تعداد بازدید : 26
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۲/۲۳
کاربران آنلاین : 0
بیاتی
۱۳۹۸/۲/۲۳ ۱۷:۲۴:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۳ ۱۷:۲۸:۰۲

زنان و زایمان در شیراز

(ویرایش)

زنان و زایمان در شیراز

تشخیص و درمان بیماری های زنان مانند اختلالات قاعدگی، سرطان رحم، سرطان تخمدان، کیست تخمدان و ... از عوامل مهمی است که باعث می شود بانوان به پزشک زنان و زایمان مراجعه کنند. همچنین بارداری نیز باید زیر نظر پزشک متخصص زنان و زایمان باشد.

اقدامات دیگری از جمله کاشت کپسول و IUD برای پیشگیری از بارداری، برداشتن آی یو دی ، درمان فیبروم و درمان نازایی نیز توسط متخصصان زنان و زایمان قابل ارائه است. زنان متاهل باید دائما تحت کنترل و مراقبت دکتر زنان باشند. زنان باردار نیز باید ماهی یک بار ویزیت شوند. متخصصان زنان و زایمان همچنین بارداری پر خطر در زنان را درمان می کنند.

همچنین متخصصان زنان و زایمان مشکلات دیگری که ممکن است در بارداری رخ دهد مانند حاملگی خارج رحمی، نارسایی در جنین، مسمومیت حاملگی، انقباض جفت و یا زمانی که جفت جدا از رحم است، دیستوشی شانه یا هنگامی که شانه ی نوزاد در حین زایمان در لگن گیر کند، پارگی رحم، پرولاپس یا زمانی که بند ناف در حین زایمان گیر کرده باشد، خونریزی مزمن و سپسیس که عفونت خطرناکی است، را رفع می کنند. سونوگرافی، آمنیوسنتز، نمونه خون بند ناف، اندازه گیری طول دهانه رحم، نمونه خون بند ناف، آزمایش برای اندازه گیری فیبرنکتین جنینی و یک نمایه بیوفیزیکی از جمله اقداماتی است که متخصصان زنان و زایمان برای بیماران خود انجام می دهند. بی شک تمام این اقدامات نیازمند یک متخصص خوب و ماهر و کاربلد می باشد.

در این  لینک لیست پزشکان زنان و زایمان در شیراز را مشاهده می کنید.

احساس خوب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×
 

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1398
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031