تعداد بازدید : 319157
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۷/۱۴ ۰۱:۱۲:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

خواهش میکنم سوگل جان

کگل رو سعی کن از ۵ثانیه به ۱۰ ثانیه انقباض برسونی .میدونی سوگل جان میتونی به جای شل گرفتن منبسطشم کنی عضلاتتو یعنی ۱۰ ثانیه منبسط نفس عمیق ۱۰ ثانیه منقبض.کار دیگم اینکه در طول روز ۱۰دقیقه وقت بذار وچشماتو ببند وتصور کن که داری باشوهرت ارتباط برقرار میکنی مراحلو پشت سر میذارید وبه این مرحله میرسید وبه راحتی هم انجامش میدید.به شوهرتم بگو این تصور رو داشته باش همین که ذهنیاتمون تغییر میکنه اتفاقات متفاوتی هم انشاءالله میفته.اینطوری مغز قبول میکنه که اینکار ترسی نداره.امتحان کن تاثیرشو میبینی عزیزم

۱۳۹۸/۷/۱۴ ۱۴:۳۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۳ ۲۱:۱۳:۱۸
(ویرایش)

سلام بچه ها،من تقریبا به ۱۱ رسیدم ولی هموز راحت نیستم،تقریبا ناامید شدم،سوالی که دارم اینه کسایی که درمان شدن یا کسایی که مشکل واژینیسموس ندارن موقع دخول هیچ دردی ندارن و راحت عقب و جلو میشه؟چون من از اون اول که دیلاتورم کوچیک بود چه الان تقریبا دو سانت بعد از دهانه واژن احساس یه دیواره سخت میکنم که با اینکه ازش رد میشه دیلاتورم ولی یه چیز سفته و باهاش راحت نیستم،یعنی برا همه اینطوره یا من زود دیلاتورامو عوض کردم؟ممنون میشم راهنماییم کنین.

۱۳۹۸/۷/۱۵ ۰۶:۳۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

چرا پیامهای من نمیاد؟ anim2-sad

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۸/۷/۱۵ ۰۶:۴۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

من حدود یکساله ک ازدواج کردم

اصلا نتونستیم (با همه همکاریهای همسرم) حتی اندازه سر سوزن رابطه داشته باشم

چند وقت پیش ب درخواست همسرم رفتیم مشاوره و خب معاینه ک کرد، گفت هیچ مشکلی نیست اما نوع پرده رو نگفت.

و توصیه کرد (ببخشید) با بادمجونهای کوچیک خودمو اول با پماد زایلوژل چرب کنم بعد لیدوکایین بزنم

فقط تونستم اون خط عمودی ک بسته هست رو چرب کنم و اصلا نتونستم وارد بشم... حس میکردم چیزی میخوره ب دهانه ورودی، دستمو میکشیدم عقب

خلاصه همونجوری بدون چرب کردن داخل، زور زدم و لیدوکایین رو اسپری کردم، ک خیییییلی سوزش داشت و واقعا ب غلط کردن افتادم!😫 و اصلا کار متوقف شد

الان ک همسرم تا ۲۰ روز مسافرت میخوام شروع کنم ب تمریناتی ک اینجا گفته شده

دعا کنید برام

انقدر از لحاظ روحی ریختم بهم ک خودم با دست خودم پای نامه قتلم رو امضاگ زدم و ب همسرم گفتم اگر خواستی برو یکی رو صیعه کن، من راصی ام😭😭😭😭😭😭😭

هرچند ک خیلی بد دعوام کرد بخاطر این ذهنیتی ک بهش داشتم.. ک بره و زن صیغه کنه.. ولی خب .. چ کنم

داغونم بخدا

دعام کنید..

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۰:۳۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۱ ۲۰:۰۸:۱۹
(ویرایش)

جان جانا سلام

عزیزم این حرفا چیه که میزنی دختر ، یکم اعتماد به نفس داشته باش.زن و صیغه و.... یک سال که چیزی نیس ،ما نه سال این مشکل رو داشتیم و حتی یک بار هم این حرفا رو نزدیم . 

این بهترین موقعیت ک شوهرت نیس و میتونی رو خودت کار کنی. اول از آشنایی خودت با بدنت شرو کن یه آینه بردار و مسیر رو پیدا کن ، کگل رو فراموش نکن بیشتر کمک رو بهت می‌کنه ، بعد از دو سه روز تمرینات رو شروع کن . آداب تمرینات رو بخون و مطابق همون پیش برو انشالله ب همین زودی خبر بانو شدنت رو میدی😍

۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۰:۳۵:۱۱
(ویرایش)

Setareh عزیزم منم ک درمان شدم یکم این درد رو دارم به هر حال تا بخواد راه بیفتیم زمان می‌بره 

ولی همین ک ب سایزای آخر رسیدی ینی تموم پس با این فکرا خودتو اذیت نکن 

مطمئنم باش دخول اصلی خیلی راحتتر از دیلاهاس 

تو موفق میشی🙆👊 

۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۰:۵۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۸:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان . من همچنان درگیر سایز یک هستم تقریبا میشه گفت کامل وارد شده ولی توی عقب جلو کردن اصلا راحت نیست . یعنی هنوز انقباضو دارم 

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۱:۰۷:۰۶
(ویرایش)

برای عقب جلو کردن از کگل استفاده کن 

ی آهنگ ملایم بزار یا فیلم ببین کلا حواست رو پرت ی چیز دیگه کن عزیزم

۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۲:۴۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۳۰ ۰۰:۳۶:۵۰
(ویرایش)

سلام خانمای عزیز منم بالاخره بعد چهارسال دیشب تونستم دخول داشته باشن،انقد نرم تر و راحت تر از دیلاتوره که اگه میتونید با دیلاتور کار کنید با شوهرتون خیلی راحت تر میتونید،دکتر زنان بمن گفته بود پردم سپتوم داره،خیر نبینه که به ترسم هزار برابر دامن زد،اگه خانم خیابانی و ماماسایتش نبود خدا میدونه شاید الان زندگی من بهم خورده بود،الهی که خیر ببینن و روز به روز موفقتر شن....من تا سایز یازده و نیم پیش رفتم،البتع سوزشو درد رو با وجود تمرین زیاد داشتم،اتفاقی با شوهرم تمرین کردم و شد و میتونم بگم دردش و سوزشش خیلی کمتر از دیلاتوره،پس ناامید نباشید و نترسید اگه میتونید با دیلاتور تمرین کنید و سایز بالا ببرید بالاخره با شوهرتونم میتونید.اینم بگم که نوع پردمو قبل ازدواج حلقوی با خونریزی زیاد تشخیص دادن،و دیشب فهمیدم که پردم از نوع ارتجاعی بدون ذره ای خونریزیه،آرزوی سلامتی و خوشبختی برای همتون دارم

۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۸:۱۲:۲۷
(ویرایش)

مرسی عزیزم مثل اسمت بهم آرامش دادیflower

۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۸:۱۵:۲۷
(ویرایش)

تبریک میگم عزیزم خداکنه منم بتونم flower

۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۰:۰۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۰:۰۹:۲۷
(ویرایش)

تبریک میگم زهره جون. انشالله همیشه خوشبخت باشین

بچه ها جون، اگر می بینید در حرکت دادن دیلاتور مشکل دارید، حتما وقتی دیلاتور داخل هست یه لحظه ثابت نگهش دارید بعد چند بار کگل بزنید روش. بعد از اون دو سه تا نفس شکمی ( حتما شکمی) بکشید. مطمئن باشید بعد از این کار می تونید دیلاتور رو حرکت بدید. ضمنا پرت کردن حواس خیلی مهمه. وقتی حواستون پرت میشه انقباضتون هم کاهش پیدا میکنه.

خدا بزرگ است.
۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۹:۰۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

زهره جان تبریک میگم anim2-thanks

برای ماهم دعا کن

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۹:۲۱:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

من که هنوز دارم کگل میزنم بعضی روزام یادم میره اصلا نمیزنم anim2-thumbsupsmileyanim

بچه ها کسی اینجا هست که حضوری رفته باشه پیش خانم خیابانی؟

من قصد دارم شوهرم که از ماموریت برگشت برم پیششون میخواستم ببینم چطور بوده جلسه حضوریشون و هزینش چقدره؟

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۷/۱۶ ۱۱:۲۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۳۰ ۰۰:۳۶:۵۰
(ویرایش)

مرسی عزیزان،ایشالا شما هم بتونید،برای من که هیچ حسی نداشت،توذوخدا تعلل نکنید هرچی دیر بشه بدتر میشه،فقط یه مشکلی دارم،اینکه حین دخول خیلی کم آلتو حس میکنم،فقط موقع جلو عقب کردن یه کم حسش میکنم،اکه شوهرم نگه که داخل رفت خودم اصلا نمیفهمم...دیلاتور سفته این نرمتر از دیلاتوره،خواستم ببینم بقیه م اینطورن

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران