تعداد بازدید : 321359
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۸/۱۵ ۰۱:۵۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام به همگی. من حدودا شوهرم 50 روز پیشم نبود و الان یه هفتس ک اومده. اما از بس کار داشتم مهمونی بودیم بیرون بودیم و خسته رسیدیم خونه هیچ تمرینی نکردم فقط لذت خودمون. الانم ک 4 روز به پریودیم مونده اعصابم خورد شد ک چرا زودتر تمرین نکردم حداقل پرده کنار بره. نازک جان بیا بهم بگو که چه کنم 

الان شاید 10روزه حتی کگل هم درست نزدم

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۸/۱۶ ۰۰:۴۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

سلام سوگل جانم 

عزیزم دوباره شروع کن چون یه مدت  کگل زدی عضلات واژنت ورزیده شدن وکارت راحته انشاءالله.فردا در طول روز مدام کگل بزن و شب با شوهرت تمرین کن .به شوهرجانت بگو آلتشو بذاره دهانه واژنت ویه کم به حالت چرخشی ببره سمت داخل وشمام کگل بزن تا ببرتش داخل وهوراااااااا😍

چندروز پیش یکی از خانمای گروه بدون تمرین با دیلا با همین روش منبسط منقبض کردن دخول انجام داده بود به لطف خدا توهم میتونی😘

منتظر خبرای خوبت هستیم.

۱۳۹۸/۸/۱۶ ۱۷:۴۹:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها من بعد از سه ماه دوباره تمرین با دیلا رو شروع کردم

سه ماه پیش تا دیلای سوم سریع پیشرفتم اما دیلای چهارم رو موفق نشدم انقد عجله میکردم و استرس این رو داشتم  که وای یک ماه از عروسیم گذشته و من دخول نداشتم که دیگه همون دیلای دوم و سوم هم نمیتونستم وارد کنم و همین پس رفت  باعث شد نا امید بشم و بی خیال تمرین بشم 

تصمیم گرفتم حضوری برم پیش خانم خیابانی که جور نمیشد منم که از دست روی دست گزاشتن خسته شده بودم  دو روز پیش دوباره شروع کردم اما ایندفه با صبر و حوصله بیشتر

الان هم سایز چهارم رو باموفقیت وارد کردم 😊

anim2-4d564ad6

بچه ها شما هم تو تمرینا تنبلی نکنید اما عجله هم نکنید بزارید با یه دیلا خوب راحت بشید بعد برید دیلای بعدی که مثل من پسرفت نکنید 

ایشالا همتون عروس بشید anim2-thanks

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۸/۱۶ ۱۷:۵۵:۵۹
(ویرایش)

نورا جونم نگران نباش من هم اولش همینطور بودم تو اول باید ترستو کنترل کنی اصلا نترس چون دیلا دست خودته و کسی هم بهت اسیب نمیزنه 

بعدشم موقع وارد کردن حتما کگل انجام بده و موقعی که عضلاتتو شل میکنی دیلارو چرخشی وارد کن بعد از اینم که وارد شد اول چند بار کگل انجام بده تا واژنت به دیلا یکم عادت کنه بعد جلو و عقبش کن

۱۳۹۸/۸/۱۶ ۲۱:۱۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۱ ۱۰:۴۲:۲۰
(ویرایش)

سلام تو روخدا یکنفر ب دادم برسه😢 منم همین مشکل رو دارم

خدا با من است.
۱۳۹۸/۸/۱۶ ۲۱:۳۴:۵۲
(ویرایش)

گلی جان 

سلام عزیزم چقدر خوب.همون عجله باعث استرس میش دیگه که دشمن این کار حساب میش

موفق باشی عزیزم😍

سحردین جان.نورا جان 

سلام عزیزان نگران نباشین خدا کمکتون کنه انشاءالله.

عزیزم درطول روز چند دقیقه چشماتو ببند وبا آرامش به این فکر کن که داری دیلارو با انجام تمرینات کگل و.... وارد واژنت میکنی ومراحلی که باید انجام بدیو انجام میدی با موفقیت .کم کم ذهن وبعدش هم بدنت این قضیه رو میپذیرن و راحت تر میتونی انجامش بدی.این کار فقط آرامش و پذیرش این رو میخواد که این کار به راحتی انجام میش بدون هیچ دردی البته اگه بدن شل و ریلکس باش حتی کنار رفتن پردت رو هم متوجه نمیشی. 

موفق باشین😘

۱۳۹۸/۸/۱۶ ۲۱:۳۷:۴۳
(ویرایش)

راستی دوستان این روش منبسط کردن خیلی خیلی موقع دخول هرچیزی جواب میدی. برعکس جمع کردن چجوری عضلاتتونو سفت به سمت داخل جمع میکنین حالا سفت بدینش به سمت بیرون واژن باز باز میش😍

۱۳۹۸/۸/۱۷ ۰۰:۳۸:۳۰
(ویرایش)

مرسی نازک جان اره همون شل و سفت کردن (کگل)خیلی تاثیر داره منم اولش که میخوام تمرین رو شروع کنم به راحتی وارد نمیشه به همین روش داخلش میکنم 

سحر جان تو هم همین کار رو انجام بده حتما موفق میشی عزیزم 😘

۱۳۹۸/۸/۱۷ ۱۹:۳۶:۳۸
(ویرایش)

خواهش گلی جان 

وقتایی هم که سایز جدید وارد نمیش میتونین اول سایز قبلی رو وارد کنید بعد سایز جدید وبزرگتر رو .😍

۱۳۹۸/۸/۱۷ ۲۳:۴۲:۲۹
(ویرایش)

نازک جان یه سوال دارم 

تو به سایز هدفت رسیدی؟دخول داشتی یا نه؟

من میترسم به سایز هدف برسم اما نتونم دخول داشته باشم😕

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۰۰:۴۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

سلام خانومای عزیز...

من تازه وارد سایت شدم و در حال درمانم ..و الان با سایز ۱۰ تمرین میکنم ..خیلی طولانی شده تمرین با این سایز 

خوشحال میشم راهنماییم کنید

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۰۱:۴۳:۱۵
(ویرایش)

سلام عزیزم‌

خوش اومدی گلم .خداروشکر که تا سایز ۱۰ پیش رفتی .عزیزم طبیعیه تمرین با سایزای بزرگ تر زمان بیشتری ببره.نگران نباش وسعی کن مرتب تمرینتو ادامه بدی تابه لطف خدا هرچه راحت تر به سایز هدف ودخول واقعی برسی.

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۰۱:۵۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

ممنونم نازک عزیز

مرسی بابت دلگرمیت عزیزم امید وارم همه بتونن این مشکل و حل کنن

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۰۱:۵۱:۴۲
(ویرایش)

گلی جان 

بله عزیزم من دخول داشتم .عزیزم ما با این دیلاها تمرین میکنیم که متوجه بشیم میتونیم به راحتی دخول داشته باشیم وترسمون بریزه پس دیگه چرا فکرای منفی😊

گلی جان دخول واقعی راحت تر از وارد کردن دیلا ها هم انجام میش چون انعطافش بیشتره.ما توی این تمرین ها یاد میگیریم چطوری عضلاتو شل کنیم اون موقعم همین کارو انجام میدیم وبه راحتی آب خوردن داخل میش .گلی جان در طول روز حتما چند دقیقه مراحل سکستونو توی ذهنت مرور کن وتوی خیالت ببین که دخول انجام میش به راحتی.اینطوری هم ذهنت قبول میکنه که اینکار ترس نداره و شدنی هست وهم اینکه میل به انجامش واست بیشتر میش😍

منتظر م بیای خبرای خوب بدی ،فکرای منفیم 💪

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۰۱:۵۴:۴۷
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزدلم.هرچقدر باآرامش وحوصله تمرینات پیش بره نتیجه ی بهتری داره .ولی خواهشا تا روان روان نشده تغییرسایز نده.همینطور هم که دیلا داخل هست بدون حرکت البته نفس عمیق بکش اینقدر کمک میکنه و کار رو راحت میکنه😍

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران