تعداد بازدید : 319141
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۱۴ ۱۴:۰۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۵ ۱۲:۰۴:۳۱
(ویرایش)

آباندخت جان ممنونم از تبریک و راهنماییت❤️

همینکارو میکنم، یعنی موقع دخول کلیتوریس رو تحربک میکتم تا ارضا شم، اما خیلی دیر میشم😢

یعنی ممکنه به این دلیل باشه که هنوز عادت نکرده واژن؟ 

خوب میشم؟ یا باید کاری کتم؟ 😢

۱۳۹۸/۲/۱۴ ۱۹:۲۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام... من عضو تنبل گروه سال قبل بودم تمرینات تا 8 پیش بردم اما دیگه رها کردم یجوری افسردگی و ناامیدی دیگه ادامه ندادم ولی دوباره میخوام شروع کنم توکل به خدا...

۱۳۹۸/۲/۱۴ ۲۰:۱۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

دوستان وقتی واژن دیلارو پس میزنه با کگل و آب گرم و نفس عمیق و جابجایی هم درست نمیشه باید چیکار کنم؟

سایز ۸.۵ ۹ هم روون شد برام اما آخراش پس زد یکم تلاش کردم دیدم دارم اذیت میشم بیخیال شدم

بعد یه چیزی من حتی با سایز ۵ ۶ هم درست نمیتونم زن رو تمرین کنم

یعنی شاید نهایتا تا دو بند انگشت بره.بعدا مشکل ساز نشه برام؟

۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۱:۱۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

سلام من jilla هستم و مشکل واژینیسموس نوع اولیه دارم و بعد ۵ سال دیگه واقعا کلافه شدم کمکم میکنید

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۱:۲۱:۴۲
(ویرایش)

crysad

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۲/۱۵ ۱۰:۵۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم

من این روزا به شدت درگیر مسائل کاری شدم و کمتر وقت میکنم بهتون سر بزنم sad

اما خیلی خیلی ممنونم از دوستانی که همچنان کنار بچه‌ها موندن و کمک میکنن love

دوستای گلم، یه چیزی رو فراموش نکنید، به هر چی فکر کنید و هر چیزی رو که به زبون بیارید براتون اتفاق میوفته. و متاسفانه ما عادت کردیم همش از چیزای منفی حرف بزنیم!

از امروز تصمیم بگیرید که قوی باشید. هدف‌تون رو بنویسید و بدونید که برای رسیدن به هدفتون حتما باید تلاش کنید و تمرینات منظم داشته باشید. اگه شاغلید سعی کنید یه برنامه مدیریت زمان بنویسید و حتما بهش عمل کنید. فقط به موفقیت فکرکنید.

آباندخت عزیزمون که همیشه کنارتونه یکی از افرادی بود که واژینیسموس حاد داشت! ولی با انگیزه و تلاش موفق شد. آباندخت رو الگو قرار بدید و تلاش کنید 🌷🌷

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۲/۱۵ ۱۱:۱۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی
سال نو همه مبارک(با تاخیرvalentine)
بابت تاخیرم شرمنده من توی این سه ماه ویار شدید و حالت تهوع بدی داشتم.برای همین فقط میخوندمتون و براتون از صمیم قلبم دعا میکردم که هر چه زودتر به هدفتون برسید
چقد خوشحالم که آباندخت عزیز همچنان فعاله آفرین دست مریزاد خسته نباشی بانوی سخت کوش.منم دوست داشتم بعد درمانم اینجا کمک حال هم نوعای خودم باشم ولی فاصله بین درمانم و بارداریم خیلی کم بود و واقعا مقدور نبود برام.
قول میدم بیشتر سر بزنم و کمکی و یا سوالی اگر بود منم خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم.anim2-40
براتون دعا میکنم و ازتون میخوام شمام منو دعا کنید تا بسلامتی فرزندم و در آغوش بگیرمsmile

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۸/۲/۱۵ ۱۶:۳۰:۰۳
(ویرایش)

سلام چرا هیچکس منو راهنماییی نمیکنه 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۲/۱۶ ۰۰:۳۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

وااای من امشب تونستم سایز 12 13 رو وارد کنم 

بعد شوهرم گفت خوب بیا یه امتحان کنیم امتحان کردیم تا یه کم جلوتر از ختنه گاه رفت جلو 

بعد یه ذره دردم اومد دیگه ادامه ندادیم تا سایز ها به اخر برسن 

اومیدوارم هر چه زودتر به سایز 15 16 برسم و بتونم ان شاء الله 

برام دعا کنید 

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۱۶ ۰۰:۵۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

ژانت عزیز تبریک میگم انشاالله ماهم حال و روز تورو پیدا کنیم

Jilla 

مطااب بچه هارو بخون من نمیدونم چجوری بگم کجا رو بخونی ولی توصفحه اول انجمن همه چی رو خوب توضیح داده تمرین وارسی ساخت دیلاتورها وشروع تمرینات اباندخت جان میان وبهتر راهنماییت میکنن من از سایت زیاد سر در نمیارم

خانم خیابانی عزیز روز ماما رو بهتون تبریک میگمgiftflower

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۶ ۰۱:۲۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۶ ۰۲:۴۷:۳۱
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه با انجمن آشنا شدم. ۶ ماهه ازدواج کردم اما رابطه عمیق نداریم واقعا نا امیدم 😓 فقط تا سر آ.ل.ت داخل میره اونم با درد و بزور. انگشت سوم شوهرم تا اخر داخل رفته اما کلا وضعیت خوب نیست.  بنظرتون من باید چیکار کنم؟ 😔

زندگی سخت نیست غم سختش می کند
۱۳۹۸/۲/۱۶ ۰۳:۱۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

سلام jillaی عزیزم نگران نباش ان شاءالله مشکلت حل میشه فقط باید امید و اراده قوی داشته باشی منم یکساله که ازدواج کردم و هنوز موفق به رابطه نشدم اما امیدوارم با تمرینات مشکلم حل بشه.

آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور و بذار روی یک دستمال تمیز تا در هوای آزاد خشک بشن.قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که سر و ته دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

حتما حتما ژل لوبریکانت ساده بگیرید.یعنی اصلا حاوی مواد بی حس کننده مثل لیدوکائین نباشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.یعنی مثل حالت معاینه نیمه نشسته تکیه میدی به بالشت.پاهاتو باز میکنی و زیر زانوهات بالشت بزرگ میذاری

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ریلکسیشن میکنی. ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

اصلا به واژن فشار زیاد نیار و نخواه که با زور و هرجوری هست دیلارو بکنی داخل.تمرینات باید ملایم و روان باشن.

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۶ ۰۳:۱۳:۳۱
(ویرایش)

دوستان نکات مهم :

1- همسرتون رو در جریان تمرینات حتما قرار بدید. چون پرده با تمرینات کنار میره.

2- معاینه نوع پرده رو انجام بدید که احیانا از نوعی که نیاز به جراحی داره نباشه.

3- تمرین کگل روزانه فراموش نشه. روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند.

4- تمرین با دیلاتور مستمر و روزانه باشه. بین تمرینات به جز زمان پریودی وقفه نندازید تا زود به نتیجه برسی.

5- روزی حداقل یک ساعت و حداکثر 2 ساعت تمرین داشته باشید.

6- با هر سایزی در هر دو تا پوزیشن زن رو و زن زیر تمرین کنید.

7- تا با یک سایز تو هر دو تا پوزیشن راحت نشدید تغییر سایز ندید. برای تغییر سایز عجله نکنید چون بعدش خودتون ضربه میخورید.

8-در هفته دو تا سه بار تو لگن اب گرم و کمی نمک بشینین واسه ضد عفونی کردن بدن.

9- دیلاتورها رو قبل و بعد تمرین با آب ولرم شستشو بدید و خشک کنید و بذارید داخل نایلون.

10- سایزی که باهاش راحت شدین بدین همسرتون وارد کنه تا ترس از نفر دوم هم حل بشه.

11- حین تمرین نفس عمیق بکشین، درد واژن بخشیش بخاطر انقباضیه که هنوز حین تمرین دارین، همه چی دست خودتونه،پس رو ذهنتون هم حین تمرین کار کنین و به خودتون بگین که میتونین ، با فیلم اهنگ و ... حواستونو حتما حین تمرین پرت کنین! نفس عمیق فراموش نشه!

و در آخر لینک ساخت دیلاتور رو از اینجا دانلود کنید.poke

دیلاتور رو با دستکش استریل جراحی و پنبه طبق تصاویر لینک درست کنید.

نحوه ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۶ ۰۳:۱۶:۳۰
(ویرایش)

دوستای عزیزم منم امروز پریودم تموم شد و رفتم وسایل مورد نیازو خریدم تا به امید خدا از فردا تمریناتمو شروع کنم

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۶ ۰۸:۵۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

fatemeaeae

عزیزم خوش اومدی. اول اینکه همسرت رو در جریان تمرینات قرار بده چون با دیلاتور پرده کم کم کنار میره. بعدش صفحه اول انجمن رو کامل بخون. روش های تمرین و نکاتی که گفته شده (الته دوستان زحمت کشیدن دوباره گذاشتن)

بعدش شروع کن به تمرین. تمرینات مستمر و مداوم باشه. روزی حداقل یک ساعت و حداکثر 2 ساعت.

تمرینات کگل رو هم فراموش نکن.

لیلا

خیلی خوبه. کم کم باید بتونی با کگل و جمع و شل کردن عضلات انقباضت رو موقع دخول کنترل کنی و اجازه بدی تا انتها وارد بشه. روی این موضوع تمرکز کن و تمرینات رو تا سایز هدفت پیش برو. حتما موفق خواهی شد.

jilla

عزیزم خوش اومدی. صفحه اول انجمن رو کامل بخون و تمریناتت رو شروع کن. تا حالا معاینه نوع پرده شدی؟

ژانت

عزیزم بهت تبریک میگم . مادر شدنت مبارکهه. ان شاله به سلامتی در آغوش بگیریش.

zah.raa

اگه منظورت از اینکه دیلاتور پس میزنه یعنی میپره بیرون، پس یعنی هنوز واژنت برای اون سایز جا باز نکرده. دیلاتور رو با دستت نگه دار و فقط کگل کن . فعلا تغییر سایز نده.

برای تمرین زن رو ، وقتی تو حالت زن زیر دیلاتور داخله پوزیشنت رو تغییر بده و برو حالت زن رو تمرین کن. حتما تمرین کن.

juy

پس این سری حتما تا آخرش پیش برو

" من خدا ❤را دارم."
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031