تعداد بازدید : 320771
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۷/۱۰ ۰۱:۰۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۰:۰۹:۲۷
(ویرایش)

سلام

بالاخره بانو شدم بعد از 5 سالanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-thanks

بعد از حدود یک سال تمرینanim2-sdasdasd

اون هم با واژینیسموس خیلی شدید و پرده ضخیم. یعنی بدترین حالت ممکنanim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7

یه روزایی فکر می کردم نمیشه اما خداروشکر بالاخره شد. anim2-thanks

بچه ها باور کنید که میشه. اگر بخواید می تونید فقط نباید تسلیم بشید. باید با قدرت ادامه بدید بخاطر زندگیتون. من بارها خسته شدم چند روز کنار گذاشتم تمرینات رو اما دوباره شروع کردم. شاید باورش سخت باشه اما دو ماه تمام فقط روی سایز 8 کار می کردمanim2-wacsmiley. با وجود این چالش بزرگی که با مریضیم داشتم، بالاخره تونستم. پس شما هم می تونید. مطمئن باشید که بدتر از من نیستید.

خیلی خیلی خیلی ممنونم از خانم خیابانی عزیز برای ایجاد یه همچین صفحه ای. شاید اگر این پیج نبود من و امثال من هیچوقت درمان نمیشدیم. من زندگیم رو بهشون مدیونم. مطمئنم خانم خیابانی عزیز خیر و برکت این مهر و محبتشون رو در زندگیشون می بینند.

همینطور از سلمای عزیز، مریم عزیز، ماه پیشونی عزیز و سودای عزیز. درسته که از یک سال پیش تونستم تمرینات رو شروع کنم اما حداقل 3 ساله که دارم این پیج رو میخونم. همه خیلی خوبید خیلییییlove. واقعا انشالله که هر چی از خدا میخواید بهتون بده و همیشه در زندگیتون خوشبخت باشید.flower

سودای عزیزم من منتظر شماره دوست داشتنیم هستم.valentine

خدا بزرگ است.
۱۳۹۸/۷/۱۰ ۰۱:۳۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها منم سه ماهه که از ازدواجم میگذره اما با این که همون اول فهمیدم واژینیسموسم هنوز نتونستم شکستش بدم anim2-65d6a5d6s

شاید از کم کاری خودم بوده چون یه مدت خسته شدم و ولش کردم اما از الان تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم anim2-a2d3

فعلا چون خونمون نیستم از کگل شروع میکنم smile

روزی سی تا کوتاه anim2-40

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۷/۱۰ ۰۷:۴۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۱ ۲۰:۰۸:۱۹
(ویرایش)

نسیم جان

این تصورته ک داخل نرفته.... من هنوز بعد درمان هم همش این سوال رو از شوهرم میپرسم😅😅😅😅 نگران نباش تمریناتو ادامه بده انشالله ب زودی باخبرای خوب بیای

۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۲:۲۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۸:۰۸
(ویرایش)

سلاام بالاخره دیلاتوره بدقلقی نمرذ امروز دو بند انکشت رفت داخل . فک کنم مسیرشو پیدا کردم

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۲:۲۲:۲۳
(ویرایش)

سلاام بالاخره دیلاتوره بدقلقی نمرذ امروز دو بند انکشت رفت داخل . فک کنم مسیرشو پیدا کردم

۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۶:۳۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

آسمان نیلگون 

خداروشکر که مسیرشو پیدا کردی حالا دیگه میتونی تمرین اصلیتو شروع کردی.

سحرناز جان تبریک میگم بانو جان مبارکت باش .😍

نوراجان 

یه آینه بردار به حالت دستشویی بشین واینه رو زیر پاهات قراربده ودقیقاپوست بدنت که  بین معقد وآلتت هست رو به سمت پایین بکش اینطوری حفره ی واژنت رو میبینی عزیزم .امتحان کن خبرشو بهم بده

۱۳۹۸/۷/۱۱ ۱۴:۴۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۷ ۱۸:۳۲:۱۴
(ویرایش)

سلام خانما.یه سوال؛برای دخول اول آلت باید تا ته وارد بشه؟

۱۳۹۸/۷/۱۱ ۱۶:۱۷:۲۸
(ویرایش)

ممنون از دلگرمیت نازک جان 

۱۳۹۸/۷/۱۱ ۱۷:۵۵:۲۱
(ویرایش)

سلام غزل جان نه عزیزم لازم نیست حتما تا تهش بره ولی پرده که کنار میره دیگه خودش  میره جلوترم..

آسمان نیلگون خواهش میکنم عزیزم.

نورا جان 

از ماهم که حین استفاده از دیلاتور باز نیست که.میشینیم پاهاباز  نفس عمیق ،کگل، پوستی که گفتمو یکم میکشیم همین که حدودشو بدونیم کافیه عضلات شل ودیلارو آروم آروم با کگل داخل میکنیم .همین عزیزم دیلا روکه گذاشتی به دهانه واژنت  یکم بچرخونش بعد میبینی که سرش رفته داخل .به همین راحتی

۱۳۹۸/۷/۱۱ ۱۸:۵۶:۴۹
(ویرایش)

خداروشکر پس من موفق شدم دیشب دخول داشتم ولی چون تا ته نرفت شک داشتم؛انگار یه بار سنگین از رو دوشم برداشته شده؛واقعا بینهایت ازتون ممنونم خدا خیرتون بده 

۱۳۹۸/۷/۱۲ ۰۲:۱۴:۴۶
(ویرایش)

غزل جان خداروشکر. مگه خون نیومد؟ که متوجه بشی پرده کنار رفته

۱۳۹۸/۷/۱۲ ۰۳:۲۸:۵۲
(ویرایش)

نه خون نیومد؛مدل پردم طوری بود که خون نداشت اینو قبلا دکتری که برای برگه سلامت رفته بودم پیشش گفته بود

۱۳۹۸/۷/۱۲ ۱۵:۱۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام به دوستان. من خارش شدید و کمی سوزش ادرار پیدا کردم. من که فقط کگل میزدم و اب نمک نشستم. از چی میتونه باشه؟؟ 

نازک جان میشه بهم بگی که شما اصلا از دیلاتور استفاده نکردی؟؟ یعنی مثه من فقط کگل انجام دادی و دخول انجام شد؟؟؟ 

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۷/۱۲ ۱۷:۴۰:۱۸
(ویرایش)

سلام سوگل جان 

بله عزیزم دفعه ی اول  پرده بکارتمو خود شوهرم با دخول کنار زد .آروم آروم وارد میکرد و من کگل میزدم اصلا هم متوجه ازبین رفتن پردم نشدم بعدش که پاشدم دیدم خون اومده.ولی بعدشم دیگه نمیذاشتم داخل کنه😊واس همین تصمیم گرفتم از دیلا استفاده کنم .ولی من دلیل ترسم از خود شوهرم بود که زود عصبانی میشد واس همین استرس پیدا میکردم ولی به لطف خدا مشکلات شوهرم کم شدن و آروم شده

۱۳۹۸/۷/۱۳ ۰۱:۰۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

چقدر خوب که با کگل میشه پرده رو کنار زد. خوشحال شدم که شنیدم این کار جواب میده. مرسی نازک جان

کگل طولانی رو من 5ثانیه انقباظ 10 ثانیه شل انجام میدم و کگل کوتاه رو دو ثانیه ای. درسته یا جور دیگه ای باید انجام بدم؟ کلا غیر از کگل چه کاره دیگه ای انجام بدم؟ البته بدون دیلا

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران