تعداد بازدید : 319150
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۷/۲ ۰۰:۰۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

نسرین جان تبریک میگم عزیزم .موفق باشی 

انشاءالله خبر نی نی دارشدنتو بهمون بدی😍

۱۳۹۸/۷/۲ ۰۷:۲۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۳ ۱۸:۴۴:۱۲
(ویرایش)

ممنونم نازک عزیزم 

من روی کگل کار میکنم اما با دیلا که امتحان کردم وکگل زدم تغییری ندیدم نمیدونم چرا اما هرچی هست دیلا باعث شده ترسم بریزه

ممنون از راهنماییت گلم

حضور خدا در زندگیم همیشه باعث دلگرمی برام بوده
۱۳۹۸/۷/۲ ۰۹:۵۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان

نازک عزیزم ممنونم. واقعا اون غولی که تو ذهنم بود از بین رفت و بابت این از خدا و بعد از شماها ممنونمanim2-thanks

نسرین ب عزیز،بانو شدنت رو تبریک میگم .من به اون لحظه که فک می کنم ناخداگاه اشکام میاد.برای همه ماها دعا کن تا به این آرامش برسیمanim2-40

نواراجان پس وقتی دکتر زنان نوع پرده رو تشخیص داده ،مشکلی نیست.به نظرم اگر نمی تونی پیدا کنی حتما برو دکتر زنان تا راهنمایی ات کنهanim2-21

گین سوداجان ،واقعا برای این همه پیشرفتت خوشحالم .تو جایی هستی که هیچ کدوم ازماها هنوز بهش نرسیدیم .با این فکر انگیزه تو بیشتر کنlove

۱۳۹۸/۷/۲ ۰۹:۵۹:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۳ ۱۸:۴۴:۱۲
(ویرایش)

نسیم دوست عزیزم

من توی این ۴ ماه واقعا عذاب بدی کشیدم اینو فقط لطف خدا میبینم،از همه دوستام که مثل من هستن و یا تازه وارد این جمع قشنگ شدن میخوام فقط به اتفاقای شیرین فکر کنن ارزششو داره که غول ذهنمونو ترسامونو همه رو بریزیم دور،ما باید با تلاشمو بشیم بانوی یک خانواده و مهمتر از اون مادر یک خانواده پس تلاشمونو هرروزمون بیشتر کنیم،بچها واقعا موسیقی خیلی خوبه حتما بذارید تا حواستونو پرت کنه،

حضور خدا در زندگیم همیشه باعث دلگرمی برام بوده
۱۳۹۸/۷/۲ ۱۰:۱۲:۲۱
(ویرایش)

گین سودا من 3سال ونیمه درگیر این مشکل هستم .تا مدتها که نمی دونستم بعدم که فهمیدم مشکلم چیه ترسم نمی زاشت اصلا به درمان فکر کنم اما خداروشکر الان خدا بهم قدرت وانرژی داده و مطمینم می تونم از پسش بربیام.من برای همه بچه ها دعا می کنم.ماها می تونیم درک کنیم چه روزا و شبای بدی رو گذرووندیم اما مهم اینه که الان همه مون برای درمان اقدام کردیم

۱۳۹۸/۷/۲ ۱۲:۰۴:۰۵
(ویرایش)

نورا تونستی دهانه واژن رو پیدا کنی؟ با پوزیشن پای بسته هم امتحان کردی؟ من هم با پای پا سختم بودم.بالاتر توضیح دادم پوزیشن پای بسته رو

۱۳۹۸/۷/۲ ۱۵:۵۶:۰۳
(ویرایش)

نورا دایم باید با خودت صحبت کنی.بخدا من از تو بدتر بودم.می ترسیدم دست به دیلایتورا بزنم.اما بخودم گفتم اگر درد داشت و سختم بود نمی کنم(البته تو پوزیشن پای بسته.چون خیلی آرامش داشتم) وقتی دیدم نصفش نیست و نمی بینم داشتم سکته می کردم از ذوق. گفتم یکم دیگه ام می کنم که دیدم کلا دیگه داخل شد

دایم با مغزت و فکرت حرف بزن.نفسهای عمیق بکش.موزیک گوش بده و باهاش بخون.من موزیک شاد گذاشته بودم و می خوندم.اینا باعث انحراف ذهنت میشه

۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۳۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۸:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان . 

من قبلا هم توی انجمن بودم ی واژینیسموس هستم تمرینامو تا دیلاتور سایز یک انجام دادم ولی وسطای کار ناامید شدم. 

الان دوباره میخوام شروع کنم. دیروز خاطرات دوستان رو‌خوندم و دوباره انگیزه گرفتم. 

امیدوارم منو بپذیرید و دوباره راهنماییم کنید.

امروز از نو شروع کردم به تمرین وارسی خودم . کمی هم کگل کار کردم . 

اینبار جدی میخوام تلاش کنم تا موفق بشم با کمک شما. 

ممنون میشم کمکم کنید. 

۳ساله ک ازدواج کردم و مثل شماها چندین بار دکتر رفتم و فقط بی حسی و ژل برام تجویز میکنن‌. 

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۷/۲ ۱۷:۰۸:۰۶
(ویرایش)

آسمون نیلگون عزیز خوش اومدی به گروه.. آفرین به همت ات.مطمین باش که می تونی .فقط پشتکار میخواد و همت که تو اراده کردیanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۸/۷/۳ ۱۴:۱۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۸:۰۸
(ویرایش)

ممنون نسیم جان🌹

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۷/۵ ۲۰:۱۳:۳۲
(ویرایش)

دخترا کجایین؟ چه خبر چیکار کردین؟من که عادت ماهانم داره تموم میش  انشاءالله میخوام دوباره شروع کنم😊

۱۳۹۸/۷/۵ ۲۰:۱۳:۴۶
(ویرایش)

دخترا کجایین؟ چه خبر چیکار کردین؟من که عادت ماهانم داره تموم میش  انشاءالله میخوام دوباره شروع کنم😊

۱۳۹۸/۷/۵ ۲۱:۴۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه عضو شدم من واژینیسموس دارم میشه کمکم کنید چه جوری خوب بشم یا اینجا باید چه جوری راهنمایی ها رو بخونم

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۷/۶ ۰۰:۲۵:۳۶
(ویرایش)

دوست عزیزم سلام خوش آمدی😍

عزیزم صفحه ی اول انجمن در رابطه با قوانین .وارسی .کگل و....توضیح کامل داده شده .آداب تمرینات هم که خیلی مهم هستن رو سودا جان که بقیه رو راهنمایی میکنن  توی چندصفحه ی اخیرگذاشتن همه رو مطالعه کن کامل متوجه میشی .

وانشاءالله باتوکل برخدا شروع کن وگزارش کارهاتم واسمون بفرست 😍

۱۳۹۸/۷/۶ ۱۱:۰۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

چشم انشالله شروع میکنم و دعا کنید منم زود خوب بشم

من تونستم تو هم میتونی😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314