تعداد بازدید : 25698
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۷
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۸/۳/۲۴ ۲۰:۴۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۱۸:۳۴:۰۴
(ویرایش)

عزیزم از صمیم قلب آرزو میکنم هرچه که خوبه برای زندگیت پیش بیاد وخدا بهت توان وصبرش رو بده که با مشکلات مواجه شی...

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۰۹:۵۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۳۱ ۱۴:۵۲:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان 

من دوروزی هست شزوع کردم به تمرین با دیلاتور با سایز یک 

یخورده با گوش پاکن سخت بود برام حس خوبی بهش نداشتم . 

با دیلاتور نصفشو تونستم وارد کنم در عین ناباوریanim2-4d564ad6

فقط ی سوال 

اشکالی نداره که به پهلو دراز بکشم و دیلاتور رو‌وارد کنم؟ احساس میکنم اینجوری راحتتر وارد میشه . مشکلی نیست؟ 

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۴:۳۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۲۱:۵۳:۴۷
(ویرایش)

سلام بچه ها. من فعلا همینجوری نشستم😕

ژیلا من یه روز با گوش پاک کن شروع کنم البته در حد چند دقیقه. سوزشش اذیتم میکرد نتونستم وارد کنم خیلی ریختم به هم ولش کردم. اما از فردا جدی شروع میکنم. 

اسمون نیلگون خدارو شکر که شروع کردی و تونستی.

کاش منم بتونم. به نظر منم گوش پاک کن چون خیلی سفته بیشتر اذیت میکنه. 

من میتوانم
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۴:۳۶:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها. من فعلا همینجوری نشستم😕

ژیلا من یه روز با گوش پاک کن شروع کنم البته در حد چند دقیقه. سوزشش اذیتم میکرد نتونستم وارد کنم خیلی ریختم به هم ولش کردم. اما از فردا جدی شروع میکنم. 

اسمون نیلگون خدارو شکر که شروع کردی و تونستی.

کاش منم بتونم. به نظر منم گوش پاک کن چون خیلی سفته بیشتر اذیت میکنه. 

من میتوانم
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۵:۲۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۱۵:۴۰:۱۷
(ویرایش)

نورا جان از انگشت کوچیکه شروع کن من واسه شروع رفتم پیشه ماما اون استارت رو برام زد و انگشت کوچیکشو وارد کرد البته با هزار مکافات نه اینکه نمیشد نه من ترس زیاد داشتم خیلی جیغ زدم تا یهو وارد کرد خواهرمم دست و پاهامو گرفته بود🤣🤣🤣🤣ولی خوب وارد کرد منم دیگه از فرداش از انگشت شروع به تمرین کردم گوش پاک کن سخته وارد کردنش ولی انگشت هم راحته هم با واژنت بیشتر اشنا میشی به امید خدا انشالله این روزا هم میگذره من الان سایز ۱۳ رسیدم گیر کردم خیلی سخته وارد کردنش طول میکشه تا قلقش دستم بیاد اما پریود شدم بعد پریود انشالله شروع میکنم 🙏🙏

خدا بامن است
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۸:۱۲:۳۷
(ویرایش)

اره آنی جون راست میگی. انگشت بهتره. مرسی از راهنماییت

من میتوانم
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۸:۳۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۶ ۱۸:۵۳:۱۸
(ویرایش)

ببین نورا خب هر کسی یه جور راحته هرطور که فک میکنی راحتری همونکارو کن فقط شروع کن بعدش میبینی که باادامه تمرینات هی پیشرفت میکنی 

نمیدونم گوش پاک کنو چطوری استفاده کردی ولی من که خیلی ترسو بودم با ده دیقه تلاش گوش پاک کنو راحت بدون دردو سوزش موفق شدم ببین سوزشش انگار یه لحصه دستت سوزن حس کنه اینجوری بود

من دور گوش پا کنو پنبه گذاشتم و با نخ بستم بعد گذاشتمش تو انگشت کوچیکه دستکش قطرش تقریبا ۴ سانت بود روشو کلی ژل زدم و خلاصه اینوه راحت رفت ...حالا توام هرجور راحتی همونکارو کن

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۸:۴۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۶ ۱۸:۵۳:۱۸
(ویرایش)

اسمون نیلگون ایراد که به نظرم نداره ولی خب تو وقتی مدل صندلی معاینه میشینی و زیر باسن و زانوهات بالش میزاری راحتتر میتونیگکل و انجام بدیو از دیلاتور استفاده کنی مخصوصا تو سایزای بالاتر .... وقتی به پهلو میخوابی انقباض و انبساط واژن برات سختتره 

به نظرم به پهلو برای وقتی که حرفه ای شدیم جواب میده😝😛😃😃 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۹:۰۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۳۱ ۱۴:۵۲:۱۷
(ویرایش)

مرسی jilla جون بابت توضیحت.

باشه از فردا بیشتر تمرین میکنم ک روی پوزیشن اصلی متمرکز بشم انشالله ک بتونم

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۲۰:۴۹:۴۰
(ویرایش)

بچه ها استوری ماماسایت رو ببینید. یکی میگه رفته پیش خانم خیابانی، دو روزه خوب شده. 

یکی گفته ترس شدید داره که حتی دست بزنه، خانم خیابانی گفته توی جلسه اول ترس رو میریزیم.

یعنی چطوری؟ من خیلی کمک میخوااااام😢

من میتوانم
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۲۰:۵۱:۱۹
(ویرایش)

مرسی ژیلا امتحانش میکنم

من میتوانم
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۲۰:۵۲:۴۹
(ویرایش)

بچه ها هزینه مراجعه پیش خانم خیابانی رو میدونید چقدره؟

من میتوانم
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۲۲:۲۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۱۸:۲۵:۰۸
(ویرایش)

با سلام

من چند ماهه که ازدواج کردم اما ارتباط کامل با همسرم نداشتم به دلیل درد زیاد و اینکه حس میکنم پرده م ضخیمه...انگشت وسط دست همسرم داخل میره کامل اما با آلت مشکل دارم...میخواستم لطف کنین تمرینات رو برام بفرستین همچنین سایزهای مختلف دیلاتور و نحوه تمرین با اون رو

۱۳۹۸/۳/۲۶ ۰۰:۳۴:۱۱
(ویرایش)

سلام عزیزم. خواستم اداب تمرینهارو کپی کنم برات بذارم ولی نشد. برو صفحه 4 یکی از بچه ها گذاشته. 

من میتوانم
۱۳۹۸/۳/۲۶ ۱۳:۲۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۱۸:۲۵:۰۸
(ویرایش)

با سلام

من چند ماهه که ازدواج کردم اما ارتباط کامل با همسرم نداشتم به دلیل درد زیاد و اینکه حس میکنم پرده م ضخیمه...انگشت وسط دست همسرم داخل میره کامل اما با آلت مشکل دارم...میخواستم لطف کنین تمرینات رو برام بفرستین همچنین سایزهای مختلف دیلاتور و نحوه تمرین با اون رو

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031