تعداد بازدید : 320844
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۵/۷ ۱۸:۵۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۷:۳۰:۱۴
(ویرایش)

من اصلا نمیتونم چیزی وارد واژنم کنم با کلی امید و خیال میام میشینم اما میبینم نمیتونم اشکم درمیاد درضمن الان نگران عفونت و قارچمم هستم ولی اصلا نمیتونم این اپلیکاتور هارو وارد کنم قطرش ۱سانتم نیس

۱۳۹۸/۵/۸ ۱۲:۵۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۳:۰۹:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان من سه ساله ازدواج کردم تا یه ماه اول عروسی اجازه دخول نمیدادم ولی ماه دوم به خاطرشوهرم تونستم درد دخول و تحمل کنم و الان حدود یه سالی میشه میتونم دخول و تحمل کنم واونجوری ک باید باشم نیستم ینی فقد از یه پوزیشن میتونم دخول داشته باشم اصلا نمیتونم حالتی که پاهامو بدم بالا رابطه داشته باشم یا حالت سجده ای حتی نمیتونم انگشت خودمو یا شوهرم رو داخل واژن بشه خیلی استرس دارم دیروز رفتم دکترزنان اخه تصمیم گرفتم باردار بشم دکتر میخواست معاینه کنه من از ترس نزاشتم اونم گف توواژیینموس هستی اول باید درمان بشی تا بتونی حامله بشی

دوستان خیلی حالم بده فک میکنم من نمیتونم حامله بشم  همش دارم به جدایی فک میکنم نمیدونم باید چیکار کنم تا با اینجا اشنا شدم ازتون خواهش میکنم کمکم کنین.

۱۳۹۸/۵/۹ ۰۰:۵۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۳ ۱۵:۰۳:۱۱
(ویرایش)

الهي به اميد تو 

سلام 

خدايا به اميد تو
۱۳۹۸/۵/۹ ۰۱:۱۳:۴۰
(ویرایش)

سلام...

قبلا هم داستانمو نوشته بودم نميدونم جوابي داده شده يا من پيدا نكردم 

از اول اول ميگم امیدوارم کمکم کنید 

امید اول به خداست بعد خانم خیابانی و شماها 

هشت سالم بود فقط خواهرم یک دوچرخه داشت . 

دوست خواهرم بهم گفت برو دوچرخه خواهرتو از انباری بیار باهم دوچرخه سواری کنیم 

منم خوشحال رفتم آوردمش اون روی صندلی نشست و من روی میله دوچرخه 

چرخیدیم چرخیدم یهو خوردیم به باغچه چپه شدیم 

نفهمیدم دیگه چی شد خییییلی دردناک بود سه طبقه سریع رفتم بالا داشتم آتیش میگرفتم مامانم و خواهرم نبودن فقط بابام بود و همکارش داخل خونه سریع رفتم دستشویی دیدن لباس زیرم خونی تو عالم بچگی درش آوردم و شستمش خیس پام کردم و رفتم دوباره توی حیاط ! دیدم واقعا دووم نمیارم از درد دوباره اومده بالا رفتم دستشویی ادرار کردم خیلییی سوزش داشتم خیلی یواش یواش ادرار میکردم تا سوزشم کمتر باشه چند روز اینطوری بودم و به هیچ کس هیچی نگفتم !! 

تا اینکه بزرگ شدم دوران راهنمایی بچه ها حرف از پرده بکارت میزدند اونجا فهمیدم پرده چیه کلی گریه کردم دیگه خواب خوراک نداشتم روز شب نداشتم نکنه اون حادثه مربوط به پرده بکارت من باشه نکنه من نتونم ازدواج کنم به هرکی میگفتم میگفت باید بری معاینه اما من میترسیدم از اینکه دکتر بگه بکارت نداری !! دلمو به حرف های نیمچه دار بقیه خوش میکردم که نه بابا بکارت اون ته مگه میشه همچین چیزی !! ولی ته دلم آشوب بود تا اینکه ازدواج کردم ۴ سال خونه خودمم اما دریغ از یک دخول 

با دیالاتور دو سال پیش تمرین داشتم اما ول کردم چند وقت پیش انگیزه داشتم که دیگه میشه اما تا نصفه های راه رفت و من پاهام فقط میلرزید نعره میزدم که اخه چرا خدا باید همچین اتفاقی بیوفته ۱۷ سال  که من دارم زجر میکشم از بچگی تا به الان 

نیت کرده بودم برم پیش خانم خیابانی اما نمیدونم چرا بازم میترسم از همسرم خجالت ميكشم اين داستان جلوي اون تعريف كنم كلا خجالت ميكشم درباره ي اين موضوع با كسي حرف بزنم بعضي موقع فراموش ميكنم اما يهو به خودم ميام ميبينم چقدر از زندگي عقبم برنامم براي سال ديگه بارداري ميخوام تمام تلاشمو بكتم برام دعا كنيد تا قبل از رفتن پيش خانم خياباني مشكلم حل بشه 

خدايا به اميد تو
۱۳۹۸/۵/۹ ۰۲:۳۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۸ ۱۱:۵۵:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستان گلم .کوتاه میکنم۶سال عقدواشنایی داشتم و۳ساله ازدواج کردم وفقط شب های اول تلاش کردیم وبادرد ودیواری محکم روبرو میشدیم تااینکه تازه ازطریق سایت فهمیدم دیوای نیست وحتی خودش سوراخع وفقط بایدسوراخ پهن بشه شروع به تمرین کردم با دیلاتور دد خفیفی دارم وکمی حس میکنن هنوز دایره ورودی راسفت میگیرم ولی بادیلاتورمشکل ندارم ولی هنوز جرات اقدام ندارم.....نکنه کلا نتونم بازم اقدام کنم😣😣

۱۳۹۸/۵/۹ ۱۲:۲۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان. من چندوقته درمان شدم هنوز اولش یکم درد دارم.خواستم برای بارداری  اقدام کنم رفتم دکتر نمیدونم چی داخل واژنم کرد ک از درد ناخواسته داد زدم.گفت عفونت داری وکرم واژینال داد رو مصرفش مشکل ندارم ولی ازصبح ک بیدار شدم همینطور پماد ازم خارج میشه.گفت ماهه بعد پاپـ اسمیر بدم خیلی میترسم میشه راهنماییم کنیم.قطر دستگاهیی ک داخل واژنـ میکنن چقدره؟دکتر گفت یکم باید داخل بمونه.فک کنم بخاطرنمونه برداریش باشه.بنظرتون بیمارستان بدون درد با بی حسی انجام نمیدن؟بچه ها اینجا صفحه ای واسه خانومای باردار نداره یاواقدام ب بارداری؟یجاهایی تو این پیج رفتم ولی چیزی ک میخواستم نبود

مهربان باشیم.
۱۳۹۸/۵/۹ ۱۸:۳۶:۳۵
(ویرایش)

سلام سما عزیزم انشالله که این اتفاق قشنگ بیوفته برای همه 

امروز به طور اتفاقی تهران برامون کاری پیش اومد انشالله  فردا قراره راهی بشیم اگر بشه شنبه صبح قرار وقت بگیرم برم پیش خانم خیابانی

کسی هست اینجا رفته باشه پیش خانم خیابانی ؟ معاینه هم میکنن ؟  

خدايا به اميد تو
۱۳۹۸/۵/۹ ۲۳:۵۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

Sama جان مرسی ک جواب دادی ولی من اونجایی ک گفتی رو پیدا نمیکنم. نی نی سایتو میرم ببینم چیه. ممنون. دوستان دیگه اگه پاپ اسمیر انجام دادین ممنون میشم راهنماییم کنین

مهربان باشیم.
۱۳۹۸/۵/۱۰ ۰۱:۲۷:۳۵
(ویرایش)

سلام عزیزان همدل

ایا شمام وقتی با دیلاتور کارمیکنیدترشحی در اون لحظه دارید؟

۱۳۹۸/۵/۱۰ ۰۲:۳۴:۴۹
(ویرایش)

مرسی از جوابتون.دوستان من بادیلاتور حدود ۸و۹هستم وراحتم ولی هربار با همسرم تلاش میکنم بازم مثل روز اول حس میکنم دیوار محکمی هس ک اصلا باز نیس...نامیدمیشم😑

۱۳۹۸/۵/۱۰ ۱۱:۲۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۸ ۲۰:۱۵:۴۸
(ویرایش)

سلام بچه ها من بعده یه سال ناامیدی دوباره برگشتم....anim2-65d6a5d6s

اما این دفه پر انرژی چون بالاخره تونستم اولین دیلاتورو وارد کنم...anim2-4d564ad6

به لطف خداااا...چون واقعا نمیتونستم تا مدت ها بیشتر از گوش پاک کن وارد کنم....کاااملا ناامید بودم ..

اما عزمم رو جزم کردم برای تمرین و سه روزه تونستم دوسایز پیشرفت کنم....خداروشکر..anim2-a2d3

این برام اتفاق بزرگیه... چون 4 ساله ازدواج کردم...و خیلی تحت فشار روحی بودم...ان شاءالله میخام بعد از این پریودی با عزم راسخ تا درمان پیش برم...بنظرتون میشه قبله پریودی بعدی برسم به اقدام؟؟الان انگشت دوم دستکشم..

میخام قبل از تمام شدن مرخصی هام مشکلم رو حل کنم..star

۱۳۹۸/۵/۱۰ ۱۲:۰۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۳:۱۹:۳۲
(ویرایش)

cryکمکم کنیدددددددد خسته شدم دیگه

خسته ام از این الگوریتم زندگی
۱۳۹۸/۵/۱۰ ۱۲:۲۱:۴۴
(ویرایش)

اصصصصلا خسته نشو عزیییزم......kiss

مطمئن باش حتما حتماااا موفق میشیم...

مثل بقیه...............

من هیچی نمیتونستم وارد کنم....اما با تمرین و اطمینان به کمک خدا تونستم.....anim2-thumbsupsmileyanim

ادامه میدیم تا درمانمون ، ببینیم کی زودتر موفق میشهlove

۱۳۹۸/۵/۱۰ ۱۲:۲۷:۴۳
(ویرایش)

سحر جان شما کجای کاری؟؟

شروع کردی اصلا؟smile

۱۳۹۸/۵/۱۱ ۱۸:۳۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۰:۵۲:۵۲
(ویرایش)

من با انگشت مشکلی ندارم به نظرتون از چ سایزی شروع کنم؟

و خدایی که در این نزدیکیست
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران