تعداد بازدید : 320889
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۴/۲ ۲۰:۵۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

راوینا اول سایز قبلتو انجام بدهیه ربعی باهاش تمرین کن بعد برو سایز مورد نظرتو 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۴/۳ ۰۰:۱۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

راوینا 

خوب پس خدا رو شکر عفونت نیست اون سوزشم طبیعی قبلش واژن گشایی کن که بتونی سایز 12 راحتر وارد کنی

ارغونی 

منم هم چین حسی داشتم عزیزم اصلا اگه به من بود اون موقع دوست داشتم هیچوقت رابطه انجام ندم ولی کاریه که اول تا اخر باید بشه

پس مثبت باش بهش فک نکن فقط تمرکز کن که زودتر بری برای اقدام و بعد اون موقع ست که میتونی درباره رابطه و حست نتیجه گیری کنی 

ان شاء الله به زودی بانو میشی دیگه چیزی نمونده پس با انرژی ادامه بده ما منتظر خبر خوبت میمونیم💙💙

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۴/۳ ۱۰:۵۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۵:۰۲
(ویرایش)

سلام 

ژیلا جان اولش با سایز قبلی ها تمرین کردم یک ربع شد بعد رفتم ۱۲ اما دقیقا ۳۰ دقیقه درگیر بودم بره داخل😑 در نهایت رفت اما خوب سخت

لیلا جان ممنون از راهنماییت

امروز رو اول از ۱۱ استفاده کردم بعد ۱۲ که زودتر داخل شد شاید ۵ دقیقه طول کشید، فقط دهانه سوزش داشت و کشیدگی، نمونم سر ۱۲ امروز ۳ روزه سایز تغییر نکرده😢

البته از امروز به بعد تمرین متوقف میشه چون دارم پریود میشم😭 چه بد شد تازه عادت کرده بودم😁

۱۳۹۸/۴/۳ ۲۲:۰۵:۵۶
(ویرایش)

سلام راوینا جان ببین تجربه بچه های قبلی که اینجا نتیجه گرفتن تو سایزای بالا مثلا از ۱۰ به بالا اول واژن گشایی کن بعد برو سایز اصلیت که البته این خودش خیلی موثره و تو سایزای بالا نیم سانت نیم سانت سایز دیلاتو تغییر بده یا دیلاتورتو طوری درس کن که اول و اخرش باهام نیم سانت اختلاف سایز داشته باشه مثلا اولش ۱۰ باشه اخرش ۱۰و نیم 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۴/۳ ۲۲:۰۶:۰۰
(ویرایش)

سلام راوینا جان ببین تجربه بچه های قبلی که اینجا نتیجه گرفتن تو سایزای بالا مثلا از ۱۰ به بالا اول واژن گشایی کن بعد برو سایز اصلیت که البته این خودش خیلی موثره و تو سایزای بالا نیم سانت نیم سانت سایز دیلاتو تغییر بده یا دیلاتورتو طوری درس کن که اول و اخرش باهام نیم سانت اختلاف سایز داشته باشه مثلا اولش ۱۰ باشه اخرش ۱۰و نیم 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۴/۴ ۱۲:۱۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۵:۰۲
(ویرایش)

سلام

مرسی ژیلا جان

امروز رو هم اول با ۱۱ بعد ۱۲ تمرین کردم👍دوستان چقدر طول میکشه تا با ی سایز آدم راحت بشه؟

۱۳۹۸/۴/۷ ۱۵:۳۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها 

چه خبر نیستید کم پیدا شدید چقدر 

بچه های در حال تمرین هر روز بیاید اینجا از شرایطتون بگید و باعث بشید بقیه ام امید بگیرین و تمرین هاشونو عقب نندازن یا شروع کنن حداقل

راوینا 

عزیزم بستگی به خودت داره ولی تقریبا 3 تا 4 روز 

ولی دقیق نمیشه گفت برای هر کسی یه جوره👧

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۴/۷ ۲۰:۵۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

سلام بچها خوبید من دیشب بانو شدم خیلی خوشحالم نمیدونم چی بگم 

انشالله به زودی به خواسته هاتون برسین

خدا بامن است
۱۳۹۸/۴/۷ ۲۲:۵۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۰۹:۴۷:۱۷
(ویرایش)

سلام

منم واژنیسموس هستم

3ساله ازدواج کردم

از3روز پیش تمرین هارو شروع کردم الان سایز 7 رو راحت هستم

ولی سایز 8 رو اصلا نمیتونم نمیدونم چیکار کنم یکم ناامید شدم

۱۳۹۸/۴/۸ ۱۶:۲۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

ممنون نورا جانم 🌷🌷🌷❤❤❤

خدا بامن است
۱۳۹۸/۴/۹ ۰۱:۳۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

Ani..f

مبارکه بانووووو

این لحظه رو برا تک تکتون آرزو میکنم .باقدرت ادامه بدید بچه های در حال تمرین.بدونید همه ی ما خستگی و نا امیدی میومد سراغمون حین تمرین اما اینجا هرکی اراده داشته و میخواسته بجنگه برازندگیش موفق میشه .مطمعن باشید راه درمان همینه .شکست غول واژینیسموس😊

I can do it😊
۱۳۹۸/۴/۱۰ ۱۲:۱۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستان. کسییی منو یادش هست؟ دی ماه پارسال درمان شدم. 

سودا جان، بقیه دوستان کمکککککک میخواااام. خواهش میکنم😢من هنووووووز درد دارم. وقتی برای اولین بار دخول انجام شد من یه کمی انقباض داشتم که دوستان گفتن طبیعیه و رابطتت زیاد شه درست نیشه. اما نشده. من دخول کامل دارم اما با درد. من هنوز درمان نشدم انگار. اخه مشکلم چیه؟ تا سایز 12 دیلا رفتم... کگل میکردم. اما الان هیچ رابطه بدون دردی ندارم. خسته شدم. ماه دیگه قصد بارداری دارم. باید چکار کنم؟ 

معاینه هم شدم. یه زخم داشتم که دارو مصرف کردم خوب شد. پس چرا همش سوزش و درد دارم. تراخدا کمکم کنینننن.... 

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۸/۴/۱۱ ۱۳:۰۹:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

هدهد جان مطمئنی موقع رابطه خودتو سفت نمیگیری؟ از ژل استفاده میکنی؟ ببین من خودم حلقوی هستم و هردفعه انگار دفعه اوله که رابطه دارم ولی حدود یک الی دو دقیقه طول میکشه تا آروم وارد بشه و یه چند ثانیه میذاریم همونجور بمونه تا جاش باز بشه و بعد آروم آروم حرکات رو ادامه میدیم بعدش دیگه کامل اوکی هستم با هر پوزیشنی و هر سرعتی(دخول آروم یا دخول سریع) 

ببین یک اینکه قبلش معاشقه کن تا آماده بشی دوم از ژل استفاده کن من از سیمپلکس استفاده میکنم که لانگ لاو هستش یعنی عاشقشم اینو برا کسانی میگم که درمان شدن چون یه درصد خیلی کمی بی حسی داره برا طولانی شدن رابطه هستش، هم لذتو میبره بالا و هم اینکه چون یه کوچولو طولانی میکنه رابطه رو کمک میکنه  به ارگاسم برسی.

سوم اینکه حرکات دخولتون رو کنترل کنید شاید یهو دخول رو انجام بدین و از همون اول شروع کنید به حرکات سریع عقب و جلو یه کم اینارو کنترل کنید دیگه هیچ دردی نباید حس کنی چون گفتی معاینه پزشک شدی و هیچ مشکلی از لحاظ زخم و عفونت هم نداری.

راستی یه موضوعی که از تجربه خودم هستش برا بچه هایی که درمان شدن اصلا اصلا خجالت نکشید از حرکات خاصی که بهتون حس لذت میده یا صدای خاصی ، انجامش بدین کمک میکنه به اوج لذت و ارگاسم برسین

باید پوزیشن یا حرکت خاصی که ازش بیشترین لذت رو میبرین رو کشف کنید

ببخشید اگه خیلی راحت حرف زدم

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۸/۴/۱۱ ۲۲:۱۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

سلام بچه ها اومدم یه سر بزنم وبرم

من خیلی این روزها حس خوبی رو دارم وهزاران مرتبه خداروشکر میکنم بابت اینکه مشکلم حل شد منم همینجا درمان شدم حدود دو ماه پیش وهرچه میگذره دارم راحت تر میشم وبیشتر لذت میبرم مطمئنم تک تک شما اگر* واقعا بخواهید *همینجا باکمک هم درمان میشید ویک روزی مثل من به آرامش وآسایش میرسید فقط کار امروز رو برای فردا نگزارید از همین لحظه شروع کنید اجازه ندید چیزی رو که خدا حلال کرده وخواسته بنده اش لذت ببره رو از خودتون محروم کنید ...

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۴/۱۲ ۱۰:۰۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

نفس جون من همه این کارا رو میکنم... معاشقه. دخول اروم... فایده ای نداره.... نمیدونم شروع دوباره کگل فایده ای داره یا نه... همش میکنم لابد باید بیشتر تمرین میکردم... با اینکه با سایز 12 دیگه اکی بودم حتما واژنم نیاز به ادامه تمرین داشته

ما تونستیم... تو هم میتونی...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران