تعداد بازدید : 9291
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۲۲
کاربران آنلاین : 0
tala1992
۱۳۹۸/۴/۱۲ ۰۷:۰۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۸ ۲۰:۳۰:۳۳

هماتوم مارژینال

(ویرایش)

با سلام من هفته دوازده بارداری هستم خودم هم ۲۷ سالمه و بارداری اولم هست. هفته قبل رفتم سونو گفتن هماتوم مارژینال ۲.۵ سی سی دارم دکترم گفته اگ هماتومم بزرگ بشه بچه م سقط خواهد شد الان استراحت مطلق دادن بهم میخواستم بدونم هماتومم تا چه حد خطرناکه آیا امکان داره بزرگ بشه؟

۱۳۹۸/۴/۱۲ ۰۷:۴۱:۴۷
(ویرایش)

تو رو خدا راهنماییم کنین خیلی نگرانم

۱۳۹۸/۴/۱۲ ۲۰:۵۰:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۱۱ ۱۵:۱۰:۱۱
(ویرایش)

سلام نگران نباش چیزی نیست دکترت ترسونده نباید ته دلتو خالی میکرد.منم دوتا داشتم استراحت کردمو شیاف گذاشتمو امپول زدم 20تا. شمام نگران نباش فقط استراحت کن نزدیکی نکن پله بالاپایین نکن.لک بینی داری؟

اللّهم صل علی محمد و آل محمد
۱۳۹۸/۴/۱۳ ۱۱:۴۰:۵۴
(ویرایش)

سلام ممنون واقعا خیالم راحت شد نه لک بینی نه خونریزی ندارم کلا. دعام کنین. راستی هماتوم شما چه مدت طول کشید تا جذب بشه؟به من فقط شیاف پروژستردن دادن آمپدل تجویز نکردن فقط با شیاف جذب میشه؟ یا برم دکترمو عوض کنم؟

۱۳۹۸/۴/۱۳ ۲۰:۳۹:۱۹
(ویرایش)

خداروشکر که لک بینی نداری.ولی استراحتتو بکن توالت فرنگیم استفاده کن بهت فشار نیاد. واسه من تو هفته ششم یدونه بود تو هفته هشتم دوتا شده بود .تو 12 هفته دیگه دیده نشد.ولی تو انومالی باز یکی داشتم. خودت بهش پیشنهاد بده امپولو ببین چی میگه.شاید چون خداروشکر لکه بینی نداریو کوچیکم هست سایزش واسه اونه که امپول نداده. در هر صورت جای نگرانی نداره چون هفته های حساسو رد کردی بسلامتی.ان شاالله بقیشم به خوبی میگذرونی

۱۳۹۸/۴/۱۳ ۲۰:۵۵:۳۷
(ویرایش)

خیلی ممنووونم از راهنماییتون دلم قرص شد به حق علی ان شاالله عاقبت بخیر بشین🌹

۱۳۹۸/۴/۱۴ ۱۴:۴۴:۴۹
(ویرایش)

ممنون عزیزم ان شاالله هر دومون صحیحو سالم بغل بگیریم بچه هامونو

۱۳۹۸/۴/۱۴ ۲۱:۱۷:۰۲
(ویرایش)

ان شالله🤗😍❤🌹

۱۳۹۹/۵/۲۲ ۲۱:۰۲:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۵ ۱۳:۱۱:۲۵
(ویرایش)

ادر شدن یکی از زیباترین موهبت های الهی است که در نهاد هر زنی گنجانده شده است و بارداری حس پروراندن قلب کوچکی در وجود مادر است که می تواند آرزوی این موجود آسمانی باشد که زندگی اش را از همان زمان تشکیل جنین وقف می کند تا شنیدن صدای قلب کودک را حس کند و لحظه لحظه قد کشیدنش را به نظاره بنشیند. بارداری دوره ای است که فرزند و مادر عمیق ترین ارتباط روانی را با هم خواهند داشت. بارداری  می تواند تغییرات و علایم متفاوتی در هر خانم ایجاد کند؛ از این رو دانستن روش     های تشخیص بارداریبر هر فردی ضروری و لازم است.

http://bardaridanestani.parsiblog.com/Posts/1/

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران