تعداد بازدید : 321378
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۴/۱۲ ۱۱:۱۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۵:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان

من امروز به سایز ۱۳ رسیدم، امیدوارم بتونم روز به روز پیشرفت بیشتری داشته باشم👍 تنها سختیش اولشه که میخوام ببرم داخل😶

۱۳۹۸/۴/۱۳ ۱۱:۵۴:۴۸
(ویرایش)

امروز هم تمرین رو با سایز ۱۳ انجام دادم 👍 پیش به سوی هدف👍💪 

۱۳۹۸/۴/۱۴ ۱۰:۳۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

چرا دبگه هیشکی اینجا نیست😭😭

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۸/۴/۱۵ ۱۱:۵۹:۴۰
(ویرایش)

دوستان من وقتی میخوام دیلاتورو وارد کنم اولش خیلی سخته یعنی تا با شماره قبلیا امتحان نکنم نمیتونم اون شماره تمرینو وارد کنم، خوب اینطوری که ادم بخواد دخول کنه نمیشه هربار اول از دیلاتورا استفاده کرد😢 چرا اینطوریه؟ 

من دیلاتور ۱۳ هستم و باهاش راحتم فقط اولش سخته که نمیره داخل😶

۱۳۹۸/۴/۱۶ ۱۱:۵۴:۰۱
(ویرایش)

فکر کنم فقط من اینجام، هرروز خودم میام برای خودم گزارش تمرین میدم😁 خودم به خودم امید میدم😁

و اما گزارش امروز😊 امروزم با ۱۳ تمرین کردم بعدش رفتم ۱۴ ، تا هدف چیزی نمونده کافیه باهاش راحت بشم که خود هدفه👍👍💪💪💪

۱۳۹۸/۴/۱۶ ۱۸:۰۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۷ ۱۲:۱۵:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها.منم هستم.تازه پریودم تموم شده و از امروز دوباره شروع میکنم.منم مشکل شما رو دارم راوینا جون🤨🤨🤨

۱۳۹۸/۴/۱۷ ۰۱:۱۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام 

خانم خیابانی عزیز

اگر امکانش هست تاپیک 98 رو به صفحه ی اصلی انجمن اضافه کنید به منظور راحتی اعضا خیلی ممنون 🌹🌹

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۴/۱۷ ۰۱:۲۸:۵۷
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستان 

خسته نباشید 😉

Ani...f

بهت تبریک میگم  ان شاء الله در همه حال موفق باشی👧💕

راوینا 

افرین خیلی خوب داری پیش میری  منتظر خبر بانو شدنت هستیم  💗

هد هد 

سعی کن پوزیشنی که راحتتری رو انجام بدی سعی کن خودت جلو عقب کنی چون به نظر من درد خیلی کمتر میشه 

شاید خشکی واژن داری پس از ژل  های مخصوص استفاده کن 

شاید قبلش خوب تحریک نمیشی و برای همین درد میکشی 

و اینکه حتما سعی کن ریلکس باشی 

ما واژینیسموسی ها با وجود درمان باز هم گاهی احساس ترس و انقباض سراغمون میاد 

پس سعی کن ارامش داشته باشی و در حین رابطه اصلا اعصاب خودتو خورد نکنی و هی نفس عمیق بکشی  ان شاء الله که مشکلت رفع میشه 🙆👸💝

۱۳۹۸/۴/۱۷ ۰۱:۳۹:۳۴
(ویرایش)

فاطمه سعید 

خوش اومدی ان شاء الله با کلی انگیزه و امید تا هدفت پیش بری هر جا به مشکل خوردی بیا اینجا بچه ها حتما راهنماییت میکنن گلم

۱۳۹۸/۴/۱۷ ۰۱:۴۱:۱۸
(ویرایش)

آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور و بذار روی یک دستمال تمیز تا در هوای آزاد خشک بشن.قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که سر و ته دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

حتما حتما ژل لوبریکانت ساده بگیرید.یعنی اصلا حاوی مواد بی حس کننده مثل لیدوکائین نباشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.یعنی مثل حالت معاینه نیمه نشسته تکیه میدی به بالشت.پاهاتو باز میکنی و زیر زانوهات بالشت بزرگ میذاری

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ریلکسیشن میکنی. ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

اصلا به واژن فشار زیاد نیار و نخواه که با زور و هرجوری هست دیلارو بکنی داخل.تمرینات باید ملایم و روان باشن.

یه روزایی واژن بدقلقی میکنه و برخلاف روزای قبل که راحت وارد میشد امروز وارد نمیشه.در این صورت اصلا فشار نیار تمرینو رها کن و فردا درکمال آرامش دوباره انجامش بده.

درضمن همه ی این نکات رو باید برای همه ی دیلاتورها انجام بدی نه فقط روز اول.یعنی در کل طول تمرینات تا دخول کامل با همسر این نکاتو همه رو رعایت کن تا زودتر و بهتر به نتیجه برسی.

و نکته ی خیلی مهم اخر:

حتما حتما قبل از وارد کردن سایز تمرین با دوسه سایز قبلی واژن گشایی کن.برای مثال وقتی رسیدی سایز ۸ قبلش با ۵ و ۶ و ۷ به ترتیب واژنگشایی کن بعد برو ۸ اینجوری خیلی راحت و بی دردسر وارد میشه.این نکته تا اخر دوره ی درمان و حتی موقع تمرین دخول با همسر هم باید انجام بشه.پس موقع دخول باهمسر چند بار اول هم واژن گشایی کنید با دوسه سایز قبل سایز همسرتون.تا راحت تر دخولتون انجام بشه.

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

۱۳۹۸/۴/۱۷ ۰۹:۴۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۷ ۱۲:۱۵:۱۹
(ویرایش)

من‌ دیروز تا سایز ۷ رفتم.ولی خب امروز باز هم باید روش کار کنم😊😊😊

۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۱:۰۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام سلامanim2-4d564ad6

شرمنده یه مدت نبودم.

دوستای در حال تمرین پس کجایید؟ چرا گزارش روزانه نمیدین؟ 

دوستای فعال خداقوتvalentine

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۱:۰۵:۲۰
(ویرایش)

هورااا هورااا بانووووووو داریم

anim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

Ani .f  بانووو

بانو شدنت مبارک.cake

عزیزم شماره 583 رو بذار جلوی اسمت. 

تو یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشید. 

خاطره درمانت رو تو بخش خاطرات حتما بنویس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۱:۱۵:۵۳
(ویرایش)

راوینا

عزیزم  موقع شروع با یکی دو سایز پایین تر شروع کن. اینطوری واژنت جا باز میکنه و برای سایزی که میخوای تمرین کنی آماده میشه. اولش چون تحریک نیستی سخت وارد میشه.

هدهد

عزیزم سایز هدفت چند بوده که تا 12 تمرین کردی و رفتی اقدام؟ تمرینات کگل رو حتما حتما انجام بده. میتونی دیلاتور بسازی به اندازه سایز هدفت و باهاش تمرین کنی تا روان بشه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۱:۳۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

ممنون عزیزای دلم انشالله خبر بانو شدن بقیه واژینیسموسها

خدا بامن است
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314