تعداد بازدید : 321389
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۶/۸ ۱۹:۴۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام نسرین جان 

خواهش میشه، ان شالله دلت همیشه پر از امید و گرم باشه💝💝💝 خیلی عالیه افرین، فعلا سایز همسرت و داری تمرین میکنی؟ 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۸/۶/۹ ۱۶:۵۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام سلام 

ببین کی اومده ماه پیشونی جان خوش اومدی

قدم نو رسیده مبارک باشه.anim2-4d564ad6 خدا براتون حفظش کنه و زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه.valentine

خیلی خوشحالم که برگشتی. 

کلی ممنون از روحیه دادنت. واقعا جات تو انجمن خالی بود.flower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۹ ۱۷:۰۹:۵۹
(ویرایش)

elika

عزیزم پرده یهو کنار نمیره. با تمرینات کم کم کنار میره. پس نمیشه گفت تو اون سایز کنار رفته کامل یا نه. البته نوع پرده هم مهمه. نوع ارتجاعی که اصلا کنار نمیره. 

رهگذر پاییز

عزیزم دستکشت حتما استریل جراحی باشه. بعد استفاده با آب ولرم بشور و خشکش کن داخل نایلون نگهش دار. مشکلی پیش نمیاد. قبل استفاده هم دوباره با آب ولرم بشور و روش ژل لوبریکانت استفاده کن.

اگر تکرر ادرات همراه با سوزشه حتما برو  آزمایش بده که عفونت نباشه. 

یا این حالت فقط در حالت کگل اتفاق میفته؟ قبل تمرین مثانه ات رو تخلیه کن. کگل رو درست انجامش میدی هیچ فشاری نباید بیاری  فقط یه جمع و شل کردن ماهیچه ها.

hana khanomii

تکرر ادرار فقط مال لحظه کگل زدنه یا وقتهای دیگه هم هست. همراه با سوزش هست یا نه؟

تمرین کگل رو انجام میدی نباید خیلی زور زد موقع شل کردن و ماهیچه ها جمع و شل میشن.

وارسی رو انجام بده ، دیلاتورت رو بساز و با سایز اول شروع کن.

baron bahari

عزیزم اون گلوگاه تنگ هیچی نیست جز انقباض ماهیچه های واژنت. به مرور با تمرین و افزایش سایز دیلاتورهات این مشکل هم برطرف میشه. تا میتونی کگل کن .

اگر حس ادرارت موقع تمرین با دیلاتوره طبیعیه. شیب دیلاتور رو یکم به سمت پایین بده تا به مثانه کمتر فشار بیاد. قبل تمرین مثانه ات رو خالی کن حتما.

هفته ای دو بار تو تشت آب گرم و نمک بشین تا کاملا ضدعفونی واژن انجام بشه. اگر ترشح با بوی بد همراهه عفونت هست و باید درمانش کنی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۹ ۱۷:۲۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ ۰۰:۲۰:۱۷
(ویرایش)

سلام سودا جوون

ممنون عزیزم از جوابات ک همیشه لطف داشتی و کمکم کردی 😘😘

دیشب تونستم دخول کامل و انجام بدم و درد خیلی زیادیم نداشت 

دیگه راهش باز شد 😄

۱۳۹۸/۶/۹ ۲۲:۰۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۳ ۱۹:۵۰:۴۸
(ویرایش)

سلام بچه ها 

وقتتون بخیر باشه

من چند هفته ست ازدواج کردم و رفتم سر خونه و زندگیم. بدنمو سفت می گیرم، منقبض می کنم خودمو، می ترسم از دخول به شدت. و همسرمم فقط داره مدارا می کنه باهام. دلمم می سوزه براش. دوره ی عقد هم امتحان کردیم ولی فکر می کردم دلیلش اینه دوست دارم بمونه برای شب عروسی. ولی متوجه شدم واژینسموس هستم.

چیکار کنم‌

خدایا کمکم کن منم بتونم
۱۳۹۸/۶/۱۰ ۰۱:۱۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه ها...این اولین پیامیه که اینجا میزارم.دارم با بغض تایپ میکنم...میدونم اینجا همتون از امید و پیشرفت حرف میزنین ولی خیلی حس بدیه که آدم نتونه با همسری ک با عشق بهش رسیده ارتباط جنسی برقرار کنه..خیلی رنج میکشم...حدود دوماه از عروسیمون گذشته و اتفاق نیفتاده...اونقدرررر برام این اتفاق غیرممکن ب نظر میرسه ک گریه م میگیره...من حتی ی بار دکتر زنان معاینه م کرد  لحظه ای ک لبه های واژنمو کشید کنار انقد حس بدی بم دست داد و منقبض شدم ک خودم وحشت کردم...الانم میخام بعد پریودم تمریناتو شروع کنم با توسل ب امام حسین .ی سوال واسم پیش اومده یکی از ترسای من درد و خونریزی پرده بکارته ک‌میگین با این تمرینا کنار میره...با این ترس چیکار کنم؟و دیلاتور باید چقدر داخل شه ؟یعنی تمام اون انگشتی ک با پنبه پرش میکنیم باید داخل شه؟

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۶/۱۰ ۱۱:۵۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۸:۰۴:۳۱
(ویرایش)

سلام عزیزان.من یه مدت به خاطر درس و ازمونم مجبور شدم تمرینو بذارم کنار.الان شروع کردم.اصا الان بغض کردم..بیشتر از ۲ یا ۳ سانت نمیره تو😢انگار یه چیزی جلوشو بسته.نیم ساعت تمرین کردم خسته شدم ولش کردم😔به نظرتون منم خوب میشم.دارم به طلاق فک میکنم..همسرمو بدبخت کردم فقط

۱۳۹۸/۶/۱۰ ۱۹:۰۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۸ ۱۱:۵۵:۲۹
(ویرایش)

سلام خانمای عزیز

من دوماه پراکنده البته تمرین میکنم.چندوقته یهوحس ادرارشدید میکنم درحدی که کنترل سخت میشه ولی درحدچندقطره.....

امروز که این حسو داشتم چندقطره خون علیط قبل ادرار اومد...

چندبار درطول۲ساعت رفتم و همین چند قطره خون یا یه لخته خون قبل ادرار اومد...چیه؟دستوپام میلرزه نکنه جایی دیگه را سوراخ کردم هرچندالان یه هفتس اصلا هیچی تمرین نداشتم مسافرتم...لطفاسریع جواب بدید ..خون که میاد توهمون لحطه نشسته شدید حس ادرار دارم و ولی ادراری ندارم!!!!😣😣

۱۳۹۸/۶/۱۱ ۱۵:۴۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۰۹:۵۹:۱۴
(ویرایش)

سلام دوستان

من ۵ساله ازدواج کردم

۳سال پیش تو همین سایت درمان شدم

بعد چندماه بارداری اتفاق افتاد

تو دوران بارداری نزدیکی نداشتم

الان با گذشت ۲سال از تولد دخترم هنوز نزدیکی ندارم

و واقعا داغونم

واقعا میخوام باز اراده کنم

دوست دارم مادر بشم و همسرم پدر
۱۳۹۸/۶/۱۲ ۲۰:۵۲:۲۸
(ویرایش)

سلاااااااااام سودا جوووووون

خووووبی؟ خسته نبااااشی😋😋😋😍😍😍

دیدی عین کبوتری که جلد خونشه دوباره برگشتم😂😂😂

قربون محبتت مهربون خانم ، ان شالله بوقتش یه نی نی شیرین خدا مهمون دلت کنه🐣🐣🐣

خواستم بگم کار نشد نداره یه واژینیسموسی میتونه به ترساش غلبه کنه. مثل بخیه،زایمان طبیعی ، معاینه، نمیگم الان که معاینه میشم عین خیالم نیست،نه،ولی خیلی پیشرفت داشتم که سعی کردم خوب رو خودم کار کنم،امیدوارم بچه های اینجا بتونن به ترسشون غلبه کنن و واژینیسموس و شکست بدن و برن سر زندگیه عاشقانه و شیرینشون😍😍😍😍

۱۳۹۸/۶/۱۲ ۲۱:۰۰:۱۰
(ویرایش)

بچه ها

واقعا پرده بدون درد کنار میره و واقعا نمیفهمین تو چه ساز دیلاتوری میره کنار، خیلیا خونم نیومده ازشون. ماها همه نقطه مشترکمون ترس بود که اینجا جمع شدیم و نقطه مثبتش اینه زندگیمون،خودمون،آرامشمون و همسرمون هم خیلی برامون مهمه که اینجا اومدیم ، هممون حاضر نبودیم یه مو بره تو واژنمون،اما تمرین کردیم و دیدیم که شد. 

واژن عین یه کاناله ، قد سر بچه باز میشه پس نه میمیریم نه پاره میشیم ،نه جر میخوریم نه خونین مالین میشیم،هیچ دیوار بتونی یا استخونی هم تو واژنمون نیست ،اون ها انقباضه که با کگل مرتب و تمرین همش حل میشه، و تازه دیلاتور دست خودمونه هرکی خواستیم و ترسیدیم برای چند لحظه متوقفش میکنیم. تمرین و شروع کنین، کار نشد نداره،حتما موفق میشین❤️❤️❤️❤️

۱۳۹۸/۶/۱۲ ۲۲:۲۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۲ ۲۲:۴۲:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان

یک و نیم ساله ازدواج کردم واین مشکل رو دارم

البته نمیدونستم اسم این مشکل رو و فقط فکر میکردم من این مشکل رو دارم

زمان مجردی احساس میکردم خیلی گرمم ولی الان چون تو رابطمون بیشتر عذاب و درد میکشم خیلی سرد شدم و باعث شده همسرمم سرد بشه 

البته من باکره نیستم وخیلی شدید نیستم و با انگشت خودم و همسرم مشکلی ندارم 

ازامروز شروع کردم تمرین های گگل رو انجام بدم نمیدونم دیلا رو هم امتحان کنم یانه

و منظور از سایز دیلا یعنی چی؟منظور قطرش هست یا طولش؟

۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۴:۰۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۸:۰۴:۳۱
(ویرایش)

دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟ببخشید ولی من فک میکنم پوزیشن درستو بلد نیستم‌.چون تا سه سانت میره داخل بعد انگار یه چیزی جلوشو بسته..میشه یه روشی بگید که تو اون حالت دهانه کاملا باز و راحت باشه..

۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۶:۰۸:۵۴
(ویرایش)

anim2-thanksهورااا  هورااا هوراااanim2-thanks

رهگذر پاییز بانو شدنت رو تبریک میگم.

شماره 587 رو بذار جلو اسمت.

یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشید تا پروسه درمانت کامل بشه.

موفق باشی.anim2-auizz3ffy9vla57584xq

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۶:۳۱:۱۶
(ویرایش)

دیلان1398

عزیزم خوش اومدی به انجمن. به این زودی که نمیشه گفت واژینیسموس هستی. اگه تا 6 ماه اقدام کردی و نشد بعدش. الان شروع کن به کگل کردن. روزی سه مرتبه و هربار 20تا کوتاه و 20تا بلند. معاینه نوع پرده شدی؟

با همسرت اقدام داشته باش سعی کن ریلکس کنی و از ژل روان کننده هم حتما استفاده کنید. 

paribal

عزیزم خوش اومدی. اول اینکه اصلا ترس و استرس پرده رو نداشته باش. این چیزیایی که تو ذهن ما کردن همش حرفه. پرده کنار میره بدون هیچ دردی. اصلا متوجه نمیشی. با این تمرینات اینجا که ذره ذره کنار میره و معمولا خونی هم دیده نمیشه. تنها کاری که باید کنی اینکه ریلکس باشی آهنگ گوش بدی یا فیلم ببینی و حواست رو پرت کنی. با خودت بگو کنترل همه چیز دست خودمه و اگر قرار بشه درد بگیره ادامه نمیدم. 

دوم اینکه صفحه اول انجمن رو کامل مطالعه کن. طبق تمرینات پیش برو. با کگل و وارسی شروع کن بعدشم تمرین با دیلاتور.

دیلاتور رو از اولین سایز نیاز نیست کامل داخل کنی هرچقدر که تونستی. بعدش با افزایش سایز کم کم طولشم بیشتر وارد میکنی.

سحر123

خوب حالا که دوباره شروع کردی عزمت رو جزم کن تا آخرش بری. تمرینات باید مستمر باشه تا به نتیجه برسی. اون مانع همون انقباضت هست که نمیذاره دیلاتور داخل شه. تمرینات کگل رو شروع کن روزانه حتما انجامش بده. پوزیشن دو حالت زن رو و زن زیر. 

در حالت زن زیر به جایی تکیه بده یا درازبکش و پاهات رو از زانو خم کن. 

در حالت زن رو به حالت دستشویی بشین و دیلاتور رو وارد کن.

" من خدا ❤را دارم."
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران