تعداد بازدید : 319120
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۱۳ ۱۴:۱۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۵ ۱۲:۰۴:۳۱
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

من هفت سال که ازدواج کردم، آذر ماه با این سایت اشنا شدمو خواننده خاموش بودم. تمرینامو شروع کردم، اسفند و فرودین بخاطر عیددیدنی و اینا اصلا نشد تمرین کنم، کلا حدود 3 ماه تمرین داشتم،سایز هدفم 14ونیم بود و من تا 12 پیش رفته بودم، تا اینکه اول اردیبهشت یه شب که میخاستیم رابطه غیر از دخول داشته باشیم ، همسر گفت بیا یه امتحان بکنیم، که خیلی راحت وارد شد، من فقط اشک میریختم و برای خانم خیابانی و خانمای فعال انجمن دعا میکردم، خیلی حس خوبی بود❤️❤️

الان حدود ده باری دخول داشتم، اول یه خورده سوزش دارم اما بعدش روان میشه

اما یه مشکلی برخوردم😭😭

خیلی دیر ارضا میشم وقتی که دخول دارم، هر دوتامون خسته میشیم دیگه تا من ارضا شم

آیا این طبیعیه؟ من باید چیکار کنم؟ 

بعد از این همه سال انتظار نمیخام که یه مشکل جدید برای زابطم پیش بیاد😢😢

۱۳۹۸/۲/۱۳ ۱۴:۳۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۵ ۱۲:۰۴:۳۱
(ویرایش)

قبل از اینکه بانو بشم، هر وقت که با یه دیلا راحت میشدم میدادم دست همسر، و حین رابطه ازش استفاده میکردم، بدون هیچ درد و مشکلی سریع ارضا میشدم و به ارگاسم میرسیدم

اما الان حدود 40 دیقه طول میکشه تا بتونم ارضا شم و حتی به ارگاسم هم نمیرسم، خیلی ل معمولیه برام😢

قبل از شروع حدود نیم ساعت معاشقه داریم و خیلی هم تحریک میشم

یه بار بخاطر اینکه ببینم مشکل از ارضا شدنمه یا نه، از دیلا استفاده کردم بجای آلت همسرم، که خیلی سریع به ارگاسم رسیدم😢😢

نکنه با اون دیلاتورا عادت کردم، اخه چرا اینجوریه😭😭

میشه راهنماییم کنید لطفا؟ 

۱۳۹۸/۲/۱۳ ۱۹:۱۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

سایز ۸رو رون شدم رفتم رو ۸.۵  ۹

به اندازه ۵یا ۶ سانت وارد شد.بد قلقه اما اینم شکست میدم میرم بعدی

۱۳۹۸/۲/۱۳ ۱۹:۲۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۲ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

بچه ها من اصلا با دیلاتو کار نکردم و فقط با کگل درمان شدم

تجربه ای تو دیلاتور ندارم که کمک کنم

ولی اگر احساس خستگی یا ناامیدی کردین بگین من کمک کنم 😆❤

نشد نداره !
۱۳۹۸/۲/۱۳ ۲۱:۳۴:۴۲
(ویرایش)

مونا جون خیلی خوبه آفرین

همینطوری پیش برو.پرده هم یواش یواش کنار میره.برا‌منم خیلی ضخیمه اما آروم دیلا میذارم دردی نداره.یکم کششو کوفتگی هم طبیعیه چون داره جا باز میکنه

تو میتوووونننییییی

۱۳۹۸/۲/۱۳ ۲۲:۲۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

گلپر

اول که تبرییییییک میگم بخاطر بانو شدنت👏👏🌺

دوم اینکه کلا دیلاهارو بریز دور و فراموششون کن.

خیلی زنها هستند که با دخول ارضا نمیشن حدود ۵۰-۶۰٪ 

پس این یه چیز طبیعیه.نگران نباش.اما اینکه میگی با دیلا ارضا میشی پس جزء اون ۶۰٪ نیستی.میتونی واسه ارضا شدنت موقعی که آلت داخله و در حرکت خودت یا همسرت با انگشت کلیتوریستو تحریک کنید تا ارضا بشی.بعد یه مدت واژنت یاد میگیره با الت اوکی بشه.

زهرا

آفریییییین همینه.👍 تو میتونی مثل همه دیلاهای قبل💪

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۳ ۲۳:۰۹:۴۵
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم.آره عزیزم حق داری گوش پاک کن درد آوره.منم از اول با انگشت خودم شروع کردم.هر چی سایزای بالاتر بری دیلا کمتر توی واژنو اذیت میکنه.برا منکه تو سایزای پایین ته واژنمو درد میاورد

حالا با انگشت همسرت امتحان کردی و شد پس با سایز انگشت شوهرت شروع کن دیگه ۴ بنظرم خیلی کمه.حالا بازم ببین چه‌جوری راحتی

از فردا بشین همه رو بساز جلو چشمت باشه تا انگیزه‌ت بیشتر شه

۱۳۹۸/۲/۱۴ ۰۲:۰۶:۴۴
(ویرایش)

مهرسا جان آره عزیزم یه وقتایی با ۳۰درجه راحتم یه وقتایی بیشتر میکنم .اما اکثرا ۳۰درجه میگیرم

۱۳۹۸/۲/۱۴ ۰۲:۱۰:۰۳
(ویرایش)

ای جان عزززیییزززمم

همه مثه شما بودن.گریه نکن غصه هم نخور.فقط ارادتو قوی کن و تمرینارو شروع کن.بخاطر خودت بعد همسرت

خود من که اصلا و ابدا فکر نمیکردم تا این سایز پیش برم

شمام میتونی .فقط اصولی پیش برو

۱۳۹۸/۲/۱۴ ۰۲:۲۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

سلام بچه ها...

منم کمتر با دیلا کار میکنم کگل میزنم وبا انگشت شوهرم تمرین میکنم با دو انگشت راحت شدم دیروز امتحانی دیلا سایز ۱۰ سانتی متر رو امتحان کردم جواب داد امروز خودم نشستم روی الت شوهرم خیلی درد داشت اما بالاخره داخل شد وهمسرمم بعد مدتها تشویقم کرد اما اجازه ندادم عقب وجلو کنه اما به هر حال خوب بود خون ریزی نداشتم...امروز روابطم باهمسرم بهتر بود...بنظرم فعلا طلاقم نده خخخخ

راستی بچه ها بنظر من حکمت اینکه ماها اینجوری شدیم اینه که خدا خیلی دوستمون داره ونخواسته ما بدون لذت از دنیا بریم اخه خیلی از خانمها راحت پاهاشون باز میکنن ورابطه دارن اما هیچوقت لذت نمیبرن ما جز اون دسته هاییی هستیم که خدا میخواسته قشنگ با بدنمون اشنا بشیم ویاد بگیریم که لذت ببریم واین لذت رو از خودمون محروم نکنیم 

مهرسا جون ناراحت نباش تو حداقل یه نی نی داری مارو چی میگی همه فک میکنن نازا ایم و...انشاالله خدا خودش پشت وپناهه هممونه

جالبه این موقع شب بیدارین 

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۴ ۰۲:۳۱:۱۰
(ویرایش)

نسرین جان مبارکه .انشاءالله دفعه بعد راحت تر پیش میری

منکه خوابم نمیاد 

۱۳۹۸/۲/۱۴ ۰۲:۴۲:۲۸
(ویرایش)

ان شاالله عزیزم 

من خیلی امیدوارم این امید رو هم از وقتی پیدا کردم که برای اولین بار ناخنم رو فرو بردم داخل همش فکر میکزدم نمیشه...ولی الان میدونم که واقعا هیجی سد راهش نیست و کاملا باز بازه واژنم اگه من شل بگیرم خودمو 

امروز شوهرم میگفت ما که خودمون پرده زنمون رو نبردیم ارزو به دل موندیم و...منن گفتم چه پررو وقتی برای اولین بار من دستم رفت داخل قبلش سوراخ شده بود یعنی تو به زور هم که شده یک کارهایی کرده بودی باز شوهرم گفت نذاشتی مثل آدم بکنیم که...بچها شوهرای شماهم از این چرندیات میگن؟

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۴ ۰۲:۴۷:۴۳
(ویرایش)

مردن دیگه غرورشون اجازه نمیده با وسیله اینکار انجام شه

شوهر منکه هردم یه جوره.یه بار میگه تمرین کن خون نیومدم نیومد عوضش خوب میشی یه بار میگه نه خودم باید این کارو کنم.مدام تو گوگل داره درباره پرده سرچ‌میکنه.میگه برا تو چرا شبیه این عکسا نیس همه باید یه جور باشین.....😂

بخاطر این کاراش تمرینام عقب افتاد وگرنه خیلی قبلتر ازینا درمان میشدم

میترسم با دیلا پرده کنار بره بعدش من خون از کجا بیارم

گرفتار شدم🙄

۱۳۹۸/۲/۱۴ ۰۳:۳۱:۳۶
(ویرایش)

خخخ چقد بامزه است شوهرت

حتما باید خون بیاد؟بگو ارتجاعی بوده خون نداره

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۴ ۱۳:۰۹:۰۹
(ویرایش)