تعداد بازدید : 321229
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۲۰:۰۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

نورا جان شاید کگلت رو اشتباه میزنی ناخن انگشتت رو بگیر انگشتت رو داخل واژن کن بعد حرکت کگل بزن ببین درست میزنی یا نه اگه درست باشه باید شل و سفت شدنشونو با انگشتت حس کنی

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۸/۱۸ ۲۰:۱۱:۳۳
(ویرایش)

M69m60 جان من با سایز 8راحت شدم میخواستم برم سایز 10 احساس کردم خیلی بزرگه چون از 8.5یهو شده 10

واسه همین اومدم یه دیلاتور دیگه سایز 9درست کردم که بین این دوتا باشه شمام اگه مشکلت با سایز 10حل نشد میتونی اینو درست کنی قبل از 10با اون تمرین کنی 

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۲۰:۱۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

گلی جان منم همین کارو کردم سایز ۱۰‌دیدم بزرگه رفتم ۹ بعد ۱۰ ولی کلا عجله باعث شد طولانی بشه تمرین با این سایز چند روزه تمرین میکنم ولی راحت نشدم هنوز با این سایز

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۲۱:۳۷:۲۲
(ویرایش)

M69m60 جان ایول اره عجله خیلی بده موفق باشی 😘

نورا جان اگه کگلت درسته پس بازم تلاش کن حتما وارد میشه نا امید نشو روی ذهنتم بیشتر کار کن سعی کن افکار منفی رو از خودت دور کنی و موقع تمرین ریلکس باشی موفق باشی عزیزم ❤

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۲۱:۳۷:۳۱
(ویرایش)

M69m60 جان ایول اره عجله خیلی بده موفق باشی 😘

نورا جان اگه کگلت درسته پس بازم تلاش کن حتما وارد میشه نا امید نشو روی ذهنتم بیشتر کار کن سعی کن افکار منفی رو از خودت دور کنی و موقع تمرین ریلکس باشی موفق باشی عزیزم ❤

۱۳۹۸/۸/۱۸ ۲۲:۳۵:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

نورا جان 

عزیزم تار عنکبوت نبسته 🤣مطمئن باش چون خون عادت ماهانه از همین قسمت خارج میش.فکر کن ببین هنوز ترس داری؟چون تا قبل دفعه ی اول هممون ترس رو داشتیم ولی از وقتی که وارد شد فهمیدیم چقدر راحت بوده و ما از چه چیز مسخره ای اینقدر ترس داشتیم.ترس ناخودآگاه باعث سفت شدن عضلات این قسمت میش واس همین پیشنهاد تصویرسازی ذهنیو بهت دادم عزیزم.معجزه میکنه .امتحانش کردی؟

یه سری بچه ی کوچیک که بمیرم الهی سرطان داشتن با این تصویرسازی ذهنی تونسته بودن سلول های سرطانیشونو از بین ببرن.

من هم خودم به این فکر میکردم که وارد رابطه شدیم وراحت دخول انجام شد هم به شوهرم میگفتم بهش فکر کنه و تصویر قبلی که تا دم دخول پیش میرفتیم وبعدش که دیگه قطع میشد رو از ذهنش بیرون وتصویر جدید یعنی ذهنیت جدید جایگزینش کنه وخداروشکر همموفق شدیم.

شمام موفق میشی.نوراجان سعی کن اصلا دیلارو با کگل ببریش داخل اونقدر فشار احتیاج نداره

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۰۰:۰۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۵ ۱۶:۴۱:۴۲
(ویرایش)

سلام 

من ارغوان ۵۸۶ هستم

داشتم تو نت میچرخیدم گفتم ی سر به این سایت بزنم و شاید کسی باشه الان حرفای من باعث بشه ی کوچولو بیشتر تلاش کنه 

من نمونه بارز کسی هستم که میگفتم نمیتونم و نمیشه رابطه داشته باشم 

با اینکه تازه عروس بودم کلی خورد تو ذوقم که چرا نمیتونم...درد فراوان و ترس از نزدیکی و محکم کردن پاها....

اووف که همتون میدونید من چی میگم...

تو بخش خاطرات همه رو نوشتم بخونید...

فقط اومدم به تویی که داری تلاش میکنی بگم مطمئن باش اینجا مداوا میشی مثه منی که میگفتن نمیشه و نمیتونم...

پس به خودتون باور داشته باشین...

به ذهنتون این باورو بدین...

موفق باشین همدردای منlove

از باید بتونم شروع کردم و تونستم...
۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۳:۵۵:۰۱
(ویرایش)

نورا جان

چقدر خوب پس باهمین پشتکار ادامه یده عزیزم.😍به قول ارغوان جان باهم همدریم واس همین هم از عمق وجودمون همو درک میکنیم هم اینکه حل مشکله دوستمون عین حل شدن مشکل خودمونه.

ارغوان جان 

تبریک میگم عزیزم که شمام موفق شدی و ممنون از اینکه وقت گذاشتی پیام دادی 😍😘

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۴:۰۳:۵۳
(ویرایش)

سلام دوستان 

ما دیشب تونستیم دخول کنیم ...خیلی راحت تر از دیلاتور بود ..خیلی 

با اینکه یه هفته تو سایز ۱۰ مونده بودم ولی دیشب تونستیم بالاخره ...خیلی خوشحالم و امید وارم همه کسایی ک درگیر این مشکلن هر چ زود تر درمان بشن 

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۴:۵۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۵ ۲۰:۰۵:۴۷
(ویرایش)

سلام بچه ها  دیروز بعد پاک شدنم تصمیم گرفتم تمرین کنم دوباره.سایز تمرینم ۱۲بود.ولی هرکاری کردم این سایز نتونستم وارد بدنم کنم.خیلی خیلی ناراحت شدم خیلی هم تمرین کردم و خیلیم از ژل روان کننده استفاده کردم.رفتم سراغ یه سایز قبلش اونم وارد نشد اخرای تمرین که دیگه نا امید شده بودم اخرین تلاشمم کردم که دیگه واقعا با کلی تمرین وارد شد.بچه ها شمام اینطوری هستید یعنی وقتی پریود میشید بعدشم میخواین تمرین کنید دیلا وارد نمیشه؟

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۴:۵۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۵ ۲۰:۰۵:۴۷
(ویرایش)

سلام عزیزم تبریک میگم.مبارک باشه🤗😍.بیا یکم توضیح بده ببینم اولین بارت بود دخول انجام دادی؟چطور شد اخه تو سایز ۱۰که مونده بودی!!

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۵:۱۷:۱۱
(ویرایش)

سلام مرسی عزیزم 

من قبل پریود شدنم ب سایز ۱۰ رسیدم بعد پریودمم یکم سخت بود اول از سایز ۷ شروع کردم بعد ۸ بعد ۹ بعد ۱۰ .۳ روز سایز ۱۰ تمرین کردم ..دیشب با همسرم  پوزیشن زن رو داشتیم با دیلا تمرین میکردیم ...گفتم بیا با تو تمرین کنم اولش قبول نمیکرد میگفت بزار ب سایز بالا برسی بعد ...ولی با پوزیشن زن رو شروع کردیم ک دیدیم میشه جفتمونم باور نمیکردیم بعدشم یه پوزیشن دیگه...خیلی راحت تر از دیلاتور بود باید تا سایز ۱۴ تمرین میکردم یکم عجولم کلا😁

عزیزم شمام با سایز پایین شروع کن راحت تر میشه ..کگل هم واقعا موثره ...دوش آب گرم بگیر قبلش ..من بعد پریود خیلی استرس داشتم ک نتونم ولی همه این کارارو کردم و راحت انجام دادم تمریناتو

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۵:۴۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۳ ۱۸:۴۴:۱۲
(ویرایش)

سلام بچها خوبید همگی،من یه مدت بنا به شرایطم تمرین نداشتم اما بعد پریودبم به یک سایز قبل همسرم رسیدم با درد ولی تمرین رو ادامه دادم تا عادی بشه اما تنها چیزی که ذهنمو مشغول کرده اینه که چرا خون نمیاد،چون پیش دکتر رفتم نوع پردمو گفته و گفت که باید خون بیاد خیلی این موضوع ذهنمو درگیر کرده کسی هست کمکم کنه،اخه میترسم به سایز همسرمم رسیدم چون میخوام خودش انجام بده خون نیاد،خیلی نگرانم درد و ترس یطرف این موضوع هم تازه اضافه شد 

حضور خدا در زندگیم همیشه باعث دلگرمی برام بوده
۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۸:۲۷:۴۸
(ویرایش)

ای جانم M69m60 مبارک باشه عزیزم خیلی واست خوشحال شدم😍😍❤❤👏👏👏

ایشالا از بقیه بچه ها هم این خبر خوب رو بشنویم😊

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۸:۲۸:۲۸
(ویرایش)

M69جان 

خداروشکر عزیرم واقعا از عمق وجودم خوشحال شدم برات.تبریک.

دیدی راحت تر از دیلاتور هم بود؟؟؟؟ولی وقتی ترسمون میریزه ودیگه با هاش کنار میایم خیلی راحت دوست داریم بریم سر اصل کاری.به قول شوهرمن اورجینالش.خخخخخ🤣🤣🤣

واقعا تعجب نکردی که از چه چیزی ترس داشتی؟

من که همینطور بهت زده بودم واشکام آروم آروم میومد.😃

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران