تعداد بازدید : 621
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۴/۸
کاربران آنلاین : 0
مامان آینده 98....95....76
۱۳۹۸/۴/۴ ۱۷:۴۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۱۸ ۲۱:۵۵:۰۸

چگونه سریع باردار شویم؟ کمک فوری

(ویرایش)

سلام

سلام خسته نباشین.من قصد بارداری دارم و اینکه میخوام خیلی سریع باردار شم تمام ازمایشات پیش از بارداری رو انجام دادم وهیچگونه مشکلی نداشتم ولی پریودم نامنطمه که دکتر واسه تنظیم پریود قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کردن برای دوماه که هیچگونه تاثیری نداشت ویک دوره روز۳۹ و یک دوره روز۳۶پریود شدم والان روز اول پریودم هست میخواستم بدونم چه روزایی نزدیکی کنم و چگونه که هرچه سریعتر باردار بشم و مسئله مهم اینکه من این ماه روز۱۸سیکلم فقط یکبار با توجه به ترشحات شفاف وکشسان اقدام کردم که نتیجه نداشت وپریود شدم نمیدونم جز ماه اول اقدام محسوب میشه یا نه .و اینکه روز ۱۱و۱۵سیکلم سونو دادم که ۱۹فولی داشتم که بزرگترینش روز۱۵سیکل ۱۲و۱۶بود که من روز ۱۸فقط یکبار اقدام داشتم .اگه میتونین خواهش میکنم کمکم کنید و۲۱سال سن دارم

۱۳۹۸/۴/۸ ۱۱:۲۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

با توجه به اینکه شما سیکلتون نامنظمه برای اقدام به بارداری بهتر است بعد از پاک شدن ازپریود تا زمان پریودبعدی یک شب درمیان نزدیکی داشته باشید.

البته ناگفته نماندشانس بارداری درهرماه فقط 20تا 25درصداست احتمال این شانس می تونه درماه اول یا دوم باشه یا می تونه بعد از 6ماه تا یک سال هم باشه.

یکبار انزال داخل واژنی درماه نمی تونه شانس بارداری قابل اطمینانی برای شما داشته باشه.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران