عملیات با موفقیت انجام شد.×
تعداد بازدید : 5454
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۲۲
کاربران آنلاین : 0
Goliii23
۱۳۹۸/۴/۷ ۱۳:۱۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۷ ۱۹:۱۳:۰۵

بارداری با رابطه سطحی

(ویرایش)

سلام من باکره هستم بدون اینه ک با نامزدم رابطه ای داشته باشم حالت تهوع داشتم و ۱ ماه عادت ماهانم عقب افتاد بود؛دقیقا زمانی ک زیر دلم درد گرفت و پا درد داشتم رابطه بدون دخول داشتیم لباس زیر نداشتیم ولی الت تناسلی باهم تماس داشتن جوری ک الت نامزدم لا ی لای الت من بود مثل مالش روی هم اما نامزدم اون لحطه ارضا نشد و من احساس میکنم ک پیشاب برخورد داشته چون خودم خیس بودم دقیق متوجه نشدم همون روز چنددقیقه هم نکشید زیردلم و کمردرد داشتم و احساس تهوع شدید همون شب لکه های قهوه ای دیدم و هی روز ب روز بیشتر شد و تبدیل ب خون شد و از زمان لکه بینی کلا همش باهم  ۷ روز طول کشید مثل عادت ماهانه و حالت تهوع همجنان بود و تازه دو روزه  پاک شدم الانم یوقتایی احساس حالت تهوع دارم امروز قطع شده و داخل شکمم یکم صدا میده مثل زمانی ک نزدیک پریود اینجور میشدم؛گذری زیر دلم درد میکنه  ملایم پهلوی سمت چپم دردمیکنه و احساس میکنم کلا محتوای شکمم نبض میزنه یجورایی دلم میلرزه ترشح سفید و شیری رنگم دارم اما سینم سفت نشده و درد ندارم سرگیجه ندارم 

رابطمون برای چهارشنبه هفته پیش یعنی 29 خرداد

امکان باردار شدن من هست؟؟؟

۱۳۹۸/۴/۷ ۱۶:۵۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

نگرانی شما کاملا بی مورد است هیچ وقت یه خانم با رابطه بدون دخول با پیشاب باردارنمیشه وحتی با رابطه با دخول هم احتمال بارداری با پیشاب نزدیک به صفر است.

با توجه به اینکه پریودهم شدی پس بارداری منتفیه واین درد هایی که حس می کنی یا به دلیل استرس بارداری است یا اینکه شما مشکل تنبلی تخمدان یا پولیپ رحمی داری که بایدبه پزشک مراجعه کنی تا براتون سونوگرافی از رحم وضمائر ان را بدهد.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۳۹۹/۵/۲۲ ۲۱:۵۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۵ ۱۳:۱۱:۲۵
(ویرایش)

در بین روش های تشخیص بارداری، آزمایش خون قابل اطمینان ترین روش در دنیای امروزی می باشد. شاید شما هم نام آزمایش بتای خون را شنیده باشید. تعجب نکنید که آزمایش بتای خون همان آزمایش خون تشخیص بارداری است و علت نامگذاری آن ترشح هورمون گنادوتروپین جفتی انسان (HCG) می باشد که  توسط جفت بعد از عمل لانه گزینی در رحم خانم ها ترشح می شود. اساس این آزمایش وجود همین هورمون در خون می باشد.

http://danestanibardari.blog.ir/1399/04/02/آزمایش-خون-تشخیص-بارداری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران