تعداد بازدید : 320936
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۸/۱ ۲۰:۵۴:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

خواهش میکنم ته تغاری جان

بله عزیزم ما هممون با این موضوع سفت شدن عضلات درگیربودیم بعضاهستیم و معضل اصلی واژینیسموس هم همین مسئلس.چون اگه عضلات شل باش دخول مثل آب خوردن انجام میش 😊

خب اصلا  ایندفعه رو که میگی داخل نشده ولی اگه ملتهب شده باش یک یادوروز بعدش خوب میش.

حالاهم میتونی واس اینکه ترست بریزه یا با دیلا امتحان کنی اگرم نمیخوای شوهرت اسپری تاخیری بزنه که .....😊زود عمل نکنه وبذاره دهانه واژنت وشما کگل بزن وآروم آروم ببرتش جلو اگرم دیدی درد یا سوزش داری بگو حرکت نکنه نفس عمیق بکش بعد ادامه بده شوهرت.

ولی میدونی ته تغاری جان (چه اسم جالبی گذاشتی😁)وقتی از دیلا استفاده میکنیم اختیار همه چی دست خودمونه و استرسش خیلی کم تره وباعث میش ترسمون بریزه و عضلات موقع دخول واقعی آروم آروم باشن چون قبلا امتحان کردیم وترسمون کامل ازبین رفته.

خخخخ.بذار از خودمو بگم واست من قبل از استفاده از دیلاتورها موقع دخول زانوهامو محکم میچسبوندم به پاهای شوهرم دستمم توسینش واینقدر فشار به خودم میاوردم که بدن درد میگرفتم وقلبم میخواست از جا دربیاد ولی بعد از تمرینات خودم به شوهرم گفتم بیا انجام بدیم بنده خدا نشسته بود دم تخت فقط نگام میکرد بعدم که اومد انجام بدیم همینطور مات بود به من .گفتم چته؟؟؟؟؟گفت پاهات بازه بازه اصلا هم نبستیشون اصلا هم نه میترسی نه اضطرابی تو چهرته.خودم آلتشو گرفته بودم گذاشته بودم دهانه واژنم میگفتم بچرخون و داخل کن زودباش دیگه.خخخخخخخخ باورت میش؟؟؟؟؟؟ نمیدونی خودم چه ذوقی داشتم😍 

حالا هر روشیو که انتخاب کردی انشاءالله به راحتی انجام بش😘

۱۳۹۸/۸/۱ ۲۱:۰۵:۵۳
(ویرایش)

آرامش جان😊 

سلام عزیزم

Sky blueجان 😊

دعاگوت هستیم عزیزم به امیدخدا شروع کن که انشاءالله هم میتونی هم موفق میشی.منتظر شنیدن خبرای خوبت هستیم 

نورا جان 😊

چرا عزیزم حالت بده.

۱۳۹۸/۸/۲ ۱۱:۱۸:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۱:۰۸:۴۰
(ویرایش)

سلام.من 1سال و دو ماه که عروسی کردم.اوایلش به خودم میگفتم الان زوده همسرمم بنده خدا باهام راه میومد(تا هنوزم بیاد...​)تا اینکه2_3ماه بعدش خواستیم دخول انجام بشه٬تا یه جاهایی وارد میشد ولی من درد و سوزش شدید داشتم اصلا یه سوزش غیرقابل تحمل چندتا قطره خون هم دیدم.دیگه بعدش اجازه دخول نمیدادم.آخه من از اولش ترس هم تو وجودم بود ازبس که قبل از عروسی اطرافیان از بد دخول میگفتن..تا اینکه در حال سرچ کردن واسه مشکلم بودم با بیماری واژینیسموس آشنا شدم از طریق اینستا پیج ماما سایت که مطلبی رو درمورد این بیماری گذاشته بودن  رسیدم به اینجا پیش خانم خیابانی و شما دوستان عزیز.اردیبهشت بود که اینجا رو پیدا کردم خواننده خاموش بودم  (یعنی هر کار میکردم نمیتونسم وارد سایت بشم تا اینکه دو روز پیش موفق شدم)تاپیک96_97رو کامل خوندم ولی میترسیدم از دیلاتور.دوماه با خودم کلنجار رفتم دیدم دیگه جز این هیچ راهی نیست.شروع کردم به وارسی و کگل بعدم دیلاتور ساختم.با دیلاتور دور4سانت شروع کردم مرتب تمرین میکردم تا رسیدم به دیلاتوری که ابتداش 8انتهاش 9بود.بعدش دیگه پریود شدم بعداز پریودی شروع کردم خیلی کند داخل میشدن عصابم بهم میریخت دیگه ادامه ندادم یه جورایی خسته شدم.چیکار کنم؟بخاطر اینم ادامه ندادم چون ده دقیقه طول میکشید تا وارد شه احساس میکنم سایز 8به بعد خیلی سخته

در ناامیدی بسی امید است...
پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۸/۲ ۱۱:۵۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

مرسی نازک جان از این همه مهربونیت

آره نورا جان آوم خیالش راحت میشه ک اگه خودمون کمکم کنیم خوب میشیم  ت  هم شروع کن به امید خدا

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۸/۳ ۰۲:۲۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۹ ۱۱:۱۰:۳۷
(ویرایش)

نازک جان

🤣🤣چقدر جالب و باحال بوده کارت 

چون ته تغاری مامان بابامم این اسمو گذاشتم (🥰)

خب حالا بریم سراغ خبر خوب که بعععععله 

من امشب موفق شدمممم👏🏼👏🏼👏🏼🤪

بدون گریه و قفل کردن پا و با دست عقب روندن همسرم

تنها با استفاده از کگل و نفس عمیق و منبسط کردن 

همسرم چشماش گررررد شده بود 😄

دیگه اصلا نمیخواست تمومش کنه 😅

جالب تر اینکه خاله م امشب مهمان ما هستن و کاملا بیدار توی اتاق بغل داشتن با گوشی بازی میکردن !!!! یعنی من حتی جیک نزدم 🙃

چون از اول به هوای روش قدیمی پیش رفتیم و من هیچ استرسی نداشتم 

مامان من ماما هستن و بنده خدا همش همین روشو بهم میگفت ولی من فکر نمیکردم آنقدر موثر باشه

دیدم بچه های اینجام از این روش انبساط میگن دیگه منم اعتماد کردم

الهی شکر که شد

هرچند همچنان باید به تمرینام ادامه بدم و البته که هنوزم میترسم که نکنه دفعه بعد موفق نشم ! یا نکنه بعد پریودم دیگه داخل نشه!

اما امیدم و توکلم به خداست💟🙏🏻

الهی که همگی مون کامل درمان بشیم

من عاشقتم خدا💟
۱۳۹۸/۸/۳ ۱۰:۰۱:۵۲
(ویرایش)

عزیزم با دیلاتورها هم تمرین میکردی؟

تا سایز چند رفتی؟

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۸/۳ ۱۸:۳۳:۰۱
(ویرایش)

برا منم سواله تا چه سایزی باید پیش بریم؟

پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۸/۳ ۲۱:۲۸:۳۹
(ویرایش)

خانوما من سایز یکم الان انجام میدم ولی هنوز خودمو سفت میکنم و اینکه ۲ روزه سر سایز یکم باید قشنگ روان ک شدم تو یک برم بعدی؟؟

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۸/۳ ۲۲:۰۲:۴۰
(ویرایش)

چرا کسی جواب نمیده؟؟

پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۸/۳ ۲۲:۰۳:۱۳
(ویرایش)

anim2-21

پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۸/۴ ۱۲:۵۹:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۹ ۱۱:۱۰:۳۷
(ویرایش)

اسکای بلو جان

فقط کگل کار کردم و اینکه منبسط کردن و نفس عمیق خیلی کمکم کرد

من عاشقتم خدا💟
۱۳۹۸/۸/۵ ۱۶:۴۰:۳۰
(ویرایش)

یکی جواب بده تورو خدا قبلا که خیلی فعال تر بودن همه

پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۸/۵ ۱۶:۴۱:۲۲
(ویرایش)

sad

پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۸/۶ ۰۰:۲۳:۳۳
(ویرایش)

ته تغاری جان 

واااااای خداروشکر عزیزم .دیدی چقدر راحت بود ؟نه عزیزم دفعات بعد هم میش حتی راحت تر از دفعه ی اول چون بدنت عادت میکنه.بله با امید همه ی کارها پیش میره.الان شما بانو شدی؟😍

آرامش جان

دور آلت شوهرتو درحالت نعوظ اندازه بگیر هرچندسانتی که بود تاهمون سایز پیش برو.😍

۱۳۹۸/۸/۶ ۰۰:۲۵:۵۹
(ویرایش)

ته تغاری جان اگه میش لطفا دقیق تر واس دوستان توضیح بده مراحلشو 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314