تعداد بازدید : 321399
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۳/۲۲ ۰۱:۲۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

عزیزم منم سه سال و هفت هشت ماه درگیرش بودم ، یک سال فقط خواننده خاموش بودم یعنی همون اول کامنت گذاشتم بعدش دیگه فقط میخوندم ، دوس داشتم تمرین کنم ولی همسرم میگفت فقط با خودم تمرین کن

البته من سه ماه بعد از عروسیمون موفق شدم ، اون سه سال و نیم مال دوران عقدمون بود که فرقی هم نمیکرد چون باهم زندگی میکردیم از بعد عقد

خلاصه که من با خودم لج کردم و گفتم باید تمومش کنی یعنی پیش خودم میگفتم دردم هم بگیره مهم نیس یعنی بعضی وقتا دیلا رو پس میزد توجه نمیکردم میگفتم دوباره تلاش میکنم خلاصه که تک تک این حساتون تجربه هاتون ترس هاتون همه رو همه ما داشتیم ولی واقعا دیگه بسه باید بهش غلبه کنید کار نشد نداره که 

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۸/۳/۲۲ ۰۱:۴۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

نسرین جان

خداروشکر ک مشکلت حل شد

اما مشکل ما بخاطر واژینیسموس نیست که با درمانم حل شه

اتفاقا بهتر ک درمان نشدم.چقد زجر کشیدم چقد گریه کردم با حال خرابم خودمو دلداری میدادم و با اشک دیلارو میساختم و با هزار فحش به خودم دیلا رو وارد میکردم تلاشمو زیاد کردم ک مشکلم حل شه بدون لحظه‌ای حمایت از همسرم.حیف اونهمه زجری ک کشیدمبخاطر یه آدم قدر نشناس.اما غافل ازینکه شکاف زندگیمون از جای دیگه بود

۱۳۹۸/۳/۲۲ ۰۲:۴۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی

جدیدا خوش اومدید 

اونایی که میترسن لطفا نترسید همین و اینکه شما با بقیه هیچ فرقی ندارید پس میتونید💪💪💖

زهرا 

عزیزم امیدوارم هرچه صلاحته همون بشه قوی باش 💪💪💙

نفس 

واقعا چند وقت که داستانتو تعریف کردی منو به خودم اوردم و باعث شد در عرض یک هفته 4 سایز برم جلو و بعد برم اقدام و خلاص 

ولی چون یادم نبود اسمت چی بوده نشد ازت تشکر کنم 

ممنونم ازت بخاطر اینکه وقتی دیدم شما در عرض 5 روز تونستید گفتم منم میتونم 

واقعا میسی😍😚😚

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۳/۲۲ ۰۹:۴۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

سلام به همه دوستای گلمanim2-ad54ad

تازه واردهای عزیز خیلی خوش اومدینanim2-thanks

اینجا همون جاییه که قراره مشکلتون حل بشه،فقط تلاش و پشتکار خودتونو میخواد و اینکه اصلااااا ناامید نشید چون مطمئنا با این روش درمانتون قطعیه.

راستی نفس جون منم واقعا یه تشکر بهت بدهکارم چون اول خیلی از شروع میترسیدم و سختم بود که بخوام شروع کنم ولی وقتی دیدم گفتی تو ۵ روز درمان شدی انگار که یه تلنگر بهم خورد که حتما کار راحتیه که یه نفر تونسته توی ۵ روز درمان بشه و این شد استارت کارم و به لطف خدا منم توی ۵ جلسه(البته بصورت تمرینای نامنظم)درمان شدم،واقعا ازت ممنونمanim2-thanks

دوستای گلم الان دو نفر توی این انجمن هست که تونستن توی ۵ جلسه درمان بشن پس مطمئن باشید شماهم میتونید

با آرزوی موفقیت و آرامش برای تک تکتون😘🙏

ایشالا مشکل همتون، واژنیسموس یا هرچی که هست،به زودی حل بشه عزیزای دلم😘🙏

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۳/۲۲ ۲۲:۲۵:۴۹
(ویرایش)

لیلا 579

عزیزم خیلی خیلی خوشحالم که تونستی و موفق شدی ، خوشحالم که تاثیر مثبتی گذاشتم😍❤🌹

۱۳۹۸/۳/۲۲ ۲۲:۳۴:۲۵
(ویرایش)

Zariiiiiiii580

عزیزم چقدر عاااااالی که انقدر راحت موفق شدی ، واقعا از صمیم قلب خوشحالم خداروشکرررر🙏😍😘

واقعا هم شدنیه ، بعضی ها فکر میکنن کار سختیه و حتما باید یک ماه روی یه سایز بمونن ، البته خب شرایطها هم فرق میکنه ، ولی برا همه شدنیه یکی دیرتر یکی زودتر ولی اگه اراده و پشتکار باشه همه مثل خودمون ۵ روزه درمان میشن و خلاااااااص

۱۳۹۸/۳/۲۴ ۱۲:۳۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان من الان خیلی وقته تو سایز ۸ گیر کردم میشه لطفا کمکم کنید

اخرین سایزی که میشد با دستکش ساخت سایز ۷ بود و ۸ رو من با کاندوم درست کردم ولی چون کاندوم جا داره و کامل پر نمیشه وقتی فشار میدم تمام پنبه ها سر میخوره جمع میشه میاد بالا و اینجوری واسه من مشکل شده نمیدونم چیکار کنم

۱۳۹۸/۳/۲۴ ۱۹:۰۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها من یه هفته پریود بودمو نتونستم تمرین کنم امروز دوباره شروع کردم ...چرا انقد پس همه تنبل شدن هیچ خبری نیس وقتی گزارش تمرینامونو میزاریم به هم روحیه میدیم 

نورا کجاییی قرار بود شروع کنیو بیای بگی چی شد گوش پاک کن و استفاده کردی چی شد دختر 

من امروز سایز قبلیمو اول رفتم خیلی راحت بود عین قبل سایز بعدیمم تست زدم اونم داحت رفت دور دیلاتورم ۶ونیمه 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۲۴ ۱۹:۱۲:۴۵
(ویرایش)

Maryam تا جایی که من میدونم اگه کاندوم کاملا پر از پنبه کنی قشنگ سفت میشه و تکون نمیخوره ...ببین پنبه رو دور یه گوش پاک کن بپیچ دورشو با نخ کلا ببند و قطرشو انقدی که مد نطرت هس درست کن بعد روشو کاندوم بکش ...اینجوریه دیگه اصلا پنیه هات تکون نمیخوره و قشنگ تو کاندوم سفت میمونه 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۲۴ ۲۰:۴۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

عزیزم از صمیم قلب آرزو میکنم هرچه که خوبه برای زندگیت پیش بیاد وخدا بهت توان وصبرش رو بده که با مشکلات مواجه شی...

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۰۹:۵۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۸:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان 

من دوروزی هست شزوع کردم به تمرین با دیلاتور با سایز یک 

یخورده با گوش پاکن سخت بود برام حس خوبی بهش نداشتم . 

با دیلاتور نصفشو تونستم وارد کنم در عین ناباوریanim2-4d564ad6

فقط ی سوال 

اشکالی نداره که به پهلو دراز بکشم و دیلاتور رو‌وارد کنم؟ احساس میکنم اینجوری راحتتر وارد میشه . مشکلی نیست؟ 

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۵:۲۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

نورا جان از انگشت کوچیکه شروع کن من واسه شروع رفتم پیشه ماما اون استارت رو برام زد و انگشت کوچیکشو وارد کرد البته با هزار مکافات نه اینکه نمیشد نه من ترس زیاد داشتم خیلی جیغ زدم تا یهو وارد کرد خواهرمم دست و پاهامو گرفته بود🤣🤣🤣🤣ولی خوب وارد کرد منم دیگه از فرداش از انگشت شروع به تمرین کردم گوش پاک کن سخته وارد کردنش ولی انگشت هم راحته هم با واژنت بیشتر اشنا میشی به امید خدا انشالله این روزا هم میگذره من الان سایز ۱۳ رسیدم گیر کردم خیلی سخته وارد کردنش طول میکشه تا قلقش دستم بیاد اما پریود شدم بعد پریود انشالله شروع میکنم 🙏🙏

خدا بامن است
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۸:۳۵:۰۰
(ویرایش)

ببین نورا خب هر کسی یه جور راحته هرطور که فک میکنی راحتری همونکارو کن فقط شروع کن بعدش میبینی که باادامه تمرینات هی پیشرفت میکنی 

نمیدونم گوش پاک کنو چطوری استفاده کردی ولی من که خیلی ترسو بودم با ده دیقه تلاش گوش پاک کنو راحت بدون دردو سوزش موفق شدم ببین سوزشش انگار یه لحصه دستت سوزن حس کنه اینجوری بود

من دور گوش پا کنو پنبه گذاشتم و با نخ بستم بعد گذاشتمش تو انگشت کوچیکه دستکش قطرش تقریبا ۴ سانت بود روشو کلی ژل زدم و خلاصه اینوه راحت رفت ...حالا توام هرجور راحتی همونکارو کن

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۸:۴۸:۲۵
(ویرایش)

اسمون نیلگون ایراد که به نظرم نداره ولی خب تو وقتی مدل صندلی معاینه میشینی و زیر باسن و زانوهات بالش میزاری راحتتر میتونیگکل و انجام بدیو از دیلاتور استفاده کنی مخصوصا تو سایزای بالاتر .... وقتی به پهلو میخوابی انقباض و انبساط واژن برات سختتره 

به نظرم به پهلو برای وقتی که حرفه ای شدیم جواب میده😝😛😃😃 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۹:۰۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۸:۰۸
(ویرایش)

مرسی jilla جون بابت توضیحت.

باشه از فردا بیشتر تمرین میکنم ک روی پوزیشن اصلی متمرکز بشم انشالله ک بتونم

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج