تعداد بازدید : 26309
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۲/۳۱ ۲۰:۱۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۴ ۱۸:۱۰:۳۷
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۷:۵۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۴ ۰۰:۳۷:۵۳
(ویرایش)

سلام 

این خانم دکتر یه قاتل جانی هستند و امیدوارم خداوند در مورد ایشون قضاوت کنه،کسی که تموم زندگی منو به بازی گرفت و همسر من هنوز بعد از 1 سال و نیم تحت نظر مشاوره هست.

اینکه با زانو بیفته رو شکم همسرم،اینکه با آرنج به شکم همسرم فشار بیارن،اینکه برای به کرسی نشوندن حرف خودشون 2 بار از دستگاه مکش استفاده کنه،این کارها جز از یک قاتل جانی بر نمیاد.

ایشون در دادسرا محکوم شدن و پزشکی قانونی ایشون رو متهم شناخته که تمام مدارکش موجوده.

ولی من ایشون رو واگذار کردم به خدای بالا سر که حق فرزند مظلومم رو از ایشون بگیره

۱۳۹۷/۳/۴ ۱۸:۰۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۴ ۱۸:۱۰:۳۷
(ویرایش)

برادر گرامی اگر داستان شما راست هم باشد به نظر می رسد شما مقاصد دیگری دارید وگرنه این طریقه روشنگری نیست. فراموش نکنیم این دو آیه قرآن را 

انعام ۱۷ 

وان یمسسک الله بضر فلا کاشف له الا هو .......

واگر خدا به تو زیانی برساند کسی جز او بر طرف کننده آن نیست و اگر خیری به تو برساند پس او بر هر چیزی توانست،

یونس ۱۰۷ 

وان یمسسک الله بضر فلا کاشف له الاهو....

واگر خدا به تو زیانی برساند آن را برطرف کننده ای جز او نیست، واگر برای تو خیری بخواهد، بخشش او را رد کننده ای نیست. آن را به هر کس از بندگان که بخواهد می رساند، 

۱۳۹۷/۳/۶ ۰۰:۱۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۶ ۰۰:۲۶:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز، توسط چند مادر شرکت کننده در کلاس بارداری مطالبی شنیدم که کنجکاو شده و این مطلب را دنبال کردم.

من یک ماما با سابقه بیش از سی سال هستم.با بسیاری از پزشکان زنان بنام و مشهور کار

کرده ام حدود بیست سال هم هست که دکتر مویدمحسنی را میشناسم. به جرات میگویم کسی را به ملایمت و ملاطفت ایشان با بیماران ندیده ام.

ایشان در هر گونه دخالت در امر زایمان بسیار محتاطانه عمل میکنند چه برسد به کارهای صدمه زننده.

برادر من ، من در این سی واندی کار مامایی هیچوقت ندیده ام که کسی با پا روی شکم کسی رفته باشد ، پسیار متاسفم که نمی توانم داستان شما را باور کنم.  لازم نیست برای تخریب یک فرد با سابقه و خوشنام اینقدر دروغ ببافید.

زیاد دیده ام که به دلایل مختلف نوزادی در بدو تولد از دنیا رفته باشد، ولی والدین بعد از مدت کوتاهی آرامش یافته و برای فرزند دیگری اقدام میکنند و در زمان کوتاهی این غم و رنج فراموش میشود و با شادی تولد دیگری جایگزین میشود. شما با این همه بغض و کینه سعی در دمیدن در آتشی میکنید که متاسفانه دامنگیر خودتان میشود، و متاسفانه گفته اید همسرتان درگیر مشکلات روانی شده است. 

برادر من به جای کینه و رفتار غیر منطقی با کمی گذشت و آرامش باعث آرامش همسرتان شوید.

مطمئن باشید خداوند جای حق نشسته و بهترین حکم کننده است. 

۱۳۹۷/۳/۶ ۱۰:۵۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۴ ۰۰:۱۵:۰۲
(ویرایش)

بهتون تسلیت میگم . غم بزرگیه . خدا برای هیچکس نیاره .

موقع زایمانم با یه بنده خدایی توی یه اتاق بودم . هردو وزن بچمون زیاد بود نزدیک 4 کیلو به بالا . هیچ کدوم دردمون نگرفت هر چی امپول و سرم اینا میزدن و زیر زبونی میدادن  و راه میرفتیم و غذا میخوردیم و... 

تا شب شد که من کیسه ابم پاره شد به همراه مایع سبز رنگ . اونیکه خدمات بود یا یکی از تازه کارا که جامو اومد تمیز کنه میگفت باید بری عمل بچت مدفوع کرده کیسه ابتم پاره شده دردم نداری . 

ولی این پرستارا بیخیال بودن . هر چی گفتم به دکتر بگید بیاد خبر بهش نمیدادن . 

اخر سر نشستم همونجا زار زار گریه کردم دلشون سوخت . تا زنگ زدن دکتر سریع اومد بنده خدا . خودم دیدم از همونجا زنگ زدن دکتر گفت سریع برا عمل اماده کنید . خودشم زود اومد . دمش گرم . عملم خوب بود خداروشکر راضی بودم . اذیت نشدم .

ولی اون بنده  خدا هم اتاقیم تا فرداش امپول خورد . ورم کرد از بس امپول و سرم خورد . درد زایمانم کشید بچش بیرون نیومد . اخر سر سزارین شد بچشم مدفوع خورد خفه شد . بستری شد . اینقد مدفوع خورد و دیر شد که رنگ بچه سیاه شد . 

واقعا اصرار زیاد به زایمان طبیعی رو نمیفهمم . 

دکترم همینکه داشت دترمو بیرون میکشید میگفت شانس اوردی تو نمیتونستی زایمان طبیعی اینو بدنیا میاری . گفتم الان اینو میگن واقعا . میگه ما بی تقصیریم . به ما هم فشار میارن میگن تا اونجا که میشه سز نکنین .

خودم نزدیک بود قربانی بشم . خدا رحم کرد بهم . 

*****خداجونم به خاطر همه چی شکرت*****
۱۳۹۷/۴/۵ ۱۹:۳۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۴ ۰۰:۳۷:۵۳
(ویرایش)

با سلام

خواهر من ایشون متهم شده و قرار مجرمیت برای ایشون صادر شده،درصد قصور ایشون هم بسیار بالاست.من می تونم مدارکی که قصور ایشون رو ثابت کرده به شما ارائه بدم

۱۳۹۷/۴/۶ ۰۰:۰۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۱۰:۵۹:۱۳
(ویرایش)

کاربر عزیز مامان آشنا..شما میگین من تا حالا ندیدم با پا برن روی شکم مادر..بیمارستانای اینجا سلاخ خونه س با پا صحله جفت پا میپرن روی شکم مادر کلی فوشم میدن که خاگ تو سرت یدونه بچه نمیتونی بدنیا بیاری..نه اهمیت میدن نه پیزی میخوابونن اونجا میگن زور بزن نمیان بالا سر زن حامله ببینن زنده س یا مرده..

خاله ممو موقع زایمان انقده از روی شکمش لگد زده بودن با پا روش رفته بودن شکمش از چندجا پاره شده بود..

۱۳۹۷/۵/۱ ۱۴:۴۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱ ۱۴:۴۸:۳۵
(ویرایش)

من مریض ایشون بودم برای هر دو زایمانم خواهرم هم پیش ایشون طبیعی زایمان کردن. برای زایمان اولم که کلی تحقیق کردم از دوستام و فامیل که پیش کی برم آخر پیش ایشون رفتم و بعد از اون حتی مامانم هم مشکلی باشه پیش ایشون میبرم.

مطب ایشون همیشه شلوغه اما من سر وقت گرفتن مشکلی نداشتم با اینکه دفعه اول بهم گفتن پره این هفته. چون همه بیمه ها رو قبول میکنن و چند تا بیمارستان با بیمه های مختلف عمل میکنن و اهل زیرمیزی و پول اضافه و اینا نیستن مطبشون شلوغه. توی مطب هم با چند تا از مریض های قدیمی دکتر آشنا شدم خیلی تعریف کردن و خب این خیلی به من اطمینان میداد. من خیلی مطب ایشون رفتم تو سال های مختلف هیچوقت نبوده که چند مریض وارد اتاق پزشک بشن. موقعی که من تو اتاقشون بودم واقعا هر چی خواستم پرسیدم با اینکه من معرف خاصی نداشتم که بگم فقط واسه من وقت میذارن. چند سال هست که پیش ایشون چند تا مامای جوان کار میکنن که فشار خون و سوالای کلی میپرسن. من یکی از اون ماما ها رو نپسندیدم چون حس کردم خیلی دقیق نیست اما اون یکی که من پیشش رفتم خیلی خوش اخلاق هست. 

سر زایمان هم با اینکه اولش طبیعی میخواستم چون دردم زیاد بود تصمیم گرفتیم همون سزارین کنم. بیمارستان با دکتر تماس نمیگرفت من کلی اصرار کردم که دلشون سوخت و تماس گرفتن. شب بود دکتر خیلی خوش اخلاق حرف زدن و آرومم کردن خیلی. باعث شدن که طبیعی زایمان کنم تا آخر ولی دایم میگفتن اگر سزارین میخوام میان و همون شب عمل میکنن. خب از خدای همه پزشکا هست که طبیعی عمل نکنن دیگه. 

اونقدری ممنون ایشون هستیم و دوستشون داریم همه خانواده که خیلی ناراحت شدم واسه اتفاقی که براتون افتاده اما قلبا مطمینم که هر پزشک دیگری بوده شرایط بسیار بدتر رو تجربه میکردید. دکتر موید همیشه وقت میذارن و واقعا زحمت کشن اینجوری دربارشون حرف میزنید مایی که میشناسیمشون خیلی ناراحت میشیم. میدونم که هر چقدر ما از خوبی ایشون بگیم تسلی خاطر نمیشه ولی ... نمیدونم الله اعلم 

امیدوارم به خانمتون خدا صبر بده به شما هم آرامش :((

خوشبختی در آن گونه هست که می اندیشید
۱۳۹۷/۵/۵ ۱۳:۰۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۲۲:۵۸:۱۰
(ویرایش)

بنده برای دیابت مادرم پیش خیلی پزشک ها رفتم از چشم پزشک و قلب و غدد بگیرید تا زنان و خون. زایمان همسرم هم پیش دکتر موید بوده ایشون از همشون با اخلاق تر و سالم تر هستن. حتی بین پزشکایی که چندین سال قبل در کانادا مراجعه داشتم ایشون هم باسوادتر هم بسیار سنجیده تر هستن.

آقای محترم شما هم بهتر هست همراه همسرتون به روان شناس مراجعه کنید به دلیل رخداد های سخت نباید انصاف و اخلاق رو از دست داد. لغاتتون رو درباره پزشکی که آبرو و اسمش رو دقیقه دقیقه پای تک تک مریض ها دونه دونه بدست آورده، با دقت انتخاب کنید. 

بعد از خوندن این پیام یکبار دیگه همراه همسرم پیش ایشون مراجعه داشتیم و واقعا متاثر بودم از تحملی که باید داشته باشن. قطعا برای من صحبت های یه پزشک مثل ایشون و ماماهای بیمارستان و حتی همسر مریض هایی که تو مراجعاتم آشنا شدم، خیلی معتمد تر هست تا یه پروفایل "داغدار" که معلوم نیست چه کسی هست و چه اهدافی داره.

حکم دادگاه تو این شرایط طوری هست که بالاخره خرج بیمارستان اون بچه و مشکلات احتمالی فکری و مالی که برای والدین اتفاق افتاده پرداخت بشه. این ربطی به "قاتل جانی" بودن پزشک نداره و حتی محکومیت پزشک وثیقه نیازی نداره!

امیدوارم خدواند قبل از بچه بعدی آمادگی بچه داری رو به خودتون و همسرتون بده تا موفق از عهده تربیت یه فرزند با اخلاق بربیاید

۱۳۹۷/۵/۵ ۲۳:۰۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۶ ۲۰:۰۶:۴۹
(ویرایش)

وای خدا به همسرتون صبر بده چه اتفاقی. خدا به خیر کرده برای همسرتون اتفاقی نیافتاده. ولی واسه پزشک که راحت تره سزارین کنه قطعا منفعت سخصی توش نیست که مشاورشون این طوری بوده. دکتر موید خیلی معتقد هستن و ماهرن و مهربون واقعا خییلی ماهن. خدا بهتون صبر بده خیلی خییلی زیاد :((( واسه کوچولوی بعدی آمادتون کنه :))

کوودکان بیشتر از شنیدن میبینند
۱۳۹۷/۵/۶ ۰۳:۰۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۶ ۲۰:۰۶:۴۹
(ویرایش)

زیبا بانو نمیدونم شما چه زایمانی تجربه کردی و تو چه بیمارستانی و دکتری اما والا اینقدرا که میگین بیمارستان ها بد نیستن من پیش دکتر مویدمحسنی بیمارستان محب کوثر عمل کردم نه دستمزد و زیرمیزی دادم نه اینکه از بیمارستان ناراضی بودم. یه بیمارستان خوب و آروم بود واسه ما، پزشکمون هم واقعا حرف نداشت خیلی فرشته ان. والا زایمان طبیعیش هم رو شکم کسی پریدن نداشت چه برسه سزارین که دیگه واسه چی بپرن عاخه :)) 

دیوار دکترای زحمت کش الآن که چه دکترش چه مسیولش داره دزدی میکنه مثل اینکه کوتاه تر از بقیه هست :((( خیلی طلمه آرامش رو از مادرا تو اون شرایط استرسی بگیریم با حرفامون

کوودکان بیشتر از شنیدن میبینند
۱۳۹۷/۹/۳ ۲۱:۵۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۳ ۲۲:۱۸:۰۲
(ویرایش)

دکتر مویدمحسنی ماااهن مااه بهترین

کلا خانوادگی پزشک هستن برادرشون و خواهرشون هم تو فیلد خودشون خیلی عالی ان

پیششون سه سال پیش سزارین داشتم و الآن هم باز پیششون میرفتم 

از همه لحاظ تک هستن اخلاق آرامش توانایی. من که با بچه اولم میرم مطبشون کلی انرژی و آرامش میگیرم همیشه از حضورشون

هر کی پیششون بوده عاشقش شده

اگر دکتر موید هم مریض هاش گلچین میکرد و بیمارستان خصوصی فقط عمل میکرد و پول درنظر میگرفت مجبور نبود با این جور آدمی که نادانسته ایشون رو مقصر چیزی میکنن برخورد داشته باشن!!

کودکان تقلید میکنند گوششان را با نصیحت خسته نکنیم
۱۳۹۷/۹/۳ ۲۲:۰۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۳ ۲۲:۱۸:۰۲
(ویرایش)

دکتر مویدمحسنی از نسلی از پزشک های این کشور هستن که دل سوزوندن و از جان مایه گذاشتن تا کارشون رو به بالاترین حد انجام دادن. خیلی احترامشون زیاده. عشقن دیگه واقعا خلاصه

کودکان تقلید میکنند گوششان را با نصیحت خسته نکنیم
۱۳۹۸/۴/۳ ۲۳:۱۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۷ ۱۹:۰۱:۳۲
(ویرایش)

من زایمان طبیعی پیششون داشتم و خیلی راضی بودم. مطبشون خیلی شلوغه و هیچکس نیست از فرشته کمتر بدونتشون 

خودم پرستاری خوندم عاشق سواد و خاکی بودن دکتر مویدم

حتی زینب کوچولو هم خانم دکتر رو کلی دوست داره

۱۳۹۸/۴/۴ ۱۳:۵۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۶ ۱۳:۲۸:۴۷
(ویرایش)

سلام ببخشید میشه بگین بیمه تون چی بوده و چقدر شد هزینه زایمانتون؟

امیدوارم هیچ راه نجاتی نداشته باشی وقتی غرق خوشبختی هستی.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران