تعداد بازدید : 321223
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۷/۱۹ ۰۱:۰۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

نفس جان

عزیزم تبریک به این اراده وپشتکارت.مبارکت باش عزیزم😍

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۰۱:۲۶:۲۲
(ویرایش)

سوگلم 

سلام عزیزم .اصلا وقتایی که پیش دکتر زنان میری لازم نیست از این مسئله صحبتی کنی چون شما راه درمانو پیدا کردی .انشاءالله  خارشتم برطرف میش.خدا میدونه سوگل جان ضخیم باش ضخیم نباش تنه درختم باش🤣چون توی پرده بکارت عصبی وجود نداره ضربه بهش درد نداره ماچون خودمونو جمع میکنیم موقع دخول عضلاتمون سفت میشن میگیم دیوار داره😁 گفتم که بهت وقتی روی عضلاتم وذهنم کار کردم و دخول انجام شد من اصلا متوجه کنار رفتنش نشدم درصورتی که خونریزی هم داشتم .یک آن انجام میش درصورتی که بدن آروم وشل باش.فقط منتظر روزیم که پیام بدی بخندی بگی وای از چه چیز مسخره ای میترسیدم 😋بعدم میتونی واس اینکه دهانه واژنتو پیدا کنی دیلا کوچیک درست کنی سرشو یکم وارد کنی ببینی چجوریه.چقدر راحته.یکم آسببی بهش نمیزنه

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۰۱:۴۳:۵۲
(ویرایش)

اینقدر ناراحتم .کاش یاد میگرفتیم اینقدر خاطرات بدمون رو که ممکنه روی بقیه تاثیر منفی بذاره رو تعریف نمیکردیم.ازبس اطرافمون شنیدیم وای چقدر درد داشت و..... ذهنیتمون نسبت به این فضیه منفی شده خب قبلیاهم میترسیدن که اذیت میشدن وگرنه نعوذبالله مگه خداد وست داره بنده هاش اذیت بشن که ابن مسیر رو مشخص کرده ؟مامان من هیچ وقت از مسائل جنسی حرف نمیزد ولی واس عروسیم اومد بهم گفت اگه نصف شب حالت بد شد به من زنگ بزن مگه چه خبره که تو بهترین شب زندگیم  حالم بد بش؟خب این حرفا خیلی روی آدم تاثیر منفی میذاره.دوستان ازتون خواهش میکنم هیچ وقت هیچ جایی به دخترا خاطرات تلختونو نگین فقط امیدواری و خاطرات مثبتتون .که انشاءالله به لطف خدا هیچ دختری دچار این مشکلات نش😑😑😑

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۱۲:۴۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۳۰ ۰۰:۳۶:۵۰
(ویرایش)

خانمای عزیز،من چهار پنج روز پیش بعد چهارسال تونستم دخول داشته باسم،دوسه بار اول بد نبود،اما الان دو روزه وحشتناک سوزش دارم،اصلا نمیتونم دخول رو تحمل کنم،وارد میشه اما سوزشم خیلی شدیده کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۱۶:۴۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

مرسی نازک جون😘چقدر انرژی میدی بهم. ممنونم ازت

میگم که توی پریودی کگل میشه زد؟؟ یا عفونت ایجاد میشه؟ 

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۷/۱۹ ۲۳:۵۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲ ۱۲:۵۸:۰۲
(ویرایش)

سلام به دوستای عزیزم

خیلی خوشحال شدم برای کسایی که شماره دار شدنanim2-4d564ad6

و البته از اینکه خودمم شماره دار شدمanim2-a2d3

دوستای عزیزی که هنوز موفق به دخول نشدن لازمه که بگم روحیه خیلی مهمه همش با خودتون تکرار کنین که میتونین و واقعا چیز خاصی نیست

من ۴سال شب و روز نداشتم و زجر کشیدم همه جور حرف شنیدم ،اما از وقتی فهمیدم مشکلم چیه تا حل شدنش حدود یک هفته طول کشید و واقعا  تونستم و نمیدونید اون لحظه چقدرررر خوشحال شدم 

واقعا خدا خانم خیابانی رو خیر بده که با گذاشتن این مطالب باعث شد خیلیا از این مشکل نجات پیدا کننanim2-40anim2-thanks

**زهره جان شاید سوزشت بخاطر اینه که واژنت خشکه چون برامنم اتفاق افتاده حتی اگه ژل هم استفاده کنی بخاطر اینکه داخل واژنت خشکه میسوزه و سخت داخل میشه 

ایندفعه توجه کن مطمعنن بخاطر همینه امیدوارم مشکلت حل بشه 

دوستان عزیزم سوالی داشتین در خدمتم 

و اینکه از ته قلبم ازتون میخوام برام دعا کنین cryanim2-40

امیدوارممم مشکل همتون حل بشه و تک تکتون بیاین از تجربه های دوست داشتنیتون بگینanim2-28anim2-a2d3

من می توانم😊
۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۰:۱۰:۱۹
(ویرایش)

سلام روسا جان. میشه بهم بگی توی پریودی میشه کگل زد؟ یا عفونت میاره؟ 

۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۰:۴۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

نازک جان ،آرامش ابدی عزیز مرسی که بهم روحیه دادید 

واقعا من با این حرف نازک جان موافقم همش به خاطر ذهنیتیه که بقیه واسمون ساختن من یادمه حتی تا چند روز قبل عروسی اصلا استرس اون شب رو نداشتم حتی بهش فکر هم نمیکردم کلا یه چیز پیش پا افتاده و راحت بود توی ذهنم تا این که یکی از دوستام ازم پرسید استرس نداری گفتم نه گفت پس حتما قبل عروسی کارو تموم کردید که استرس نداری مگه میشه استرس نداشت و اینا خلاصه استرسم از همونجا کم کم شروع شد 

شب عروسیم که مامان و مادر شوهر و خاله هام با همین حرفایی که حالت بد میشه یه موقع و فلان واسم به یه غول تبدیلش کردن البته اونام تقصیری ندارن و ناخواسته باعث این مشکلم شدن

حالا منم چون تجربه کردم هرجا تو جمع دخترا هستم و از این بحثا میشه با این که خودم هنوز دخول رو تجربه نکردم  اما از خوبیا و راحتیش میگمanim2-25r30wi

و خلاصه سعی میکنم اگه کسی هم ذهنیتشونو خراب کرده من خیالشونو راحت کنم چون خودم کشیدم و میدونم وقتی بهترین شب زندگیت به بدترین شب تبدیل میشه چه حالیه 😔

ایشالا که هیچوقت کسی به این مشکل دچار نشه اگر هم شد زود راهشو پیدا کنه 😊

ما واژینیسموسیام زودتر عروس خانوم بشیم 😄

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۰:۴۶:۱۳
(ویرایش)

نازک جان ،آرامش ابدی عزیز مرسی که بهم روحیه دادید 

واقعا من با این حرف نازک جان موافقم همش به خاطر ذهنیتیه که بقیه واسمون ساختن من یادمه حتی تا چند روز قبل عروسی اصلا استرس اون شب رو نداشتم حتی بهش فکر هم نمیکردم کلا یه چیز پیش پا افتاده و راحت بود توی ذهنم تا این که یکی از دوستام ازم پرسید استرس نداری گفتم نه گفت پس حتما قبل عروسی کارو تموم کردید که استرس نداری مگه میشه استرس نداشت و اینا خلاصه استرسم از همونجا کم کم شروع شد 

شب عروسیم که مامان و مادر شوهر و خاله هام با همین حرفایی که حالت بد میشه یه موقع و فلان واسم به یه غول تبدیلش کردن البته اونام تقصیری ندارن و ناخواسته باعث این مشکلم شدن

حالا منم چون تجربه کردم هرجا تو جمع دخترا هستم و از این بحثا میشه با این که خودم هنوز دخول رو تجربه نکردم  اما از خوبیا و راحتیش میگمanim2-25r30wi

و خلاصه سعی میکنم اگه کسی هم ذهنیتشونو خراب کرده من خیالشونو راحت کنم چون خودم کشیدم و میدونم وقتی بهترین شب زندگیت به بدترین شب تبدیل میشه چه حالیه 😔

ایشالا که هیچوقت کسی به این مشکل دچار نشه اگر هم شد زود راهشو پیدا کنه 😊

ما واژینیسموسیام زودتر عروس خانوم بشیم 😄

۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۰:۵۱:۲۳
(ویرایش)

چقدر زیاد نوشتم کل صفحه رو گرفت anim2-21

۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۰:۵۳:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۳۰ ۰۰:۳۶:۵۰
(ویرایش)

روزا جون واژنم خشکه،راست میگی،خیلیم ژل میزنم اما چون اصلا تحریک نمیشم میتونه خشکی واژن علتش باشه،چون دوسه بار اول اولاش یه خورده سخت بودو بعد راحت شد،ولی امروز خیلی سخت بود اصلا نمیتونستم تحمل کنم،یعنی روزی میرسه من اینهمه درد نکشم،به کل از رابطه جنسی زده شدم،دخول نداشتم دردم دخول بود،الانم دردم این سوزش شدیده

۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۱:۳۹:۲۲
(ویرایش)

سوگل جان 

کگل توی این دوران نه باعث عفونت میش نه روی خونریزی تاثیری داره.اتفاقا توصیه میکنن واس اینکه بین تمرینات فاصله نیفته حتما انجام بش.خواهش میکنم عزیزم چون هممون این دکترهارو رفتیم این حرفارم شنیدیم و همش هم بخاطر ناآگاهیشون هست که تاره ترس مارو بیشتر میکردن .من بایه سکستراپ صحبت کردم بی ادب اصلا راهشو بهم نگفت فقط گفت شوهرت طلاقت میده هااااا.بذار انجام بده.فکر کن آدم چقدر استرسش بیشتر میش 

۱۳۹۸/۷/۲۰ ۱۰:۰۵:۱۸
(ویرایش)

زهره جان 

هرچقدرم ژل بزنی بازم بخاطر اینکه داخل واژن خشکه دخول سخته و میسوزه 

من دقت کردم وقتی ژل بزنی هم بعد دخول نصفش داخل نرفته و میریزه و بخاطر همین داخل واژن خشک میمونه

فقط موقع دخول میسوزه؟یا بعدشم سوزش داری؟اگه بعدش داری تا کی سوزش داری؟

من می توانم😊
۱۳۹۸/۷/۲۰ ۱۰:۰۷:۲۳
(ویرایش)

سوگل جان عزیزم کگل یه نوع ورزشه 

به هیچ وجه باعث عفونت نمیشه تو فقط با کگل قراره کنترل عضلاتتو به دست بیاری 

وگرنه چیزی نیست ک بخواد عفونت بیاره

ادامه بده تو میتونیanim2-thanks

من می توانم😊
۱۳۹۸/۷/۲۰ ۱۲:۱۱:۴۱
(ویرایش)

مررررررسی نازک عزیزم 😘

من انقدر پشیمونم که چرا دکتر رفتم براش توضیح دادم. خصوصا گفتم تحت درمانم با روش یه ماما عالی به نام خانم خیابانی. فک کنم بیشتر لجش دراومد😁

پس من کگل رو میزنم به امید اینکه تا هفته بعدی ان شاالله شوهرم اومد بیام بگم هوراااااااا😊☺️

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران