تعداد بازدید : 114301
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۳/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۲/۲۷ ۱۹:۳۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۴ ۱۸:۵۰:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه . بعد از مدتها دوباره برگشتم اما با کلی خجالت 😂 

این مدت خیلی کوتاهی کردم تو انجام تمرین هام البته بی دلیل نبود تنبلیهام دستم شکسته بود و اصلا نمیتونستم کاری انجام بدم خدا رو شکر تموم شد الان خوب خوبم و برگشتم که دوباره تمرین کنم . دوستان جدید همگی خوش اومدین 

زهره جان خوشحالم که همچنان پر انرژی داری ادامه میدی و مشوق همه هستی .همیشه دعات میکنم چون مشوقم همیشه بودی و همیشه جویای حالم . خیلی خانمی 😍😘😘😘

۱۳۹۹/۲/۲۸ ۰۳:۰۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبید؟

تو این شب عزیز واستون از خدا میخوام که زود زود درمان بشید 

بچه ها من با روش اختراع خودم تونستم با همسرم تمرین کنم anim2-4d564ad6

نوک انگشنای دستکش پنبه گذاشتم  و همسرم دستکشو دستش کرد وبا انگشتاش وارد کرد خیلی راحت تر از انگشت خالی بود 

با یه انگشت زود راحت شدم اما دوتا انگشت یکم اذیتم کرد ولی خب خیلی خوب شد چون با این روش همسرمم مشارکت میکنه و ترسم ازش میریزه 

اخه همونطور که قبلانم گفتم من تا سایز یازده رفتم اما هر وقت رابطه واقعی داشتیم بازم از اصل کاری میترسیدم و همسرم هم چون از دیلا خوشش نمیومد باهام همکاری نمیکرد 

اما حالا خداروشکر یه راهی پیدا کردم که میتونیم باهم تمرین کنیم ایشالا که این دیگه جواب بده 

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۹/۲/۲۹ ۲۳:۴۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۰ ۲۱:۰۰:۰۹
(ویرایش)

سلام بچه ها

شبتون بخیر 

النا جان چقدر خوشحال شدم که دوباره برگشتی.امیدوارم این سری خیلی با قدرت پیش بری و خیلی زود موفق بشی و همیشه سلامت باشی.

افرین گلی جان ...همین که دست رو دست نمیزاری و در تلاشی که با هر روشی که شده مشکل رو حل کنی خیلی عالیه .

برای هم دعا کنیم ❤
۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۱:۴۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۴ ۰۰:۲۱:۰۷
(ویرایش)
سلام امیدواربودم میام خبربانوشدنتونوبخونم😕 همرازعشقم .زهره هرازگاهی میام تاتبریک بگم زودباشین دیگ.اون موقع باحرفای نوراحسرت میخوردم ولی حالاخودم به همون مرحله رسیدم بدون هیچ درد وترسی هرشب رابطه دارم معمولنم خودم پیش قدم میشم خداروشکربه ارامش رسیدم.البته هرروز کگل میزنم به لطف برنامه ای که زهره جان معرفی کردی.همه ی سختیا وناراحتیا می ارزه به رسیدن به این حال خوب پس بی انگیزه نباشین وهرروز تمرین کنین
۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۴:۰۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۲۰:۰۷:۲۰
(ویرایش)

سلام ، وقت تون بخیر

من قبلا یک ازدواج ناموفق داشتم که طی اون باتوجه به علایمی که داشتم متوجه شدم به واژینیسموس دچار هستم، ترس من غیرارادی و کاملا هنگام نزدیکی با درد بسیار شدید که غیرقابل تحمل است بود و اصلا موفق به نزدیکی نشدم، الان برای ازدواج دوم ازین موضوع خیلی وحشت دارم که مبادا دوباره تکرار بشه، میخوام قبل ازدواج این مشکل رو با خودم کامل حل کنم، خواهش میکنم راهنماییم کنید😔

۱۳۹۹/۲/۳۰ ۲۲:۴۵:۱۸
(ویرایش)

سلام ایدا جان 

ممنون که سر میزنی بهمون .

چقدر خوشحالم که میشنوم حالت  خوبه و رابطه تون بهتر شده .خداروشکر .

برای هم دعا کنیم ❤
۱۳۹۹/۲/۳۰ ۲۲:۵۴:۱۳
(ویرایش)

سلام رویا جان 

خیلی خوش اومدی عزیزم🌹

رویا جان خانوم خیابانی تو توضیحاتی که برای شروع درمان گفتن و تو صفحات اول انجمن هست اینه که

باید حتما همسرمون رو در جریان تمرینات قرار بدیم .چون پرده حین تمرینات کنار میره.

حالا تصمیمت چیه؟

برای هم دعا کنیم ❤
۱۳۹۹/۲/۳۱ ۲۱:۳۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۹ ۱۹:۳۱:۰۴
(ویرایش)

سلام دوستان

وقت همگی خوش. آفرین به شما که در حال تمرین هستین و بزودی غول واژینیسموس رو شکست میدید.

زهره جان شما موفق شدی? با همسرت تمرین داری? 

من یه مدت نبودم نمی دونم بانو جدید داشتیم یا نه? اگر کسی هست بهم بگید تا شماره اعلام کنم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۹/۲/۳۱ ۲۱:۴۲:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۹ ۱۹:۳۱:۰۴
(ویرایش)

سلام خانوم خیابانی عزیز

ازتون خواهش میکنیم انجمن سال 99 رو برامون ایجاد کنیدflower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۹/۳/۲ ۰۸:۲۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۴ ۰۷:۵۳:۲۸
(ویرایش)

سلام روشنا جان، من خداروشکر با همون سبک رژیم و ورزش و تمرینات ذهنی مجدد موفق به دخول شدم، ببین عزیزم  برا اينا فاکتور زیاد لازمه مثلا قد و وزن و سنت چنده، چند ساله ازدواج کردی، سابقه مریضی خاصی نداری و کلی سوال دیگه

۱۳۹۹/۳/۲ ۱۸:۱۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۱ ۰۰:۵۱:۰۸
(ویرایش)

سلام بچه ها. من فکرکنم بانو شدم☺️

یعنی همش رفت داخل فقط دوسانتش فک کنم نرفته بود. خودم یه حسی انگار باور ندارم که تموم شد. تازه کاریم نکردم فقط حسم گفت کاری نداره برو اقدام میره داخل منم انجامش دادم. 

دیروز 4امین سالگرد ازدواجمون بود. 

خونی نیومد و من ناراحت همین شدم. چون شوهرم این باورو تو ذهنش فرو کردن که باید خون باشه البته اینم درک میکرد که ما خیلی بهش ور رفته بوذیم. خیلی موقع ها سر الت داخل میرفت و به نظرم کم کم کنار رفته. اما شوهرم خیلی خوشحال بوذ از اینکه تونستم خیلی 

خداروشکر. 

فقط شوهرم فرداشب یا امشب قراره بره. این حالگیری هست. اما چاره ای نیست. حالا بتونم ان شاالله تا شب یه بار دیگم انجام میدیم ببینم واقعا رفت داخل یا نه

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۹/۳/۳ ۰۱:۰۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۳ ۰۱:۰۳:۵۵
(ویرایش)

سلام

سوگل جان خيلي خيلي تبريك ميگم😍خوشحالم كه موفق شدين

ان شاالله يه روزي ماهم بيايم اينجا از موفقيتمون بگيم

منم هرشب تمرين دارم الان به سايز ديلايي كه دورش ٨/٥ هست رسيدم،تمرينامو خيلي منظم انجام ميدم چون دلم ميخواد منم هرچه زودتر به سايز اخرم برسم

از جان جانا مدتيه خبري نيست؟؟

زهره جان هم كه هرروز تو انجمن فعال بود الان خيلي كمتر مياد

خيلي اينجا سوتو كور شدهanim2-sad

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۳/۳ ۱۷:۰۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۳ ۱۷:۴۳:۰۹
(ویرایش)

سلام 

این تاپیک تعطیل شد 

برای سال 99 به تاپیک جدید سر بزنید.

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۹/۳/۴ ۰۱:۰۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۴ ۰۰:۲۱:۰۷
(ویرایش)
سوگل مهم اینه که تونستی شوهرمنم گیرداده بودبایدخون بیاد😕خودش بیخیال میشه.تازه کارت شروع شده.ازین به بعدکگل حتماهرروزبزن شایدچن باراول سخت باشه ولی بعدش راحته راحت میشی پس نگران نباش
۱۳۹۹/۳/۶ ۰۹:۰۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۰ ۱۴:۱۰:۵۰
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

من چند ماهه که خواننده خاموش این سایت هستم ومثل همه شما مشکل واژینیسموس دارم

از اسفند ماه این موضوع رو متوجه شدم و بعد از کلی سرچ کردن این سایت رو پیدا کردم

و طبق دستورات پیش رفتم  و موفق شدم 

دینی بود به گردنم که بیام  اینجا و از تجربه شخصی خودم بگم

منم مثل همه شما فکر میکردم که مشکل من فرق میکنه و نمیتونم ار پسش بربیام

مشکل واژینیسموس یک مشکل صد در صد روانیه

کنار همه تمرین ها _کگل و استفاده از دیلاتور _ صحیت کردن با  یک مشارو سکس تراپ خیلی میتونه

کمک کنه

من با یک مشاور توی سایت drsaina    اشنا شدم به نام خانم دکتر فریبا امینی که حرفاشون یه من کمک کرده

ورزش کگل بسیار موثره و استفاده از دیلاتور بهتون کمک میکنه که ترستون از بین بره و اعتماد به نفستون بالا بره

البته باید خیلی مواظب باشید و بهداشت رو رعایت کنید که دچار عفونت نشید

انجام تمرینات ریلکسیشن و تکنیک های ارام سازی _ تو اینترنت میتونید پیدا کنید_ صد در صد مهمه

دوهفته قبل از اقدام حتما روزی 15 دقیقه  تمرینات ارام سازی اتجام بدید

هر روز تمرینات کگل طبق دستور گفته شده توی همین سایت انجام بدین

البته  به من پیشنهاد ارام بخش دادن که من استفاده نکردم

من 30 دقیقه قبل از اقدام از کرم موضعی زایلاپی استفاده کردم و از یک قرص شل کننده عضله

استقاده کردم و تونستم بدون درد این کار رو انجام بدم

شاید استفاده از کرم بی حسی رو دکتر یا مشاور شما پیشنهاد نده ولی به من کمک کرد که بدون ترس انجامش بدم

و مطمین شم که هیچ اتفاقی نمی افته هیچی سر راهش نیس  و تنها چیزی که سر راهشه ،  ترسه و استفاده از پماد بیحسی

تو یکی دوبار اول کمک میکنه ترستون بریزه من اصلا متوجه نشدم کی این اتفاق افتاد  و بارهای بعد میتونید بدون پماد بیحسی

و بدون ترس اینکارو بکنید

برای همتون بهترین ها ارو ارزو میکنمflower

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1399
پ ج ش ی د س چ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
اپلیکیشن تقویم بارداری و قاعدگی دانلود