تعداد بازدید : 1720
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۸
کاربران آنلاین : 0
Sashima
۱۳۹۸/۲/۸ ۱۲:۳۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۲ ۱۹:۳۸:۰۸

سوالات جنسی قبل ازدواج

(ویرایش)

سلام خسته نباشین 
من دیروز رابطه مقعدی داشتم اولین تجربم بود بعد خارج شدن مایع منی فقط پشتم ریخت داخل مقعد نریخت و یکمم رو پشت و پام ریخت ولی بلافاصله با لباس پاک شد نزاشتم به واژن نزدیک شه دومین بار بعد ارضا شدن نزاشتم اصلا مثل بار اول شه رو لباس مایع منی رو تخلیه کرد من از بار اول میترسم که رو بدنم ریخته شد برای جلوگیری بعد یکی دو ساعت قرص ال دی ۴ تا خوردم ۱۲ ساعت بعدم ۴ تا خوردم میگن نباس میخوردی چیزی نبود حالام که خوردی دوتا میخوردی کافی بود متاسفانه اطلاعاتم کمه من خیلی میترسم خیلی تو اینترنت سرچ میکنم نظرارو خوندم ممنون میشم نگرانیمو بر طرف کنین من از جاهایی که خوندم یا پرسیدم دیدم میگن وقتی دخولی نداشته باشه مایع منی وارد واژن نشده باشه بارداری پیش نمیاد 😔 بعد خوردن قرص چی میشه؟

۱۳۹۸/۲/۹ ۰۷:۰۳:۵۷
(ویرایش)

cryچرا کسی جوابمو نمیده؟

۱۳۹۸/۲/۹ ۰۸:۳۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۰۹:۱۷:۴۷
(ویرایش)

سلام نیاز به قرص نیست

زندگی ؛تولد تکرارامیدواریست
۱۳۹۸/۲/۹ ۱۲:۳۶:۱۱
(ویرایش)

بعد خوردن قرص چی میشه؟ تو اینترنت خوندم ولی خواستم بپرسم از کسی که استفاده کرده هرچند بدن هرکسی فرق داره 🤦🏻‍♀️

۱۳۹۸/۲/۹ ۱۶:۰۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوست عزیز

اولا که اصلا نیازی به قرص نبوده.تا وقتی داخل واژن یا روی ورودی واژن مستقیم ریخته نشه بارداری صفر هست

حالا که خوردی چیزی نمیشه فقط هورمونهای بدنت بهم میریزه ممکنه دیرتر پریود بشی.

دوما که خودن این قرص ها اصلا اصلا درست نیست چون هر خانم در سال فقط ۲ بار مجاز به استفاده از قرص اورژانسی هست بیشترش باعث تنبلی تخمدان به هم ریختن هورمونها نازایی و غیره میشه پس تا وقتی تو واژنت نریخته نیاز نیست قرص بخوری برای اطمینان هم بهتره از کاندوم استفاده کنید.لااقل دیگه هر سری استرس نمیگیری.

سوما عزیزم رابطه ی مقعدی اصلا خوب نیست برای مرد لذت داره ولی در آینده خیلی عوارض واسه تو داره.یکیش بواسیر و بی اختیاری دفع هست.بنظرم اصلا اجازه نده.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۰ ۰۰:۰۵:۱۹
(ویرایش)

کلی ممنون بابت راهنماییتون خیالم راحت شد 💋💙  خوردن قرص از بی تجربگی و از سر ترس بود که اتفاقی نیوفته اگر چیزی میشد خیلی برامون بد میشد زندگیمون از این رو به اون رو میشد 😞 و بابت راهنمایی سومتون من خیلی جلوشو میگیرم خیلی اصرار میکنه حتی دوباره پیشنهاد داده من با دلیل همه چیو توضیح دادم براش میگه نه اینا برای خودشون میگن ناراحت میشه میگم نه هرسری نمیدونم چیکار کنم تو این مورد بازم کلی ممنون دوست عزیز🌹

۱۳۹۸/۲/۱۰ ۰۷:۵۴:۴۷
(ویرایش)

خواهش میکنم.

مردا وقتی یه بار طعمشو بچشن دیگه ول نمیکنن.این رابطه از پشت رو اگر تو راضی نباشی واسه اون حرامه.عزیزم اشکال نداره یبار ناراحت بشه و تموم.اگرم میخوای ناراحتش نکنی و قبول نداره یکم نقش واسش بازی کن مثلا چندسری بعد از دستشویی بگو خون میاد از مقعدت زخمشم داخلیه و حتی برو دکتر بخاطرش و به دکتر بگو رابطه مقعدی داشتم خودش شوهرتو نهی میکنه.حتی میتونی بایه خانم دکتر از قبل هماهنگ کنی که نقش بازی کنی فقط واسه مجاب کردن همسرت 😉

همسرت وقتی ببینه مشکل پیش اومده واست به کل بیخیال میشه

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۱:۴۲:۳۶
(ویرایش)

ممنون بابت همه چی خیلی راهنماییتون کمکم کرد 😍❤️موفق باشین همیشه 🌹 امیدوارم بتونم از پسش بر بیام🙌🏻

۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۲:۵۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۲:۵۰:۰۹
(ویرایش)

واقعا رابطه مقعدی خیلی آسیب ها و عوارض داره یکیش همین بواسیر که دوستمونم بالا گفت

بهت پیشنهاد میکنم این مقاله از یه سایت پزشکیه بخونی

/رابطه-مقعدی-بواسیر/https://iran-clinic.com

۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۷:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ممنون🌹

۱۳۹۸/۲/۱۲ ۱۲:۴۴:۵۵
(ویرایش)

عزیز یه سوال من قرص رو خوردم مثلا شنبه بود خب الان یعنی از شنبه به بعد ۱یا ۲ هفته باس بگذره من پریود شم یا نه باید از تایم اون ماه پریودیم که ۱۷،۱۸ شده بودم ۱ یا ۲ هفته بگذره؟ اینو متوجه نشدم بعد خوردن قرص چی میشه ؟🤦🏻‍♀️

۱۳۹۸/۲/۱۳ ۱۴:۰۲:۲۲
(ویرایش)

این قرصا چون هورمونی هستند تنظیم کار هورمونهای بدنو میریزن بهم هم کارشونم قانون نداره که بگیم چندروز بعد پریود میشی.پس شما تاریخ پریود بعدیت رو داشته باش تا یک هفته یا ده روز جا داره که عقب بیفته پریودت اگر بازم نشدی برو دکتر تا امپول بده هورمونات تنظیم شن و پریود شی.

البته ممکن هم هست زودتر از موعد پریود بشی

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۳ ۱۴:۴۶:۱۹
(ویرایش)

ممنون که وقت میزارین و جوابمو میدین خداروشکر دیشب پریود شدم و امروز خیلی درد کشیدم تو ناحیه شکمم هیچ وقت چنین دردی نداشتم 😔بازم ممنون بابت توضیحاتون❤️💋

۱۳۹۸/۳/۱۸ ۱۱:۱۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

خدمت شما بایدبگم که رابطه مقعدی اگر درست وبا ارامش وامادگی انجام بشه مشکلی ایجادنمی کنه ومی تونه این رابطه یا به عنوان تفنن و....باشه این رابطه می تونه همسررا به زندگی دلگرم تر وعشق اورا به زندگی بیشترکرد.

هیچ وقت زندگی ارام وبا عشق خودتون را بر سر بعضی از توصیه های نادرست وبه دروغگویی به سردی نکشان.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۰۹:۱۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۰:۰۶
(ویرایش)

سلام مرسی اطلاعات مفید و خوبی رو در اختیار ما میزارید واقعا تشکر میکنم

۱۴۰۰/۱/۲۸ ۱۹:۴۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۸ ۱۹:۵۸:۴۲
(ویرایش)

فک کنم این مورد از سوالات رایجی باشه که همه باید بدونن که اینجور بعدش اذیت نشند، حالا که اطلاعات کافی پیدا کردید به بقیه هم آگاهی بدید 

من به آینده امیدوارم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران