تعداد بازدید : 25678
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۶/۱ ۱۵:۴۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۴ ۰۰:۳۲:۰۹
(ویرایش)

عزیزم  panisa banoo

چرا باید رابطه ای دونفر باهم دارن نفر سومی ازش باخبر باشه.

اصلآ چه لزومی داره برای مامانت توضیح بدی که چی شده

ما ی بانوی شرقی هستیم روابط و عواطف باید با طرف مقابلت فقط شریک باشی نه هیچکس دیگه ای.

بگو رابطه مون اوکی شده بهترم میشه.

در ضمن شما تازه عروسی 

خیلی خوش شانسی که الان با این سایت آشنا شدی میدونم و مطمئن میتونی خیلی زود مشکلتو حل و به این روزات بخندی 

انشاالله 

از باید بتونم شروع کردم و تونستم...
۱۳۹۸/۶/۱ ۱۵:۵۰:۲۸
(ویرایش)

نسرین ب 

عزیزم میتوتی رابطه داشته باشی

ولی قبل از دخول یکبار دیگه تمرین کن....دوش بگیر حتمآ قبلش...کگل بزن...رو ذهنت کار کن...آروم باش...

از همسرت بخواه عحله نکنه و با تو پیش بره...ژل فراوان استفاده کن

معاشقه طولانی انجام بدین...بعد آرام دخول انجام و حین دخول کگل انجام بده...اولش ی ذره درد داری ی کوچولو

ولی بعدش اصلآ متوجه دخول نمیشی عزیزم.

موفق باشی

۱۳۹۸/۶/۱ ۱۶:۰۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۲۳:۰۲:۱۴
(ویرایش)

سلام ارغوان جان

مرسی از توضیحاتتanim2-thanks

و خدایی که در این نزدیکیست
۱۳۹۸/۶/۱ ۱۹:۲۹:۳۲
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم

۱۳۹۸/۶/۲ ۲۰:۲۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲ ۲۰:۲۴:۳۸
(ویرایش)

سلااام خانوما من اومدم یه ذره امید بدم و برم 

من توی همین انجمن پارسال درمان شدم اونم چه جوری....

حادترین نوع واژینیموس رو داشتم حتی قادر نبودم خودمو لخت نگاه کنم تو اینه. واسم بزرگترین کابوس زندگیم بود

اما خواستم درمان بشم و تونستم 

همین .
فقط بخواین میشه 
الانم سه ماهه باردارم 

smile
به زودی این روزا واسه تک تکتون خاطره میشه و کلی با شوهراتون میخندین به این روزا

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۸/۶/۲ ۲۳:۰۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۵ ۱۸:۴۰:۰۴
(ویرایش)

سلام دوستان من یکسال ازدواجم کردم ولی هنوز موفق ب ‌دخول نشدم شب اول عروسی متوجه شدم یه چیزی مث دیوار در ورودی واژه هس و خیلیم درد داشتم از نظر پرده مشکلی نداشتم اما انقباض داشتم میخاستم تمرینات شروع کنم کسی هست کمک کنه انگیزه بگیرم 😢

۱۳۹۸/۶/۲ ۲۳:۲۹:۴۳
(ویرایش)

Hana 

عزیزم من تازه درمان شدم 

منم شرایط مثه تو بوده به روزی فک کن که تو بتونی به افرادی که این مشکل دارن کمک کنی...

محکم و قوی تصمیم بگیر و مطمئن باش که میتونی...

خیلیا چندین سال عروسی کردن الان تازه با مشکلشون آشنا شدن...تو اول راهی 

از اول انجمن بخون...بهت میگم که بعدش حتمآ از اول همین تاپیک بخون...خودت دستت میاد چیکار کنی...

فقط امیدوارم و مصمم باش...

شرایطتو درک میکنم و میدونم تو ذهنت چی میگذره که این موضوع همه چیو در برگرفته...وقتشه حلش کنی 

۱۳۹۸/۶/۲ ۲۳:۳۸:۲۵
(ویرایش)

سلام دوستان من یکساله که ازدواج کردم متاسفانه شب عروسی دخول انجام نشد و انگار در ورودی  واژن ی دیوار بود ک درد فوق العاده ای داشتم میخام درمان شروع کنم چند ماهه فهمیدم واژینیسم هستم کسی هس کمکم کنه شروع کنم 😢

۱۳۹۸/۶/۲ ۲۳:۴۱:۳۲
(ویرایش)
خیلی ناراحتم 😢 مطالعه کردم ۳ روز دیگه پریودم تمام میشه با وارسی و کگل شروع کنم ؟
۱۳۹۸/۶/۲ ۲۳:۵۷:۲۶
(ویرایش)
چرا کسی اینجا نیست جواب بده ؟ دوست خوبم با کگل و وارسی شروع کنم ؟
۱۳۹۸/۶/۳ ۱۴:۱۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۶:۴۸:۲۹
(ویرایش)

سلامanim2-40

hana khanomiii

عزیزم خوش اومدی . صفحه اول انجمن رو کامل مطالعه کن. کاملا روش تمرینات رو نشون داده. معاینه نوع پرده شدی؟

برای تمرین با وارسی و کگل شروع کن. بعدش تمرین با دیلاتور . همسرت رو در جریان تمرینات قرار بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۳ ۱۴:۲۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۶:۴۸:۲۹
(ویرایش)

دوستان این انجمن زیر نظر خانم خیابانی عزیز هستش . بنابراین اگر اشکالی وجود داشته باشه ایشون اصلاح می کنن . توی گروه تلگرامی امکان خطا و اشتباه وجود داره و با تمرین اشتباه ممکنه آسیبی به خودتون بزنید.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۴ ۱۱:۲۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۰ ۱۷:۴۱:۱۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز

منم با تمرینات تونستم ،فقط تمرین مستمر داشته باشید، مطمئن باشید میتونید

فقط دوستان من ی مشکلی دارم اونم سردی هست، میلجنسی من خیلی کم شده، و ناراحتم..‌شوهرمم هم همینطوره...البته بعد عروسی برادر همسرو از دست دادیم و کلا الانشم اثراتش هست و این باعث سردی شد.... حالا چکار کنیم، چه پیشنهادی دارید؟

۱۳۹۸/۶/۴ ۱۶:۱۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۲۱:۵۳:۴۷
(ویرایش)

راوینا جان تغذیه خیلی مهم هست برای سردی و گرمی. میتونی هندوانه. موز. زعفران. شکلات تلخ. ماهی. تخم مرغ. گوشت بوقلمون یا شترمرغ.کشمش. انگور. خربزه.پیاز. زغال اخته. زیتون سبز برای اقایان و ... استفاده کنید.

اگر خیلی شدید هست حتما پیش سکستراپ برید. کمکتون میکنه

من میتوانم
۱۳۹۸/۶/۵ ۰۲:۱۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۷ ۲۲:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام.دوستان من حدود یک ماه درحال تمرینم.

۱حس میکنم یه گلوگاه گرد تنگ هست که هربار وارد کردن مثل بار دوم سوم تلاش میخاد و بااین همه تمرین اون گلوی تنگ گشاد نشده.ایاطبیعیه یا گلو هم باید گشادبشه؟

۲-داخل واژن بعد گلوگاه یه حس مسیر تونلی و حالت فنری ودور خط خطی حس میکنم .شمام اینجوریه یا باز شده و دور حالت پیچی اون قابل لمس نیس؟

۳-ایا باتمرین گلو  یا دهانه رحم که من تنگ حس میکنم باید گشادشه؟؟

۴_چندروزه یهو حس جیش شدید غیرقابل کنترل دارم درحدی که بیش از چند قطره نیس...بنطرتون طبیعیه توی تمرین؟

۵_گاه باورود ژل همرا دیلا به داخل یه مایه شیری یاسفیدخارج میشه.کسی تجربشوداشته؟؟طبیعیه؟؟

لطفا کمکم کنید وقتم کمه بزودی استرس وکارهای دانشگاهم اضافه میشه به مسولیت کاریم .وازطرفی مشکل هورمونی وتنبلی تخمدان دارم دکترگفته بااااید زود بچه داربشی😑😑

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031