تعداد بازدید : 407
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۴/۱۲
کاربران آنلاین : 0
Mahnaz1367
۱۳۹۸/۴/۱۲ ۱۷:۵۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۶ ۲۰:۲۴:۱۰

اشنایی من با انجمن

(ویرایش)

سلام به همه... امروز برای اولین بار از طریق سرچ با انجمن و این سایت اشنا شدم.. من سال ۹۴ عقد کردم و مرداد اسال میشه ۲ سال که عروسی کردم اما متاسفانه هنوز موفق به دخول نشدم... هیچ وقت فکر نمیکردم این مساله انقدر برام سخت و غیر قابل انجام باشه... انقدر ترس و اضطرابم زیاده که هیچ لذتی از معاشقه هم نمیبرم و حتی یکبار هم ارگاسم نشدم... فقط دلم میخواد همسرم ارضا بشه و کاری به من نداشته باشه با اینکه به شدت  میل به رابطه دارم ... ولی انقدر عضلات سفت و منقبض میشن و پاهام میلرزن که خود همسرم اصلا راضی به هیچ تلاشی نمیشه..... نمیدونم باید چکار کنم.. امیدورام اینجا بتونم با کمک شما این مشکلو حل کنم

۱۳۹۸/۴/۱۲ ۱۹:۰۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۳ ۱۸:۰۷:۵۷
(ویرایش)

سلام من متوجه نشدم که بعد 2 سال هنوز موفق به دخول نشدم یعنی چی واقعا.... ادمیزاد شاخ در میاره از این حرفهای عجیب و قریب بهر حال و اما بعد؟؟؟؟؟؟؟

خانم گرامی بدن مرد و زن خیلی باهم فرق داره و خداوند چنان ماهرانه و بدون نقص انسان را ( زن و مرد) را افریده که هنوز با توجه به پیشرفت علم خیلی از رموز این جاندار را نمیدانیم ... زن را برعکس مرد پر از مهربانی و احساس و عاطفه و صبور و .... افرید وبه خاطر این که جامعه انسانی را فساد نگیرد تحریک پذیری زن را در زندگی روزمره نسبت به مردها بسیار ضعیف قرار داد و برعکس مردان با هر نگاهی و صدایی و ... خیلی زود تحریک شده و اماده رابطه جنسی میشوند و اما مشکل شما 1 - ترس و نگرانی و اضطراب و دلهره را از خودتان دور کنید که هم به خودتون و هم به همسرتان از نظر روحی و جسمی اسیب میرساند.

2- با توجه به عرایضی که مطرح کردم همسر شما باید بدونه برای ایجاد یک رابطه جنسی مطلوب که باعث افزایش عمر طرفین میشه نیاز به یک پیش معاشقه قبل از رابطه وجود دارد.

3- قبل از دخول از 15 دقیقه تا 60 دقیقه با همسرتون حرفهای عاشقانه بزنید و در آغوش یکدیگر بدن همدیگر را لمس و تا میتوانید بوسه های طولانی فراموش نشود 

4- بدن زن جوری افریده شده که تا تحریک نشه و لمس نشه و حرفهای عاشقانه نشونه و توسط مرد آرام نشود نمیتواند اماده دخول گردد و من نمیدانم این مردهای بی احساس چه با سواد و چه بیسواد کی میخوان یاد بگیرن که خداوند زن را برای آرامش مرد افرید و در قران هم امده پس اول زن را آرام و اماده رابطه بکنید بعد خبر مرگتون دخول را شروع کنید و تا زمانی که همسرتون به ارگاسم نرسیده ارضا نشوید و بعد از این که ارضا شدید باز هم خبر مرگتون پشتتون را به خانم نکنید و بگپید باید بغلش کنید و از او تشکر کنید و وقتی به آرامش رسید بکپید ( مثل این میمونه که یه زن را ببری بالای کوه و بعد که کارت تمام شد خودت تنهایی بدو بدو بیایی پایین خب خانم نمیتونه بیاد پایین و نیاز داره دستش را بگیری یا خیلی مردونگی کنی پشتت کولش کنی بیاریش پایین کو مثال بود)

5- و اما اخر ین کلام به اقایان  یا خبر مرگتون زن نگیرید یا اگر میگیرید باید بهش توجه کنید زیاد بهش بگید دوستش دارید حتی اگر ندارید - زیاد بوس ش کنید - حرفهای عاشقانه فراموش نشه .. چپ و راست ازش تعریف کنید ... از بدیهاش نگید ولی از خوبی هاش زیاد صحبت کنید .. زن مثل گل هستش اگر بهش توجه کنید بوی خوشش تمام خانه را عطراگین میکنه واگر توجه نکنید گند میزنه به زندگیتون 

از من گفتن بود اصلا به من چه مربوط هر غلطی دلتون میخواد بکنید خسته شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرد روزهای سخت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران