تعداد بازدید : 320880
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۶:۴۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

baron bahari

عزیزم اگر دوره پریودیت نزدیک نیست حتما برو دکتر تا آزمایش بنویسه. امکان عفونت ادراری وجود داره. فعلا هم تمرینت رو ادامه نده.

فرزانه1363

عزیزم دوباره شروع کن خیلی زود نتیجه میگیری نگران نباش.

sanana

عزیزم خوش اومدی.  پس اگر واژینیسموست شدید نیست خیلی زود موفق میشی. منظور از سایز اندازه دور دیلاتور هستش. اندازه بزن با 5 سانت شروع کن و با هر سایزی راحت بودی یک سانت بهش اضافه کن. طول دیلاتور هم معمولا 9 تا 10 سانت بشه خوبه. حالا از اولین سایز کل طولش لازم نیست وارد بشه. فقط تمریناتت مستمر باشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۶:۴۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ماه پیشونی جان 

آفرین به تو که موفق شدی زایمان طبیعی داشته باشی.

خیلی خوشحالم که برگشتی . بهتره شماره ها رو مثل قبل خودت اعلام کنی. anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۱۴ ۰۲:۲۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۸ ۱۰:۰۸:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان

من هم ان شاءالله میخوام بعد 5 سال ازدواج و یه بچه شروع به حل مشکلم بکنم و بسیار پر انرژی و امیدوار هستم. 

سوالی داشتم، روزی 1 ساعت تمرین که میگید انجام بدیم یعنی مدام دیلاتور رو عقب جلو بکنیم 1 ساعت؟ و این که طول مدت درمان چقدر هستش؟ یعنی اگر واقعا روزی 1 ساعت رو کار بکنیم  اگر واژینیسموس شدید هم باشه، حداکثر چقدر بعد درمان میشیم؟ در طول این مدت نزدیکی با دخول میشه داشت یا نه؟

۱۳۹۸/۶/۱۴ ۱۱:۰۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۲:۵۵:۳۴
(ویرایش)

سلام میشه منو راهنمایی کنید چجوری میتونم درمان رو شروع کنم به صورت مجازی

به امید درمان عضو میشوم
۱۳۹۸/۶/۱۴ ۱۱:۰۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۲:۵۵:۳۴
(ویرایش)

لطفا هرکی درمان شده و پیام منو میبینه راهنماییم کنه

به امید درمان عضو میشوم
۱۳۹۸/۶/۱۴ ۱۹:۲۰:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ ۰۰:۲۰:۱۷
۱۳۹۸/۶/۱۶ ۱۲:۴۲:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ ۰۰:۲۰:۱۷
(ویرایش)

سلام من از درمان شده های واژینیسموس هستم
البته شدتشو نمیدونم ک حاد بودم یا معمولی یا خفیف ولی خیلی خیلی درد و استرس داشتم
بعد از 5 ماه ک از عقدم گذشت با همسرم تصمیم ب رابطه گرفتیم اما برعکس تصورم و تعریف اطرافیانم حتی با لمس اون پایین هم احساس درد و سوزش میکردم چه برسه ب دخول
بعد از متوسل شدن ب راه های درمانیه پیشنهادیه اطرافیان مثل تحریک کامل.  مکان مناسب.  دیدن فیلمای پورن.  و حتی مصرف مشروبات الکی برای بی حسی و گیج شدن اما باز درد و تجربه میکردم
کم کم پیش 4 تا دکتر زنان هم رفتم.  همشون ک ب اتفاق گفتن مشکلی برای سکس ندارم و باید زیر دردش تا میتونم طاقت بیارم تا راه باز بشه ولی هیشکی کمکم نکرد.  حتی اطرافیان هم ب تمسخر گرفتنم
تا اینکه با عنوان واژینیسموس آشنا شدم و با دیدن و خوندن مطالبشون تونستم با خودم کنار بیام و جرات کنم به بدنم دست بزنم و تا جاییکه تونستم انگشت اشارمو وارد کنم 
قبلش یه هفته مداوم کگل زدم و باورم اینه ک با کگل ماهیچه های اون پایین ورزش کردن و آماده شدن واسه قبول کردن جسم خارجی
من از دیلاتور استفاده نکردم چون نمیتونستم باهاش کار کنم
برای همین همسرم دستکش میکرد دستش و یکی از انگشتاشو با ژل کامل خیس میکرد و با حرکت آروم و چرخشی داخل میکرد
یکی از دکتر زنان یادم داد ک برای اینکه توی رابطه درد کمتری و تجربه کنم طاق باز بخوابم و پاهامو تا جایی که میتونم داخل شکمم بکشم و شل کنم.  با همین روش هم تونستم بزارم همسرم انگشتشو وارد کنه
یکی دو شب با یه انگشت بعدش دو تا و در نهایت سه تا انگشتش داخل شد 
درد داشت ولی دردش قابل تحمل بود
در نهایت هم تونستم آلتشو قبول کنم و الان ک دارم این متن و مینویسم هنوز توی دوران عقدم و 6 یا 7 تا دخول کامل دارم ک شاید اولش اصلا ارضا نمیشدم و تمرکز میکردم ک فقط همسرم دخول کنه تا بقول همون دکتر زنان مسیر واژنم جا باز کنه برای دخولای لذتبخش آینده
اما الان دیگه مدام دنبال شوهرم راه میفتم ک میخوام 😁
نمیخوام عین بقیه با کلیشه حرف بزنم ولی همه چیز ب خودتون بستگی داره و تمرینایی ک میکنید همه چیز اولش سخته همون یه بار ک ترستون بریزه تازه براتون مهیج میشه ک بیشتر در موردش بدونین و مدام چیزای جدید و کشف کنید
الان کلی از مراکز درمان و سکستراپ دارن پول میگیرن ک همه اینا رو یاد بدن در حالیکه خودتون انجامش بدین ب ساده بودنش عین الان من میخندین.  من هنوزم باورم نمیشه ک دارم سکس میکنم و بیشتر از من همسرم ک میگه دیدی کیف داشت و الکی میترسیدی
الان دارن سعی میکنن ک زنا دیگه سزارین زایمان نکنن و با ورزش زایمان طبیعی داشته باشن.  پس همه چیز با ورزش اوکی میشه
هر کسی تجربه خودشو توی این زمینه خواهد داشت ولی در نهایت میفهمید ک خیلی راحت میشد انجامش داد و ما خیلی سختش کردیم با عدم آگاهی از مسائل مربوط ب خودمون
یکی از دوستام یکسال و نیمه ک ازدواج کرده و عین من از سمت همه کلی سرزنش شنیده ولی با شنیدن حرفام امروز تونسته 6 تا گوش پاکن و وارد واژنش بدون هیچ دردی بکنه و تازه مشتاق شده ک جلوتر بره و وارد دوره درمان بشه 
فقط خودتونید ک میتونید ب خودتون کمک کنید

۱۳۹۸/۶/۱۷ ۲۲:۵۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۸ ۱۱:۵۵:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستان کسی اینجا فعالیت نمیکنه دیگه؟؟؟

۱۳۹۸/۶/۲۲ ۱۶:۰۰:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۳ ۱۹:۵۰:۴۸
(ویرایش)

سلام بچه ها من یک ماهه ازدواج کردم و روزهای خیلی بدی پشت سر گذاشتم تااااا امروز که شددددددد.

تمام صفحات انجمن واژینیسموس ماماسایت رو از سال های گذشته هم خوندم به دقت و اسکرین شات گرفتم از حرف های کاربرها و با خودم مدام مرور کردم. 

کگل و وارسی معجزه کرد برام و من امروز بانوووو شدمممممم. خودم و شوهرم فوق العاده خوشحال شدیم. امیدوارم بتونم دوباره بر استرسم غلبه کنم و ادامه ش بدمممممم تا دخول راحت و راحت تر بشه برام. از همه ی دوستان حاضر و غایب ممنونم.

از سودا جون هم ممنونم که پیاممو جواب دادن و بهم کمک کردن. من معاینه هم رفتم و گفت پرده ت ضخیمه؛ می خوام بگم همه چی دست خود شما و ذهن شماست؛ تلاشششششش؛ کگل؛ نفس عمیق؛ وارسی و اشتی با بدنتون.

برام دعا کنید. 

خدایا کمکم کن منم بتونم
۱۳۹۸/۶/۲۲ ۱۷:۲۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲ ۱۲:۵۸:۰۲
(ویرایش)

سلام

من تازه دیروز با سایت آشنا شدم و اینقد خوشحال شدم که فهمیدم تنها نیستم 

بهم روحیه

بدین☹😭😭😭

من می توانم😊
۱۳۹۸/۶/۲۲ ۱۸:۱۶:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۰:۵۲:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان  من با اینکه با سایز همسرم رسیدم ولی هنوز دخول نداشتم و میخوام انجامش بدم با ژل لوبریکانت مشکلی نداره؟چون میترسم حامله بشم و ژل مشکلی ایجاد کنه  . تو تمریناتم با ژل راحت بودم.

و خدایی که در این نزدیکیست
۱۳۹۸/۶/۲۲ ۲۰:۳۸:۲۷
(ویرایش)

دیلان ۱۳۹۸ 

واقعا برات خوشحال شدم و بهت تبریک میگم 

از حس قشنگت و خوشحالیت منم انرژی گرفتم که با سرعت و قدرت و امید هر چه تمام تر به تمرینام ادامه بدم تا منم مثل تو یه زمانی بیام و خوشحالیمو با بقیه شریک شم

امیدوارم همیشه خوشبخت باشی قشنگم❤

من می توانم😊
۱۳۹۸/۶/۲۲ ۲۱:۴۷:۱۰
(ویرایش)

قربونت rosa جان 

من از اردیبهشت ماهه دارم تلاش می کنم بتونم برای دخول اماده بشم؛ ولی فکر می کردم دلیل نتونستنم اینه که منتظر عروسیم؛ ولی شب عروسی هم دیدم نمی تونم.

روزها گریه کردم ؛ نزدیک دو هفته ؛ یهو دیدم نمیشه و وقتی دختر ۱۴ ساله می تونه و تونسته من چرااا نتونم؛ همسرم که عاشقشم چی میشه. بنابراین عزممو جزم کردم و گفتم من می تونمممممم. 

پیام های ماما سایت های قدیم رو خوندم و خوندم و نکات مهم رو یادداشت کردم؛ دیدم مشکلمممم ذهنمه؛ می ترسم و ازش غول ساختم.

توی نبود شوهرم خودمو بارها دیدم و متوجه شدم اصلا نمیدونم واژنم کجاست ؛ اناتومی بدن زن رو سرچ کردم؛ عکس و فیلم دیدم؛ اعتماد به نفسمو تقویت کردم چون فکر می کردم لایق زن شدن نیستم.

کگل؛ در همه حال کگل؛ معجزه می کنه! و گفتم چرااا نتونی دیلان؛ راستی قطره ی گل سرخ هم خوردم امروز؛ خواستم برم پیش شوهرم؛ ناخوداگاه گفتم یا امام حسین؛ یا امام رضا کمکم کن بتونممممم. 

و شد! خونو دیدم تمام بدنم لرز کرد! 

ادامه بده تو می تونی؛ به خودت و خوشحالی شوهرت فکر کن

خدایا کمکم کن منم بتونم
۱۳۹۸/۶/۲۳ ۰۹:۲۰:۳۰
(ویرایش)

دیلان جان 

البته همه چیز به ذهن خودمون بستگی داره، برای منم همینطوره، انگار ازش غول ساختم ، غولی که شب و روزمو گرفته

ولی من میتونم 

به امید خوشحالی و بهبودی همه بانوان ایران که تو همچین مشکلی دست و پا میزنن و کسی غیر از خدا و خودشون نمیتونه کمکشون کنه

دیلان جان شما از دیلاتور هم استفاده کردی یا فقط با کگل درمان شدی؟

من می توانم😊
۱۳۹۸/۶/۲۳ ۱۱:۵۷:۴۹
(ویرایش)

Rosa جان همینطوره

تو می تونیییییی! چیزی نیست که نتونی! جزو توانایی طبیعی و اولیه ی همه ی خانم هاست. نذار دیر بشه!امروز بهتر از فرداست

نه عزیزم ؛ من از دیلاتور و انگشت و هیچی استفاده نکردم؛ چون شوهرم روی این موضوع و اینکه خودش انجامش بده حساسه؛ حتی مدام از اینکه دوست داره خون ببینه صحبت می کرد. من طی  ۲ هفته صبح، عصر و شب کگل رو انجام می دادم. 

هر بار

۲۰ تا یک ثانیه ای 

۲۰ تا ۵ ثانیه ای

۲۰ تا ۱۰ ثانیه ای 

۲۰ تا ۲۰ ثانیه ای 

امیدوارم برای بار دومش بتونم پیش برم؛ برام دعا کن عزیزم. ترسم هنوز نریخته. 

خدایا کمکم کن منم بتونم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران