تعداد بازدید : 320943
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۴ ۱۰:۱۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

نسرین

عزیزم اگر هیچ حسی نداری و تحریک و ارضا نمیشی حتما برو پیش سکس تراپ.دارو و تکنیکهای تمرینی بهت میدن که بتونی این حسو تجربه کنی.رضایت جنسی خیلی مهمه ها تو که نمیتونی تا آخر عمرت همینجوری بمونی چون اینجوری هزارتا مشکل هم واسه خودت هم همسرت بوجود میاد که ریشش همینه پس سرسری نگیر و حتما در کنار درمان واژینیسموست درمانش کن

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۴ ۱۵:۳۳:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

آباندخت

چشم حتما

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۵ ۱۱:۴۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۷ ۱۲:۱۵:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم

بچه ها من تقریبا دیگه نا امید شدم.همش تا ۶.۵ یا ۷ میرم و بعدش یا عفونت شدید میکنم(که درمانش یک هفته طول میکشه) و یا پریود میشم که اونم یه هفته طول میکشه و عملا زمانی واسه تمرین واسم نمونده.دیشب که دوباره عفونت کردم کلا بیخیال همه چی شدم.تا هفته بعد باید درمان عفونت کنم.بعدش پریود میشم و ....

۱۳۹۸/۲/۵ ۱۴:۰۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

ریما جان خب شاید مشکل از چیز دیگه ای باشه شما باید اول علت عفونتتو پیدا کنی بعدم کامل درمانش کنی بعد شروع کنی واسه تمرین شما ببین لباس زیرهاتو چجوری میشوری چند وقت یکبار عوض میکنی موقع پریود بهداشت کاملو رعایت میکنی موقع استفاده ار دیلا مطمنی شسته و تمیز باشن همینجوری روی زمین ولو نباشن  به جای غیر بهداشتی مالیده نشن شما خودت رو شسته باشی

بهداشت واژن نکات ریز داره مثلا باید اول قسمت واژن شسته بشه بعد قسمت مقعداز اونجایی که من میدونم درمان عفونت بیشتر از یک هفته اس عجله نکن بزار کامل خوب بشه بعد شروع کن

۱۳۹۸/۲/۷ ۰۳:۱۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستان من عضو جدید این انجمنم.منم یکساله که عروسی کردم و همچنان نمیتونم رابطه کامل داشته باشم.دیگه خسته و ناامید شدم و از لحاظ روحی اصلا شرایط خوبی ندارم.وقتی شوهرمو میبینم که چقد دلش میخواد رابطه داشته باشیم اما بخاطر من چیزی نمیگه بیشتر اذیت میشم.توروخدا کمکم کنید منم مثل کسایی که درمان شدن و خاطرشونو نوشتن،درمان بشم.

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۷ ۱۱:۴۲:۴۱
(ویرایش)
خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۷ ۱۵:۱۶:۲۱
(ویرایش)

سلام خوش اومدی

صفحه ی اول انجمنو کامل مطالعه کن و تمرین وارسی و کگل رو شروع کن.

معاینه ی بکارت شدی؟

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۸ ۱۶:۵۵:۴۴
(ویرایش)

سلام عزیزم نا امید نشو حتما تو هم مثل بقیه میتونی سعی کن روحیه ات رو از دست ندی وباتوکل به خدا تمرینات رو شروع کن

من که شوهرم صبر نمیکنه تمریناتم به پایان برسه همش میاد تمرین واسه دخول کنه که دوباره من میترسم و...کاری که نباید یکنه ...اما خوشحالیم اینه که دوتا ناخون شوهرم داخلم وارد میشه ومن سفت نمیکنم به امبد روزی که بیام اینجا وخبر خوشحالی بدم که الت شوهرم وارد شد وهمگی از ته دل برام خوشحال بشید

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۸ ۲۲:۲۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

مونا جون از قسمت تالار گفتگو باید مستقیم بیای اینجا 

۱۳۹۸/۲/۹ ۰۱:۱۹:۰۰
(ویرایش)

مونا جان باشوهرت مشکل پیدا کردی؟چجوری حل کردی ؟ماهم روابطمون چندان خوب نیست این ترس واقعا رابطه مونو بهم ریخته اصلا بهم زنگ نمیرنه احوالمو نمیمرسه عین دوتا هم خونه داریم زندگی میکنیم همش من بهش نزدیک میشیم واصرار میکنم رابطه داشته باشیم خسته شدم از خودم بدم میاد

راستی برای راحت وارد شدن من این صفحه رو ذخیره کردم 

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۹ ۰۹:۱۲:۵۳
(ویرایش)

ممنون از خوش آمدگویی و لطفتون.😘🙏

بله من معاینه شدم برای بکارتم و بهم گفتن که بکارتم از نوع حلقوی هست و خونریزی هم دارم.

من به متخصصای زیادی مراجعه کردم و هرکدوم فقط برام ژل سر کننده و روان کننده و... تجویز میکردن قافل از اینکه من مشکلم چیز دیگه ایه. بخاطر مشکل واژنیسموسم با ژل های سرکننده اصلا بی حس نمیشدم تا بلاخره با یکی از سرکننده های قوی که بهم دادن برای اولین بار کاملا بی حس شدم و این بهم کمک کرد که با همون بی حسی بتونم با شوهرم رابطه داشته باشم و شوهرم منو از باکرگی دربیاره،اما امان از درد بعدش که از حالت بی حسی بیرون اومدم.باور نمیکنید که حتی نمیتونستم درست نفس بکشم چه برسه که بخوام راه برم و بشینم.تا چند روزی که درد داشتم کلا نزدیکی نداشتیم اما بعدش که حالم خوب شد دیگه هرچقد که از اون ژل میزدم بی فایده بود و اصلا بی حسم نمیکرد.من نظرم این بود تا مدتی با اون ژل بی حسی خودمو بی حس کنم و رابطه داشته باشیم تا واژنم یکم عادت کنه و دیگه دردی نداشته باشم اما نشد...

بعد از اون چن بار دیگه هم رفتم دکتر تا بلاخره یکی از دکترا بهم گفت که واژنیسموس شدید دارم،بعد اومدم توی اینترنت برای درمان مشکلم گشتم که با این سایت و انجمن آشنا شدم که امیدوارم کمکم کنه

درحال حاضر من موندم و این قول بی شاخ و دم با یه دنیا حسرت برای این یکسال گذشته که میتونست بهترین روزای زندگیم باشه و نبود...

میخوام اگه میشه مرحله به مرحله کمکم کنید تا مشکلم حل بشه از وقتی با این انجمن آشنا شدم انگار یه نور امیدی به دلم افتاده و یه حسی بهم میگه که زود نتیجه میگیرم

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۹ ۱۵:۰۸:۲۹
(ویرایش)

Zarie mamal

کاملا درکت میکنم عزیزم اون دردی که داشتی همش مال انقباضات ناخوداگاه واژنت بوده با تمرینات اصولی میتونی این انقباضاتو کنترل کنی.

اگر پشتکار داشته باشی و مرتب و روزانه و اصولی تمرین کنی مطمئنم خیلی زود درمان میشی.

خب اول از همه که صفحه ی اولو با تمام نکاتش بخون و حتما حتما شوهرتو در جریان تمرینات بذار.چون هم به حمایت و روحیه دادنش نیاز داری هم یجاهایی از تمرین به کمکش.

تمرین وارسی رو کامل انجام بده تا بدن خودتو بهتر بشناسی.

بعدش تمرین کگلو شردع کن.روزانه ۳ نوبت هربار  ۲۰ تا کوتاه ۱ثانیه ای و ۲۰ تا بلند ۱۰ ثانیه ای. به این صورت که ۱۰ ثانیه منقبض ۱۰ ثانیه رها.کگلو حتما حتما جدی بگیر قسمت بزرگی از ارادی کردن انقباضات واژن توسط تمرین کگل هست.

بعدش وسایل لازم رو از دارو خانه بخر ژل لوبریکانت ساده و بدون بی حسی.دستکش استریل جراحی سایز بزرگ پنبه و نخ.و بشین طبق لینک زیر دیلاتور بساز

من پیشنهاد میکنم از سایز ۴ دیلاتورارو بسازی.سایز ۴ یعنی با متر دورشو اندازه بزنی بشه ۴ سانت.

مراقب باش بیشتر از  ۱ سانت افزایش سایز ندی.

دیلاتورارو میسازی تا سایز همسرت که میشه سایز هدفت.و طبق اصول تمرینارو شروع میکنی.متن زیر رو حتما کامل بخون بازم سوال داشتی بپرس

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۹ ۱۵:۱۶:۳۶
(ویرایش)

آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور و بذار روی یک دستمال تمیز تا در هوای آزاد خشک بشن.قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که سر و ته دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

حتما حتما ژل لوبریکانت ساده بگیرید.یعنی اصلا حاوی مواد بی حس کننده مثل لیدوکائین نباشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.یعنی مثل حالت معاینه نیمه نشسته تکیه میدی به بالشت.پاهاتو باز میکنی و زیر زانوهات بالشت بزرگ میذاری 

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ریلکسیشن میکنی. ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

اصلا به واژن فشار زیاد نیار و نخواه که با زور و هرجوری هست دیلارو بکنی داخل.تمرینات باید ملایم و روان باشن.

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۹ ۱۵:۴۲:۵۹
(ویرایش)

نسرین و مونا

بچه ها چرا اینقدر ناامیدید؟چرا اجازه میدید فکر اینکه واژینیسم هستید زندگیتونو یکنواخت و مختل کنه و افسرده بشید؟

خانما دخول همه ی زندگی نیست بخدا.اوج لذت جنسی فقط توی دخول نیست. هم واسه زن هم واسه مرد دخول داشتن یا از راه دیگه ارضا شدن تفاوتی توی لذتش نداره پس خودتونو سرزنش نکنید مطالعات خودتون و همسراتون رو تو این زمینه ببرید بالا.شما برای انجام تمرینات باید اول روحیه ی قوی داشته باشید محکم باشید.کنار تمرینات جنبه های دیگه ی زندگیتونو هم قوی کنید شاد باشید آهنگ بذارید واسه خودتون برقصید کلاس ورزشی حتما برید کارایی که علاقه داریدو انجام بدید تا روحیتون بره بالا نه فقط واسه تمرینات بلکه واسه بهبود زندگیتون .اگر شما شاد و قوی باشید هرمشکلی رو میتونید حل کنید شوهرتونم بیشتر دلگرم میشه مطمئن باشید.باور کنید این ور واژینیسموس و اونورش هییییچ تفاوتی روی عواطف زوجین نداره اینو همه ی کسایی که درمان شدند میدونن.هممون فکر میکردیم چون دخول نداشتیم ناقصیم یا دوست داشتنی نیستیم یا هرچیز دیگه و حتما بعد درمان همه چی عوض میشه و شوهرمون بیشتر عاشقمون میشه یا احتراممون بیشتر میشه یا عواطف قوی تر میشه.اما اینجور نشد.چون لذتش یکیه فقط فکر آدمه که به آرامش میرسه و راحت میشه بابت این قضیه.پس برای بهبود روابطتون تلاش کنید و منتظر نباشید با درمان واژینیسموس معجزه بشه نه.نمیگم تاثیر نداره ها.چرا اتفاقا خیلی از مشکلاتو حل میکنه اما همه چیز زندگیو تغییر نمیده اگر لازمه کنار درمانتون حتما پیش مشاور خوب برید تا واسه بهتر شدن و عاشقانه تر شدن زندگیتون کمکتون کنه.یه چیز دیگه اینکه مردا همشون بچه های ۵ ساله ای هستند که نیاز به محبت دارن و فقط با محبت زیاده که میتونید تو چنگتون بگیردشون اونم با سیاست نه محبتی که بیش از حد بهش ابراز کنید و تکراری بشه.از طرفی اینکه همیشه براشون بستر رابطه جنسی رو فراهم کنید درست نیست بلکه باید با دلبریایی که میکنید اونارو سمت خودتون بکشونید و وقتی مجذوب شدند دیگه سنگ تموم بذارید.

پس اول عاشق خودتون باشید و بدونید حتی با وجود واژینیسم که یه بیماری قابل درمانه شما هیچ چیز کم ندارید .و بعد همسرتونو عاشق خودتون کنید و کنار هم درمانو ادامه بدید تا موفقیت ان شالله.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۰ ۰۲:۳۶:۲۸
(ویرایش)

آباندخت عزیز ممنون از راهنماییت😘

تمرین وارسی رو انجام دادم اما امروز پریود شدم😐😑

ان شاءالله بعداز پریودیم تمریناتمو شروع میکنم و خبرای خوبی بهتون میدم.

فقط یه چیزی اینکه میگید با سایز ۴ شروع کنم به نظرتون زیاد نیست؟من چند بار با انگشت خودم امتحان کردم و انگشتم تا آخر وارد واژنم شد‌ حالا با یه سایز بزرگتر از اون شروع کنم بهتر نیست؟

خدابزرگه...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران