تعداد بازدید : 25906
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۳:۱۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

مونا جان یه دکتری بهم گفت دخترایی ک تو محیطی بزرگ شدن ک اطرافشون بیشتر پسر بوده تا دختر بیشتر در معرض این بیماری‌ان.و همینطور سطح سواد بالاتر موقعیت اجتماعی فرهنگی و....

منم همینطور بودم.اما بیشتر یادمه اول راهنمایی ک بودم یه دوست بیشعورم چندتا از دوستارو جمع کرد تو خونه‌شون ک فیلم نشون بده نگو فیلم مستهجن گذاشته بود و من تا اون موقع نمیدونستم زن و مردا اینکارو میکنن.انقد ترسیدم ک سریع فرار کردم جیغ زنان تو خیابون تا خونمون رفتم تا چند روز مریض شدم دوا و دکتر کردن اما نگفتم چمه ازون موقع همیشه خودمو سفت نگه میداشتم حتی تو مهمونی مدرسه  دانشگاه خیابون سفر و حتی دوران عقد

چون چیزی ک دیده بودم وحشیانه بود فک میکردم همه همینن

ازون موقع این ترس برام موند.میدونم تو زندگی خودم آرامش هست اما باز اون عضلات سفت میشن.حقم دارنا۱۵سال سفت بودن یهو ک شل نمیشن😂

هرکی بابت یه موضوعی این مشکل براش پیش میاد

ولی از روزی که فهمیدم آسون ترین بیماری زنان وازینیسموسه خیالم راحته ک میتونیم موفق شیم

انگار داریم برا کنکور آماده میشیم و باید تلاشمون بیوقفه و پیوسته باشه

بقیه دوستان تونستن ماهم میتونیم💪

البته چند جا یه موضوعی بهم گفتن باور نکردم سرچ ک کردم دیدم گفته ی اوناست.حالا یا خرافاته یا واقعیت نمیدونم

میخوام بگم میگن کسایی ک همزاد دارن ,همزاد اجازه نمیده زنو شوهر رابطه داشته باشن.از یه خانم جلسه ای پرسیدم گفت درسته باید دعای دفع همزاد گرفته شه.اما چون به این کار همزاد خنده‌م میگیره نمیتونم باور کنم.

اینو چون شنیدم گفتم مورد قضاوت قرارم ندین

۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۷:۰۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۵:۱۴:۰۷
(ویرایش)

سلام سلامvalentine

اولین بانوی سال 98 بهت تبریک میگم.

cakeflowercakeanim2-thanksanim2-thanks

NIK  بانووو مبارکه.

شماره 574 رو بذار جلو اسمت.

از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن تا دوره درمانت کامل بشه.

در مورد خونریزی که گفتی اگر خون روشن باشه مال پرده هست ولی به مرور باید کم بشه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۷:۱۱:۱۰
(ویرایش)

Zahraa

پرده که دردی نداره اما اگر داخل و دیواره  واژنت دچار کوفتگی شده یا بر اثر فشار زیادی که با دیلاتور وارد کردی آسیب دیده تمرین نداشته باش تا ترمیم بشه. 

هیچ وقت سعی نکن با فشار دیلاتور رو وارد کنی. با سفت و شل کردن خیلی راحت وارد میشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۷:۱۴:۰۵
(ویرایش)

خانم خیابانی عزیز

لطفا لینک انجمن 98 رو هم تو صفحه اصلی ایجاد کنید تا راحت بشه داخل شد.

ممنون از شماflower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۸:۴۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۲ ۲۳:۲۸:۱۷
(ویرایش)

زهرا جون درسته 

من هم خواهر نداشتم و خونه خودمون که هیچ و بقیه نوه ها هم پسر بودن . همیشه حتی الان موهام پسرانه میزنم و اسپورت می پوشم . حتی اولین باری که پریود شدم توی پارک با پسرها در حال گل کوچیک بازی کردن بودم 

راستی من بعد از پنج ماه دوباره پیلاتس شروع کردم برای کنترل استرس و تقویت عضلات پاهام .چون پاهام زود خسته میشه .توی باشگاه خانوم های پیر رو میبینم که باهاشون تا اخر باز میشه و بسیار منعطفه و حرکاتی که پاها بالا هست رو چه فرز انجام میدن همش توی ذهنم میگم لابد بخاطر رابطه اینجوری قبراق هستن .بچه ها انگار عقده ای شدم .حتی وقتی یه دختره با قد ۱۴۵ با دوتا بچه از کنارم رد میشه زود مقایسه میکنم میگم با این قد و وزن زاییده اونوقت من توی ورود یه بند انگشت درجا میزنم . حتی به خاطر پوست و منافذ که میرم دکتر پوست هربار میگه خانوم ها با هر رابطه زیباتر میشه کیفیت پوستشون و تاکید میکنه رابطه مرتب داشته باشم برای سلامت هورمون پوست و خون . دیروز با یه دختره توی آرایشگاه صحبت میکردم دوماه عقد بود و رابطه کامل داشتن و جالب اینکه متولد ۸۳ بود و بشدت شاد و پر انرژی . فکر کنین سن مادرش میدیدم خودم رو .....و یجور ناقص الخلقه حس میکردم خودمو پیش اون.. قطعا که منم زندگی پر از استرسی داشتم حالا استرس زندگی شخصی به کنار استرس کل دوران تحصیلم و تنشهای کنکور و امتحانات و ... .جالب اینکه خودم هم توی دانشکده پزشکی درس خوندم ولی توی این یه مورد ضعیف ترین زن دنیا هستم انگار .. انگیزه م‌نسبت به تمرین وضعیت سینوسی داره گاهی خیلی شوق دارم که سریع شروع کنم و تمام کنم و گاهی حتی فکرش خسته م میکنه .. دلم میخواد بخوابم و وقتی بیدار شدم حل شده باشه 

آدم ها یه روزی میرن که مهمن و یه روزی برمیگردن که دیگه مهم نیستن
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۹:۲۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

مونا

عزیزم مطمئن باش فقط تو نیستی که حس میکنی ضعیف ترین زن عالمی بلکه همه ی واژینیسموسی ها این حس و حال رو تجربه کردند خود من تمام این حالتهایی که نوشتی رو داشتم یه روز انرژی زیاد بیشتر مواقع کسل و خوابالو و همش یه گوشه افتاده .من حتی حین رابطه هامون یهو ناخودآگاه اشکام سرازیر میشد از اینکه میدیدم شوهرمو نمیتونم به خواستش برسونم و همش باید مثل دوران عقد رابطه داشته باشیم من تا قبل از اینکه این سایتو پیدا کنم اصلا هیچکسو نداشتم باهاش حرف بزنم یکم سبک بشم خیلی افسرده شده بودم از طرفی پیش یه سکس تراپ میرفتم و یکساااال من فقط مونده بودم رو سایز ۳/۵ و این درجا زدنه بدترم میکرد میگفتم من هیچوقت خوب نمیشم من با بقیه فرق دارم و....اما خداروشکر درمان شدم.درسته راحت نبود از وقتی بادوستای اینجا آشنا شدم و دیدم تنها نیستم و همه تونستن امیدم رفت بالا و با وجود همکاری نکردنا و تمسخرای همسرم بخاطر روش درمان بازم ادامه دادم خیلی وقتا کم آوردم دیلاهارو پرت کردم تو دیوار خیلی وقتا بعد کلی پیشرفت یهو یروز هیچ دیلایی وارد نمیشد و منو بشدت بهم میریخت و به خودم فحش میدادم ولی بازم ادامه دادم.خداروشکر بعد حدود ۵ ماه درمان شدم که البته یکسال و نیم قبلش درمانو شروع کرده بودم.

ببین گلم همونجور که قبلا گفتم بازم میگم حتما کنار درمانت برو پیش سکس تراپ تا بهت راهکارایی بده واسه لذت بردن از رابطه و تحریک و ارضاشدن.از همسرت بخواه دوسه ماه کلا بیخیال تلاش واسه دخول بشه تا تو هم ترس از شروع یه رابطه رو نداشته باشی و راحت باشی.موقع رابطت به هیچ چیز و هیچجا فکر نکن فقط از خلوت باهمسرت لذت ببر یوقتایی فقط معاشقه ی ساده داشته باشید بدون هییییچ ارضا شدن فقط خلوت کنید باهم تو آغوش هم حرفای قشنگ بزنید همه جای بدن همدیگه رو به ِیر از اندام جنسی آروم و با لذت نوازش کنید و تو از هرکدوم قسمتها خوشت اومد به همسرت بگو .این یه راهکار سادست ولی خیلی کمک میکنه به احساس لذت از رابطه .این راهو سکس تراپی که پیشش میرفتم بهمون داد و واقعا تاثیر داشت.چندبار این کارو امتحان کنید.

فعلا من میرم دوباره میام.دستم بند شد.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۹:۴۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۲ ۲۳:۲۸:۱۷
(ویرایش)

ابان دخت عزیزم ممنون بابت حرفهات .مرسی

آدم ها یه روزی میرن که مهمن و یه روزی برمیگردن که دیگه مهم نیستن
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۲۲:۵۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

نیک

تبریییییک میگم بانووووووو . ان شالله زندگی شاد و عاشقانه ای در کمال آرامش داشته باشید.در مورد سوالت چون فیبروم داری و الانم خونریزیت زیاده حتما حتما برو دکتر معاینت کنه.

مونا

خواهش میکنم موناجان.

زهرا

عزیزم ممکنه دردت یا بخاطر فشار زیاد باشه یا اینکه دیلاتورارو بیش از حد سفت ساختی مث چوب خشک.دیلاهاتو چک کن یکی دو روزم تمرین نکن و یه ربع تو آب گرم بشین قبل تمرین.‌ژل هم زیاد بزن. دردش از بکارتت نیست از ماهیچه های ورودی و واژنته که دارن کم کم باز میشن.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۲۳:۴۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

آباندخت عزیزم

آره این سایزای بالاترو خیلی سفت درست کردم.دقیقا مثه چوب شده

مرسی ک راهنمایی میکنی مهربون

۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۱:۰۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

سلام ۲۳ سالمه و ۲۳ اسفند ۹۷عروسیم بود.از دوران عقد متوجه شدم ک خودمو منقبض میکنم .معاینه هم رفته بودم.چندبار تلاش کردیم ولی من خودمو منقبض میکردمو فرار میکردم.از ۱۷ فروردین تمریناتم رو طبق ماماسایت پیش بردم.تمام چت های بچه هارو در سال ۹۷ خوندم با دقت و توصیه هاشون رو عملی کردم.من الان سایز هدفم و دردی هم ندارم باهاش اما مشکلم اینه که دقیقا نمیدونم چجوری برم برا اقدام که نترسم و راحت باشه.میشه راهنماییم کنید 

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۱:۲۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

آباندخت عزیز

چشم تو دوران پریودیم تمرینات کگل رو انجام میدم و دیلاتور ها رو هم همونجور که گفتین میسازم

Nikعزیز

بهت تبریک میگم بانوووووو🎉🌷💐😍

ان شاءالله که دیگه هیچ کجای زندگیت به مشکل برنخوری و از رابطه با همسرت لذت ببری😘🙏عشقتون پایدار❤

امیدوارم که همه ی کسایی که درحال حاصر تحت درمانیم،مثل من و مونا جان و نسرین خانم ، زهرا خانم و... هم یه روزی بیایم و مثل شما خبر بانو شدنمونو بدیم

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۱:۲۷:۰۹
(ویرایش)

دوستان عزیز مونا ونسرین جان امیدتونو از دست ندین.ان شاءالله با تلاشهایی که داریت من مطمیینم که موفق میشید فقط باید یکم صبر داشته باشید.به این فکر کنید که تا حالا این مشکل رو تحمل کردید حالا این مدت درمانتونم با امید به حل شدن مشکلتون تحمل و صبر کنید تا هرچه زودتر نتیجه بگیرید.

براتون آرزوی موفقیت و هرچه زودتر شماره دار شدن اسمتون رو دارم 

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۱:۲۹:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

من تو تغییر سایزام عجله نداشتمو دردی هم نداشتم اما نمیدونم چرا دلشوره و استرس دارم برا اقدام 😕نمیدونم همه مثل من بودن یانه .و اینکه همیشه دیلارو زن زیر وارد میکردم و آخر تمرینم همونجور میرفتم زن رو .برا همین تو اقدام میترسم زن رو باشم چون تاحالا دیلا رو اون پوزیشن وارد نکردم اما اینجا اکثرا همه زن رو رفتن واسه اقدام.میشه کمکم کنین 😖

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۲:۰۳:۱۸
(ویرایش)

فاطیما جان امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل بشه من تجربه رابطه کامل نداشتم اما چند باری با پوزیشن زن رو با شوهرم اقدام کردیم و قرار شد که شوهرم اصلا تکون نخوره و من خودم آروم آروم بشینم روش ولی بخاطر ترس بی اندازه من خیییلی کم پیش میرفتیم ولی من راحت بودم که خودم شدت درد رو کنترول میکردم.بنظرم اگه میتونی با همون پوزیشن زن زیر که تمرین کردی برو برای اقدام اگه هم نمیخوای با دیلا شروع کن به تمرین برای زن رو

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۲:۱۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۷ ۰۰:۵۹:۲۱
(ویرایش)

بچه ها ، تو رو خدا نا امید نشید ، شما میتووووونید ، مطمئن باشید خیلی راحت انجامش میدید ...

منم مثل همه واژینیسموسی ها ، هر کسی رو میدیدم با بچه میگفتم وای به این میگن یه همسر خوب ، اصلا حس سرخوردگی و ناقصی بدی بهم دست میداد ، نه فقط بخاطر شوهرم ، بخاطر خودم ناراحت بودم که هنوز دخترم و از دنیا عقبم ، ولی دیگه عزمم رو جزم کردم ، با اراده ، قوی ، با انگیزه زیاااااد ، فقط تمرین کردم ، تمریناتم عقب نیفتاد هر شب بعد از کار خسته و کوفته ، کارهامو میکردم ، شوهرم مینشست فیلم میدید منم میرفتم اول تو وان آب گرم یک ربع بیس دقیقه مینشستم تا واژنم آماده بشه ، بعد تو اتاق درو هم میبستم آهنگ میذاشتم و فقط تمرین میکردم سه پوزیشن تمرین میکردم ، زن زیر وارد میکردم ، بعد زن رو ، بعد هم ایستاده ، تمریناتم ۵ روز بود ولی بجز دو روز آخر شروعم از سایز ۶ بود و بعد سایزی که بهش رسیده بودم رو تمرین میکردم ، شوهر منم کلی غر میزد ، حتی به مامانش هم گفته بود نمیذاره ، بعضی وقتها به مامانش میگفت ما تصمیم گرفتیم تا آخر عمر مثل خواهر و برادر زندگی کنیم ... خب برا منم خیلی سخت بود ، ببینید همه شرایطی تقریبا مشابه داشتیم ، ولی دیگه از دست خودم لجم گرفت ، این شد که بخاطر اینکه به خودم ثابت کنم که من میتونم با انگیزه قوی شروع کردم ، ببینید من موقع تمرین مدام تو ذهنم میاوردم این واژن ما برا اندازه سر نوزاد طراحی شده ، پس این سایز دیلاها پیشش هیچه 

خلاصه که نا امید نشید ، ادامه بدید ، من هر شب قبل خواب میام اینجا سر میزنم ببینم کی بانو شده خوشحال شم😊

راستی آباندخت عزیز شما هم برا رابطه زن رو میرید تا خودت اولش کنترل دخول رو داشته باشی؟

من اولش  زن رو میرم تا اولین دخول رو خودم انجام بدم بعدش دیگه اوکی هستم با هر پوزیشنی ، شما چطور؟

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031