تعداد بازدید : 761
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۳/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۳/۲۷
کاربران آنلاین : 0
Sare 584
۱۳۹۸/۳/۲۶ ۱۷:۰۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۵:۰۲

دخول دردناک

(ویرایش)

سلام، من یکسال و نیمه که ازدواج کردم، در ابتدا هیچ ترس یا پیش زمینه ای از رابطه جنسی تو ذهنم نداشتم، اما وقتی خواستیم دخول انجام بدیم بسیار اذیت شدم، این مورد بارها تکرار شد بطوری که هربار همسرم آلتش رو میخواست وارد کنه من سفت میشدم و کمی که وارد میشد احساس پارگی شدیدی بهم دست میداد و مانع از ادامه میشدم، چندین بار دکتر مراجعه کردم و گفتن مشکل فیزیکی نداری و فقط ذهنت درگیره، حالا با راهنمایی پزشک فقط تونستم انگشتمو وارد کنم، بعد از انجام اینکار چندبار با همسرم رابطه داشتیم که باز مجدد نشد و من درد و احساس پارگی داشتم، ضمن اینکه من هنوز بکارت دارم و طبق حرف پزشکم مشکلی نداره بکارتم و دردم فقط و فقط ذهنیه، لطفا کمکم کنید چرا که همسرم هم سرد شده و علاقه ای نشون نمیده

۱۳۹۸/۳/۲۷ ۱۵:۳۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

شما بهتره برای حل این مشکل خودتون کنترل رابطه را به عهده بگیریدچون با انگشت تونسته ایدداخل کنید.البته بایداین ذهنیت در شما ایجادبشه که واژن حالت کشسانی بالایی داره ومی تونه راحت الت همسر را با هرسایزی درخودجای دهد.شما بایدبعدازمعاشقه وامادگی کامل درپوزیشن رو قرارگرفته وشوهرتون بدون حرکت وبدون هیچ نوع فعالیتی نظاره گرباشه ان وقت شما خودتون سرالت را به دهانه نزدیک کرده وبرای یک دقیقه دهانه واژن را با الت ماساژداده سپس تصمیم می گیری وبا خودالقا می کنی که من می توانم وبایدامشب کاررا تمام کنم وارام ارام  روی الت فشاراورده تا الت داخل بشه واین روندرا به هیچ وجه متوقف نکن وتلاش کن تا دخول عمیق این روندواراده شما ادامه دارباشه.

ان شاالله موفق خواهی بود.

منتظراعلام نتیجه شما هستم.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031