تعداد بازدید : 850
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۴/۷
کاربران آنلاین : 0
Nnnnnnnn
۱۳۹۸/۴/۵ ۲۱:۱۵:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۶ ۰۹:۲۸:۱۵

پریوووود نشدم

(ویرایش)

سلام رابطه بدون دخول داشتم لباس تنم بود و منی روی شکمم ریخته شد  یک روز بعدش قرص لونوژسترول خوردم .  دوهفته بعد از خوردن قرص لونوژسترول لک دیدم و یک هفته بعدش پریود شدم . اما الان 35 روزه پریود نشدم .چرا ؟؟؟؟ 

۱۳۹۸/۴/۵ ۲۳:۱۰:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

اصلا نگران نباش شما باردارنیستیدعلت پریودنشدن شما برای مصرف قرص اورژانسیه که تا3تا سیکل باعث بی نظمی درپریودشما خواهدشد.

عزیزم قرص اورژانسی که نقل ونبات نیست وخیلی ضررداره اخر شما وقتی که رابطه بدون دخول داشتی ولباس هم تنت بوده ومنی هم روی شکمت ریخته بارداری چگونه می تونه اتفاق بیفته؟

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۳۹۸/۴/۶ ۰۹:۲۵:۲۴
(ویرایش)

ممنون مونا جان که جواب دادی . دست خودم نیست کلی فکر و خیال میاد سراغ آدم . آخه با اون شخص نامزد بودم و الان نامزدیم به هم خورده و کلی وسواس فکری اومده سراغم . از نظر شرایط روحی انقدر داغون بودم که فقط میخواستم بمیرم .فقط از خدا میخوام پریود بشمممممم...

۱۳۹۸/۴/۶ ۱۱:۰۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۲ ۱۸:۲۶:۱۵
(ویرایش)

اصلا فکرشم نکن باردار نیستی پریود نشدنتم بخاطر استرس و اضطرابته و همچنین مصرف قرص. میتونی از دمکرده زعفرون استفاده کنی و یکم بپر بپر کنی تا پریود بشی

۱۳۹۸/۴/۶ ۱۶:۰۲:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

خواهش می کنمNnnnnnnn

البته استرس یکی ازعواملی است که می تونهپریودرا به تاخیربیندازه شما بهتره ارامشتون را حفظ کنیدمطمئن باشیدکه باردارنیستی وان شاالله به زودی پریودخواهی شد.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۳۹۸/۴/۷ ۱۰:۰۵:۵۵
(ویرایش)

مرررسی گلناز جون که جواب دادی عزیزم . 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021