تعداد بازدید : 320862
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۳/۲۹ ۲۰:۳۴:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

اسمون نیلگون من الان تو سایز ۸ دو یه روز موندم یه ربع بیست دیقه طول میکشه تا موفق شم بره داخل ۱ ساعت باهاش تمرین میکنم ولی باز فردا ش اولش باهاش درگیرم ...واس همینم نرفتم سایز بعدی چون با این هنوز اکی نشدم ...ولی سایزای قبلی اینجوری نبودم 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۳۰ ۰۰:۳۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۵:۰۲
(ویرایش)

مرسی ژیلا جان

امیدوارم بتونم هروز پیشرفت بیشتری داشته باشم

تو هم مصمم ادامه بده اولش منم اذیت میشم اما بعدش عادی میشه👍

۱۳۹۸/۳/۳۰ ۱۰:۱۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۸:۰۸
(ویرایش)

امروز بیشتر تلاش میکنم‌ به بتونم انجامش بدم. مرسی از دلگرمیت ژیلا جان

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۳/۳۰ ۱۳:۲۷:۰۸
(ویرایش)

امروز روز سوم تمرین با دیلاتور بود، امروز شماره ۱۱ رو امتحان کردم، تنها مشکلی که داشته وقتی تند حرکتش میدادم دیواره واژنم تیر میکشید، اما در کل خوب پیش رفت👍

فقط استمرار 👍 همین و بس

آسمان نیلگون عزیز تو هم دست از تمرین مداوم نکش چون من فکر میکنم تمرین مرتب و مداوم باعث روان شدن میشه😊

۱۳۹۸/۳/۳۱ ۱۰:۳۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلاااااام سلاااااااام به همه دوستان.🙋‍♀️

دلم خیلی برا بچه ها و این سایت تنگ شده بود.❤

خداروشکر چقدر بانو داریم.تبریک میگم به همتون🤩

ان شالله زندگیاتون پایدار و عشقتون جاودانه باشه و خدا زودی به همتون نی نی سالم بده.ان شالله🤲

تازه واردها خوش اومدین.بدونید همه ی ماها که درمان شدیم یه دورانی ناامیدترین واژینیسموسی بودیم که خودمونو متفاوت تر از بقیه میدونستیم و فکرمیکردیم هیچوقت درمان نمیشیم اما با تلاش و پشتکار و تمرین مداوم و امید موفق شدیم پس کوتاهی و تنبلی نکنید که بعد پشیمون بشید که چرا حتی یک روز رو از دست دادم.

ژیلا

عزیزم حتما هرروز قبل از تمرین با سایزای قبلیت اول واژن گشایی کن.یعنی مثلا الان با ۵ و ۶ و ۷ به ترتیب واژن گشایی کن بعد برو ۸ دیگه اذیت نمیکنه و راحت میره داخل.تا آخر تمریناتت و ان شالله موقع بانو شدنت همین وازنگشایی رو باید انجام بدی.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۳/۳۱ ۱۰:۴۶:۴۳
(ویرایش)

راوینا

عزیزم حتما حتما طبق اصول پیش برو.یعنی افزایش سایز دیلاتورت باید ۱ سانت ۱ سانت باشه نه دوتا دوتا.اینجوری شاید بشه ولی در ادامه واژنت پس میزنه و مچبوری عقبگرد کنی و اصولی پیش بری پس ۱ سانت اضافه کن و چندبار تمرین کن تا واژنت کم کم و اروم جا باز کنه .وقتی باهر سایز راحت و روان شدی و تونستی بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی بعد برو یه سایز بالاتر .

آسمون نیلگون

گلم این حالتا طبیعیه و تحت تاثیر عوامل زیادی اینجوری میشه که یکیش نبود شرایط روحی مناسب یا درگیری فکر هست.کلا وقتایی که اینجوریه و واژن بدقلقی میکنه اصلا سعی نکن با فشار و زور وارد کنی اگر دیدی نمیشه تمرینو رها کن و فردا دوباره باامید و انگیزه و ارامش شروع کن.

مریم

عزیزم طرز ساخت تصویری دیلاتور هارو تو لینک زیر حتما ببین و طبق همون درست کن و بذار تو کاندوم

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۳/۳۱ ۱۰:۵۴:۳۶
(ویرایش)

بچه های درحال تمرین و تازه واردها

آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور و بذار روی یک دستمال تمیز تا در هوای آزاد خشک بشن.قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که سر و ته دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

حتما حتما ژل لوبریکانت ساده بگیرید.یعنی اصلا حاوی مواد بی حس کننده مثل لیدوکائین نباشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.یعنی مثل حالت معاینه نیمه نشسته تکیه میدی به بالشت.پاهاتو باز میکنی و زیر زانوهات بالشت بزرگ میذاری

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ریلکسیشن میکنی. ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

اصلا به واژن فشار زیاد نیار و نخواه که با زور و هرجوری هست دیلارو بکنی داخل.تمرینات باید ملایم و روان باشن.
یه روزایی واژن بدقلقی میکنه و برخلاف روزای قبل که راحت وارد میشد امروز وارد نمیشه.در این صورت اصلا فشار نیار تمرینو رها کن و فردا درکمال آرامش دوباره انجامش بده.

درضمن همه ی این نکات رو باید برای همه ی دیلاتورها انجام بدی نه فقط روز اول.یعنی در کل طول تمرینات تا دخول کامل با همسر این نکاتو همه رو رعایت کن تا زودتر و بهتر به نتیجه برسی.

و نکته ی خیلی مهم اخر:

حتما حتما قبل از وارد کردن سایز تمرین با دوسه سایز قبلی واژن گشایی کن.برای مثال وقتی رسیدی سایز ۸ قبلش با ۵ و ۶ و ۷ به ترتیب واژنگشایی کن بعد برو ۸ اینجوری خیلی راحت و بی دردسر وارد میشه.این نکته تا اخر دوره ی درمان و حتی موقع تمرین دخول با همسر هم باید انجام بشه.پس موقع دخول باهمسر چند بار اول هم واژن گشایی کنید با دوسه سایز قبل سایز همسرتون.تا راحت تر دخولتون انجام بشه.

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۳/۳۱ ۱۱:۱۱:۵۷
(ویرایش)

لیلا جان خیلی ممنونم که این مطلبو کپی کردی واسه تازه واردها میذاری.😉

بی زحمت این یکیو کپی کن☝️

نکات بیشتری اضافه کردم و واسه بچه های تازه وارد بذار ممنون😍🌺

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۳/۳۱ ۱۵:۵۲:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

ممنون از راهنماییت اباندخت جان 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۲:۴۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۸:۰۸
(ویرایش)

ممنون از دلگرمیتون دوستان. 

امروز دوبازه سعی کردم باانید تمرین کنم باز تونستم سایز یک دیلاتور رو تانیمه وارد کنم 

فردا دوباره تلاشمو ادامه میدم. 

ممنون از راهنماییت آباندخت عزیز

تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۸/۴/۱ ۱۰:۳۰:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان

امروز سایز ۱۱ رو مجدد امتحان کردم و چون راحت بودم رفتم سراغ ۱۲، فقط اینکه نسبت به قبلیا خیلی طول کشید بره داخل سختتر بود، و دوم اینکه من از ژل لوبریکانت بیوگلاید استفاده میکنم امروز یدونه جدید گرفتم که اسانس قهوه هست، و سوزش دارم بخصوص دهانه، وقتی ام که حرکت میدم میسوزه، در صورتی که قبلا اینطور نمیشدم،حالا نمیدونم از ژل هست یا عفونت نکنه باشه😱 کسی میتونه راهنماییم کنه؟

۱۳۹۸/۴/۱ ۱۳:۴۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی 

تازه وارد ها خیلی خوش اومدید و امیدوارم هر چه زودتر به هدفتون برسید 

آباندخت 

قربونت عزیزم چشم 😘

راوینا 

گلم اگه خارش داری ترشح های سفید رنگ داری پس حتما عفونته 

ولی خوب اینم در نظر باید بگیری که سایز هر چی بالاتر میره سخت تر میشه 

سایز هدفت چنده؟

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۴/۲ ۱۲:۱۳:۲۶
(ویرایش)

سلام ، امروز من دوباره سایز  ۱۲ رو تکرار کردم اما نمیدونم چرا نسبت به دیروز بیشتر اذیت شدم هم خیلی سخت داخل رفت ۳۰ دقیقه طول کشید هم سوزش داشتم، در صورتی ک سایز ۱۱ رو امتحان کردم عادی بود، چکار باید کنم چرا اینطوری میشه؟🙄

ممنون لیلا جان از پاسخت، نه ترشح سفید و خارش  ندارم همون سوزش رو دارم ک سایز ۱۲ بهم میده😭

۱۳۹۸/۴/۲ ۱۳:۲۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم خیلی وقت بود به این انجمن سر نزده بودم من هنوز موفق به انجام اقدام نشدم ... 

امروز بعد از دوران قاعدگی هست که میخوام تمرین کنم سایز 14  احساس میکنم هیچ میلی به ارتباط جنسی ندارم فقط برای انجام وظیفه همین.. احساس افسردگی دارم.. 

۱۳۹۸/۴/۲ ۱۳:۲۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

دوستان لطفا میشه راهنمایی کنید برا جلوگیری از باردار شدن چه کاری باید انجام داد به جز استفاده از کاندوم. مثلا قرص رو چه زمانی باید خورد و چه قرصی و اقدامی ممنونم ... من خیلی میترسم که توی اقدام اولیه باردار بشم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران