تعداد بازدید : 321360
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۷/۶ ۱۴:۱۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

بچه ها منظور از سایز یک یعنی انگشت کوچیکه دستکش و اینکه دستکش چه سایزی بخرم؟؟

لطفا جوابمو بدین ممنون

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۷/۶ ۱۵:۰۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۱۴:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سلام روزتون بخیر عزیزان 

آیا بوتاکس برای بیماران واژینیسموس مانعی برای بارداری نیست؟ چون بوتاکس فلج کننده ماهیچه  هست نگران هستم انجام بدم و بعد با مشکل مواجه بشم  لطف میکنید من رو راهنمایی کنید. 

۱۳۹۸/۷/۶ ۱۵:۰۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۱۴:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سلام روزتون بخیر عزیزان 

آیا بوتاکس برای بیماران واژینیسموس مانعی برای بارداری نیست؟ چون بوتاکس فلج کننده ماهیچه  هست نگران هستم انجام بدم و بعد با مشکل مواجه بشم  لطف میکنید من رو راهنمایی کنید. 

۱۳۹۸/۷/۶ ۱۹:۵۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۵ ۲۰:۰۵:۴۷
(ویرایش)

سلام به همگی.من سال قبل عضو سایت شدم و اشنایی کامل به روش درمان دارم.تا حدیکه تمام سایزارو درست کردم شروع به تمرین کردم تا سایز ۱۱/۵هم خودمو رسوندم ولی متاسفانه یه موردی برام پیش اومد که کلا همه چیزو گذاشتم کنار و بیخیال تمرینام شدم.الان بعد گذشت ۱سال باز عزممو جزم کردم که کار نیمه تمومو انجام بدم.دوروز پیش بعد ۱سال با اخرین سایز تمرینمو شروع کردم ولی واقعا تو ذوقم خورد هرکاری کردم نتونستم داخل دیلاتورو داخل واژنم کنم.حتی برای اولین اومدم با همسرم تمرین کنم بدون ذره ایی استرس و ترس و لرز هرچقدر تلاش کردیم نتونستیم.نمیدونم چرا نمیتونم دیگه چیزی وارد واژنم کنم.در صورتیکه اصلا استرس سال قبل ندارم و...شما میگید من چکار کنم...کسی هست منو راهنمایی کنه....

۱۳۹۸/۷/۶ ۲۲:۰۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

دوستان من الان عفونت دارم خیلی ببخشید روی لبه های آلتم سفیدی هست میتونم تمرینها رو شروع کنم یا ن

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۷/۷ ۰۱:۳۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

Sky blueجان

دستکش جراحی سایز بزرگ بگیرمثلا ۸.من با انگشت کوچیکش سایز ۵سانت(یعنی دورش ۵سانت باش) رو درست کردم خوب بود.فایل ساخت دیلاهارو دیدی؟ 

۱۳۹۸/۷/۷ ۰۱:۳۸:۴۶
(ویرایش)

اگه عفونت برطرف بش خیلی بهتره عزیزم.توی نکات تمرینات توصیه به نشستن توی آب گرم ونمک کرده بودن واس ضدعفونی کردن. واینکه سایز ۱ همون دور ۵سانته 

۱۳۹۸/۷/۷ ۰۱:۴۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان. من حدودا دو سه ماهی هست که فهمیدم و قبول کردم واژینیسم هستم. و متاسفانه شرایط طوریه ک نمیتونم برم تهران حضوری برای درمان. پرده رو دارم و هم خودم و هم شوهرم نمیخوایم با دیلاتور پرده از بین بره. دوستداریم توی رابطه این اتفاق بیفته. ایا امکانش هست؟ 

مثلا اگه با انگشت کوچک دستکش شروع کنم آسیبی به پرده زده میشه؟ قبلا معاینه شدم. گفتن پرده معمولی و خیلی راحتی دارم🤷

غیر از کگل و دیلاتور چه کارهایی باید انجام داد. اینم بگم شوهرم راه دور هست و تقریبا 40 روز از هم دوریم و یه هفته پیش هم. 

خوااااهش میکنم کمکم کنید. الان 3سال و 3ماهه ازدواج کردم. و خیلی ناراحتم که تازه فهمیدم واژنیسم چیه

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۷/۷ ۰۱:۴۳:۲۸
(ویرایش)

سلام دخترشجاع .

خب عزیزم از کوچکترین سایزت شروع کن واز حرکات کگل کمک بگیر تا انشاءالله داخل بش 

۱۳۹۸/۷/۷ ۰۲:۰۱:۲۲
(ویرایش)

سلام سوگل جان خوش اومدی عزیزم

چه خوب که پردت معمولیه.تمرینات کگل خیلی مهم وتاثیرگذارهستن اونارو بطور مستمر انجامشون بده.دیلاتور ها هم واس اینن که اختیار همه چی دست خودمون باش ومتوجه بشیم که اینکار ترسی نداره وآماده ی دخول بشیم ولی چون شما نمیخوای که ازشون استفاده کنی میتونی با همون حرکات کگل دخول کنید.به این صورت که شوهرت آلتشو که ژل روان کننده زده بذاره دهانه واژنت وشما کگل بزنیوهرموقع که شما گفتی یه کم فشار بده به سمت داخل اینطوری آلت آروم آروم وارد میش بدون هیچ دردی درواقع خودت میکشیش به سمت داخل  من خودم اینکار رو انجام دادم البته ذهنمو آماده کرده بودم که ترسی نداشته باشم .شوهرم میگفت عضلاتت جمع میشن میکشنش داخل .

۱۳۹۸/۷/۷ ۰۲:۰۵:۱۱
(ویرایش)

وای چقد خوشحالم که شما تونستید اینطوری که من میخوام درمان بشم دخول داشتید. مرسی به خاطر جواب دادنتون قلبم شاد شد🤗

میشه بگید از چند ثانیه کگل شروع کنم؟ و غیر از کگل چکاری انجام بدم؟ کلا هر کاری خودتون انجام دادید رو برام بگید😅

۱۳۹۸/۷/۷ ۰۲:۱۷:۰۶
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم خدا کمکت میکنه و مشکلت حل میش انشاءالله  فقط امیدوارباش.

من از ۵ثانیه شروع کردم عزیزم.دفعات اول ممکنه نشه ۲۰ تا زد ولی هرچندتا که میتونی بزن تا عادت کنی .مرتب تو برنامه ی روزانت باش تا کنترل عضلاتت بیاد دست خودت.تو ذهنت داشته باش وبهش فکرکن که مشغول رابطه با شوهرت هستی وبه راحتی دخول انجام میش .مغز وبدن ما تصوراتمون رو راحت میپذیرن 

۱۳۹۸/۷/۷ ۰۲:۲۲:۵۳
(ویرایش)

من همین الانم کگل رو هر وقت یادم باشه تمرین میکنم. دو هفته قبل که شوهرم پیشم بود کمی تمرین کردیم با همون کگل های دست و پا شکسته یه خرده خیلی کم داخل میرفت. حس میکردم به پرده میخوره یا شاید فقط فکره

واقعا همش ذهنه. من کلا از وارد شدن یه چیز به بدنم ترس دارم. حتی قرص هم به راحتی نمیخورم. یا زدن شیاف

شما یعنی اصلا از دیلاتور استفاده نکردی؟ 

۱۳۹۸/۷/۷ ۰۲:۲۴:۳۱
(ویرایش)

سوگل جان باور کن عزیزم که هیچی نیست یعنی وقتی وارد شد خودت خندت میگیره شایدم مثل من گریه از خوشحالی که از چه چیز مسخره ای واهمه داشتیم واینقدر اذیت شدیم فقط وفقط کافیه که بدن وذهنمون آروم باش وعضلاتمون شل اینطوری خیلی راحت دخول انجام میش.

منتظر شنیدن خبرای خوبتون هستیم😘

۱۳۹۸/۷/۷ ۰۲:۳۹:۲۹
(ویرایش)

خب چقدر خوب که امتحانش کردی .نه عزیزم پرده که حس نمیش عضلاتمون که سفتن آلت آقایون بهش میخوره و جلوتر نمیره.من اصلا  پاهامو درست باز نمیکردم از بس میترسیدم البته من از خود شوهرم میترسیدم خخخخخ.ولی اینقدر از خدا و ائمه خواستم که دل وذهنمو آروم کنن تا بتونم قبول کنم که اینکار رو انجام بدم وبه لطف خدا هم شد .شوهرم تعجب کرده بود که من پاهام کامل بازه.😊واصلا هم نمیبستمش .وخودم بهش گفتم بیا دخول کنیم بنده خدا نشسته بود با تعجب به من نگاه میکرد .چون همیشه برعکس بود.

همین الانشم خدا خواسته که هممون با روش درست آشنا بشیم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران