تعداد بازدید : 321228
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۲۲:۲۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۱۸:۲۵:۰۸
(ویرایش)

با سلام

من چند ماهه که ازدواج کردم اما ارتباط کامل با همسرم نداشتم به دلیل درد زیاد و اینکه حس میکنم پرده م ضخیمه...انگشت وسط دست همسرم داخل میره کامل اما با آلت مشکل دارم...میخواستم لطف کنین تمرینات رو برام بفرستین همچنین سایزهای مختلف دیلاتور و نحوه تمرین با اون رو

۱۳۹۸/۳/۲۶ ۱۳:۲۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۱۸:۲۵:۰۸
(ویرایش)

با سلام

من چند ماهه که ازدواج کردم اما ارتباط کامل با همسرم نداشتم به دلیل درد زیاد و اینکه حس میکنم پرده م ضخیمه...انگشت وسط دست همسرم داخل میره کامل اما با آلت مشکل دارم...میخواستم لطف کنین تمرینات رو برام بفرستین همچنین سایزهای مختلف دیلاتور و نحوه تمرین با اون رو

۱۳۹۸/۳/۲۶ ۱۶:۰۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۹ ۱۶:۳۵:۴۷
(ویرایش)

عزیزم،من تا 8سانت پیش رفتم ولی همچنان با دخول مشکل دارم.کگلم که انجام میدم باید عین دم و بازدم باشه چون نفس نمیتونم بکشم.شما پوزیشن خاصی مدنظرت نیست؟

۱۳۹۸/۳/۲۷ ۰۹:۱۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۸:۰۸
(ویرایش)

صبح بخیر یچه ها

من سومین روز تمرینمه و سایز یک همونان تا نصفه میتونم وارد کنم تا نصف رو‌باهاش راحت شدم امروز بیشتر تلاش میکنم ک بشه بیشتر وارد کتم

به امید موفقیت

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۳/۲۷ ۱۴:۲۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۵:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان، لطف کنید به منم کمک کنید چون مشکل مشابه دارم، ترس ترس ترس..... تا الان موفق به دخول نشدم، فقط با دو انگشت ک اونم سوزش احساس میکنم،،،، ازینجا به بعدو بهم بگید چکار کنم،،،، روزی چندبار و چه مدت؟

۱۳۹۸/۳/۲۷ ۱۶:۳۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگیanim2-4d564ad6

دوستان در حال تمرین خداقوت. پس چرا گزارش نذاشتید؟

دوستان تازه وارد خوش اومدید.

اول از همه صفحه اول انجمن رو مطالعه کنید. کاملا همه چی توضیح داده شده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۳/۲۷ ۱۶:۳۹:۵۹
(ویرایش)

دوستان نکات مهم :

1- همسرتون رو در جریان تمرینات حتما قرار بدید. چون پرده با تمرینات کنار میره.

2- معاینه نوع پرده رو انجام بدید که احیانا از نوعی که نیاز به جراحی داره نباشه.

3- تمرین کگل روزانه فراموش نشه. روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند.

4- تمرین با دیلاتور مستمر و روزانه باشه. بین تمرینات به جز زمان پریودی وقفه نندازید تا زود به نتیجه برسی.

5- روزی حداقل یک ساعت و حداکثر 2 ساعت تمرین داشته باشید.

6- با هر سایزی در هر دو تا پوزیشن زن رو و زن زیر تمرین کنید.

7- تا با یک سایز تو هر دو تا پوزیشن راحت نشدید تغییر سایز ندید. برای تغییر سایز عجله نکنید چون بعدش خودتون ضربه میخورید.

8-در هفته دو تا سه بار تو لگن اب گرم و کمی نمک بشینین واسه ضد عفونی کردن بدن.

9- دیلاتورها رو قبل و بعد تمرین با آب ولرم شستشو بدید و خشک کنید و بذارید داخل نایلون.

10- سایزی که باهاش راحت شدین بدین همسرتون وارد کنه تا ترس از نفر دوم هم حل بشه.

11- حین تمرین نفس عمیق بکشین، درد واژن بخشیش بخاطر انقباضیه که هنوز حین تمرین دارین، همه چی دست خودتونه،پس رو ذهنتون هم حین تمرین کار کنین و به خودتون بگین که میتونین ، با فیلم اهنگ و ... حواستونو حتما حین تمرین پرت کنین! نفس عمیق فراموش نشه!

و در آخر لینک ساخت دیلاتور رو از اینجا دانلود کنید.poke

دیلاتور رو با دستکش استریل جراحی و پنبه طبق تصاویر لینک درست کنید.

نحوه ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۳/۲۷ ۱۶:۴۴:۱۰
(ویرایش)

بالاخره سایز یکو تا ته دونستم وارد کنممممممanim2-4d564ad6

وای خیلی خوشحالم 

ولی هرکار کردم باهاش راحت نشدم یعنی عقب حلو ک کنم انقباضم سرجاشهbad

۱۳۹۸/۳/۲۷ ۱۶:۵۱:۲۵
(ویرایش)

راوینا

معاینه نوع پرده شدی؟ تمرینات کگل رو شروع کردی؟

اگر همسرت راضی هست کار با دیلاتور رو شروع کن. 

آسمون  نیلگون

آفرین. به تلاشت ادامه بده. مسیرش دستت بیاد کم کم طول بیشتری رو می تونی وارد کنی. کگل رو فراموش نکن.

سیماه

تا به سایز هدفت که سایز همسرته نرسیدی دخول نداشته باش. به تمرینات ادامه بده. تمرین کگل نیاز نداره که نفست رو حبس کنی. مثل حالتی که جلوی خروج ادرار رو میگیری منقبض و بعدش رها میکنی. همین. خیلی راحته و تو هر پوزیشنی میشه انجامش داد.

آسمان

عزیزم معاینه پرده نشدی؟

برای شروع با تمرینات کگل شروع کن و بعدش کار با دیلاتور. صفحه اول انجمن و مطالبی که بالا گذاشتم رو بخون.

نورا

عزیزم با مطبشون تماس بگیر. اگر بتونی حضوری بری خیلی خوبه. البته با همسرت بری بهتره.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۳/۲۷ ۱۸:۱۹:۴۳
(ویرایش)

سلام ممنون از راهنماییتون سودا جان

بله من چندین مرتبه به پزشک مراجعه کردم و معاینه شدم و گفتن پرده حلقوی است و کمی خون میاد که البته من هنوز موفق نشدم و پرده دارم، دکتر گفتن مشکلی ندارم به لحاظ جسمی و  همش ذهنمه که نمیزاره، اوایل فکر میکردم همین وردی واژن پردس چون انگار ی چیز بتونی و سفت مانع میشد، اما دکتر گفت اون دهانه واژنه، پرده چیزی نیست که انقدر بزرگش کردی، حالا تازه شروع کردم انگشتمو وارد کردم اول ی انگشت و امروز برای اولین بار دو انگشت،  البته نتونستم یک ساعت و کمتر شد، (فقط اینکه منظور از یک ساعت تمرین اینه که پشت سر هم یک ساعت تمام دیلاتور وارد واژن بشه ؟؟ یا وقفه بیفته موردی نداره؟؟)انگشتمم که تا انتها میره اما واقعا نمیدونم پرده کجاس!برام معما شده!تمرینات کگل هم برای بار اول امروز انجام دادم چون من تازه با سایتتون آشنا شدم و امیدوارم با کمک شما بتونم به این ترس که یکسال و نیمه باهامه غلبه کنم، به امید خدا دیلاتور هم اماده میکنم و طبق برنامه پیش میرم

۱۳۹۸/۳/۲۸ ۱۳:۰۳:۳۷
(ویرایش)

سلام من امروز تونستم با دیلاتور ۸ تمرین کنم و موفق شدم، امیدوارم بتونم همینطور خوب پیش برم تا هدف👍 امروز اولین روزی بود که من از دیلاتور استفاده کردم، فقط ی سوال، یعنی پرده من کنار رفته یا نه؟! با دیلاتور ۸!

۱۳۹۸/۳/۲۸ ۱۴:۵۳:۴۱
(ویرایش)

بچه ها امروز کاملا ناامید شدم. دیروز با دیلاتپر اول راحت کار کردم امروز اصلا نمیتونم خیلی عصبی شدم. پیش اومده برای شما؟

نمیدونم چیکار کنم هی پوزیشن عوض کردم ولی فایده نداشت cry

۱۳۹۸/۳/۲۹ ۰۱:۵۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

نمیدونم مهرسا تا سایز ۷ بیشتر نشد با دستکش درست کنم انگشت بزرگشم که وسطیه

ژیلا با کاندوم هرکاری میکنم حتی با نخ سفتش میکنم فشار که میدم گوش پاک کن از وسطش میاد بیرون یا پنبه ها جمع میشه 

بچه ها لطفا کمکم کنید من خیلی ناامید شدم شوهرمم میبینه تمرین نمیکنم باز بداخلاقی میکنه

۱۳۹۸/۳/۲۹ ۱۴:۱۹:۰۴
(ویرایش)

امروز روز دوم تمرینم بود، با دیلاتور ۱۰ انجامش دادم اولش اذیت شدم اما بهش عادت کردم، امروز یک قدم پیش رفتم و خوشحالم،پیش بسوی هدف👍💪 هیجان روزی رو دارم که بتونم بدون ترس و درد اقدام کنم🤩

۱۳۹۸/۳/۲۹ ۲۰:۳۰:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

راوینا خیلی خوب پیشرفت کردی

ببین مریم دور گوش پاکنو که پنبه میپیچی بهدش دورتادورشو سفت با نخ پبیچ در واقع رول پیچ کن گوش پاک کنو با پنبه و نخ بعد اونا بزار تو دستکش یا کاندوم ...قطرشو فقط چک کن اندازه نورد نظرت باشه بعد بزارش دستکش ..وقتی سفت با نخ رول پیچ کنی امکان نداره تکون بخوره  

دیدن رنگای قشنگ زندگی
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران