تعداد بازدید : 320886
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۲ ۱۲:۰۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

آره عزیزم.این مبلغ شامل معاینه مشاوره تمرین میشه .حدودا هم ۲ساعت ویزیت میشن فک کنم

۱۳۹۸/۲/۲ ۱۳:۴۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

ممنونم زهرا جان

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۲ ۱۳:۴۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

آباندخت 

ممنون عزیزم 

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۲ ۱۵:۴۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

🤣اره باور کن من اون اول خیلی راحت عضله کگل رو پیدا کردم و باهاش اوکی بودم هی ک خوندم باید شکم‌منقبض نشه و اینا حساس شدم‌میبینم‌مال خودم‌منقبض میشه گیر کردم‌روش🤣

عزیزمممم😍ان شاالله هرچی که به صلاح هست و ارزوشو دارین اتفاق بیوفته گلم فقط حتما تحت نظر پزشک باش باید از قبل بارداری یه سری تقویتی و اینارو بخوری یا یه سری چیزهارو پرهیز کنی اینطوری بارداریت بهتر و قویتر پیش میره

ایشالا منم از فردا دوباره شروع میکنم‌تمریناتو دعا کنید برام

۱۳۹۸/۲/۲ ۱۵:۵۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

بچه ها یادم‌نیس کدوماتون پرسیدین از کجا وارد بشین‌این تاپیک جدید

از قسمت تالار گفتگو باید بیاین 

۱۳۹۸/۲/۲ ۱۹:۱۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

سلام بچه ها من امروز رفتم مشاور برای روابط عاطفیمون که اونم گفت اصل مشکلت همینه خدایااااا کمک کن این قضیه حل بشه من دیگه خودمو کشتم بسکه ریلکس کردم من واژینیسموس شدید ندارم فقط ترس دلرم اجازه دادم شوهرم انگشت بزرگش رو وارد کنه اما از الت ترس دارم دارم کگل مرتب انجام میدم روی ذهنم کار میکنم خدایا یعنی میشه مشکل منم حل بشه؟وزندگیم خوب بشه...بچه ها یعنی میشه منم از رابطه ام لذت ببرم؟

شادان جان 

من پرسیده بودم از کجا وارد بشم ممنون از راهنماییت

بچه ها در کگل موقع انقباض جمع میکنیم موقع انبساط که شل میکنیم مثل حالتی که زور میزنیم نه؟

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۲ ۲۰:۰۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

شادان

ممنون گلم اره حالا اگر این ماهم نشد میرم دکتر.

نسرین

یعنی میخوای با انگشت شوهرت تمرین کنی و دیلا دیگه استفاده نکنی؟اگر اره پس اصولی انجام بده چندسری با انگشتش کار کنید بعد که راحت شد با دو انگشت بعد که راحت شد اقدام.نگران نباش آلت خیلی نرم تر و راحت تر از انگشت و دیلاتوره.فقط اول باید حسابی فکرت درست بشه و با انگشت واژنگشاییت درست بشه بعد.

عزیزم موقع کگل بعد از انقباض دیگه رها باید بکنید یعنی عادی، نه انبساط.یعنی سفت میگیری بعد ولش میکنی. شل میکنی زور نمیزنی

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۳ ۰۲:۱۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۸:۳۷:۳۶
(ویرایش)

سلام بچه ها  من از ایجاد. گفتگوی جدید میزنم میگه که عنوان تکراری است ارسال نمیشه متنم لطفا کمک

راضی ام به رضایت
۱۳۹۸/۲/۳ ۰۲:۳۱:۱۲
(ویرایش)

سلام دوستان گل 

من دوسالی هست که با اینجااشنا شدم اما یکسال هست که اصلا پیدام نبود🙈

من هم واژینیسموسم ۷ساله ازدواح کردم انقباض وترس شدید ومابقی داستان هایی که خودتون میدونین

تا اینکه با این انحمن اشنا شدم و. تمریناتم روشروع کردم اولش که مثل کابوس بود. برام اصلا قادرنبودم حتی نیم سانت هم دیلاتورهایی که ساخته بودم روهم وارد کنم اما کم کم یواش یواش وبا کگل خیلی زیاد. کم کم راه افتادم بماند. که پیشرفتم مورچه ای بود😁 اقا تا میومدم یه کوچولو راه بیفتم پریود. میشدم وای دیگه نگم براتون

اما به هرحال تا سایز ۷رفتم جلو

اینارو. گفتم واسه اونایی که الان تازه اول راهن و. میگن نه نمیشه اصلا راه نداره کمکم میشه ایشالله فقط تمرین زیاد. وکگل

حالا بگذریم اقا زدو اتفاقای جوروواجور. افتاد. برام مامانم مریض شد. به شدت وکلا بیخیال تمرین شدم تا اینکه الان دوسه هفته ای هست مداوم و. محکم و. مصررانه تمرین میکنم  واوضاعم خیلی خوبه یعنی تاسایز. ۸-۹رفتم ودیگه تصمیم گرفتم برم اقدام

مشکل من الان اینه که دیشب رفتم برای باراول اقدام اما نعوظ شوهرم بهد. از. پنچ دقیقه  از. بین میره و کار. نصفه نیمه رها شد وگرنه من داشتم خیلی خوب پیش میرفتم😥😥😥

بیچاره شوهرم میگه اه حالا که تو راه افتادی من از کار. افتادم😉😉😉 

خانوم خیابانی و ادمین های محترم کمک کنین راه حل چیه  قرصی دوایی چاره ای😂

وای چقد. حرف زدم منتظر پاسخم🙏🏻🙏🏻🙏🏻👍🙏🏻

راضی ام به رضایت
۱۳۹۸/۲/۳ ۰۹:۵۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

شاه صنم

سلام عزیز خیلی تبریک میگم بابت موفقیتت تا اینجا.اما دوست خوبم به نظر من و قطعا بقیه نباید الان اقدام کنید.چون احتمال شکست زیاده سایز هدف هرچی باشه باید تا سایز ۱۲ بری.اصلا تا درمانت کامل نشده نباید تمرین دخول کنید.پس عجله نکن.تو که پیشرفتت خوب بوده پشتکارتم خوبه پس بازم ادامه بده تا سایز هدفت بعد که راحت شدی اقدام کن.نصف بیشتر راهو رفتی چیز دیگه نمونده عجله فقط باعث عقبگرد میشه.

راستی درمورد مشکل همسرت من اینجا خیلی خانمارو دیدم که موقع اقدام شوهرشون که قبلا هیچ مشکلی نداشته یهو دچار مشکل نعوظ شدن بخاطر فشار روحی ای که این چندسال روشون بوده پس اینم طبیعیه نگران نباشید.این مشکل هم با یه نسخه دارو حل میشه.میتونی تا تو درمانتو کامل میکنی همسرتم برن دکتر و درمانو شروع کنن که موقع اقدام اصلی دیگه مشکلی پیش نیاد یا اینکه صبر کنید وقتی درمان تو کامل شد اگر بازم این مشکل واسه همسرت پیش اومد اونموقع برید دکتر.

خلاصه عجله نکن و درمانتو کامل کن که خدایی نکرده واژینیسموست برنگرده.سایز هدفت چنده؟

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۳ ۱۵:۲۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۱۴ ۲۳:۱۷:۳۱
(ویرایش)

شاه صنم جان

این عادیه  اولاش اختلال نعوظ شوهر چون منم اولین بار که خواستم اقدام کنیم شوهرم  از استرسی که داشت چون بعد یکسال میخواست دخول کنه فشار روحی روش بود و نتونسیم دخول کنیم اما دفعه بعدش خودم امادش کردم با حرف زدن که استرس نداشته باشه و اینا 

در کل عجله نکن برای دخول فوقش دو هفته اونورتر میفته ولی یه دخول عالی رو تجربه میکنی 

ان شاءالله. .

۱۳۹۸/۲/۳ ۱۶:۵۲:۳۴
(ویرایش)

سلام

مرسس ملیس جان ممنون ازتون

ممنونم اباندوخت جان اره قبلا شوهرم هیچ مشکلی نداشت سایز. هدف من همون ۱۲۱۳هستش🙈🙈 اره شاید. حق باشماست باید. یکم صبورانه تر. برم جلو  تا نتیجه بهتر. بشه چشم پس برم سایز. بالاترو بسازم و. برم به جنگش💪

بچه ها ی تازه وارد ناامید. نشین پرتلاش و بااراده تمرین کنین 

ما میتوانیییییم💪💪💪💪💪💪

راضی ام به رضایت
۱۳۹۸/۲/۳ ۱۹:۱۰:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها من خیلی پیشرفتم خوب بود دیشب شوهرم دوتا انگشتش رو وارد کرد اما من اجازه ندادم بیرون وداخل کنه درد داشتم راحت نبودم

اما یک مشکل دیگه که شایدم نباید اینجا بگم وباعث ناامیدی میشه من روابطم با شوهرم خیلی بد شده دائم میگه بعد دوسال یه بار نذاشتی دخول داشته باشم وخیلی عجله داره باهام به خوبی همکاری نمیکنه حالا دیگه وقتی تو خونه لباس لختی میپوشم میخواد یهو ناخونشو داخل کنه ومنو میترسونه ...یه چیز جدیدی هم که کشف کردم شوهرم شاید زود انزالی داره باید پیش چه دکتری بره؟البته اگه بره ما شهرستانیم مثل تهران فکر نکنم سکسولوژیست موجود باشه بچه ها شوهرم از اینکه منم لذت نمیبرم خیلی شاکیه ایا کی میشه که منم لذت ببرم؟قبلا ادا در می اوردم که لذت میبرم اما الان فهمیده تصنعیه...فک کنم من خیلی مشکل دارم

اون عزیزی که بعد هفت سال...چطور شوهرت کنار اومده؟شوهر من خیلی جدیدا غر میزنه وتهدید به طلاق میکنه

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۳ ۲۰:۱۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نسرین اقبالی

عزیزم امیدوارم زودتر مشکلاتت حل بشه. من تجربه خودمو میگم شاید به دردت بخوره.

من وقتی فهمیدم همچین مشکلی دارم تمام تلاشمو کردم که شوهرمو در نهایت رضایت جنسی قرار بدم. امکان دخول نداشتم ولی کارای دیگه رو کم نمیذاشتم. به حدی که حداقل روزی دو بار رابطه داشتیم!!!! برام سخت بود، لذت هم نداشت، اما نمیذاشتم بفهمه. این بود ‌که براش خیلی سخت نبود و راحت کنار اومده بود.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۲/۴ ۰۰:۵۳:۱۷
(ویرایش)

ان شاالله که منم بتونم با این کوه مشکلات کنار بیام ترس خودم بهانه گیری های شوهر وفاصله ی عاطفی که افتاده به علاوه کار من وشبکاری های متعدد که همه چی رو بدتر میکنه...بازم تو اوج نا امیدی امید دارم ...من میتونم واین شرایط رو تغییر میدم

بچه ها چیکار کنم میل جنسیم بیشتر شه ولذت ببرم ؟من اصلا لذتی نمیبرم چجوری رو خودم کار کنم؟

کار نشد نداره
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران