تعداد بازدید : 795
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۲/۱۴
کاربران آنلاین : 0
Nnnnnnnn
۱۳۹۸/۲/۲ ۱۱:۵۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۶ ۰۹:۲۸:۱۵

بارداری با لباس؟؟؟؟

(ویرایش)

سلام من 26ساله هستم و باکره . دیشب بعد از گذشت ده روز از پریودم  با نامزدم رابطه ی بدون دخول داشتیم . من شورت و شلوار جین داشتم اما ایشون بدون لباس زیر بود . ولی وقتی ارضا شدن  روی شکم و سینه من ریخته شد . و سریع بعد از یکی دو دقیقه با دستمال پاک کردم بدنمو نگرانم که به بالای شورتم خورده باشه و رفته باشه پایین . یکی دو ساعت بعد هم شورتمو عوض کردم . دستشویی هم رفتم . ولی خیلی میترسم . امکان بارداری هست ؟ ایا دکتر برم ؟ قرص مصرف کنم ؟ درضمن پریودم نامنظمه و اینکه تقریبا دو الی سه هفته ی بعد باید پریود بشم 

۱۳۹۸/۲/۲ ۲۱:۵۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۵ ۲۱:۲۲:۱۲
(ویرایش)

سلام.به این شکل احتمال بارداری وجود نداره.بال نداره ک بخواد پرواز کنه بره اون توو.حاملگی به این سادگیا نیس.تازه با دستمال هم پاک شده.جای نگرانی نیس عزیزم.استرس نگیر

۱۳۹۸/۲/۳ ۱۲:۰۹:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳۰ ۱۹:۳۲:۳۳
(ویرایش)

عزیزم کاملا درک می کنم چون خودم ازاین استرسا کشیدم 

ولی بارداری اینجوری اتفاق نمیوفته . چند تا توصیه میکنم واسه اینکه دیگه این اتفاق نیوفته و استرس نکشی چون این استرس بدنتو داغون می کنه . 

بهترین کار استفاده از کاندومه از همون اول رابطه از کاندوم استفاده کن.مراقب تماس با پیشاب نامزدت باش و همچنین دستش اگر بهت می زنه خشک باشه. وقتی تخلیه منی رو سینت و شکمت هست حتما با دستمال خوب پاکش و بعد برو بشور و نزار اون اب به واژنت برسه . در نهایت همیشه شورت بپوش . با اینایی که گفتم بارداری اتفاق نمیوفته ولی استرس می کشی . 

واسه الان هم بمون تا موعد پریودت اگر شدی که هیچ اگر نشدی فقط واسه اینکه خیالت راحت بشه ازمایش بتا بده که ببینی چیزی نیست . 

من خودم بعد از یه رابطه دو بار پریود شدم یه بار از دادم منفی بود هنوز توهم بارداری دارم .

یا سری قبل ابش رو سینم ریخته پاک کردم با دستمال بازم دارم استرس می کشم . اینا رو گفتم که حداقل تو این استرس کشیدنو دوبار تجربه نکنی 😊

۱۳۹۸/۲/۸ ۲۰:۴۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۲ ۱۹:۳۸:۰۸
(ویرایش)

سلام خسته نباشین 
من دیروز رابطه مقعدی داشتم اولین تجربم بود بعد خارج شدن مایع منی فقط پشتم ریخت داخل مقعد نریخت و یکمم رو پشت و پام ریخت ولی بلافاصله با لباس پاک شد نزاشتم به واژن نزدیک شه دومین بار بعد ارضا شدن نزاشتم اصلا مثل بار اول شه رو لباس مایع منی رو تخلیه کرد من از بار اول میترسم که رو بدنم ریخته شد برای جلوگیری بعد یکی دو ساعت قرص ال دی ۴ تا خوردم ۱۲ ساعت بعدم ۴ تا خوردم میگن نباس میخوردی چیزی نبود حالام که خوردی دوتا میخوردی کافی بود متاسفانه اطلاعاتم کمه من خیلی میترسم خیلی تو اینترنت سرچ میکنم نظرارو خوندم ممنون میشم نگرانیمو بر طرف کنین من از جاهایی که خوندم یا پرسیدم دیدم میگن وقتی دخولی نداشته باشه مایع منی وارد واژن نشده باشه بارداری پیش نمیاد 😔 بعد خوردن قرص چی میشه؟

۱۳۹۸/۲/۹ ۰۷:۰۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۲ ۱۹:۳۸:۰۸
(ویرایش)

چرا کسی جواب نمیده؟😔

۱۳۹۸/۲/۱۱ ۰۸:۴۱:۳۲
(ویرایش)

مرسی عزیزم از راهنماییت . انقدر استرس داشتم که یک روز بعدش رفتم دکتر و گفت نگران نباش ولی برا ارامش بیشتر دو تا قرص لونوژسترول خوردم 

۱۳۹۸/۲/۱۱ ۰۸:۴۸:۳۲
(ویرایش)

ممنون فروز جان که جواب دادی و منو از نگرانی دراوردی . فقط اینکه من یک روز بعدش قرص اورژانسی استفاده کردم و  الان یک هفته از مصرف قرص میگذره و من رگه های کم رنگ خون توی ترشحاتم میبینم . ایا بخاطر مصرف قرصه ؟ و اینکه تقریبا ده روز تا زمان پریودم باقی مونده 

۱۳۹۸/۲/۱۴ ۱۱:۰۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳۰ ۱۹:۳۲:۳۳
(ویرایش)

اره عزیزم ب خاطر مصرف قرصه . میگن بهد از مصرف قرص لکه بینی با پریودی هست . مواردی ک گفتم رو تو رابطه هات رعایت کن تا این دوران قشنگ واست تلخ نشه 😊

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران