کردم و پردمو برداشتم شاید تونستم همچین کاری کنم

۱۳۹۸/۳/۱۰ ۲۳:۰۱:۰۷
(ویرایش)

خیلی ام عالی پس مطمان باش توام خیلی زود به نتیجه میرسی مریم جان 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۱۱ ۰۱:۱۰:۵۸
(ویرایش)

بچه ها باقدرت تمرین کنید که زندگی بعد از رابطه و حس کامل بودن به این روزای تمرین می ارزه .میدونم‌ سختی داره نا امیدی گاهی میاد اما بدونید شاید حکمتش این بوده که بعد از رابطه قدر بدونیدو بهش به چشم یه کار عادی نگاه نکنید .مطمعن باشید این غول شب اقدامتون شاخش میشکنه و دیگه براتون مورچه ام نیست😊شک نکنید😉موفق باشید 

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۷:۰۵:۲۷
(ویرایش)

ممنون ژیلا جان انشالله خدا کنه بتونم برای همگی ارزوی موفقیت دارم

۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۸:۲۴:۵۸
(ویرایش)

بچه ها من امروز با سایز ۷ تمرین کردم ولی به سختی وارد کردم خیلی درد داشت احساس میکنم دیگه جا نداره و سایز بعدی وارد نمیشه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران