تعداد بازدید : 320883
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۱:۲۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۱۲:۳۳:۰۷
(ویرایش)

سلام بچه ها چرا کسی جواب من بدبخت بیچاره نمیده خانم خیابانی کجاست چ جوری باهاش حرف بزنم دارم روانی میشم چرا من واژ ینیسم دارم خدا 

خدایا شکرت.
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۱:۲۳:۰۰
(ویرایش)

سلام بچه ها چرا کسی جواب من بدبخت بیچاره نمیده خانم خیابانی کجاست چ جوری باهاش حرف بزنم دارم روانی میشم چرا من واژ ینیسم دارم خدا 

خدایا شکرت.
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۱:۲۳:۰۸
(ویرایش)

خدایا شکرت.
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۱:۲۳:۱۷
(ویرایش)

خدایا شکرت.
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۱:۲۳:۳۴
(ویرایش)

خدایا شکرت.
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۱:۲۳:۴۲
(ویرایش)

خدایا شکرت.
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۱:۲۳:۵۱
(ویرایش)

خدایا شکرت.
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۱:۲۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۵ ۲۰:۰۵:۴۷
(ویرایش)

چرا با دیلا تمرین نمیکنی خورشیدجان

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۱:۵۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

نازک جانم مرسی از جواب دلگرم کنندت😘😍

M69m60عزیز خوش اومدی چقدر خوب که الان سایز 10هستی واست خیلی خوش حالم ایشالا خبر دخول موفقتو زودتر بشنویم❤👏

نورا جان افرین به تو همینطور امیدوار باش حتما موفق میشی عزیزم اصلا عجله نکن و نا امید نشو من به خاطر همین عجله کردن و فکرای منفی سه ماه پیش تمرین رو ول کردم و الکی درمانم سه ماه عقب افتاد اما هیچوقت دیر نیست هرچقدرم تلاش کردی و نشد بازم تلاش کن فقط نا امید نشو و اشتباه من رو تو تکرار نکن امیدوارم خبرای خوبی ازت بشنویم عزیزم 😘

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۲:۰۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

عزیزم میتونی با شماره هایی ک تو سایت هست از خانوم خیابانی وقت بگیری و حضوری ببینی ایشونو..اگه موقعیتشو داری..من سالها حتی از دکتر رفتنم وحشت داشتم کاش زودتر آشنا میشدم با خانوم خیابانی 

کافیه اراده داشته باشی من درمان نشدم هنوز ولی خیلی امیدوارم ان شاءالله مشکل شمام حل بشه عزیزم

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۲:۰۷:۲۹
(ویرایش)

گلی عزیز مرسی خانوم ...یکم بعد سایز ۸ عجله کردم و بعد ۸ رفتم سایز ۱۰ همین عجله باعث شد ک سایز ۱۰ برام سخت بشه 

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۶:۲۹:۴۰
(ویرایش)

خواهش میکنم 😍❤

خورشید جان اگه در مورد درمانت میخوای باهاشون صحبت کنی باید حضوری بری پیششون که معاینت کنن ادرسشونم جدیدا یک ماهه تغییر کرده اما همون صادقیه هستش اگه میخوای حضوری بری پیششون به این ایدی (mamasite_monshi@)پیام بدی و وقت بگیری ادرس جدیدشون هم میتونی بپرسی

من ادرس پیجشون هم دارم اینجا میزارم توی اونم مطالب خوبی میزارن به دایرکتشون هم میتونی  پیام بدی اگه سوال کوچیکی داشتی اما برای درمان یا باید خودت با دیلاتور تمرین کنی یا حضوری بری پیششون

اینم پیج اینستاشون (mamasite.ir)

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۶:۳۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

نوراجان عزیزم

خداروشکر که امیدواری.مادعاگوت هستیم که انشاءالله به راحتی کارت پیش بره.😍

نورا جان میخوای یکم توضیح بدی چکاری انجام میدی که داخل نمیش؟

ماها دفعه ی اول دیلارو میذاشتیم دهانه واژن یه کم فشار میدادیم به سمت داخل و شروع میکردیم کگل زدن آروم آروم این کار تکرار میشد و دیلا میرفت داخل در واقع خود عضلات واژن  میکشیدش به سمت داخل.

از شما چجوریه گلم؟

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۶:۵۱:۵۴
(ویرایش)

خورشید جان غصه نخور خدارو شکرکن که راه درمانتو پیدا کردی درسته این مشکل ناخواسته واسه ما به وجود اومده اما مطمئن باش که حتما هممون درمان میشیم 

ما هممون این تجربه تلخو داشتیم که شب عروسی بهترین شب زندگیمون خیلی بد گذشته و شاید اطرافیانمون هم درکمون نکردن وکسی هم نبوده که باهاش درد و دل کنیم اما الان حد اقل میدونیم که کسای دیگه ایم مثل ما هستن و خیلیهاشونم درمان شدن 

بهت حق میدم که ناراحت باشی من خودم اون اوایل همش کارم غصه خوردن و گریه کردن بود همش میگفتم چرا من باید اینطوری بشم اما فهمیدم که با غصه خوردن چیزی درست نمیشه پس توام ناراحت نباش و واسه درمانت تلاش کن تونستی حضوری برو پیش خانم خیابانی نشد ناراحتی نداره خودت دست به کارشو اما غضه نخور 

امیدوارم که توام زودتر عروس بشی عزیزم 😊😘

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۱۸:۴۵:۲۲
(ویرایش)

باشماره چند تمرین میکنی نورا جان؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314