تعداد بازدید : 319209
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۶/۲۳ ۱۴:۱۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان من بعد از یک سال و یک ماه ،دو شب پیش بانو شدم یعنی تونستم آلت شوهرم رو وارد کنم ولی نه اون حسی داشت نه من نمیدونم چرا اینجوری شد.از یه طرف خوشحالم و از یه طرف هم ناراحت لطفا کمکم کنید

من از خرداد ماه شروع کردم ولی خیلی تنبلی کردم وسطش و درگیر امتحاناتم و مسافرت شدم بخاطر همون طول کشید تمرینام ؛میخوام بگم که تمریناتونو سریع انجام بدین مطمئن باشین به ننیجه میرسین

۱۳۹۸/۶/۲۳ ۱۴:۴۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲ ۱۲:۵۸:۰۲
(ویرایش)

دیلان جان

مطمئن باشه برا بار دوم هم میتونی و منم از ته قلبم برات دعا میکنم تا خدا برات آسونترش کنه

فقط  عقبش ننداز چون این عقب انداختن باعث میشه فکرتو درگیر کنه و اذیتت کنه و یا حتی باعث بشه که خدایی نکرده دیگه نتونی انجامش بدی

امیدوارم زودتر بتونی

من می توانم😊
۱۳۹۸/۶/۲۵ ۱۰:۱۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۳ ۱۸:۴۴:۱۲
(ویرایش)

سلام من۲ماه ۲۴ روز ازدواج کردم اما دخولی نداشتم چون شبای اول هر بار اشتباه وارد میشده و درد زیادی کشیدم این درد باعث شد که دیگه نتونم پاهامو باز کنم شوهرم کارشو انجام بده همه اقدامیم کردیم اما بی نتیجه بوده اما از امروز شروع کردم دیلا تمرین کردم سایز کوچیک که پریود شدم اما وقتی که داشتم تمرین میکردم یه عالم گریه کردم که چرا باید اینجور باشم، مثل بقیه زنا نباشم، این هم زجر نکشم برای این موضوع،فقط دوستای گلم یه خواهش دارم بهم انرژی بدید و هر راهنمایی که فکر میکنید به دردم میخوره بهم بگید و اینکه گکل رو برام درست توضیح بدید🙏🙏🙏🙏

حضور خدا در زندگیم همیشه باعث دلگرمی برام بوده
۱۳۹۸/۶/۲۵ ۱۵:۵۴:۴۷
(ویرایش)

چرا کسی چیزی نمیگه anim2-New-6،مرا دریابید لطفا

۱۳۹۸/۶/۲۵ ۲۰:۰۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۰:۵۲:۵۲
(ویرایش)

سلام گین سودا جان اینکه الان فهمیدی مشکلت چیه واقعا خوبه

پس خدا رو شکر کن و با انگیزه تمام شروع کن

کگل شل و سفت کردن عضلات واژن مثه وقتی که جلوی ادرار میگیری و واژنت جمع میکنی

من بعد از یکسال تمرین شروع کردم اگه زودتر اقدام میکردم واقعا عالی بود

الان زودتر بچه دار میشدم

پس خوشحال باش بانو

اینجا خانم های زیادی به لطف خانم دکتر خیابانی عزیز بانو و باردار شدن

ماهم میتونیم anim2-a2d3

و خدایی که در این نزدیکیست
۱۳۹۸/۶/۲۶ ۰۸:۱۷:۳۹
(ویرایش)

سلام نسرین جان ممنون عزیزم

برای شما هم امیدوارم این اتفاق شیرین بیفته،یقینا نگاه زیبای خدا به زندگی هممون هست،ممنون از راهنماییت

۱۳۹۸/۶/۲۶ ۱۹:۰۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

سلام دوستان قوی وعزیزم

راستش بچه ها من الان سایز ۶هستم وباهاش راحت شدم ولی سوالی که دارم اینه که این ژل ها که داخل واژن میرن باعث عفونت نمیشن؟من بلافاصله بعد از استفاده دستشویی میرم ومیشورمش ولی خب داخلشو که نمیتونم بشورم وآخر یه کمش میمونه.

۱۳۹۸/۶/۲۷ ۰۸:۴۱:۵۵
(ویرایش)

ویه سوال دیگه اینکه اگر موقع دخول خودآلت از این ژل ها استفاده بش وقصد بارداری داشته باشی روی اسپرم هم تاثیر منفی میذاره؟یابی تاثیره؟

۱۳۹۸/۶/۲۷ ۰۸:۵۲:۳۴
۱۳۹۸/۶/۲۷ ۰۹:۱۲:۰۶
(ویرایش)

گین سودا جان سلام عزیز دلم

آخی عزیزم گریه نکن بلکه خوشحال باش که ابتدای راه با این سایت واصول درست کار آشنا شدی 😊چون معمولا دکتر زنان که میری فقط ژل بی حسی میدن وکارخاصی از دستشون برنمیاد.سعی کن تو دوران عادت ماهنت مرتب کگل رو انجام بدی تاثیری روی خونریزی نداره تا بعدش واژنت آماده ی تمرین باش. تا انشاءالله باتوکل برخدا واراده ی قوی بتونی بعد پریودت دوباره شروع کنی وهر روز شاهد پیشرفت باشی .اگه شما ۲ماه ازدواج کردی من دقیقا ۲ساله البته اول عروسی بکارتم توسط خود شوهرم برداشته شد ولی دیگه پاهام قفل و باز نمیشدن ولی از وقتی اصول کار رو یاد گرفتم کلی روی ذهن وفکرم کار کردم وبه خودم قبولوندم که واقعا کاری نداره وبه لطف خدا شروع کردم دیروزم رفتم سایز ۸ .فقط با امید ادامه بده عزیزم😘❤❤❤

۱۳۹۸/۶/۲۷ ۰۹:۳۲:۰۱
(ویرایش)

سلام فرگل جان عزیز

نمیدونم چرا فعالیت گروه کم شده.من یه مدت سر نمیزدم قبلا خیلی سریع دوستان سوالارو جواب میدادن حتما انشاءالله همه ی استادامون باردارشدن😍😍😍

عزیزم برو صفحه ی اول سایت مقدمات کار رو بخون وباتمرینات کگل سریع شروع کن که همه چیز آمادس واس اینکه که شما به هدفت برسی

۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۲:۳۶:۰۱
(ویرایش)

نازک عزیزم گل مهربون

ممنونم بخاطر همه انرژی مثبتی که دادی،خیلی روی خودم و تفکراتم کار میکنم تا بتونم با سایزای کوچیک ترسمو بریز م و خود شوهرم بتونه پرده رو از بین ببره چدن بعد دوست ندارم خاطره بدی برای همیشه توی ذهنش بمونه،خدا رو شاکرم که اینجا دوستای خوب و دلسوزی مثل شما هست و همه در کنار هم انشالله عاقبت بخیر و خوشبخت باشیم،بله تمرینات رو ادامه میدم امیدوارم این ماه بهترین اتفاق بیفته برام دعا کنید 🥰🥰🥰🙏🙏🙏

۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۴:۱۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستانvalentine

ببخشید یه مدت نبودم اما شما هم که کم کار شدید. گزارش تمرینات هر روزتون رو بنویسید تا به همدیگه روحیه بدین. اگرم اشکالی تو تمرینات بود راهنمایی کنیم.

anim2-thanksهورااا  هورااا هوراااanim2-thanks

دیلان بانو شدنت رو تبریک میگم.

شماره 588 رو بذار جلو اسمت.

یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشید تا پروسه درمانت کامل بشه.

موفق باشی.anim2-auizz3ffy9vla57584xq

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۴:۲۶:۴۸
(ویرایش)

anim2-thanksهورااا  هورااا هوراااanim2-thanks

maryam بانو شدنت رو تبریک میگم.

شماره 589 رو بذار جلو اسمت.

یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشید تا پروسه درمانت کامل بشه.

موفق باشی.anim2-auizz3ffy9vla57584xq

عزیزم تا یک ماه اول ممکن حسی نداشته باشی. لذتی نبری طبیعیه. به مرور که پروسه درمانت کامل میشه میتونید از رابطه لذت ببرید.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۵:۰۱:۳۲
(ویرایش)

نیلوفر

خوش اومدی عزیزم. آفرین با همین انرژی ادامه بده و تمرین کن.

طول دوره درمان هرکی متفاوته. ولی با تمرین یک ساعته هرروزه میتونید تا یکی ودو ماه به نتیجه برسید.

توی یک ساعت هم دیلاتور رو عقب و جلو میکنی. دو تا پوزیشن رو هم تمرین کن. یا حتی دیلاتور رو داخل نگه دار و کگل کن.

فرگل

خوش اومدی عزیزم. 

اول یه معرفی از خودت داشته باش. معاینه نوع پرده شدی؟دخول داشتی یا نه؟

صفحه اول انجمن رو مطالعه کن. روش درمان رو کامل توضیح داده . طبق همون شروع کن. گزارش تمرینت رو اینجا بنویس و سوالی داشتی بپرس.

rosa

خوش اومدی عزیزم. با انرژی شروع کن. گزارش تمرینت رو بنویس. صفحه اول انجمن رو حتما مطالعه کن. تمرینات کگل رو فراموش نکن. موقع تمرین فیلم ببین یا موزیک مورد علاقت رو گوش بده تا حواست پرت بشه.

نسرین جان

اگر با سایز همسرت راحتی برو اقدام. در یک ماه اول حتما از ژل لوبریکانت استفاده کن تا پروسه درمانت کامل بشه.

" من خدا ❤را دارم."
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران