تعداد بازدید : 320842
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۶/۳۰ ۱۵:۳۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

سلام نسیم جان عزیز خوش اومدی😊

شما همین الان عضوگروه وتوی جمع ماهستی.

خداروشکر که خدایه همچین شوهر خوبی نصیبت کرده که درکت میکرده و همراهت بوده بعضی از آقایون بخاطر این مسئله خانماشونو تهدید به جدایی و.....میکنن عزیزم .

سعی کن به جای اون فکر ونیرویی که میگی وکاملا هم دست خودت هستش این فکرو جایگزین کنی که بخاطر زندگیمون خودم وشوهرم که حق داریم از این موهبتی که خدا دراختیارمون گذاشته استفاده کنیم این کار رو انجام میدم  وباتوکل به خدا شروع به ساختنشون کن عزیزم .یکم طبیعیه این حالت چون بعدیه مدت آدم سرد میش من خودم اولش همینطور بودم ولی یه روز پاشدم سریع دیلا رو ساختمش و رفتم واس امتحانش.اینقدر هم راحت داخل شد که باورم نمیشد یه آینه رو تنظیم کرده بودم روبه روم که ببینمش ولی اصلا باورم نمیشد که تا ته دیلا داخل واژنم بود و من به خاطر چی اینقدر استرس داشتم😑 .شمام اصلا دیگه به جزییاتش فکر نکن فقط پاشو وانجامش بده.

منتظر گزارشاتت هستیم عزیزم😍❤

۱۳۹۸/۶/۳۰ ۱۶:۱۳:۳۹
(ویرایش)

نسیم جان من آداب تمرینات و.... رابصورت عکس توی گالری گوشیم دارم نمیدونم چجوری میش گذاشت توی این کامنتا.

میخوای صبر کن سودا جان میان واست میفرستن عزیزم

۱۳۹۸/۶/۳۰ ۱۶:۲۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

مرسی عزیزم بخاطر اینهمه انرژی  مثبتت.تصمیم قطعیه و می خوام اینبار با کمک خودم و خدا و انرژی شما دوستان این به پاهر مشکل و حل کنم.

من چون تاحالا هیچ دیلایتوری وارد واژنم نکردم،نمی دونم تو چه پوزیشنی انجام راحت تر و کم استرس تره

کمممممممممممممممک می خوامanim2-21

۱۳۹۸/۶/۳۰ ۱۶:۴۸:۵۵
(ویرایش)

عزیزم به یه بالشت تکیه بده مثل حالت معاینه زیرباسنت یه بالشت کوچیک بذار وزیر پاهات بالشت بزرگ تر که پاهات رهاباشن .تمرینات کگل رو انجام بده که واژن آمادگی پیدا کنه چندتا نفس عمیقم بکش .ژل رو سر دیلا بزن و به آرومی و یه کم حالت چرخشی مثل وقتی میخوای انگشتر رو توی انگشتت بچرخونی واردش کن به همین راحتی.من یه آینم میذارم که ببینمش .

۱۳۹۸/۶/۳۰ ۱۶:۵۹:۵۸
(ویرایش)

تو مطالب خوندم دوستان گفته بودن با پاهای بسته ،انجام راحتتر و کم استرس تره

شما این مورد و تایید می کنید؟

۱۳۹۸/۶/۳۰ ۱۷:۰۷:۵۰
(ویرایش)

نسیم جان پای بسته یعنی چجوری عزیزم؟

۱۳۹۸/۶/۳۰ ۱۷:۱۴:۲۷
(ویرایش)

نسیم جونم استرس ما برمیگرده به ذهنمون .این پوزیشن هاهم  موقع وارد کردن دیلا بستگی به راحتی ما دارن  که ماچجوری راحت تر باشیم شما امتحان کن ببین خودت چجوری راحت تری عزیزم .من خودم زانوهام رو تا میکنم وکف پاهام رو روی بالشت بزرگتر میذارم اینا هنه بستگی به خودمون داره شما فقط باید شروع کنی تا بیاد دستت چجوری راحت تری .

۱۳۹۸/۶/۳۰ ۱۸:۴۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۳ ۲۱:۱۳:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان،من دو هفته ست که درمان رو شروع کردم و فعلا تا ۸ راحتم.کسایی که درمان شدن آخرین سایزی که تمرین کردن چند بوده؟من یه ربع که تمرین میکنم بعدش خیلی احساس ضعف میکنم و همش حس ادرار دارم،واسه همین هیچوقت یه ساعت کامل نشده که تمرین کنم،شما هم اینطوری بودین؟

۱۳۹۸/۶/۳۱ ۰۰:۱۳:۱۱
(ویرایش)

سلام عزیزم 

هرکس بستگی به سایز شوهرش داره که تاچه شماره ای بره.بله عزیزم منم احساس اومدن ادرار دارم .البته اولش زیادبود درحدی که باید سریع میرفتم دستشویی ولی الان کم تر شده .توپیاما دیدم دوستان توصیه کرده بودن دیلارو باشیب که داخل کنید کم تر به مثانه فشار میاره واین حسو کم میکنه

موفق باشی

۱۳۹۸/۶/۳۱ ۱۱:۰۹:۲۷
(ویرایش)

سلام بچه ها. 

دیشب انقد هیجان داشتم بالاخره غول رو شکستم و دیلایتور رو ساختم. اما فک کنم اشتباه ساختم چون انگشت کوچیکه دستکش و پر که کردم تقریبا نزدیک سایز همسرم شد!!!!!!!!!!! چطوری باید بسازم؟وبلاگ رو کامل کامل خوندم اما عکسی نبود برای دیلایتورها

و خبر بهتررررررررررررررررر ،نیم ساعت هی نگاه کردم و خودم و زدم به اون راه .که حالا از فردا تست می کنم.اما بالاخره بخودم گفتم تهش که چی...

و همون دیلایتور رو به ژل آغشته کردم و ... راستش مسیر رو پیدا کردم.تقریبا 1سانت هم وارد کردم اما می پرید بیرون وقتی کگل می زدم...

ببخشید تو پوزیشن پاباز انگار استرسم بیشتره.تو چه وضع دیگه ای می تونم انجام بدم که استرسم کمتر شه؟؟

البته تو مطالب خوندم اغلب واژینیسموسی ها برای شروع با پاهای باز مشکل دارن...توصیه :میتونید همینطور که دیلاتور آغشته به لوبریکانت رو دم ورودی واژن قرار دادید پاهاتون رو روی هم بندازید و اونو جمع کنید و دیلاتور رو از زیر بصورت شیبدار وارد کنید...بعد که راحت شدید پاها رو باز میکنید...

البته من اینم امروز خوندم و فهمیدم که برناممه شب حتما حتما واسه بار 2 انجام بدم

۱۳۹۸/۶/۳۱ ۱۳:۱۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

دوستان تازه وارد خوش اومدین. 

نکات مهم :

1- همسرتون رو در جریان تمرینات حتما قرار بدید. چون پرده با تمرینات کنار میره.

2- معاینه نوع پرده رو انجام بدید که احیانا از نوعی که نیاز به جراحی داره نباشه.

3- تمرین کگل روزانه فراموش نشه. روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند.

4- تمرین با دیلاتور مستمر و روزانه باشه. بین تمرینات به جز زمان پریودی وقفه نندازید تا زود به نتیجه برسی.

5- روزی حداقل یک ساعت و حداکثر 2 ساعت تمرین داشته باشید.

6- با هر سایزی در هر دو تا پوزیشن زن رو و زن زیر تمرین کنید.

7- تا با یک سایز تو هر دو تا پوزیشن راحت نشدید تغییر سایز ندید. برای تغییر سایز عجله نکنید چون بعدش خودتون ضربه میخورید.

8-در هفته دو تا سه بار تو لگن اب گرم و کمی نمک بشینین واسه ضد عفونی کردن بدن.

9- دیلاتورها رو قبل و بعد تمرین با آب ولرم شستشو بدید و خشک کنید و بذارید داخل نایلون.

10- سایزی که باهاش راحت شدین بدین همسرتون وارد کنه تا ترس از نفر دوم هم حل بشه.

11- حین تمرین نفس عمیق بکشین، درد واژن بخشیش بخاطر انقباضیه که هنوز حین تمرین دارین، همه چی دست خودتونه،پس رو ذهنتون هم حین تمرین کار کنین و به خودتون بگین که میتونین ، با فیلم اهنگ و ... حواستونو حتما حین تمرین پرت کنین! نفس عمیق فراموش نشه!

و در آخر لینک ساخت دیلاتور رو از اینجا دانلود کنید.poke

دیلاتور رو با دستکش استریل جراحی و پنبه طبق تصاویر لینک درست کنید.

نحوه ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۶/۳۱ ۱۶:۵۶:۰۲
(ویرایش)

اینم لینک دیلاها نسیم جان

آفرین به شما که شروع کردی .شروعش از همه قسمتاش مهم تره.😍موفق باشی عزیزم

۱۳۹۸/۶/۳۱ ۱۷:۱۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ماهروی آبان

خوش اومدی عزیزم. خیلی خوبه که راه حل درمانت رو پیدا کردی. صفحه اول انجمن رو بخون و شروع کن.

بهار

عزیزم خوش اومدی. صفحه اول انجمن رو مطالعه کن. یه توضیح در مورد شرایط خودت بده. معاینه نوع پرده شدی؟ تا حالا دخول داشتی یا نه؟

نازک

عزیزم ممنون از کمکت به بچه ها. تو دوران پریودی حتما کگل رو ادامه بده. 

نسیم

خوش اومدی گلم. خیلی خوبه که تمرینات اولیه رو شروع کردی. حالا اگه همسرت راضی تمرین با دیلاتور رو شروع کن.

روی ذهنت کار کن. بگو کنترل همه چی دست خودمه و اگر دردم بیاد یا اذیت بشم نهایتش اینه که ادامه نمی دم. سعی کن با دیدن فیلم یا موزیک گوش دادن حواست رو پرت کنی و اولین سایز رو وارد کنی. از ژل هم حتما استفاده کن. 

پوزیشن شروع همون زن زیر خوبه. تکیه بده به جایی یه درازکشیده. پاهات به عرض شانه باز و از زانو خم باشه. البته به مرور خودت دستت میاد چطوری راحت تر وارد میشه. باید مسیر واژنت رو بشناسی.

پوزیشن دیگه زن رو هست که به حالت دستشویی میشینی و دیلاتور رو وارد می کنی. 

setareh

عزیزم خیلی خوب پیشرفت کردی. آفرین. آخرین سایز با سایز همسرت باید یکی باشه. قرار نیست کل یک ساعت رو یکدفعه تمرین کنی. میتونی وسطش یه استراحت بدی بعد دوباره شروع کنی. یا نیم ساعت صبح نیم ساعت عصر. ولی حداقل یک ساعت رو تمرین کن.

برای حس ادرار شیب دیلاتور رو به سمت مقعد بده تا کمتر به مثانه فشار بیاد. طبیعیه به مرور با کگل کردن و رعایت شیب درست میشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۷/۱ ۰۰:۱۳:۵۰
(ویرایش)

سودا جان 

خواهش میکنم عزیزم.چشم حتما😘

۱۳۹۸/۷/۱ ۰۰:۱۸:۲۴
(ویرایش)

آخی نورا جان ناراحت نباش  عزیزم با کگل هدایتش کن به سمت داخل.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران