تعداد بازدید : 320879
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۵/۲ ۰۹:۱۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۵ ۱۶:۴۱:۴۲
(ویرایش)

سلام.

من تازه وارد این سایت شدم.

هر روز دارم چک میکنم که کسی جواب منو داده یا نه.

سما جان این که گفتی تمرینات از اول شروع کنی 

من تمرین خاصی انجام نمیدادم که از اول شروع کنم

منظورت چیه؟

میگم من تازه دو روزه با کگل آشنا شدم 

از باید بتونم شروع کردم و تونستم...
۱۳۹۸/۵/۲ ۱۱:۲۴:۲۷
(ویرایش)

بچه ها

من ما تلفن ثابت نداریم و در جای دیگه ام نمستونم تماس بگیرم برای مشاوره

با موبایلم شماره ها رو نمیگیره.

خانم دکتر یا هر کی که میتونه بهم کمک کنه تاپیک بالایی منو بخونه و جواب بده

۱۳۹۸/۵/۲ ۱۷:۲۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۳ ۱۳:۴۷:۱۸
(ویرایش)

سلام به همگی. امروز یکی اولاز دوستانم خانم خیابانی رو بمن معرفی کردن. شهریور سالگرد ازدواجمه. ولی تا حالا با همسرم سکس نداشتم. متخصص زنان رفتم معاینه شدم.گفتن هیچ مشکلی ندارم. دو نوع ژل به من دادن و تمرین انگشت. ولی حتی نوک انگشت کوچیک هم نمیتونم تحمل کنم. به نظر خودم نمیترسم. ولی نمیدونم مشکلم چیه. به سختیم ک انگشت داخل ببرم خیلی تنگه و انگار دارم با چاقو داخلشو خراش کیدم میسوزه. و لبه ی پایینش چاک میخوره و میسوزه و خونی میشه. که تا یه هفته به سختی ادرار میکنم حتی. چون موقع نشستن تو توالت هم کش میاد و میسوزه. خیلی غمگینم. از سکس زده شدم. دیگه میلی ندارم اصلا. تحریک نمیشم. دیگه خستم خیلیanim2-65d6a5d6s من حتی سکس بدون دخولم نمیتونم انجام بدم. کلا با هر برخوردی میسوزه و پوستش کش میاد. نابودم کلا.

۱۳۹۸/۵/۲ ۱۷:۲۵:۴۲
(ویرایش)

سماجان ممنونم

ولی من دخول دارم حتی شوهرم با دخول ارضا میشه

ولی دخولم با درده

دیلاتور بازم لازمه به نظرت؟

یعنی شما ی سال و خورده ای عروسی کردی مثه منی یا اصن دخول نداری؟

۱۳۹۸/۵/۲ ۲۰:۱۹:۵۵
(ویرایش)

امروز اولین بار با سایز چهار سانت شروع کردم. باید بگم قبلا انگشت کوچیکم حتی نوکش داخل نمیرفت. در کمال شگفتی باید بگم این دیلاتور جواب داد و راحت داخل رفت. و اینکه فک میکردم ترس ندارم ولی حالا فهمیدم ترس داشتم و نمیدونستم چون وقتی داخل میره از ترس انگشتای دست و پام یخ میزنه و کبود میشه. خوشحالم که بلخره تونستم چیزی رو وارد واژنم کنم. واقعا فک میکردم تا زندم هیچی داخلش نمیره. مرسی از همتون.anim2-thanks

۱۳۹۸/۵/۲ ۲۱:۱۳:۳۶
(ویرایش)

میشه لطفا پوزیشنای مربوط به دیلاتور رو توضیح بدید. من نمیفهمم زن روی مرد و برعکسش ینی چی. الان فقط حالت معاینه نیمه نشسته تمرین کردم.

۱۳۹۸/۵/۴ ۱۰:۵۵:۲۵
(ویرایش)

کسی تجربه پاره شدن پرده با دیلاتور رو داشته؟ من فقط با چهار سانت تمرین کردم پردم سر جاشه. ولی میترسم بزرگترش کنم پردم پاره بشه خونی بشهanim2-21

۱۳۹۸/۵/۴ ۱۵:۳۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستانanim2-ad54ad

خداقوت به همگی

اول از همه تبریک میگم به بانوجدیدانجمن

sama بانو

بانو شدنت مبارک.

عزیزم شماره 585 رو بذار جلوی اسمت. 

تو یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشید. 

خاطره درمانت رو تو بخش خاطرات حتما بنویس

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۵/۴ ۱۵:۴۶:۳۲
(ویرایش)

asal6

عزیزم خوب تو این روش درمان (تمرین با دیلاتور ) پرده کم کم کنار میره .  گاهی اوقات ممکن خون کمی دیده باشه گاهی هم اصلا متوجه نمیشی. برای همین قبل شروع درمان حتما همسرت باید در جریان باشه و رضایت داشته باشه تا بعدا به مشکل برنخوری.

پرده معمولا تو سایزهای بالاتر کم کم کنار میره. اگر همسرت مشکلی نداره به تمریناتت ادامه بده و نگران پرده نباش.

ارغوان

عزیزم خیلی خوبه که تونستی دخول داشته باشی. این یعنی واژینیسموس خفیف داری.

البته که گاهی اوقات درد برای عفونت هم میتونه باشه اگه از این بابت مطمینی بهتره تمرینات زیر رو انجام بدی.

اول از همه تمرینات کگل. روزانه سه مرتبه و هر بار 20 تا بلند (زمانش 6 تا 10 ثانیه) و 20 تا کوتاه.

این تمرین باعث میشه روی عضلات واژنت تسلط پیدا کنی. موقع رابطه هم با شل و باز کردن عضلات اجازه دخول بدی.

دوم فاصله بین رابطه هاتون رو کم کنید مثلا یک روز درمیون تا واژنت کاملا جاباز کنه. 

سوم موقع نزدیکی از ژل فراون استفاده کنی تا حالت روان کنندگی داشته باشه و ترجیحا پوزیشن زن رو که روش تسلط بیشتری هست.

چهارم اینکه یه دیلاتور به سایز همسرت درست کن و باهاش تمرین کن انقدری که کاملا باهاش راحت بشی. اگر وارد نشد یا با درد همراه بود از دو سایز پایین تر تمرین کن. حتما موفق میشی رابطه بدون درد داشته باشی.

نسرین ب

خوش اومدی عزیزم. مطمین باش با این تمرینات مشکلت حل میشه و موفق میشی. هر چه زودتر شروع کنی بهتر.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۵/۴ ۱۵:۴۸:۵۷
(ویرایش)

دوستان تازه وارد

لطفا به نکات صفحه اول انجمن توجه کنید و خوب مطالعه اشون کنید.

طبق همونا هم تمرینات رو انجام بدید.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۵/۴ ۱۶:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلام

ممنونم از اینکه همتون پیام میزارین 

سما جان

برات خیلی خوشحالم...اولین کسی که جواب منو تو این سایت داد

سودا

ممنونم.حتمآ به کار میبرم

من حدودآ ۴ماهه عروسی کردم.تازه وارد سایت شدم و از همون اول  اومد صفحه آخر گفتگو ولی چند روز تمامشو خوندم و خوشحالم که همچین جایی برای افراد همدرد که نمیتونن به کسی بگن چشونه و کسی درکشون نمیکنه هست

من اوایل عروسیم پاهامو قفل میکردم و همش به خودم امید میدادم که ایندفعه که تمومه.

ولی هر بار با مقاومت منو انصراف شوهرم مواجه میشدم...کلی گریه میکردم همش ناراحت بودم

سرکار بهش فک میکردم...

شوهرم خیلی مراعاتمو میکرد ولی میخواستم مثه همه باشم.

یکماهه که گذشت و روی خودم کار میکردم که تحمل کن...

شروع به رابطه کردم...با دست آلت شوهرمو میگرفتم..خیلییی درد داشتم...ولی به خودم میگفتن تحمل کن...

وقتی شوهرم با دخول ارضا شد باورم نمیشد.

کم کم این ادامه داشت تا اینکه با سایت آشنا شدم.

سعی کردم کگل انجام بدم و از ژل استفاده کنم و..هین رابطه آروم باشم...۲مرداد دخول بدون درد بود...

احساس میکنم من قبل از رابطه اول ازش ترسیدم...

الان پریودم امیدوارم دفعه بعدی بازم رابطه ام بدون درد باشه

تازه واردا روی ذهنتون خیلی کار کنید...این شما هستین که باید به خودتون کمک کنید...

ببخشید زیاد حرف زدم....دعا کنید برام

۱۳۹۸/۵/۵ ۲۰:۳۹:۳۳
(ویرایش)

بچه ها من اول با سایز چهار امتحان کردم اوکی بود امروز رفتم پنج و نیم اوکی بود ولی یه مشکل عجیب پیش اومد اینکه راحت میره داخل ولی شلیک میشه بیرون. داخل نمیمونه شوت میشه چرااااا؟anim2-smilies-azardl3

یه سوال دیگم داشتم. طول مناسب دیلاتور چنده؟

۱۳۹۸/۵/۶ ۱۲:۳۴:۳۸
(ویرایش)

مرسی سما جان. این سوالمو جواب ندادید که چه طولی مناسبه؟ طولش به مرور تغییر کنه یا نه

۱۳۹۸/۵/۷ ۰۰:۲۲:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۶ ۰۲:۲۸:۱۳
(ویرایش)

همسر من اصلا طاقت نداره وقتی میگم میترسم دوبار بعدش میگه پاتو باز کن اگر نکنم قهر می‌کنه میگه 3ماهه ازدواج کردیم هیچی ب هیچی هیچ مردی این شرایطو تحمل نمیکنه...من همش گریه میکنم

۱۳۹۸/۵/۷ ۰۶:۵۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۷:۳۰:۱۴
(ویرایش)

سلام من هنوز بلد نیسم چحوری میشه پیام داد ولی کمکم کنید دوساله عروسی کردم و از وقتی یادمه هیچوقت خوشم نمیومده به خودم دست بزنم یا اینه بزارم اونجامو ببینم حتی با فکر کردن بهش ۱جوری میشم ۱حالت چندش اور و انزجار تو این ۲سالم خیلی درد کشیدم چندروز پیش بعد از۲سال تصمیم گرفتم برم دکتر. دکتر خیلی سخت ازم تست پاپاسمیر گرفت و بعدشم گفت خیلی خودتو سفت میکنی و باید مشاوره بشی بعدم پاپ اسمیرم گفت که هم عفونت دارم هم قارچ حالا برام از این کرما داده که با اپلیکاتور باید وارد شه دیشب تا صبح ۱عالمه اشک ریختم چون که نمیشد شوهرم میگف دست من ۲۰سانتی متر مونده بهت میرسه تو پاهاتو مثه چوب سفت میکنی خواهش میکنم کمکم کنید با وجود عفونتم میتونم دیلاتور استفاده کنم؟اینم بگم دیروز اومدم امتحان کنم با دیلاتور که اصلا داخل نرفت ۱جوری میشم تنگی نفس انگار میگیرم از خودم بدم میاد و ولش میکنم

کمکککک کنید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران