تعداد بازدید : 320641
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۳/۱۱ ۲۰:۴۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

مریم جان دفعه بعد که میخای تمرین کنی اول سایز قبلیتو برو بعدش ینی الان نوی سایز ۷ یه کم مشکل داری دفعه بعد اول یه کم باسایز ۶ تمرین کن بعدش برو سراغ سایز ۷ ...

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۱۱ ۲۰:۴۷:۳۶
(ویرایش)

نورا جان همه مراحل و به ترتیب و بدون عجله جلو بری به نتیجه میرسی ماها هممون مثه همیم منم اصلا فکرشو نمیکردم حتی بتونم سر یه گوش پاکنو وارد کنم ...البته منم خیلی وقت نیس تقریبا یه هفتس دارم تمرین میکنم از گوش پاک شروع کردم بعدش رفتم سراغ سایزای بعد و الان ۳ تا سایزو پشت سر گذاشتم انقدرام سخت نبود ...مطمان باش توام میتونی 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۱۱ ۲۲:۳۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

نورا 

شروع کن و با آرامش با کگل واردش کن .کافیه شروع کنی باور کن نه دردی حس میکنی نه هیچی.پاهاتو بازکن جلوی آینه و با آرامش با کگل واردش کن.من خودم از گوش پاک کن میترسیدم از انگشت کوچیک دستکش شروع کردم چون فکر میکردم لطیف تره .باید با حوصله انجامش بدی ژل بزنی حسابی و اهنگ بزاری با آرامش  کگل بزنی و وارد کنی.من خودم دفعه های اول نیم ساعت طول میکشید تا اینکه قلقش دستم اومد .کارنشد نداره کافیه بخوای

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۱۱ ۲۲:۳۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

سایزای جدید و رو به بالا این مشکلارو دارن اولش .با سایز قبلت تمرین کن و بعد سایز جدید رو وارد کن نترس جا داره باز شه .حوصله کن .اگه سختت میشه خیلی نیم‌سانت نیم‌سانت سایز اضافه کن 

I can do it😊
۱۳۹۸/۳/۱۲ ۰۰:۵۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

مرسی از راهنمایی های همگیتون انشالله منم بتونم این غولو شکستش بدم تا اخر همین ماه دعا کنید برا هممون

۱۳۹۸/۳/۱۲ ۰۳:۴۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

سلام بچها منم سایز ۱۳ هستم برای منم دعا کنید که به نتیجه برسم

خدا بامن است
۱۳۹۸/۳/۱۲ ۲۰:۴۸:۴۴
(ویرایش)

ببین نورا جان ههمون به خاطر ترس ناخوداگاه خودمونو جمع میکنیم این مشکل اساسیه هممونه ...ببین فکر اینکه قبلا تمرین کردیو نشده رو فراموش کن ...اول از گکل شروع کن سه چهار روز فقط گکل کار کن ...اینه رو بزار جلو ببین چقد راحت وازنت با گکل باز و بسته میشه بعد اینکه گکل رو خوب تونسی انجام بدی برو سراغ دیلاتور از سایز زیر صفرم شروع کن حالا یا انگشت کوچیکت یا گوش پاک کن قطرشون تقریبا میشه ۴ سانت ولی خیلی راحت اصولسو رعایت کنی میشه منم که خیلی میترسیدم گوش پاک کنو بعد ده دیقه وارد کردم دردم نداشت 

توام میتونی تمریناتو انجام بده بعدش بیا واس سایزای بالاتر همو راهنمایی میکنیم

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۱۳ ۱۵:۳۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۳ ۱۵:۴۷:۲۳
(ویرایش)

سلام

من می تونم
۱۳۹۸/۳/۱۳ ۱۵:۴۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۳ ۱۵:۴۷:۲۳
(ویرایش)

من از سال گذشته با این سایت آشنا شدم

ولی از امروز تصمیم دارم این مشکل رو واسه همیشه حل کنم

2 ساله ازدواج کردم ولی فقط تو دوران عقد یکبار با بدبختی اجازه دخول دادم اونم با کلی بی حسی و مواد،که چند قطره خون اومد .

و تا حالا موفق به نزدیکی کامل نشدم. و رابطمون سطحی بوده همیشه .پاهام قفل میشه، تنم رو میکشم بالا که نزدیکم نشه.استرس شدید میگیرم احساس میکنم قلبم وایمیسه اگه ادامه پیدا کنه .خیلی ناراحتم از این قضیه و امیدوارم با روشهای این سایت مشکلم حل شه.لطفا راهنماییم کنید

من می تونم
۱۳۹۸/۳/۱۳ ۲۰:۲۸:۱۹
(ویرایش)

سلام ماهایا وقتو از دست نده و از اول اول تمرینا رو شروع کن ..وقتی حرف بجه هایی که به نتیجه رسیدنو میخونی امیدوار میشی که توام مبتونی و با هر مرحله ای که میری جلوتر اصلا خودت مطمان تر میشیو اعتماد به نفست تو این مساله میره بالاتر و به نتیجه هی نزدیکتر میشی

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۱۴ ۰۲:۳۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی 

یه چند روز نمیدونم چرا نمیتونستم وارد سایت بشم ولی بلاخره شد 

بچه های که در حال تمرین هستید فقط یه چیزی تو ی تمرین ها واقعا به من انگیزه داد و طرز نگاه و فکرمو عوض کرد 

لطفا اول نگاهتونو درست کنید به مسئله

به این که اونجای ما اندازه سر یه نوزاد جا داره 

حالا سایز هدف میخواد هر چی باشه از سر یه نوزاد که بیشتر نیست من خودم سایز هدفم 16 بوده همش با دیدن بقیه که سایز هدفشون 12 13 14 هستش میگفتم خوش به حال اونا 😅

بعد این دیدم من بعد وارد کردن هر سایز جدیدی درد رو که میکشم حالا چه یه هفته تمرین کنم چه یه روز وقتی میخوای سایز جدید رو وارد کنی درد داره انگار بار اولته 

بگذریم از عفونت خارش بقیه چیزاش 

بعد همش فک میکردم خوب اونایی که این مشکل رو ندارن یهو وارد میشه مگه چه فرقی با من دارن 

پس اینجوری شد که با خودم لج کردم و در عرض یک هفته 4 تا سایز رفتم جلو 

در صورتی که دو سه ماه قبل من به زور به ده رسیده بودم و تازه اونم گاهی با درد همراه بود داخل نمیشد و هزار تا مشکل 

من نمیدونم شاید اصلا چیزی که مینویسم روی کسی تاثیر بزاره یا نه 

ولی واقعا هیچی نیست اگه دیدی ارامش داری ناراحت نیستی ولی سایزت وارد نمیشه دیلا رو بچرخون کمی فشار کگل و خواهی دید که وارد میشه کمی سوزش هست ولی فدای سرت چون تو باید تحمل کنی تا به هدفت برسی 

اگه بتونی به سایز هدفت برسی و وارد رابطه بشی خیلی خوبه

خود من دو سایز مونده بود به سایز هدفم که وارد رابطه شدم چون واقعا عفونت داشت نابودم میکرد و از دیلا زده شده بودم 

برای همین دو سه سری اول خیلی سختم بود گریه کردم 

ولی الان با کاندوم اصلا متوجه نمیشم داخل هست یا نیست در این حد تا اولشم که وارد میشه دیگه زیاد چیزی متوجه نمیشم 

امیدوارم همتون مشکلتون حل بشه🙇🙇🙆

ببخشید زیادم صحبت کردم 

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۳/۱۴ ۰۲:۴۲:۲۰
(ویرایش)

آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور و بذار روی یک دستمال تمیز تا در هوای آزاد خشک بشن.قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که سر و ته دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

حتما حتما ژل لوبریکانت ساده بگیرید.یعنی اصلا حاوی مواد بی حس کننده مثل لیدوکائین نباشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.یعنی مثل حالت معاینه نیمه نشسته تکیه میدی به بالشت.پاهاتو باز میکنی و زیر زانوهات بالشت بزرگ میذاری

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ریلکسیشن میکنی. ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

اصلا به واژن فشار زیاد نیار

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

۱۳۹۸/۳/۱۴ ۱۷:۰۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلام بچه ها چقدر کم پیدا شدن همه☹،

زهرا جون عزیزم شما ک دیگه پرده نداری که بخاد اصن به پرده برخورد بکنه این ماهیچه و عضله واژنته ک نمیزاره بره داخل ک بعد پریود کاملا طبیعیه تا ده روز بعدش یکم بدقلقی میکنه بعد درست میشه سعی کنید تو پریوداتون حتما کگل انجام بدین

بقیه دوستان تازه وارد خوش اومدین ایشالا ک خیلی زود درمان بشین و دلتون شاد😍فقط باید فکرتون رو درست کنید،

لیلاااااا خداییش من همیشه دلم برات میسوخت ک سایزت انقدر بالاس واقعا گناه داشتی خداروشکر ک حل شد برات😍

بچه ها من الان سایز ۱۱ هستم و سایز هدفم ۱۳ و نیم حدودا بنظرتون سایز هدفمم انجام بدم بعد برم اقدام؟ یا اینکه ی سایز قبلش میشه اقدام کرد؟ اصولا دیدم بچه ها میگفتن از سایز قبلش میشه رفت اقدام

بچه ها ی سوال بپرسم؟ شما موقع تمرین با سایزای بزرگ تحریک میشدین؟🙈🙈ببخشید میدونم خیلی سوال شخصیه اگر دوس دارین جواب بدین

۱۳۹۸/۳/۱۵ ۰۴:۲۳:۰۹
(ویرایش)

شادان

😄😄😄اره خدا رو شکر 

درباره سوالت که بری اقدام  یا نه 

چون اصلش اینه که حداقل تا سایز 12 تمرین بشه 

بنظرم سایز 12 رو هم وارد کن بعد یه اقدام برو به احتمال زیاد اگه استرس ندی به خودت وارد میشه ولی اگه ام نشد دیگه یه سایز چیزی نیست سایز هدفتم تمرین کن بعد  دیگه ان شاء الله تمام 

و برای سوال دومت 

من به شخصه حسی نداشتم 

۱۳۹۸/۳/۱۵ ۰۴:۲۷:۲۰
(ویرایش)

مونا 

خیلی خوبه 

امیدوارم با تمرین برات راحتر بشه و موفق بشی 🙆

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال