تعداد بازدید : 321389
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۵/۲۵ ۰۲:۳۷:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۰ ۲۳:۳۸:۲۸
(ویرایش)

سلام

من چهار روز است كه درمان شروع كردم. يك جلسه حضوري پيش خانم خياباني رفتم و بعد از ان تمرين كردم. روزي بك ساعت تمرين ميكنم.

تو اين چهار روز با انگشت كوچيكه دستكش تمرين كردم، اوايلش برام سخت بود كلي طول ميكشيد تا داخل بره ولي امروز شكر خدا خوب بود تو پوزبشن هاي مختلف راحت داخل ميرفت و در ميومد

از فردا ميخوام برم انگشت بعدي دستكش شروع كنم

يه سوال داشتم: من بعد از تمرين عضلات واژنم خيلي درد ميكنه يه درد همراه با سوزش ، اين طبيعه؟؟

۱۳۹۸/۵/۲۵ ۱۵:۲۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۵ ۱۶:۴۱:۴۲
(ویرایش)

سلام به همه 

اول از همه به من هم شماره بدینanim2-thanks

من تو فروردین ماه عروسی کردمring و از اول عروسیم مقاومت میکردم برای دخول پاهام قفل میشد و اصن نمیتونستیم دخول انجام بدیم...از ژل و بی حسی و...ولی نمیشد 

خیلی گریه میکردم خیلی ناراحت بود که چرا نمیتونم...شوهرم مراعاتمو میکرد ولی از درون نابود بودم

تا اینکه یکماه بعد گفتم هر طوری شده باید دخول انجام بدیم...میگفتم باید تحمل کنم تا اینکه دخول انجام میدادم ولی با درد زیاد و دخول کاملی نبود

فک کنم مردادماه با این سایت آشنا شدم 

تو انجمن تمام مطالب خوندم بعد تالار گفتگو از اول تا اخر خوندم

سودای عزیزم گفت واژینیسموس خفیف داری کگل انجام بده

کگل انجام میدادم بعد دو یا سه روز رابطه داشتیم 

حین رابطه آروم بودم و از شوهرمم قبلش خواستم عجله نکنه...کگل انجام میدادم...بلاخره تونستم رابطه کامل داشته باشمanim2-4d564ad6...اونروز اومدم اینجا بنویسم گفتم بزار مطمئن بشم...

چندبار دیگه ام بعد از اون  رابطه داشتم و کامل بود 

درد فقط اولش دارم بعدش اصن متوجه دخول نمیشم...

من فقط با کگل و کار روی ذهنم درمان شدم و از این کابوس رهایی پیدا کردم...anim2-ad54ad

میدونم درجات واژیتیسموس فرق داره ولی نقطه مشترک هممون ذهنمونه که باعث میشه قفل کنیم...روی ذهن و آرامشتون کار کنید...

همه شما میتونین anim2-28

از خانم خیابانی و سودا و سما جانم متشکرم انشالله خدا کمکشون کنه هر لحظه...

من اینجا سر میزنم وتا شما هم موفق بشید loveanim2-smilies-azardl2

از باید بتونم شروع کردم و تونستم...
۱۳۹۸/۵/۲۵ ۱۶:۳۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۳ ۰۹:۲۴:۵۷
(ویرایش)

سلام برای شروع درمان باید حضوری بریم پیش خانم خیابانی؟

۱۳۹۸/۵/۲۵ ۱۶:۴۳:۲۲
(ویرایش)

دو ماهه عروسی کردم ولی هنوز موفق نشدیم  و دردش غیر قابل تحمله و هر دفعه با گریه و زاری من  تموم میشه.

۱۳۹۸/۵/۲۵ ۱۶:۴۵:۵۵
(ویرایش)

دو ماهه عروسی کردم ولی هنوز موفق نشدیم  و دردش غیر قابل تحمله و هر دفعه با گریه و زاری من  تموم میشه.

۱۳۹۸/۵/۲۵ ۱۷:۱۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۵ ۱۶:۴۱:۴۲
(ویرایش)

عزیزم برو تو قسمت انجمن واژینیسموس شروع کن به خوندن

بعد قسمت تالار گفتگو واژینیسموس از اول بخون تا اخر 

خودت دست میاد چیکار کنی

مطمئن باااش تو میتونی درمان بشی

همونطور که من جای توی بودم به خودت ایمان داشته باش anim2-smilies-azardl2

از باید بتونم شروع کردم و تونستم...
۱۳۹۸/۵/۲۶ ۰۰:۴۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامsmile

Anees

عزیزم خوش اومدی به انجمن. اول بگو معاینه پرده شدی؟ تو این دو ماه دخول داشتی همراه با درد یا اصلا موفق نشدی؟

ببین با یکی و دوماه نمیشه گفت واژینیسموس. ولی الان شروع کن به تمرینات کگل. روزی سه مرتبه و هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند. موقع رابطه هم با کگل سعی کن خودت رو شل بگیری. از ژل روان کننده هم حتما استفاده کن و معاشقه داشته باشید. تا چند ماه ادامه بده اگر موفق نشدی کار با دیلاتور رو شروع کن.

شنوایی

خوش اومدی عزیز. چه خوب که شروع کردی به تمرین. اندازه دور دیلاتور اول رو اندازه بگیر و بعد یک سانت بهش اضافه کن و باهاش تمرین کن. عزیزم چون واژن داره جا باز میکنه یکم درد و سوزش طبیعیه . فقط مراقب باش که دیلاتور رو با فشار و زور وارد نکنی که آسیب به دیواره بزنه.

sahar

اتفاقا تو دوره پریودی حتما باید کگل کنی تا واژنت آمادگیشو از دست نده و بعد دوره بتونی با سایز قبلت ادامه بدی. برای دیلاتورها هم با هر سایزی که راحت شدی یک سانت اندازه دورش رو اضافه کن. 

تمرینات کگل رو حتما حتما هر روز انجام بده. سایزهای بالاتر رو با دستکش شماره 8 میتونی درست کنی یا داخل کاندوم بذاری.

غزل

حتما دو تا پوزیشن رو تمرین کن و باهاش راحت شو. با صبر و حوصله پیش برو حتما موفق میشی.

angell

اولا اینکه دستکشت حتما جراحی باشه از اینایی که یک جفت بسته بندیه. نه اینایی که به تعداد فروخته میشه.

دوم اینکه با سایز 8 دستکش جراحی تا سایز 14 رو میشه درست کرد. اگر نتونستی با کاندوم درستش کن.

baron bahari

گفتم تو کامنت قبلی، دیلاتور رو نیم ساعت مثلا با دست داخل نگه دار و فقط کگل کن تا واژنت جا باز کنه . بعدش میبینی که بیرون نمیاد. اگر ادامه بدی تو سایزهای بالاتر به مشکل برمیخوری.

دیلاتور رو طبق تصویری که تو انجمن هست با پنبه و نخ درست کن . طولش 8 تا 10 سانت باشه خوبه. تا با یک سایز تو هر دو تا پوزیشن راحت نشدی نرو سایز بعدی.

sahar20

عزیزم خیلی خوبه. مطمین باش با تمرین اصولی حتما موفق میشی.

نسیم73

اگه هنوز خارش هست باید کامل درمان کنی بعد تمرینات رو شروع کنی. دکتر بری برات دارو مینویسه. نگران معاینه نباش.

نسرین

روش تمرین انجمن ساخت دیلاتور با پنبه است و ابزار دیگه رو بهتره استفاده نکنی چون تو سایزهای بالاتر به مشکل برمیخوری.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۵/۲۶ ۰۰:۴۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

هورااااا هوراااا بانووووووووووو داریمممم

cakeanim2-thanksanim2-thanks

ارغوان بانو

بانو شدنت مبارک.

عزیزم شماره 586 رو بذار جلوی اسمت. 

تو یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشید. 

خاطره درمانت رو تو بخش خاطرات حتما بنویس

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۵/۲۶ ۰۶:۱۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۰۹:۴۷:۱۷
(ویرایش)

سلام 

من 25 5 98  دقیقا 3 روز بعد از سومین سالگرد ازدواجم  بعد از 2ماه تمرین پیوسته بانو شدم 

از خانم خیابانی و تمام کسانی که دلگرمی و روحیه به من و بچه های اینجا میدم تشکر میکنم😊

۱۳۹۸/۵/۲۸ ۱۲:۲۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۸ ۱۱:۵۵:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستان گلم.من واژن را تواینه نگاه میکنم والبته بادست ناحیه بیرونشو بالامیگیرم یه سوراخی باز میشه درحال کگل کردن که پایین سوراخ یه پرده ضخیم دیده میشه.ایا این باید پاره بشه یا این کنار میره درحال دخول و دوباره برمیگرده به جاش؟پرده دقیقا کدومه؟دیده میشه؟

وسوال دیگه کگل را نمیدونم درست انجام میدم یانه ایا مقعد وهمه قسمت تحتانی درگیر میشه وحرکت میکنه؟درسته؟

۱۳۹۸/۵/۲۹ ۱۷:۵۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان من از خرداد ماه با اینجا اشنا شدم اوایل خیلی تمرین میکردم و سریع رفتم جلو تا امتحاناتم شروع شد و بعدم مجبورشدم برم مسافرت تا سایز ۹ پیش رفته بودم ولی الان چند روزه که شروع کردم سایز ۶.۵ فقط وارد میشه بعد از اون هیچی وارد نمیشه حتی وقتی یه بار درش میارم بعد از اون دیگه وارد نمیشه 😔 توروخدا کمکم کنید خیلی ناامید شدم اونقدری دلم بچه میخواد که همش فکرمیکنم هیچوقت من قرار نیس حتی رابطه داشته باشم

۱۳۹۸/۵/۲۹ ۲۰:۳۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۳:۰۹:۴۵
(ویرایش)

سلام 

۱۳۹۸/۵/۳۰ ۱۰:۴۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ۱۲:۵۲:۵۸
(ویرایش)

سودا جانم ممنون از راهنماییتanim2-thanks

۱۳۹۸/۵/۳۰ ۱۳:۱۳:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۱۳:۲۸:۳۸
(ویرایش)

چجوری باید شماره بفرستم واسه سما جون