تعداد بازدید : 321361
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۸:۳۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

گین سودا جان من تجربه دخولو هنوز نداشتم اما فکر کنم نباید خون بیاد چون توی مطالب سایت نوشته بودن که پرده حین تمرین بدون درد و خون ریزی از بین میره

حالا اگه خون بیادم که فکر نکنم جور وحشت ناکی باشه احتمالا دو سه قطره ولی بازم میگم من تجربشونداشتم اینارو حدس میزنم

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۸:۳۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

گین سودا جان

سلام عزیزم من درست متوجه منظورت نمیشم مگه شما دیلاهارو تا آخر داخل واژنت نمیکردی؟پس میگی میخوای شوهرت انجام بده؟بعدم عزیزم خیلی وقتا نوع پرده رو یه چیزی تشخیص میدن ولی موقع کنار رفتن چیز دیگه ای از آب درمیاد.یادمه یکی از دوستان میگفت نوع پردش رو ضخیم وتیغه دار .....گفتن بهش ولی هیچ کدومش نبوده و باتمرین دلاتور راحت کنار رفته وخودش حتی متوجه نشده ولی کلی بنده خدارو ترسونده بودن

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۸:۳۹:۱۱
(ویرایش)

دخترشجاع 

عزیزم از سایزای پایین تر شروع کن عزیزم اینطوری راحت داخل میش.بعدم طول دوران عادت ماهانم کگل انجام بدین همیشه.

حتی موقع دخول واقعی هم یکم قبلش با دیلا تمرین کنید خوبه واس راحت تر واردشدنش البته فقط دفعات اولا بعدش دیگه بدنتون عادت میکنه به اورجینالش🤣

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۸:۵۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

گلی و نازک عزیز مرسی از محبتتون 

آره واقعا خیلی راحت تر بود این همه سال از چ چیزی وحشت داشتم 

خانوم گین سودا منم اصلا خونریزی ندیدم اصلا نفهمیدم کی کنار رفت پردم ...اصلا نگران این موضوع نباش منم همش فکر میکردم خونریزی میکنمو اصلا  این موضوع بیشتر باعث مشکلم شد

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۲۳:۰۶:۱۴
(ویرایش)

نوراجان 

عزیزم هرجوری که خودت راحتی انجامش بده .خودت چجوری آرامشت بیشتره گلم؟من که تکیه میدادم به بالشت یه بالشتم زیرباسنم تاازسطح زمین بیاد بالا پاهامم یه کم بازبود دیگه ولی چون تاحالا معاینه نرفتم نمیدونم دقیقا صندلیش چجوریه😍 نورا جان هرکاری که بیشتر باعث آرامشت میش همون کارو انجام بده ولی عزیزم اون لحظه به چیزی فکر میکنی که باعث استرست میش؟

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۲۳:۱۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

چقدر خوبه ک شماها هستین و این همه با حرفاتون دلگرمی میدید.

بچه ها شما وقتی ک با دیلا تمرین میکنید با همسرتون هم مثل دیلا تمرین میکنید یا ن؟

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۸/۱۹ ۲۳:۱۲:۳۲
(ویرایش)

مرسی نورا جان 

منم موقع تمرین با دیلا پاهامو نمیتونم باز کنم استرس میگیرم 

این مساعل خودشون کم کم حل میشن عزیزم 

۱۳۹۸/۸/۱۹ ۲۳:۱۸:۴۷
(ویرایش)

خانوم skyblue سلام 

من فقط با دیلا تمرین میکردم هم خودم هم با همسرم دیلاتورو وارد میکردیم تا دیشب ک میخواستیم فقط امتحان کنیم ک دیدیم انجام شد 

۱۳۹۸/۸/۲۰ ۰۰:۰۹:۵۶
(ویرایش)

نورا جان من با اون حالت مشکلی ندارم اما وقتی بایه دیلا راحت شدم سعی میکنم تو حالتای دیگه هم تمرین کنم که ترسم کمتر بشه فکر نکنم واجب باشه که حتما تو یه حالت باشیم هرجور که راحتی تمرین کن

۱۳۹۸/۸/۲۰ ۰۰:۲۶:۲۶
(ویرایش)

Skyblueعزیزم سلام 

من که فعلا خودم تمرین میکنم تصمیم دارم به سایز 11که رسیدم از همسرم هم بخوام که از سایز یک باهام تمرین کنه چون یکم ادم عجولیه احساس میکنم اینطوری بهتر باشه 😊

اینطوی حداقل استرس نمی‌گیرم که یه وقت دیر بشه و ناامیدشه

البته شایدم همسرم اصلا اینطوریکه فکر میکنم نباشه ها اما من واسه کنترل استرس خودم این کارو کردم و نمیدونمم کار درستی هم باشه یا نه😁

۱۳۹۸/۸/۲۰ ۱۳:۱۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۳ ۱۸:۴۴:۱۲
(ویرایش)

نازک جان عزیزم چرا من با کاندوم دیلا درست کردم و تمرین میکنم اما درد دارم ولی ژل که میزنم خب میشه تا حدودی،اما تنها چیزی که ذهنمو درگیر کرده اینه که چرا پرده پاره نمیشه چرا خونی نیست،اخه من الان یه سایز قبل همسرم هستم دیگه سایز بعدی رو میخوام خود همسرم انجام بده هر چند که بنده خدا اصرار داره که با تمرینا انجام بدم و تا پرده کنار بره،اما من نگرانم که همسرم انجام بده خونی نیاد ذهنیتش نسبت به من بد نشه اخه وقتی رفتیم پیش وکتر خودشم بود دکتر گفت پرده طوری هست که مقدار کمی خونریزی باید باشه،حالا موندم که چرا توی تمرینا خونی ندیدم ایا با نزدیکی امکانش هست یعنی سایز اصلی؟؟؟؟؟؟؟؟

حضور خدا در زندگیم همیشه باعث دلگرمی برام بوده
۱۳۹۸/۸/۲۰ ۱۳:۴۰:۵۶
(ویرایش)

گین سودا جان

اگه دیلاها تاآخر واژن رفته باشن مسلما پرده کنار رفته ولی چون موقع انجامش دیگه استرس نداشتی وخودتو شل گرفته بودی متوجهش نشدی وفشاریم وارد نشده که خونریزی داشته باشه عزیزم.قربونت برم چرا ذهنیتش نسبت به خانم گلش عوض بش دکتر که گفته پرده هست دیگه نگران نباش.شایدم یه کم خون  بوده و وقتی بعدش رفتی دستشویی شسته شده ورفته .بقیه ی دوستان هم همین اتفاق براشون افتاده گین سوداجان پردشون حین تمرینات کنار رفته بدون درد وخونریزی .مگه نه دوستان بیان خبرشو بدین بی زحمت .شوهرمن خودش پردمو کنار زد ولی میگفت حس خاصیم براش نداشت.خخخخ.حالا شمام با شوهرت حرف بزن واگه خواستی صفحه اول انجمن رو نشونش بده که از همه همینطوره و پردشون حین تمرینات کنار میره

۱۳۹۸/۸/۲۰ ۱۴:۱۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۳ ۱۸:۴۴:۱۲
(ویرایش)

نازک جونم قربونت برم ممنون که هستی و انرژی مثبت میدی،عزیزم اره دیلا که با کاندوم درست کرده بودم تا خیلیش رفت داخل اما قطرش به قطر الت همسرم نیست،یعنی واقعا الان دیگه پرده ایی نیست که ترس از دردش بیچاره همیرم توی این ۶ ماه نزاشتم کاری کنه،خدا کنه همینجور باشه لااقل خیالم راحت که دیگه پرده ایی نیست و ترس از درد پاره شدنشم نیست

حضور خدا در زندگیم همیشه باعث دلگرمی برام بوده
۱۳۹۸/۸/۲۰ ۱۸:۲۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۱ ۱۷:۱۶:۳۵
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم 

امیدوارم حالتون خوب باشه... من همون آرامش قبلی ام اما نمیتونستم با اون کاربری وارد شم... دوباره عضو شدم ک بیام بهتون بگم دختراااا انقد سخت نگیرین ب خودتون .. منم یکی بودم مثل همه شما شایدم بدترین مدلش ک نه سال زندگی رو ب خودم و همسرم تلخ کرده بودم .اما خداروشکر با همین روش درمان شدم و خدا خاست و باردار شدمvalentine

بچه ها شما ک نصف بیشتر راه رو اومدین پس نه ناامید بشین ن خسته بانو شدنتون خیلی زود اتفاق میفته کافیه ک استرس رو بزارین کنار 

اصلا اصلا اصلا ب خونریزی فکر نکنید چون خونریزی در کار نیست... ب بعد این قضیه فکر کنید ک چ زندگی آرومی پیش روتونه.... 

دعا میکنم تا آخراین ماه همتون عروس شده باشینanim2-4d564ad6

۱۳۹۸/۸/۲۰ ۲۲:۰۳:۵۷
(ویرایش)

سلام ارامش جان مرسی که با حرفات بهمون دلگرمی و انرژی دادی 😘

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314